Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 999K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ενα τοσο σοβαρο νημα δε κανεις καλα να το πολιτικοποιεις
Είναι ελαφρώς εντός θέματος η τοποθέτησή μου.. Έχει να κάνει με εργαζόμενους στο εξωτερικό  :happy:

Ο άλλος έχει κολλητό Τούρκο :new_shocked: και του γαμεί και τις γκόμενες!
Βρίζει την Ελλάδα από το πρωί ως το βράδυ και έχει Ρώσικο διαβατήριο :vomit:,αυτός να ψηφίσει δηλαδή;


Ξέχασα,δεν πατάει το πόδι του Ελλάδα μη και τον πάρουνε φαντάρο :headbang:
Τόσο βλάκας,τα Ι5 δεν τα δέχονται!
O Μητσάρας πρέπει να κατέβει υποψήφιος στις εκλογές! Όταν θα κάνει περίπτερο θα μοιράζει δωρεάν σουβλάκια και θα μπορείς να βρίσκεις λίγη τροφή για να μην λιμοκτονήσεις! Με τα κονέ του με τον Σκρούτζ θα κανονίσει να έχει και φρέσκες τυρόπιτες! Αν έχει και τον Σαββίδαρο μαζί του θα τρώτε και με πλατινένια σερβίτσια στο περίπτερο!!!  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Ποιος καλεί στο στρατό ΑΜΕΑ θες να πεις σκατοφάγε.
Γλύψε τα παπαράκια σου τώρα... :grin:
Έχει πάει στην Ρωσία στρατό και έχει καί διαβατήριο για αυτό, μισεί τους Αμερικανούς,εσύ γλύφεις τα παπάρια των Αμερικανών δεκαετίες τώρα :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Είναι ελαφρώς εντός θέματος η τοποθέτησή μου.. Έχει να κάνει με εργαζόμενους στο εξωτερικό  :happy:
O Μητσάρας πρέπει να κατέβει υποψήφιος στις εκλογές! Όταν θα κάνει περίπτερο θα μοιράζει δωρεάν σουβλάκια και θα μπορείς να βρίσκεις λίγη τροφή για να μην λιμοκτονήσεις! Με τα κονέ του με τον Σκρούτζ θα κανονίσει να έχει και φρέσκες τυρόπιτες! Αν έχει και τον Σαββίδαρο μαζί του θα τρώτε και με πλατινένια σερβίτσια στο περίπτερο!!!  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Και σένα μπορεί να σου κάνει επιτέλους το ρουσφέτι που πάντα ήθελες,να δανειστείς τον Τούρκο φίλο του και να σου κάνει τον κώλο σαν την Σήραγγα του Αρτεμισίου... :2funny:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Ο άλλος έχει κολλητό Τούρκο :new_shocked: και του γαμεί και τις γκόμενες!
Βρίζει την Ελλάδα από το πρωί ως το βράδυ και έχει Ρώσικο διαβατήριο :vomit:,αυτός να ψηφίσει δηλαδή;


            ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ!ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΘΩΜΑΝΙΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΡΝΤΟΓΚΑΝ!
              ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΟΥΒΑ ή ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ
              ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
              ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΟΘΩΜΑΝΙΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Μήτσε τις σκυλοτροφές τις συχαίνεσαι,  τα σκατα όμως ?


 :orchestra:

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Και σένα μπορεί να σου κάνει επιτέλους το ρουσφέτι που πάντα ήθελες,να δανειστείς τον Τούρκο φίλο του και να σου κάνει τον κώλο σαν την Σήραγγα του Αρτεμισίου... :2funny:
Τύπε έχασες το χιούμορ σου... Τέτοιο δικαίωμα δεν έχω δώσει.. Με τούρκους δεν έχω καμιά παρτίδα! Κατά πολύ περισσότερο ...αμφίδρομη όπως υπονοείς!
Να μου τον έδινε σε εμπόλεμη ζώνη χωρίς ευρωπαικούς πουστονόμους θα τον εκτελούσα με ότι μέσο είχα χωρίς τύψεις πως κάνω κάτι κακό :ak:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τύπε έχασες το χιούμορ σου... Τέτοιο δικαίωμα δεν έχω δώσει.. Με τούρκους δεν έχω καμιά παρτίδα! Κατά πολύ περισσότερο ...αμφίδρομη όπως υπονοείς!
Να μου τον έδινε σε εμπόλεμη ζώνη χωρίς ευρωπαικούς πουστονόμους θα τον εκτελούσα με ότι μέσο είχα χωρίς τύψεις πως κάνω κάτι κακό :ak:

Τσαμπίκο μη νευριάζεις, ετοιμάσου να σε κάνει γιουσουφάκι ο Μητσάρας... :S :S :S

            ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ!ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΘΩΜΑΝΙΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΡΝΤΟΓΚΑΝ!
              ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΟΥΒΑ ή ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ
              ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
              ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΟΘΩΜΑΝΙΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τσαμπίκο μη νευριάζεις, ετοιμάσου να σε κάνει γιουσουφάκι ο Μητσάρας... :S :S :S
Δεν ξέρω τι λέει ο Μήτσος αλλά ΑΝ και μόνο ΑΝ είμουν Τούρκος πολίτης έχω δηλώσει πως θα ψήφιζα με τα δυο χέρια Ερντογάν!
Ο τύπος γαμάει και δέρνει , τον γλύφουν δυο υπερδυνάμεις , καψονάρει συνεχώς τους εκφυλισμένους Γρεκύλους στο Αιγαίο και έκανε περιφερική υπερδύναμη στρατιωτικά και οικονομικά  μια χώρα που τη παρέλαβε μπανανία! Μακάρι να είχαμε κι εμείς έναν τέτοιο ηγέτη!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Έτοιμο σε κόβω... :embarrased:
vlcsnap-2015-03-28-11h02m14s90.png
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Δεν ξέρω τι λέει ο Μήτσος αλλά ΑΝ και μόνο ΑΝ είμουν Τούρκος πολίτης έχω δηλώσει πως θα ψήφιζα με τα δυο χέρια Ερντογάν!
Ο τύπος γαμάει και δέρνει , τον γλύφουν δυο υπερδυνάμεις , καψονάρει συνεχώς τους εκφυλισμένους Γρεκύλους στο Αιγαίο και έκανε περιφερική υπερδύναμη στρατιωτικά και οικονομικά  μια χώρα που τη παρέλαβε μπανανία! Μακάρι να είχαμε κι εμείς έναν τέτοιο ηγέτη!


Ερτογκαν και ξυσταρκιντιας.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Και κόφτε τη φαγωμάρα με το μήτσο επιτέλους.
ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ.

Δεν είναι σωστό να συμβαίνει αυτό .

Οτι ειναι κριμα ο μητσος το καταλαβαινω κι ενω λεω να σταματησω αυτος προκαλει κ τον ξαναπεριλαβαινω.

Εγω φταιω?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οντως είναι σα να σε βρίζει ένας καθυστερημένος.Και άμα αντιδράσεις και τον βρίσεις ή τον μπουνιδιάσεις να λένε κρίμα το παιδί.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Οτι ειναι κριμα ο μητσος το καταλαβαινω κι ενω λεω να σταματησω αυτος προκαλει κ τον ξαναπεριλαβαινω.

Εγω φταιω?

Μη τον λυπάσαι,είναι εδώ για να γελάμε,ο καραγκιόζης του site,"άνθρωπος" που τον χέζουν για 6,66 ευρώ δεν νιώθει.
Ισχύει το γνωστό μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι.
Άσε που απολαμβάνει το ξεφτίλισμα... :S
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Έλα εδώ είμαι! Εγώ σου είπα πως επένδυσα τις οικονομίες μου και δανείστηκα για κάτι που πίστεψα και είχα τα balls να το κυνηγήσω ! Σε 2 χρόνια είχα ξεχρεώσει τα πάντα και οι πληρωμές μου είναι πάντα στην ώρα τους!!!
Παράλληλα οι γονείς μου με υπέσκαπταν και παρακαλούσαν να φαλιρίσω για να γίνω κρατικοδίαιτος υπάλληλος  Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall  
Αυτά για εμένα! Αν απευθύνεσαι και σε κάποιον άλλο, ας πάρεις απο αυτόν απάντηση! Αν συγκεκριμένα μιλάς για τον Δημητράκη έχει επανειλημμένως περιγράψει το πως έκανε λεφτά και διαμερίσματα μόνος του στη Ρωσία και τη Πολωνία!  




Γιατι να μην μπορουμε να συνενοηθουμε?
Γιατι πρεπει εσεις οι 3 4 να γραφετε αυτα που θελει να διαβάζει ο δημητρακης?

Η απορια ειναι μονο μια:
Πως απο την στιγμη που δεν ειχε μια ,οι μισθοι ηταν στα 300$ τον μηνα ,κι ειχε κ τα κοστη ζωης , βρεθηκε ξαφνικα με ακινητο-α?  Καθολου μεμπτο, αλλα απο το 2008 μας ζαλιζει τα αρχιδια πως το εκανε μονος του  χωρις εμβασμα απο την μαμα.
Εσυ το βρισκεις λογικο αυτο?
Δλδ αν παω εγω ή καποιος αλλος στην ρωσια αυριο, χωρις κεφαλαιο, χωρις εμβασματα, με ενοικια κ εξοδα εποβιωσης ,θα βρεθω ξαφνικα με ακινητη περιουσια?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Δημητρακη αν αρχισεις να βαζεις στοιχηματα μη με ξεχνας κι εμενα.
Εγω το ειπα πρωτος, να βγαλω κι εγω κατι.

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Βρε να μην μπορω να κανω παραθεση γαμωτο.
Εχω λυθει στο γελιο.

Ο δημης ο τσαρος της ρωσιας βαζει φωτος με γκομενες στο παρακαλετο απο διπλανο τραπεζι.
Οι γκομενες ειναι ωραιες, οι ρωσιδες ειναι ωραιες. Καμμια αντιρηση, αλλα βρε αδερφε, υπαρχει κατι στην φωτο να αποδεικνυει οτι ηταν μαζι σου? Οτι φύγατε μαζί? Οτι κοιμηθηκατε εστω κ με την μια μαζι??
Εγω προσωπικα εχω απο 15 χρ να ζητησω απο γκομενα να βγει ετσι απλα μια φωτο μαζι μου.


Για τα στοιχηματα μην κουραζεστε.
Πρωτον ο δημης δεν εχει 5.000€ μαζεμενα. Αν ειχε θα μας ειχε πρηξει με φωτος καθε μερα και δευτερον κ να ειχε σιγα μην βαλει στοιχημα να τα χασει.

Δημητρακης στα ευκολα
Καπνος στα δυσκολα.

Παντως δημη εγω βαζω κ λιγοτερα. 50€ 20€ 10€, οτι παρω κερδος ειναι.
Δεν υπαρχει πιο ευκολο στοιχημα απο σενα.

Αν σε είχε ο οπαπ θα ησουν με αποδοση 1,05
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Για εμένα δεν πρέπει να δώσουν δικαίωμα ψήφου στους Έλληνες της Ε.Ε.! Οι άλλοι που είναι μακριά εντάξει!
Και κυρίως οι Ελληνες της Γερμανίας και των υπόλοιπων δυτικών χαβούζων είναι οι χειρότεροι! Σίγουρα είναι Συριζαίοι κατά 90%...


Ξανα λαθος.
Το κολλησες απο τον σαββιδη αυτο?
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μιλάμε για κατάντια,το σπίτι του Μήτσου,το μπάνιο 1χ1,ο τοίχος ρημάδι... :S :S :S :embarrased:
 

Συνημμένα

  • ρημαδι.jpg
    ρημαδι.jpg
    156,4 KB · Εμφανίσεις: 18

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Καθολου μεμπτο, αλλα απο το 2008 μας ζαλιζει τα αρχιδια πως το εκανε μονος του  χωρις εμβασμα απο την μαμα.
Εσυ το βρισκεις λογικο αυτο?
Δλδ αν παω εγω ή καποιος αλλος στην ρωσια αυριο, χωρις κεφαλαιο, χωρις εμβασματα, με ενοικια κ εξοδα εποβιωσης ,θα βρεθω ξαφνικα με ακινητη περιουσια?

Σιγά ο δημητράκης και το 2008 από τους γονείς έτρωγε.

εγω παντος δεν εχω δουλεψει ποτε μου και ουτε προκειται.οι γονεις μου ειναι αναγκασμενοι να μου στελνουνε για να μην παω να μενω Ελλαδα μονιμα και να τους φερνω τραβεστι και πουτανες στο σπιτι και να τους ξευτηλιζω. ειμαι ευτυχισμενος!


''παιρνω απο τους γονεις μου κανα 1500 ευρω το μηνα''

Και τώρα από πού σιτίζεται δηλαδή?Απλά τώρα που βγήκαν οι γονείς σύνταξη μειώθηκε το επίδομα και τσίμα τσίμα τη βγάζει.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μετά λέει τα κονόμησε με το χέσιμο.Ποιος ξέρει πόσα χρόνια το δούλεψε και για πόσο σκατό μιλάμε.


''εγω παντος με το χεσιμο τα κονομισα!''

Το ένα διαμέρισμα μπορεί να το έχτισε με το χέσιμο.

Και ποιος ξέρει τι άλλο έκανε.Δεν καθότανε λέει μόνο για 200 ευρώ και δεν αποκαλύπτει τι βρωμοδουλειές έκανε.


ναι αλλα εκανα και αλλες βρωμοδουλειες που δεν γραφονται στο σαιτ ουτε λεγονται γιατι θα με κυνηγαει ο Σανιδας της Ρωσσιας!!!!!και δεν καθομουνα μονο για 200 ευρω!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!καλα εκανα!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom