Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Τι λέει ο φουκαράς θέλει να δώσω και τηλ, παραβίαση προσωπικών δεδομένων λέγεται αυτό γκαστερμπαιτερ :birdman: :2funny: :jerking:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Τι λέει ο φουκαράς θέλει να δώσω και τηλ, παραβίαση προσωπικών δεδομένων λέγεται αυτό γκαστερμπαιτερ :birdman: :2funny: :jerking:

Σιγα να μην λεγετε και βιασμος προσωπικοτητας χαχαχαχα


Βρε με οτι ονομα κ να γραψεις εχει μπουτσα και ξεκατίνιασμα ψευταρακη χαχαχα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τι λέει ο φουκαράς θέλει να δώσω και τηλ, παραβίαση προσωπικών δεδομένων λέγεται αυτό γκαστερμπαιτερ :birdman: :2funny: :jerking:
Βάλε τα πρώτα 6 νούμερα της ip σου και κρύψε τα υπόλοιπα 6 απλά πράγματα  :2funny:.
  Μετά ποιός ξέρει τι  :jerking: θα λένε  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Βάλε τα πρώτα 6 νούμερα της ip σου και κρύψε τα υπόλοιπα 6 απλά πράγματα  :2funny:.
  Μετά ποιός ξέρει τι  :jerking: θα λένε  :2funny:

Ψευτομαρκελοδημητρακη σταματα να βρωμιζεις με τα ψεματα σου τα θρεντ.
Χιλιες φορες στο ειπαμε.

Ελα στο μαντρι που σε περιμενει ο τσομπανης χαχαχα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ψευτομαρκελοδημητρακη σταματα να βρωμιζεις με τα ψεματα σου τα θρεντ.
Χιλιες φορες στο ειπαμε.

Ελα στο μαντρι που σε περιμενει ο τσομπανης χαχαχα
Στην προηγουμενη σελίδα έβαλα της ασυναρτησίες που γράφεις  :2funny:
  Άντε βάλε μας καμιά φωτογραφία να δούμε την κατάντια σου  :2funny:βάλε μας της γκόμενες σου  :2funny:που δεν υπάρχουν  :2funny:
  Πάρτε έναν επενδυτή  :2funny:με περιουσία στην Ελλάδα  :2funny:ο Βλάκμαν είχε πει ότι κινάει της οικονομίες  :2funny:μήπως κ'εσύ κινάς της οικονομίες? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • prionis5.jpg
    prionis5.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 41

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Έχεις πάθει παράκρουση φουκαρα ήρθε το τέλος του μήνα και η αρχή του επόμενου πρέπει να ανταπεξέλθεις στης υποχρεώσεις σου  ;) :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Για κάνε σύγκριση
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200629_021806_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200629_021806_com.android.chrome.jpg
    955,4 KB · Εμφανίσεις: 25

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Γιατι δεν σταματας να βρωμιζεις τα διαφορα θρεντ ,
Πόσοι ακομη να στο πουνε?

Ενταξει ,εχεις την φωτογραφια μου. Πρωι βραδυ την κοιταζεις, βγαζεις αφρους απτο στομα και καπνους απο τα αυτια. Τι φταιω εγω τωρα.

Ας μην ησουν ψευτης ,εγω φταιω?
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τι τον ζαλιζετε τον τυπο.

Δε πα να ειναι αφραγκος η και νυχτοφυλακας. Μια τιμια δουλεια κανει, βρισκει απολαυσεις οπου μπορει (φκκ, ταξιδακια) ουτε πρεζονι ειναι ουτε κλεφτης.

Και εσυ ουρλαουμπερ, γραφτους.

Πες καμια λεπτομερεια για κοστος ζωης εκει που εισαι, για γκομενακια κοκ.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Φωτογραφία δική σου ή αλλουνού?  :jerking: μήπως είναι συναδέρφου σου, βγάλε ρε μια σελφι να δούμε ότι αυτό το προφίλ προσώπου ταιριάζει με το δικό σου, μας είπε ένα πουλάκι ότι είσαι κάτω από 1.65, δεν πειράζει οι γαμιαδες της ιστορίας, κοντοί ήταν  :2funny: Ναπολέων, μέγας Αλέξανδρος, Στάλιν, Κολοκοτρώνης κλπ, μπορεί να γίνεις και εσύ μέγας μια μέρα  :2funny: όσο για το σπαμ φαντάσου ότι γεμίζετε ένα θρεντ με φτώχεια, μιζέρια, υπερωρίες στην μαύρη ξενιτιά, η μιζέρια φενεται στο προφίλ σας, φαντάσου από κοντά  :jerking:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Τι τον ζαλιζετε τον τυπο.

Δε πα να ειναι αφραγκος η και νυχτοφυλακας. Μια τιμια δουλεια κανει, βρισκει απολαυσεις οπου μπορει (φκκ, ταξιδακια) ουτε πρεζονι ειναι ουτε κλεφτης.

Και εσυ ουρλαουμπερ, γραφτους.

Πες καμια λεπτομερεια για κοστος ζωης εκει που εισαι, για γκομενακια κοκ.
εμείς αναφέραμε γιατί τον ζαλίζουμε αυτόν και όμοιους του κάτι σελιδες πίσω, ως αναγνώστης του θρεντ αυτου που είσαι θα το διάβασες  :)
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τι τον ζαλιζετε τον τυπο.

Δε πα να ειναι αφραγκος η και νυχτοφυλακας. Μια τιμια δουλεια κανει, βρισκει απολαυσεις οπου μπορει (φκκ, ταξιδακια) ουτε πρεζονι ειναι ουτε κλεφτης.

Και εσυ ουρλαουμπερ, γραφτους.

Πες καμια λεπτομερεια για κοστος ζωης εκει που εισαι, για γκομενακια κοκ.

Παντου οπου και να εισαι στο κοσμο τυπε, εαν δεν το εχεις με το παιχνιδι....εισαι στην ακρη και πρεπει ειτε να πληρωνεις ειτε να γινεσαι αξεσουαρ της καθε τυπισσας εως να σε πεταξει στην ακρη.

Εισαι παιχτης; Τρως παντου, τη βρισκεις την ακρη.

Δεν εισαι; Τραβα γαμησου και δεξου τα παντα μηπως και γαμησεις ή μεινε στην ακρη αγαμητος να βγαζεις μισος.



 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τι τον ζαλιζετε τον τυπο.

Δε πα να ειναι αφραγκος η και νυχτοφυλακας. Μια τιμια δουλεια κανει, βρισκει απολαυσεις οπου μπορει (φκκ, ταξιδακια) ουτε πρεζονι ειναι ουτε κλεφτης.

Και εσυ ουρλαουμπερ, γραφτους.

Πες καμια λεπτομερεια για κοστος ζωης εκει που εισαι, για γκομενακια κοκ.
Ας έλεγε την αλήθεια,αυτός μας φλόμωσε στο ψέμα  :2funny:γιά γκόμενες αν ήξερε θα έλεγε.Γιά όλα μιλάει εκτός από γκόμενες.
 
Παντου οπου και να εισαι στο κοσμο τυπε, εαν δεν το εχεις με το παιχνιδι....εισαι στην ακρη και πρεπει ειτε να πληρωνεις ειτε να γινεσαι αξεσουαρ της καθε τυπισσας εως να σε πεταξει στην ακρη.

Εισαι παιχτης; Τρως παντου, τη βρισκεις την ακρη.

Δεν εισαι; Τραβα γαμησου και δεξου τα παντα μηπως και γαμησεις ή μεινε στην ακρη αγαμητος να βγαζεις μισος.
Και ένας που χώρισε, την πληρώνει,χρεώθηκε στις τράπεζες  δεν το έχει.
  Πάντος εγώ με σένα έχω να πω ότι με κάλεσες σήμερα βιντεοκλήση από μαγαζί με κότερα,την άλλη φορά μου έβαλες ένα βιντεάκι που φενόταν μιά γκόμενα δίπλα σου σε μιά BMW M6 και μου άνοιξες την κάμερα και μου έδειξες την BMW M6 στα 2 βιντεάκια άκουγα τη φωνή σου.Βέβαια όπως βγάλαν και το δικό μου αμάξι ότι κάνει 3.000 ευρώ  στη Γερμανία  θα βγάλουν ότι η M6 κάνει στη Γερμανία 8.000-9.000 ευρώ και μπορούν να πάρουν 2-3 αν θέλουν  :2funny:
 
Εγώ όταν το είχα πάρει τ'αμάξι μου το 2009 μου στοίχισε κοντά 40.000 ευρώ 3 ετών με 68.000χλμ.
  Φυσικό είναι να επιμένουν να μισούν όποιον έχει και να σκάνε από το κακό τους όταν λιώνουν στη δουλειά μέρα νύχτα γιά να στείλουν λεφτά στην Ελλάδα και βλέπουν ωραία μέρη μόνο 10 μέρες το χρόνο στην αδεια τους που πάνε Ελλάδα και φιλάνε το χώμα και ονειρεύοντε να φύγουν από το κάτεργο τη Γερμανία  :headbang: :headbang:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Ας έλεγε την αλήθεια,αυτός μας φλόμωσε στο ψέμα  :2funny:γιά γκόμενες αν ήξερε θα έλεγε.Γιά όλα μιλάει εκτός από γκόμενες.
  Και ένας που χώρισε, την πληρώνει,χρεώθηκε στις τράπεζες  δεν το έχει.
  Πάντος εγώ με σένα έχω να πω ότι με κάλεσες σήμερα βιντεοκλήση από μαγαζί με κότερα,την άλλη φορά μου έβαλες ένα βιντεάκι που φενόταν μιά γκόμενα δίπλα σου σε μιά BMW M6 και μου άνοιξες την κάμερα και μου έδειξες την BMW M6 στα 2 βιντεάκια άκουγα τη φωνή σου.Βέβαια όπως βγάλαν και το δικό μου αμάξι ότι κάνει 3.000 ευρώ  στη Γερμανία  θα βγάλουν ότι η M6 κάνει στη Γερμανία 8.000-9.000 ευρώ και μπορούν να πάρουν 2-3 αν θέλουν  :2funny:
 
Εγώ όταν το είχα πάρει τ'αμάξι μου το 2009 μου στοίχισε κοντά 40.000 ευρώ 3 ετών με 68.000χλμ.
  Φυσικό είναι να επιμένουν να μισούν όποιον έχει και να σκάνε από το κακό τους όταν λιώνουν στη δουλειά μέρα νύχτα γιά να στείλουν λεφτά στην Ελλάδα και βλέπουν ωραία μέρη μόνο 10 μέρες το χρόνο στην αδεια τους που πάνε Ελλάδα και φιλάνε το χώμα και ονειρεύοντε να φύγουν από το κάτεργο τη Γερμανία  :headbang: :headbang:
Δεν νομιζω πως καποιος θελει να τον χεσουν οπως εκανες εσυ ψευταρακη?
Να ηταν κανας αλλος παει στο διαολο.

Αλλα εσενα γιατι να σε ζηλεψει? Για το αχουρι σου? Για τις γκομενες? Για τον αυτισμο σου? Η για την εισαγγελεα?
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ας έλεγε την αλήθεια,αυτός μας φλόμωσε στο ψέμα  :2funny:γιά γκόμενες αν ήξερε θα έλεγε.Γιά όλα μιλάει εκτός από γκόμενες.
  Και ένας που χώρισε, την πληρώνει,χρεώθηκε στις τράπεζες  δεν το έχει.
  Πάντος εγώ με σένα έχω να πω ότι με κάλεσες σήμερα βιντεοκλήση από μαγαζί με κότερα,την άλλη φορά μου έβαλες ένα βιντεάκι που φενόταν μιά γκόμενα δίπλα σου σε μιά BMW M6 και μου άνοιξες την κάμερα και μου έδειξες την BMW M6 στα 2 βιντεάκια άκουγα τη φωνή σου.Βέβαια όπως βγάλαν και το δικό μου αμάξι ότι κάνει 3.000 ευρώ  στη Γερμανία  θα βγάλουν ότι η M6 κάνει στη Γερμανία 8.000-9.000 ευρώ και μπορούν να πάρουν 2-3 αν θέλουν  :2funny:
 
Εγώ όταν το είχα πάρει τ'αμάξι μου το 2009 μου στοίχισε κοντά 40.000 ευρώ 3 ετών με 68.000χλμ.
 Φυσικό είναι να επιμένουν να μισούν όποιον έχει και να σκάνε από το κακό τους όταν λιώνουν στη δουλειά μέρα νύχτα γιά να στείλουν λεφτά στην Ελλάδα και βλέπουν ωραία μέρη μόνο 10 μέρες το χρόνο στην αδεια τους που πάνε Ελλάδα και φιλάνε το χώμα και ονειρεύοντε να φύγουν από το κάτεργο τη Γερμανία  :headbang: :headbang:

Τυπε ενας νορμαλ ανθρωπος, και να του χαρισουν το Μ6, δεν θα εχει λεφτα για: Τελη κυκλοφοριας, ασφαλιστρα, ανταλλακτικα, κοστος εργατικων σε επισκευες και σερβις, ζημιες απο τα λιωματα που στανταρ θα κανεις αλλιως για ποιο λογο να το εχεις αυτο το αμαξι;

Ας ρωτησουν στη BMW ποσο παει αλλαγη μπουζι, λαδια-φιλτρα λαδιου αερος καυσιμου, τακακια+δισκοι, μπαταρια, πολ/στης και καθε αλλη μαλακια που καθε λιγο και λιγακι θα βγαζει εαν το λιωνεις.

Μεσο ορο εαν κανεις 15.000χλμ ανα ετος και το λιωνεις το πας τσιτα συνεχως, χωρις μεγαλες ζημιες εισαι στα 8000 με 9000 ευρω ολα μαζι.

Τα καυσιμα και τα ελαστικα ειναι ενα αλλο πικρο θεμα.

Ειδικα τα ελαστικα.

Θες ειδικα τα πισω αλλαγη καθε 2 μηνες το πολυ εαν θες να το λιωνεις και να εχεις και ασφαλεια στο δρομο.

Εννοειται οταν εχεις τετοιο αμαξι το εχεις παντα πεντακαθαρο και κερωμενο με υγρο κερι σε καθε πλυσιμο.

Πλυσιμο μεσα εξω μαζι με υγρο κερι δυο φορες την εβδομαδα, 20+20=40 ευρω επι 4=160 ευρω ανα μηνα επι του 12=1920 ανα ετος ευρω απλα για να εχεις καθαρο μεσα εξω το αμαξι.

Εκτος εαν εισαι ....και εχεις τετοιο αμαξι μεσα στη βρωμα ή το πηγαινεις σε ανοητους να στο γεμισουν "αραχνες" πανω στη βαφη με τις παπαριες που κανουν.





 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν νομιζω πως καποιος θελει να τον χεσουν οπως εκανες εσυ ψευταρακη?
Να ηταν κανας αλλος παει στο διαολο.

Αλλα εσενα γιατι να σε ζηλεψει? Για το αχουρι σου? Για τις γκομενες? Για τον αυτισμο σου? Η για την εισαγγελεα?
Γιατί είσαι ένας χρεωκοπημένος κακομοίρης που δουλεύει νυχτοφύλακας στη Γερμανία  :headbang:και  τα λεφτά τα στέλνεις Ελλάδα για αυτά που χρωστάς στις τράπεζες και γιά διατροφές  :headbang:και μένεις σε ένα δωματιάκι  :2funny:.Τώρα τι θα έπαιρνες είναι στον ύπνο σου  :2funny:ένας κακομοίρης είσαι.Μόνο αυτό γιά το χέσιμο λες που έγινε 15 χρόνια πριν  :jerking:πες και κα΄τι καινούργιο :2funny:
 
 
Τυπε ενας νορμαλ ανθρωπος, και να του χαρισουν το Μ6, δεν θα εχει λεφτα για: Τελη κυκλοφοριας, ασφαλιστρα, ανταλλακτικα, κοστος εργατικων σε επισκευες και σερβις, ζημιες απο τα λιωματα που στανταρ θα κανεις αλλιως για ποιο λογο να το εχεις αυτο το αμαξι;

Ας ρωτησουν στη BMW ποσο παει αλλαγη μπουζι, λαδια-φιλτρα λαδιου αερος καυσιμου, τακακια+δισκοι, μπαταρια, πολ/στης και καθε αλλη μαλακια που καθε λιγο και λιγακι θα βγαζει εαν το λιωνεις.

Μεσο ορο εαν κανεις 15.000χλμ ανα ετος και το λιωνεις το πας τσιτα συνεχως, χωρις μεγαλες ζημιες εισαι στα 8000 με 9000 ευρω ολα μαζι.

Τα καυσιμα και τα ελαστικα ειναι ενα αλλο πικρο θεμα.

Ειδικα τα ελαστικα.

Θες ειδικα τα πισω αλλαγη καθε 2 μηνες το πολυ εαν θες να το λιωνεις και να εχεις και ασφαλεια στο δρομο.

Εννοειται οταν εχεις τετοιο αμαξι το εχεις παντα πεντακαθαρο και κερωμενο με υγρο κερι σε καθε πλυσιμο.

Πλυσιμο μεσα εξω μαζι με υγρο κερι δυο φορες την εβδομαδα, 20+20=40 ευρω επι 4=160 ευρω ανα μηνα επι του 12=1920 ανα ετος ευρω απλα για να εχεις καθαρο μεσα εξω το αμαξι.

Εκτος εαν εισαι ....και εχεις τετοιο αμαξι μεσα στη βρωμα ή το πηγαινεις σε ανοητους να στο γεμισουν "αραχνες" πανω στη βαφη με τις παπαριες που κανουν.
Εγώ το ξέρω,πες το στον γκαστερμπά'ι'τερ και στους άλλους  :jerking: :2funny:Εγώ τα ξέρω όλα αυτά.Ξέχσες να πεις στους ηλίθιους ότι αυτο το αμάξι καιει 30-32 λίτρα στα 100χλμ. μπορεί και 35 να φτάσει αν το πατήσεις :2funny:θα βγει ο κακομοίρης Μπαρόκ που δεν έχει ούτε ποδήλατο και θα λέει ότι δεν καίει τόσο  :jerking:13 λίτρα θα λεέι ότι καίει  :2funny:.
  Αυτοί οι φουκαράδες δεν έχουν να φάνε τι αυτοκίνητα να πάρουν :2funny:δεν είδες σε τι συνθήκες μένει ο νυχτοφύλακας? :2funny:δεν είδες το δωματιάκι του?αν πάει να σηκωθεί από το κρεβάτι θα κουτουλίσει  :2funny:.
  Τώρα που ακούσαν γιά την BMW M6  θα σε μισήσουν όπως και εμένα  :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Γιατί είσαι ένας χρεωκοπημένος κακομοίρης που δουλεύει νυχτοφύλακας στη Γερμανία  :headbang:και  τα λεφτά τα στέλνεις Ελλάδα για αυτά που χρωστάς στις τράπεζες και γιά διατροφές  :headbang:και μένεις σε ένα δωματιάκι  :2funny:.Τώρα τι θα έπαιρνες είναι στον ύπνο σου  :2funny:ένας κακομοίρης είσαι.Μόνο αυτό γιά το χέσιμο λες που έγινε 15 χρόνια πριν  :jerking:πες και κα΄τι καινούργιο :2funny:
 
  Εγώ το ξέρω,πες το στον γκαστερμπά'ι'τερ και στους άλλους  :jerking: :2funny:Εγώ τα ξέρω όλα αυτά.Ξέχσες να πεις στους ηλίθιους ότι αυτο το αμάξι καιει 30-32 λίτρα στα 100χλμ. μπορεί και 35 να φτάσει αν το πατήσεις :2funny:θα βγει ο κακομοίρης Μπαρόκ που δεν έχει ούτε ποδήλατο και θα λέει ότι δεν καίει τόσο  :jerking:13 λίτρα θα λεέι ότι καίει  :2funny:.
  Αυτοί οι φουκαράδες δεν έχουν να φάνε τι αυτοκίνητα να πάρουν :2funny:δεν είδες σε τι συνθήκες μένει ο νυχτοφύλακας? :2funny:δεν είδες το δωματιάκι του?αν πάει να σηκωθεί από το κρεβάτι θα κουτουλίσει  :2funny:.
  Τώρα που ακούσαν γιά την BMW M6  θα σε μισήσουν όπως και εμένα  :2funny:

Να σαι καλα φιλαρακι που βοηθησες στο να με μισησουν παραπανω απο οτι ηδη με μισουν...

 :S :S :S

Τι μαλακας εισαι  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Να σαι καλα φιλαρακι που βοηθησες στο να με μισησουν παραπανω απο οτι ηδη με μισουν...

  :S :S :S

Τι μαλακας εισαι  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Ας σε μισούν  :2funny:καλύτερα να σε μισούν όπως μισούν εμένα παρά να σε λυπούνται οπώς λυπούνται τον νυχτοφύλακα  :2funny:και γ'αυτό γράφουν υπέρ του  :2funny:γιατί τον βλέπουν με συμπόνια  :jerking: :2funny:είναι ένας φτωχός αλλά τίμιος βιοπαλεστής  :2funny:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom