Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 999K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Μετά λέει τα κονόμησε με το χέσιμο.Ποιος ξέρει πόσα χρόνια το δούλεψε και για πόσο σκατό μιλάμε.


''εγω παντος με το χεσιμο τα κονομισα!''

Το ένα διαμέρισμα μπορεί να το έχτισε με το χέσιμο.

Και ποιος ξέρει τι άλλο έκανε.Δεν καθότανε λέει μόνο για 200 ευρώ και δεν αποκαλύπτει τι βρωμοδουλειές έκανε.


ναι αλλα εκανα και αλλες βρωμοδουλειες που δεν γραφονται στο σαιτ ουτε λεγονται γιατι θα με κυνηγαει ο Σανιδας της Ρωσσιας!!!!!και δεν καθομουνα μονο για 200 ευρω!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!καλα εκανα!!!!!

Καλά εσύ για σκατά μην πολυμιλάς. Είσαι από τους θιασώτες των κοπροπλαγνούδων.

Πράγμα που αποδεικνύει πόσο "εκλεπτυσμένες" γκόμενες είναι οι σπονσοπουτανέτες που σε μαδάνε.

Αν εκεί που κάθεσαι σου έρθει μυρωδιά βοθρίλας μην ανησυχήσεις και ψάχνεις τα σιφώνια. Απλά η σπονσοπουτανέτα θα είναι που ρεύτηκε.

Προς θεού ομως. Να διευκρινιστεί για να μην υπάρξει παρεξήγηση.
Την τάιζες σκατό μόνο οταν δεν τη γάμαγε το λαμπραντόρ που πλήρωσες.

Μετά το χέσιμο ουτε καν το λαμπραντορ τη πλησίαζε. Μόνο εσύ τη πλησίαζες.

Γενικά λοιπόν εσυ ειδικά μακριά απο σκατοσυζητήσεις.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • wc-ντουλαπα.jpg
    wc-ντουλαπα.jpg
    175,5 KB · Εμφανίσεις: 30
  • κουζινα.jpg
    κουζινα.jpg
    68,5 KB · Εμφανίσεις: 60

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τα καλύτερα κορίτσια έχουμε, άσε τους σαντ μαν να γράφουν τραγούδια.  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Για αυτό τρέχουν όλοι και κυνηγάνε ... ξένες φοιτήτριες που έρχονται να σπουδάσουν ...

μπας και ξεφύγουν από το ... χειροκίνητο !!!!!!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καλά εσύ για σκατά μην πολυμιλάς. Είσαι από τους θιασώτες των κοπροπλαγνούδων.

Πράγμα που αποδεικνύει πόσο "εκλεπτυσμένες" γκόμενες είναι οι σπονσοπουτανέτες που σε μαδάνε.

Αν εκεί που κάθεσαι σου έρθει μυρωδιά βοθρίλας μην ανησυχήσεις και ψάχνεις τα σιφώνια. Απλά η σπονσοπουτανέτα θα είναι που ρεύτηκε.

Προς θεού ομως. Να διευκρινιστεί για να μην υπάρξει παρεξήγηση.
Την τάιζες σκατό μόνο οταν δεν τη γάμαγε το λαμπραντόρ που πλήρωσες.

Μετά το χέσιμο ουτε καν το λαμπραντορ τη πλησίαζε. Μόνο εσύ τη πλησίαζες.

Γενικά λοιπόν εσυ ειδικά μακριά απο σκατοσυζητήσεις.

Σκληρό... :S :grin:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Τι  :jerking: γράφεις βρε ηλίθιε πάλι? δίπλωμα οδήγησης που εσύ ούτε αυτό δεν έχεις
Γιά γέλια είσαστε φουκαράδες όλοι σας στη Γερμανία άντε βάλτε μας φωτογραφίες να δούμε που μένετε?  :2funny:
Θα περιμενει να οδηγησει το λαμπραντορ μετα τα γκαμησια στις ταριφες   :cheesy:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Σκληρο σα καρπούζι

το καρπουζι το προσπαθησα.ειναι πολυ μαλακο μεσα και ανοιγει γρηγορα.εξω ειναι σκληρο και δεν μεγαλωνει η τρυπα που θα ανοιξεις.ενω στο πεπονακι ανοιγεις μια μικρη τρυπα αρχιζεις να γαμας και η τρυπα μεγαλωνει σιγα σιγα.χυνεις φανταστικα ειναι υγρο και θυμιζει παρα πολυ καυλωμενο μουνακι.

:rockon:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Εγώ επένδυσα τις οικονομίες μου και δανείστηκα για κάτι που πίστεψα και είχα τα balls να το κυνηγήσω !
Σε 2 χρόνια είχα ξεχρεώσει τα πάντα και οι πληρωμές μου είναι πάντα στην ώρα τους!!!
 

Συνημμένα

  • tenor (1).gif
    55,4 KB · Εμφανίσεις: 35
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Δημητρακη μια αφιερωση ειδικα για σενα.

Ενα τραγουδι που απ οτι λενε οι κακες γλωσσες, το εγραψε ο kman μια μερα που γυρνουσε απο το εργοστασιο

 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Για εμένα δεν πρέπει να δώσουν δικαίωμα ψήφου στους Έλληνες της Ε.Ε.!
Γενικα δεν επρεπε να δωσουν ψηφο στους ελληνες του εξωτερικου.
Δεν μπορει ο αλλος να σου κανονιζει την καθημερινοτητα απο τοσο μακρυα με διαφορα
αποστασης χιλιαδων χιλιομετρων, ενω ζει σε διαφορετικο περιβαλλον.  :sunglasses:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Θα περιμενει να οδηγησει το λαμπραντορ μετα τα γκαμησια στις ταριφες  :cheesy:
Αυτό το σκυλί γαμάει πολύ καλύτερα από Λαμπραντόρ  :2funny: :2funny:

Καλά εσύ για σκατά μην πολυμιλάς. Είσαι από τους θιασώτες των κοπροπλαγνούδων.

Πράγμα που αποδεικνύει πόσο "εκλεπτυσμένες" γκόμενες είναι οι σπονσοπουτανέτες που σε μαδάνε.

Αν εκεί που κάθεσαι σου έρθει μυρωδιά βοθρίλας μην ανησυχήσεις και ψάχνεις τα σιφώνια. Απλά η σπονσοπουτανέτα θα είναι που ρεύτηκε.

Προς θεού ομως. Να διευκρινιστεί για να μην υπάρξει παρεξήγηση.
Την τάιζες σκατό μόνο οταν δεν τη γάμαγε το λαμπραντόρ που πλήρωσες.

Μετά το χέσιμο ουτε καν το λαμπραντορ τη πλησίαζε. Μόνο εσύ τη πλησίαζες.

Γενικά λοιπόν εσυ ειδικά μακριά απο σκατοσυζητήσεις.
Έχεις μείνει λιγάκι πίσω  :2funny: τώρα πιά ο Βλάκμαν το άφησε το χέσιμο  :2funny:και άρχισε την σκυλογαμία  :2funny: :2funny: :2funny:
 
    Πάντος σήμερα πέθανα στα γέλια  :2funny:ο γέροιωσήφ έπαθε αμόκ  :2funny:αχ αυτά τα γερατιά  :2funny:
    Ο άλλος ο ηλίθιος ο καταφαντασίαν πιλότος που γράφει από το σπίτι του στη Νίκαια (της Ελλάδας) δεν έχει μιά γκόμενα να μας βάλει φωτογραφία  :jerking: :2funny:
    Τώρα ότι ο νυχτοφύλακας δεν έχει αυτοκίνητο δε μου φάνηκε περίεργο  :2funny:πιό πιθανόν είναι να έχω εγώ ιδιωτικό αεροπλάνο παρά αυτός αυτοκίνητο  :2funny: :2funny: :2funny:.πάντος είχε γέλιο που έλεγε τιμές γιά λάστιχα και σέρβις και ΚΤΕΟ που δεν έχουν σχέση με την πραγματικότητα  :2funny: :2funny: :2funny:.
    Τώρα θα βγω πάλι έξω.Ελπίζω να σας ξαναγλεντίσει ο ΜΑΡΚΕΛΟΣ  :2funny:  Θα πρέπει να ομολογίσω ότι ο ΜΑΡΚΕΛΟΣ σας γαμάει καλύτερα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Skylos vlakmanios.jpg
    Skylos vlakmanios.jpg
    523,1 KB · Εμφανίσεις: 44
  • Skylos vlakmanios2.jpg
    Skylos vlakmanios2.jpg
    241,3 KB · Εμφανίσεις: 39

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Μετά λέει τα κονόμησε με το χέσιμο.Ποιος ξέρει πόσα χρόνια το δούλεψε και για πόσο σκατό μιλάμε.
Το ένα διαμέρισμα μπορεί να το έχτισε με το χέσιμο.
Χωμενος μεσα στα σκατα εισαι και συ.  :shit: Ταιζεις σε ταιζουν.. Κοπρολαγνος με Λοφιο
μας εβαλες και φωτος  :vomit:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μητσε πρόσεχε μη σφηνώσεις καμία μέρα στην ντουλάπα όταν χέζεις.
Σε τέτοια σπίτια σαν το δικό σου έμεναν οι Αλβανοί όταν ήρθαν στην Ελλάδα.
Δεν θα καταλάβεις πότε ποιός είμαι...και ας σε έχω κοιμήσει. :grin:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ο άλλος λέει οτι καθότανε με 200 ευρώ.Σε τι καθότανε βέβαια δεν αποκαλύπτει.Αρκεί να μη δουλεύει.
Αρα τι θες να πεις.. οτι εκεινος το εκανε απο αναγκη, ενω εσυ για διασκεδαση..
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
τι το θελα κολλησα και καντιλωματα!!!!!---οταν γυρισα στη Ρωσσια πηγα στο γιατρο και μου τα εκαψε με ξηρο παγο.με ρωτισε πηγες μηπως με αγνωστες γυναικες?οχι λεω ενα κατσικακι γαμαγα στο σωριο λετε να κολλισα απο κει???το προσωπο του Ντοκτορ Λεονωφ μικρυνε!!!! με κοιταζε κανα λεπτο σιωπηλος!!!!!παιρνει ενα χαρτι και μου γραφει μια διευθυνση!!τον ρωταω τι ειναι εκει αλλο КВД(δερματοαφροδησιακο κεντρο).οχι μου απανταει ειναι το ψυχιατρικο πηγαινε εκει να θεραπευτης!!!!!γι αυτο και εφυγα απο την Ελλαδα για να μην γαμαω κατσικες και Πεπονια!!!!!!

Έτσι πήγαινες στα κατσικάκια Μήτσε ?

index.php
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.207
Like
1.748
Πόντοι
216
Ο άλλος έχει κολλητό Τούρκο :new_shocked: και του γαμεί και τις γκόμενες!
Βρίζει την Ελλάδα από το πρωί ως το βράδυ και έχει Ρώσικο διαβατήριο :vomit:,αυτός να ψηφίσει δηλαδή;


Ξέχασα,δεν πατάει το πόδι του Ελλάδα μη και τον πάρουνε φαντάρο :headbang:
Τόσο βλάκας,τα Ι5 δεν τα δέχονται!
Είσαι τρελός μάλλον που νομίζεις ότι ο Πορνομήτσακλας θα υπηρετούσε σαν κλασσικός πληβείος.
Με ένα email την ψώλα του στο γραφείο του ΑΓΕΕΘΑ καθάρισε.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Φαντάσου παρακμα να μεταναστευει ο άλλος Ρωσία να γαμήσει και να καταλήγει να φωτογραφίζει ζαρζαβατικά και πούτσες σκύλων.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Φαντάσου παρακμα να μεταναστευει ο άλλος Ρωσία να γαμήσει και να καταλήγει να φωτογραφίζει ζαρζαβατικά και πούτσες σκύλων.

Τώρα με τον covid-19 έχουν πέσει η δουλείες στο χέσιμο,βγάζει βόλτα σκύλους και τους γαργαλάει τα'ρχίδια. :grin:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Φαντάσου παρακμα να μεταναστευει ο άλλος Ρωσία να γαμήσει και να καταλήγει να φωτογραφίζει πούτσες σκύλων
εσυ τις ορεγεσαι κιολας.. αφου ονειρευεσαι το λαμπραντορ με την καλη φουτσα, (απ οτι λες,) να βατευει τις ταριφέιρος αντι εσου.. σκορπα δολλαρια για να γκαμαν οι σκυλοι  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom