Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 999K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Φαντάσου παρακμα να μεταναστευει ο άλλος Ρωσία να γαμήσει και να καταλήγει να φωτογραφίζει ζαρζαβατικά και πούτσες σκύλων.
Γιά πούτσες σκύλων είσαστε βρε φουκαράδες  :2funny:ρεζίλια των σκυλιών είσαστε  :2funny:ο ένας βάζει πισίνες και λέει ότι είναι Ελβετίδες  :jerking: :2funny:μένει στη Νίκαια με τους γονείς του  :2funny: και δεν έχει μιά γκόμενα να μας βάλει  :jerking: :2funny:.Ο Ιωσήφ έχει ξεκουτιάνει εντελώς  :jerking: :2funny:Εσένα επειδή δε σου σηκώνετε βάζει σκύλους να γαμάνε της πουτάνες που πληρώνεις  :2funny:το επόμενο βήμα είναι να σε γαμήσει εσένα ο σκύλος  :2funny:
   Εσυ που ξέρεις γιά πες μας αυτός ο σκύλος κάνει γιά να  :knockinb: Πολωνέζες? :2funny:
   Ο πιό γελοίος είναι ο νυχτοφύλακας  :2funny:η διαφορά σας είναι ότι εσύ της πενταροδεκάρες που βγάζεις δουλεύοντας 12ωρα της τρως εσύ ενώ αυτός τα στέλνει στην Ελλάδα στις τράπεζες που χρωστάει  :2funny:και γιά την διατροφή στην πρώην γυναίκα του που τον πέταξε έξω:2funny:.και αυτουνού δε του σηκώνετε όπως και σένα και κάθεται και μυριζει κιλότες  :2funny:
  Σήμερα επειδή θα φύγω θα σας αναλάβει ο ΜΑΡΚΕΛΟΣ  :2funny:Πάντος χτες έπεσε πολύ γέλιο  :2funny:.Χτες μάθαμε ότι ο κακομοίρης δεν έχει αμάξι  :2funny:και ο πανηλίθιος ο Ακαποτέ'ι'ρα δεν είχε ποτέ του γκόμενα  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
  Βάλτε καμιά αγγελία γιά δουλειά στη Γερμανία γιατί έχουν τρομερό  :2funny: :2funny: :2funny:.
 
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Είσαι τρελός μάλλον που νομίζεις ότι ο Πορνομήτσακλας θα υπηρετούσε σαν κλασσικός πληβείος.
Με ένα email την ψώλα του στο γραφείο του ΑΓΕΕΘΑ καθάρισε.
Την ποια;;;
Τόση δα την έχει... :S :S :S 
 

Συνημμένα

  • την-εχω-τοση δα ....jpg
    την-εχω-τοση δα ....jpg
    50,1 KB · Εμφανίσεις: 23
  • doloma-gia-psaria.jpg
    doloma-gia-psaria.jpg
    64 KB · Εμφανίσεις: 21

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Την ποια;;;
Τόση δα την έχει... :S :S :S 
Επειδή γέρασες και δεν γαμάς πιά  :2funny:έχεις φάει κόλλημα με την πούτσα μου  :2funny:Είδικά όταν στην στέλνω με τα χύσια μου στο πουτσοκέφαλο σε πιανει παραλλήρημα  :2funny:Φαντάζομαι την πούτσα μου την βλέπεις πιά στον ύπνο σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Βάλτε καμιά αγγελία για δουλειά στη Γερμανία να  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • μητσοτριγκος.jpg
    μητσοτριγκος.jpg
    396,4 KB · Εμφανίσεις: 34
  • καραγκιοζακι.jpg
    καραγκιοζακι.jpg
    161,8 KB · Εμφανίσεις: 18

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Επειδή γέρασες και δεν γαμάς πιά  :2funny:έχεις φάει κόλλημα με την πούτσα μου  :2funny:Είδικά όταν στην στέλνω με τα χύσια μου στο πουτσοκέφαλο σε πιανει παραλλήρημα  :2funny:Φαντάζομαι την πούτσα μου την βλέπεις πιά στον ύπνο σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ξεκουτιανε τελειως ο γερο Ιωσηφ ...  :grin:
η πολλη παρεα με τον Χαρη αυτο κανει  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.499
Πόντοι
1.706
Γιά πούτσες σκύλων είσαστε βρε φουκαράδες  :2funny:ρεζίλια των σκυλιών είσαστε  :2funny:ο ένας βάζει πισίνες και λέει ότι είναι Ελβετίδες  :jerking: :2funny:μένει στη Νίκαια με τους γονείς του  :2funny: και δεν έχει μιά γκόμενα να μας βάλει  :jerking: :2funny:.Ο Ιωσήφ έχει ξεκουτιάνει εντελώς  :jerking: :2funny:Εσένα επειδή δε σου σηκώνετε βάζει σκύλους να γαμάνε της πουτάνες που πληρώνεις  :2funny:το επόμενο βήμα είναι να σε γαμήσει εσένα ο σκύλος  :2funny:
    Εσυ που ξέρεις γιά πες μας αυτός ο σκύλος κάνει γιά να  :knockinb: Πολωνέζες? :2funny:
    Ο πιό γελοίος είναι ο νυχτοφύλακας  :2funny:η διαφορά σας είναι ότι εσύ της πενταροδεκάρες που βγάζεις δουλεύοντας 12ωρα της τρως εσύ ενώ αυτός τα στέλνει στην Ελλάδα στις τράπεζες που χρωστάει  :2funny:και γιά την διατροφή στην πρώην γυναίκα του που τον πέταξε έξω:2funny:.και αυτουνού δε του σηκώνετε όπως και σένα και κάθεται και μυριζει κιλότες  :2funny:
  Σήμερα επειδή θα φύγω θα σας αναλάβει ο ΜΑΡΚΕΛΟΣ  :2funny:Πάντος χτες έπεσε πολύ γέλιο  :2funny:.Χτες μάθαμε ότι ο κακομοίρης δεν έχει αμάξι  :2funny:και ο πανηλίθιος ο Ακαποτέ'ι'ρα δεν είχε ποτέ του γκόμενα  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
  Βάλτε καμιά αγγελία γιά δουλειά στη Γερμανία γιατί έχουν τρομερό  :2funny: :2funny: :2funny:.
 

To σαιτ αποφάσισε:

Κριμα εισαι...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.499
Πόντοι
1.706
καλησπέρα στην ομάδα ζητείται ανδρόγυνο για κουζίνα σε ελληνικό εστιατόριό στην dresden για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου 0049/ 15782784804 το τηλ δεν ειναι δικο μου, οπως το βρηκα το ποσταρα

Ενα τριχιλιαρο τον μηνα εσοδα.
Πολυ καλο για οποιον εχει δυσκολιες.
Μπας και σωθει κανας χριστιανος.

Βοηθαμε τον αγνωστο συνελληνα οπως μπορουμε.
Βρισκουμε και ποσταρουμε αγγελιες στο σχετικοτερο θρεντ του σαιτ.
Ο δημητρακης μπαινει μετα κ τα βρωμιζει ,τα σπαμαρει, τα μπαχαλευει χωρις καμμια επιπτωση.
Καλα λενε πως δεν υπαρχουν mods.
Εγω μια ψηφοφορια εβαλα κ μου την διαγραψαν. Ο δημητρακης εχει ασυλια σε οτι γραψει κ οτι πει κ οποιον προσβαλει.

Ε ναι, κριμα ειναι...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
καλησπέρα στην ομάδα ζητείται ανδρόγυνο για κουζίνα σε ελληνικό εστιατόριό στην dresden για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου 0049/ 15782784804 το τηλ δεν ειναι δικο μου, οπως το βρηκα το ποσταρα

Ενα τριχιλιαρο τον μηνα εσοδα.
Πολυ καλο για οποιον εχει δυσκολιες.
Μπας και σωθει κανας χριστιανος.

Βοηθαμε τον αγνωστο συνελληνα οπως μπορουμε.
Βρισκουμε και ποσταρουμε αγγελιες στο σχετικοτερο θρεντ του σαιτ.
Εσύ γιατί δεν πας αφού είναι τόσο καλά? :jerking: :2funny:τέτοια βοήθεια να λείπει  :jerking: :2funny:η αλήθεια είναι λιγάκι διαφορετική

καλησπέρα στην ομάδα ζητείται ανδρόγυνο για κουζίνα σε ελληνικό εστιατόριό στην dresden  12-13 ώρες τη μέρα μισθός 1.500 και γιά τους δύο δίνω 2 ρεπό το μήνα συν δωμάτια στο υπόγειο πολύ άνετα με τουαλέτα ανα 4 δωμάτια ,καθώς και διατροφή ότι περισέψει από την κουζίνα και τα αποφάγια από τα πιάτα των πελατών για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου 0049/ 1576969696969

  Εγώ εχω μιά καλύτερη πρόταση γιά σένα και τους άλλους αποτυχημένους και χρεωκοπημένους  :2funny:Μονσελάς μιά κ'έξω  :2funny:και σταματάνε όλα τα προβλήματα σου  :2funny:ούτε διατροφές,ούτε δάνεια ούτε και το δωδεκάωρο που σε απελευθερώνει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Μονσελάς.jpeg
    Μονσελάς.jpeg
    6,6 KB · Εμφανίσεις: 12

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Ζητώ η ξενιτιά, ζήτω οι οικονομικοί μετανάστες  :2funny: Μάνα ήρθα από την μαύρη ξενιτιά θέλω να θαυτω στην πατρίδα μάνα και όχι έξω στους ξένους  :2funny:με πληγώνεις γιόκα μου κάτσε να σου βάλω να φας από το ταξίδι  ;) :) :2funny:   Τουλάχιστον οι τότε μετανάστες είχαν την πίκρα της ξενιτιάς αλλά κάνανε μια δραχμή, μάζεψαν ένα ποσό, επέστρεψαν στα γηρατειά και πέθαναν στον τόπο τους, τούτοι εδώ θα πεθάνουν έξω στα αζήτητα σε κάποια χώρα μακρινή ως αγνώστων στοιχείων αφού Ελλάδα δεν θα επιστρέψουν, οι μετανάστες τότε ήταν και αυτοί πεινασμένοι αλλά είχαν ένα είδος αξιοπρέπειας τούτοι εδώ τι έχουν  :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Τι ανεβάζει ο άλλος ο φουκαράς στο σαιτ αγγελίες για αντρογυνα για δουλειά  :jerking: εδώ μέσα μόνο ναυάγια έχει σιγά μην μπει κάποιο σοβαρό αντρογυνο εδώ να ψάξει δουλειά  :headbang: ο φουκαράς έχει γίνει τόσο ρεζίλι με τα ψέματα του που πάει να τα μπαλωσει  :2funny: ξέχασες να αναφέρεις ότι καθαρά είναι λιγότερα, ότι θα δουλεύουν μερα νύχτα, και ότι θα μένουν σε αποθήκη όπως εσείς  :2funny: μιας και είναι διπλό το κρεββάτι σου κάνε ένα ψυχικό και βάλτους να κοιμηθούν εκεί  ;) :2funny: ξέχασες να αναφέρεις ότι θα τρώνε και λίγο ρατσισμό και περηφρονηση από τους Γερμανούς, είδες πως γυρνάει η ρόδα γκαστερμπαιτερ, κάποτε οι Έλληνες ήταν ρατσιστές με οικονομικούς μετανάστες, γύρισε η ρόδα πλέον  :2funny:Τουλάχιστον οι οικονομικοί μετανάστες στην Ελλάδα κάποτε κάνανε φράγκα, χτισανε σπίτια στης πατρίδες τους, εσείς τι κάνετε εκεί πέρα, πέρασαν οι πρώτες μέρες του μήνα, πλήρωσες της δόσεις σου, η σε πρήζει η πρώην ακόμα  :jerking: 2 λύσεις η πας μονσελα με 200 καθαρίζεις, η ζεις σαν τον καπουτσο στην Νότια Αμερική σε υπόνομο  :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μητσάρα,να κάνεις μήνυση στην εταιρία που σου έκανε εμφύτευση μαλλιών.Τραγικό αποτέλεσμα!!!
Σου έβαλαν 5 τρίχες από τον κώλο στην πρόσοψη,καρφωμένες με συρραπτικό ενώ πίσω έχουν αφήσει ακάλυπτα 3 στρέμματα καράφλα. >:(

Διάβασα κάπου πως σου έχυνε την καράφλα ο πιτσιλιστής για να βγάλεις μαλλιά,εγώ αυτές τις μαλακίες δεν τις πιστεύω!
Κοπριά θες,ξεκάθαρα,χωνεμένη.Σταμάτα να τρως σκατά,να τα βάζεις στο κεφάλι και να τα αφήνεις μέχρι να μαζευτούν μύγες πολλές,να γίνει όσμωση,σε 3-4 μήνες αν δεν έχεις βγάλει μαλλιά θα αρχίσει σίγουρα να φυτρώνει γκαζόν... :springsmile:


 
 

Συνημμένα

  • ))).jpg
    ))).jpg
    94,7 KB · Εμφανίσεις: 17
  • ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    45,5 KB · Εμφανίσεις: 30

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μητσάρα,να κάνεις μήνυση στην εταιρία που σου έκανε εμφύτευση μαλλιών.Τραγικό αποτέλεσμα!!!
Σου έβαλαν 5 τρίχες από τον κώλο στην πρόσοψη,καρφωμένες με συρραπτικό ενώ πίσω έχουν αφήσει ακάλυπτα 3 στρέμματα καράφλα. >:(

Διάβασα κάπου πως σου έχυνε την καράφλα ο πιτσιλιστής για να βγάλεις μαλλιά,εγώ αυτές τις μαλακίες δεν τις πιστεύω!
Κοπριά θες,ξεκάθαρα,χωνεμένη.Σταμάτα να τρως σκατά,να τα βάζεις στο κεφάλι και να τα αφήνεις μέχρι να μαζευτούν μύγες πολλές,να γίνει όσμωση,σε 3-4 μήνες αν δεν έχεις βγάλει μαλλιά θα αρχίσει σίγουρα να φυτρώνει γκαζόν... :springsmile:


 
Πριν λίγο σου έστειλα την πούτσα μου στο Skype με τα χύσια  :2funny:φυσικό ήταν αμέσως να αρχίσεις να γράφεις  :jerking:εδώ  :jerking: :2funny:γιατί από τα γερατειά δε σου σηκώνετε πιά  :2funny:δεν ξέρω πως την είδες την πούτσα μου?Με νοσταλγία από της εποχές που ήσουν νέος και γαμούσες? :2funny:ή με κακία γιατί τώρα που γέρασες δεν μπορείς να γαμίσεις πιά  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • πουτσα χυσια.jpg
    πουτσα χυσια.jpg
    92,2 KB · Εμφανίσεις: 25
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι είναι αυτό ρε Μήτσε;
Το ανιψάκι μου στη βάπτιση μεγαλύτερη την είχε. :happy:

Ρε μπας και το γύρισες στο καλαματιανό... :grin:
 

Συνημμένα

  • χαριτωμενος.jpg
    χαριτωμενος.jpg
    560,8 KB · Εμφανίσεις: 22

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Εσύ γιατί δεν πας αφού είναι τόσο καλά? :jerking: :2funny:τέτοια βοήθεια να λείπει  :jerking: :2funny:η αλήθεια είναι λιγάκι διαφορετική

καλησπέρα στην ομάδα ζητείται ανδρόγυνο για κουζίνα σε ελληνικό εστιατόριό στην dresden  12-13 ώρες τη μέρα μισθός 1.500 και γιά τους δύο δίνω 2 ρεπό το μήνα συν δωμάτια στο υπόγειο πολύ άνετα με τουαλέτα ανα 4 δωμάτια ,καθώς και διατροφή ότι περισέψει από την κουζίνα και τα αποφάγια από τα πιάτα των πελατών για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου 0049/ 1576969696969

  Εγώ εχω μιά καλύτερη πρόταση γιά σένα και τους άλλους αποτυχημένους και χρεωκοπημένους  :2funny:Μονσελάς μιά κ'έξω  :2funny:και σταματάνε όλα τα προβλήματα σου  :2funny:ούτε διατροφές,ούτε δάνεια ούτε και το δωδεκάωρο που σε απελευθερώνει  :2funny: :2funny: :2funny:
Προεδράρα είχα βρει το προφίλ του Ματθαίου στο facebook επί ΣΥΡΙΖΑ
Πολύ δυνατός ο Μάθιου
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Χοντρυνε το παιχνίδι..

Τρώει άγριο ξεφτυλισμα ο Μήτσος  :2funny:
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Χοντρή καραμούζα βλέπω τυπε...  :s&m_1:

Οι φωτογραφίες τα λένε όλα.

Τραβά κρύψου πίσω από την κουρτίνα-αλουμινοχαρτο  :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Μητσάρα,να κάνεις μήνυση στην εταιρία που σου έκανε εμφύτευση μαλλιών.Τραγικό αποτέλεσμα!!!
Σου έβαλαν 5 τρίχες από τον κώλο στην πρόσοψη,καρφωμένες με συρραπτικό ενώ πίσω έχουν αφήσει ακάλυπτα 3 στρέμματα καράφλα. >:(

Διάβασα κάπου πως σου έχυνε την καράφλα ο πιτσιλιστής για να βγάλεις μαλλιά,εγώ αυτές τις μαλακίες δεν τις πιστεύω!
Κοπριά θες,ξεκάθαρα,χωνεμένη.Σταμάτα να τρως σκατά,να τα βάζεις στο κεφάλι και να τα αφήνεις μέχρι να μαζευτούν μύγες πολλές,να γίνει όσμωση,σε 3-4 μήνες αν δεν έχεις βγάλει μαλλιά θα αρχίσει σίγουρα να φυτρώνει γκαζόν... :springsmile:


 
Κράζεις αυτόν πού θαυμάζεις γέρο,σου αρέσει η πουτσα του? γιατί ζητάς φωτό με πουτσες συνέχεια? :2funny: τώρα στα γεράματα το γύρισες σε συκιά και εσύ :2funny: αστο όσες φωτό και να βάλεις να προσπαθείς να κάνεις ρόμπα τον Μήτσο και μόνο που βγήκε στην επιφάνεια ότι σαρεσουν τα καυλια δεν σε ξεπλένει τίποτα, τουλάχιστον εσύ ,ο μπαρόκ και ο τραπουσταρα θα κάνατε ένα ρωμαϊκό όργιο Στην κυριολεξία :2funny: :2funny: ο μπαρόκ είναι low profile ο τραπουσταρα είναι τσιγγούνης όμως, :jerking:κάντε το τσάμπα τουλάχιστον, κλείσανε και τα περισσότερα τσοντοσινεμα Στην Αθήνα,2-3 έχουν μείνει κλείστε ένα ραντεβού όλοι μαζί γιατί αν ξαναγίνει καραντίνα στο μέλλον δεν θα την αντέξουν ,οπότε κάντε ότι προλάβετε θα:2funny: χορτάσει καυλι ο καθένας σας :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • η-ζωη-του-Μαρκελλου.jpg
    η-ζωη-του-Μαρκελλου.jpg
    362,5 KB · Εμφανίσεις: 17

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom