Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Γιατί είσαι ένας χρεωκοπημένος κακομοίρης που δουλεύει νυχτοφύλακας στη Γερμανία  :headbang:και  τα λεφτά τα στέλνεις Ελλάδα για αυτά που χρωστάς στις τράπεζες και γιά διατροφές  :headbang:και μένεις σε ένα δωματιάκι  :2funny:.Τώρα τι θα έπαιρνες είναι στον ύπνο σου  :2funny:ένας κακομοίρης είσαι.Μόνο αυτό γιά το χέσιμο λες που έγινε 15 χρόνια πριν  :jerking:πες και κα΄τι καινούργιο :2funny:
 
  Εγώ το ξέρω,πες το στον γκαστερμπά'ι'τερ και στους άλλους  :jerking: :2funny:Εγώ τα ξέρω όλα αυτά.Ξέχσες να πεις στους ηλίθιους ότι αυτο το αμάξι καιει 30-32 λίτρα στα 100χλμ. μπορεί και 35 να φτάσει αν το πατήσεις :2funny:θα βγει ο κακομοίρης Μπαρόκ που δεν έχει ούτε ποδήλατο και θα λέει ότι δεν καίει τόσο  :jerking:13 λίτρα θα λεέι ότι καίει  :2funny:.
  Αυτοί οι φουκαράδες δεν έχουν να φάνε τι αυτοκίνητα να πάρουν :2funny:δεν είδες σε τι συνθήκες μένει ο νυχτοφύλακας? :2funny:δεν είδες το δωματιάκι του?αν πάει να σηκωθεί από το κρεβάτι θα κουτουλίσει  :2funny:.
  Τώρα που ακούσαν γιά την BMW M6  θα σε μισήσουν όπως και εμένα  :2funny:

Χαχαχα καπνοι στα αυτια μαρκελακη εεεε δημητρακη.

Μην κοκορευεσαι για αμαξια αλλων. Δεν εχουμε δει παρα μονο το δικο σου.
Το οποιο εσυ νομιζεις πως ειναι lamborgini αλλα εγω σου απεδειξα πως ειναι των 3.000 μαξ

Τι κλαις τζαμπα τωρα. Εγω φταιω? Ας μην το εβαζες.

 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200608-022845_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200608-022845_Samsung Internet.jpg
    592,1 KB · Εμφανίσεις: 24

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Να σαι καλα φιλαρακι που βοηθησες στο να με μισησουν παραπανω απο οτι ηδη με μισουν...

 :S :S :S

Τι μαλακας εισαι  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Τι σε κανει να πιστευεις πως σε μισουν?

Εγω σου ευχηθηκα περαστικα.

Και τωρα σου λεω και πυραυλο να εχεις να εισαι γερός να τον χαιρεσαι.
Αυτο θα το ελεγα σε ολους.

Και στον δημη το λεω αυτο ,ναειναι γερος να το χαιρετε. Αλλα οχι φουμαρα για μεταξωτες κορδελες. Το αμαξι κανει 3 χιλιαρικα μαξ , τι να κανουμε τωρα. Εμεις φταιμε? Μπααα
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ειναι αυτο που σωστα εχει πει ο Λακης πανω στο θεμα.

Και οι γονοι, κληρονομοι, γαμανε με λεφτα που δεν εχουν δουλεψει και τεμπελιαζουν δεν κανουν τιποτα και ζουν καλη ζωη.

Τι ειναι προτιμοτερο; Να χτυπας 100ωρες δουλεια για το τιποτα και να πας να ξεσπας 15 ημερες το χρονο ή να ζεις απλα καθημερινα οπως θες;

Να σηκωνεσαι οτι ωρα θες, να λες τι να κανω ρε γαμωτο σημερα; Που να παω;

Να παω στη Γιουλια ή στην Αλινα;

Μηπως να εχω τη Λιουμπα να με τσιμπουκωνει την ωρα που θα γραφω στο σαιτ ή με βοηθα να γραφω καλυτερα οταν με τσιμπουκωνει η φιλη της η Τατιανα;

Να γαμας απο το πρωι εως το απογευμα, μετα να ερχεσαι εδω να ξημερωνεσαι και οταν θα σηκωθεις οτι ωρα σου καυλωσει, παμε για καφε να πλυνουμε και το αμαξι ή να παω να αγορασω καμια αχρηστη μαλακια ετσι για να περασω το χρονο μου;

Σοβαροι προβληματισμοι τυπε, προβληματα και στοχασμοι των τεμπεληδων καλοπερασακηδων γονων.

Τα υπολοιπα, αστα για τους υπολοιπους και μη μας ζαλιζεις τα αρχιδια μωρε μαλακα αφου βλεπεις δεν θελουν να καταλαβουν και ξεροχυνουν να βλεπουν φωτογραφιες και λοιπες παπαριες λες και παιζει ρολο ποσα σπιτια εχεις και ποσο αξιζουν....στα αρχιδια μου.

Τη Γιουλια θα της πεις να ερθει η γαμιολα ξανα Αθηνα και να φερει και καμια φιλη της ή θα πρεπει να ανεβω εγω να σε φαω στη μαπα;

Αυτοι ειναι προβληματισμοι για τα κυβικα σου Μητσο, τι ασχολεισαι με τουαλετες ρε τυπε;

Ασε τους ανθρωπους στην ησυχια τους, ντροπη ρε τυπε. Τι να κανουμε; Αυτο κανουν οι ανθρωποι, εχουν εργασια και αξιοπρεπεια μεσα στη κοινωνια και προσπαθουν και αυτοι ως ανθρωποι να περνανε καλα οποτε μπορουν.

Τι τους προκαλεις και μας ζαλιζεις τα αρχιδια;

Τραβα γαμησου σε κανα σαλον με 2-3 μουναρες, πιες και το καφε σου μετα στην αρχοντικη Αγια Πετρουπολη, παιξε και με τα αλλα τα μουνετα που εχεις και ξεκολλα, ασε τους ανθρωπους στη ζωη τους ησυχους και μη προκαλεις. Εδω ειμαστε για τη πλακα μας.

 :hi:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τι σε κανει να πιστευεις πως σε μισουν?

Εγω σου ευχηθηκα περαστικα.

Και τωρα σου λεω και πυραυλο να εχεις να εισαι γερός να τον χαιρεσαι.
Αυτο θα το ελεγα σε ολους.

Και στον δημη το λεω αυτο ,ναειναι γερος να το χαιρετε. Αλλα οχι φουμαρα για μεταξωτες κορδελες. Το αμαξι κανει 3 χιλιαρικα μαξ , τι να κανουμε τωρα. Εμεις φταιμε? Μπααα

  :hi:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Ειναι αυτο που σωστα εχει πει ο Λακης πανω στο θεμα.

Και οι γονοι, κληρονομοι, γαμανε με λεφτα που δεν εχουν δουλεψει και τεμπελιαζουν δεν κανουν τιποτα και ζουν καλη ζωη.

Τι ειναι προτιμοτερο; Να χτυπας 100ωρες δουλεια για το τιποτα και να πας να ξεσπας 15 ημερες το χρονο ή να ζεις απλα καθημερινα οπως θες;

Να σηκωνεσαι οτι ωρα θες, να λες τι να κανω ρε γαμωτο σημερα; Που να παω;

Να παω στη Γιουλια ή στην Αλινα;

Μηπως να εχω τη Λιουμπα να με τσιμπουκωνει την ωρα που θα γραφω στο σαιτ ή με βοηθα να γραφω καλυτερα οταν με τσιμπουκωνει η φιλη της η Τατιανα;

Να γαμας απο το πρωι εως το απογευμα, μετα να ερχεσαι εδω να ξημερωνεσαι και οταν θα σηκωθεις οτι ωρα σου καυλωσει, παμε για καφε να πλυνουμε και το αμαξι ή να παω να αγορασω καμια αχρηστη μαλακια ετσι για να περασω το χρονο μου;

Σοβαροι προβληματισμοι τυπε, προβληματα και στοχασμοι των τεμπεληδων καλοπερασακηδων γονων.

Τα υπολοιπα, αστα για τους υπολοιπους και μη μας ζαλιζεις τα αρχιδια μωρε μαλακα αφου βλεπεις δεν θελουν να καταλαβουν και ξεροχυνουν να βλεπουν φωτογραφιες και λοιπες παπαριες λες και παιζει ρολο ποσα σπιτια εχεις και ποσο αξιζουν....στα αρχιδια μου.

Τη Γιουλια θα της πεις να ερθει η γαμιολα ξανα Αθηνα και να φερει και καμια φιλη της ή θα πρεπει να ανεβω εγω να σε φαω στη μαπα;

Αυτοι ειναι προβληματισμοι για τα κυβικα σου Μητσο, τι ασχολεισαι με τουαλετες ρε τυπε;

Ασε τους ανθρωπους στην ησυχια τους, ντροπη ρε τυπε. Τι να κανουμε; Αυτο κανουν οι ανθρωποι, εχουν εργασια και αξιοπρεπεια μεσα στη κοινωνια και προσπαθουν και αυτοι ως ανθρωποι να περνανε καλα οποτε μπορουν.

Τι τους προκαλεις και μας ζαλιζεις τα αρχιδια;

Τραβα γαμησου με σε κανα σαλον με 2-3 μουναρες, πιες και το καφε σου μετα στην αρχοντικη Αγια Πετρουπολη, παιξε και με τα αλλα τα μουνετα που εχεις και ξεκολλα, ασε τους ανθρωπους στη ζωη τους ησυχους και μη προκαλεις. Εδω ειμαστε για τη πλακα μας.

  :hi:
Ετσι θα επρεπε να ηταν.

Σεμνος ,ταπεινος και γαμιας.

Θα τον λατρευαμε και θα τον ζηλευαμε με την καλη εννοια. Τουλαχιστον εγω ναι.
Δεν ντρεπομαι να πω καποιον πως τον ζηλευω με την καλη εννοια.

Το κανω με φιλους μου εισοδηματιες που ξερουν να ζουν.

Ακριβως ετσι.
Και θα εβγαινε πολυ κερδισμενος απο πολλες αποψεις.

Αυτο ομως δεν προκειτε να συμβει.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ετσι θα επρεπε να ηταν.

Σεμνος ,ταπεινος και γαμιας.

Θα τον λατρευαμε και θα τον ζηλευαμε με την καλη εννοια. Τουλαχιστον εγω ναι.
Δεν ντρεπομαι να πω καποιον πως τον ζηλευω με την καλη εννοια.

Το κανω με φιλους μου εισοδηματιες που ξερουν να ζουν.

Ακριβως ετσι.
Και θα εβγαινε πολυ κερδισμενος απο πολλες αποψεις.

Αυτο ομως δεν προκειτε να συμβει.

Του τα λεω δεν με ακουει.

Τοσα μουνια εχει διαθεσιμα και παιζει ο μαλακας τι μας ζαλιζει τα αρχιδια με τουαλετες;

Τεμπελχανας ειναι και ζει ζωαρα κανει οτι θελει δεν εχει προγραμμα οτι να ναι μια ζωη ψωλαρει...

Τραβα γαμησου με τα μουνετα ρε Μητσο και ασε τους ανθρωπους στο νημα τους ησυχους.

Του ζητανε οι αλλοι τουαλετες και παπαριες, καυλωνει και αυτος για τετοιες μαλακιες να περασει τη τεμπελικη μερα του και βρισκει ευκαιρια να μαλακιστει.

Νταξει τον καταλαβαινω, και εγω αυτο κανω. Με καλει βιντεοκλησεις να μου δειχνει τα μουνετα, τον καλω και εγω...μαλακιζομαστε μετα και εδω μεσα...καλα ειναι.

Αλλα να προκαλει τους ανθρωπους ειναι μαλακια, δεν εχω καταλαβει τι τον εχει πιασει τον μαλακα και ανεβαζει καζανακια και χεστρες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Χαχαχα καπνοι στα αυτια μαρκελακη εεεε δημητρακη.

Μην κοκορευεσαι για αμαξια αλλων. Δεν εχουμε δει παρα μονο το δικο σου.
Το οποιο εσυ νομιζεις πως ειναι lamborgini αλλα εγω σου απεδειξα πως ειναι των 3.000 μαξ

Τι κλαις τζαμπα τωρα. Εγω φταιω? Ας μην το εβαζες.
Γιατί κάνει τόσο στη Γερμανία?Γιατί δεν περνάει τεχνικό έλεγχο και το κάνεις οικόπεδο,στη Ρωσσία δεν κάνει τόσο όμως,9.000-10.000 κάνει σε καλή κατάσταση και εγώ το πήρα κοντά 40.000 το 2009 δεν το αλλάζω γιατί κάνει τη δουλειά του.Κάτι παρόμοιο συμβαίνει και με την M6  Εδώ παίρνεις αυτό με 14.000 ευρώ στη Γερμανία με λιγότερα.Και τι μ'αυτό?γιά δε πας να πάρεις ένα με 9.000-10.000 αφού είναι τόσο φτηνό? :2funny:μόνο βενζίνη καίει 30-32 λίτρα στα 100χλμ.  :2funny:γιά τη συντήρηση απάντησε ο Σαββίδης που είχε πόσα θέλει!Οπότε συνέχισε να πηγαίνεις με το λεοφωρέιο και άστο καλύτερα  δεν είναι αυτά γιά σένα:2funny: :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Του τα λεω δεν με ακουει.

Τοσα μουνια εχει διαθεσιμα και παιζει ο μαλακας τι μας ζαλιζει τα αρχιδια με τουαλετες;

Τεμπελχανας ειναι και ζει ζωαρα κανει οτι θελει δεν εχει προγραμμα οτι να ναι μια ζωη ψωλαρει...

Τραβα γαμησου με τα μουνετα ρε Μητσο και ασε τους ανθρωπους στο νημα τους ησυχους.

Του ζητανε οι αλλοι τουαλετες και παπαριες, καυλωνει και αυτος για τετοιες μαλακιες να περασει τη τεμπελικη μερα του και βρισκει ευκαιρια να μαλακιστει.

Νταξει τον καταλαβαινω, και εγω αυτο κανω. Με καλει βιντεοκλησεις να μου δειχνει τα μουνετα, τον καλω και εγω...μαλακιζομαστε μετα και εδω μεσα...καλα ειναι.

Αλλα να προκαλει τους ανθρωπους ειναι μαλακια, δεν εχω καταλαβει τι τον εχει πιασει τον μαλακα και ανεβαζει καζανακια και χεστρες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τεμππελχανας ειναι αλλα
Ζωαρα ΔΕΝ ΖΕΙ,θα μπορουσε ομως
Μουνετα δεν παιζουν,το peek του το ειδαμε. Τι να κανουμε τωρα, ψεματα να λεμε?

Και το σπιτι ας το φτιαξει λιγο. Λεφτα εχει λεει. Τι αχουρι ειναι αυτο. Τι να κανουμε δηλαδη τωρα.


Ετσι να του πεις στην βιντεοκληση
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Γιατί κάνει τόσο στη Γερμανία?Γιατί δεν περνάει τεχνικό έλεγχο και το κάνεις οικόπεδο,στη Ρωσσία δεν κάνει τόσο όμως,9.000-10.000 κάνει σε καλή κατάσταση και εγώ το πήρα κοντά 40.000 το 2009 δεν το αλλάζω γιατί κάνει τη δουλειά του.Κάτι παρόμοιο συμβαίνει και με την M6  Εδώ παίρνεις αυτό με 14.000 ευρώ στη Γερμανία με λιγότερα.Και τι μ'αυτό?γιά δε πας να πάρεις ένα με 9.000-10.000 αφού είναι τόσο φτηνό? :2funny:μόνο βενζίνη καίει 30-32 λίτρα στα 100χλμ.  :2funny:γιά τη συντήρηση απάντησε ο Σαββίδης που είχε πόσα θέλει!Οπότε συνέχισε να πηγαίνεις με το λεοφωρέιο και άστο καλύτερα  δεν είναι αυτά γιά σένα:2funny: :2funny: :2funny:

Μαθε να ασχολεισαι με σοβαρους προβληματισμους τυπε.

Ποιο μουνετο καυλωνει πιο πολυ οταν ακουει αυτο τον ηχο και θελει να σε τσιμπουκωνει σε καθε ευκαιρια να τη χυνεις να τα καταπινει;

Ποιο μουνετο γουσταρει να φερνει και τη φιλη της να ειστε 3 μεσα να χυνουν οσο οδηγεις και να ουρλιαζει και το μοτερ και αυτες μαζι και να σας κοιτανε και να γινεστε ρεζιλι;

Αυτοι ειναι προβληματισμοι.

Εσυ απο τεμπελχανας εγινες εφοριακος οικοδομος μεσιτης ντετεκτιβ φωτογραφος....τι μαλακας εισαι ρε φιλε;

Φερε τα μουνετα να τα βαλουμε μεσα να ουρλιαξουν ολα μαζι να γινουμε θεαμα να γελαμε...καθεσαι και ενοχλεις μαλακα τους ανθρωπους εδω και πουλας μουρη με καζανακια και χεστρες...τι παπαρας εισαι;;;;


 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Γιατί κάνει τόσο στη Γερμανία?Γιατί δεν περνάει τεχνικό έλεγχο και το κάνεις  :2funny:,στη Ρωσσία δεν κάνει τόσο όμως,9.000-10.000 κάνει σε καλή κατάσταση και εγώ το πήρα κοντά 40.000 το 2009 δεν το αλλάζω γιατί κάνει τη δουλειά του.Κάτι παρόμοιο συμβαίνει και με την M6   Εδώ παίρνεις αυτό με 14.000 ευρώ στη Γερμανία με λιγότερα.Και τι μ'αυτό?γιά δε πας να πάρεις ένα με 9.000-10.000 αφού είναι τόσο φτηνό? :2funny:μόνο βενζίνη καίει 30-32 λίτρα στα 100χλμ.  :2funny:γιά τη συντήρηση απάντησε ο Σαββίδης που είχε πόσα θέλει!Οπότε συνέχισε να πηγαίνεις με το λεοφωρέιο και άστο καλύτερα  δεν είναι αυτά γιά σένα:2funny: :2funny: :2funny:

Τι οικοπεδο βρε ? Μη μας μπερδευεις παλι. Μην το παρουμε παλι απο την αρχη.

Οτι δεν εχω αμαξι σε ποιο ονειρο το ειδες? Χαχχαχ

Αχ βρε δημητρακη.... ξερεις τι ειναι να εχεις λεφτα κι αντι να σε ζηλευουν να σε λυπουντε ???

Χαχχαχα

Παλι ξεχαστηκες?

Στο μαντρί.....μπρος
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τεμππελχανας ειναι αλλα
Ζωαρα ΔΕΝ ΖΕΙ,θα μπορουσε ομως
Μουνετα δεν παιζουν,το peek του το ειδαμε. Τι να κανουμε τωρα, ψεματα να λεμε?

Και το σπιτι ας το φτιαξει λιγο. Λεφτα εχει λεει. Τι αχουρι ειναι αυτο. Τι να κανουμε δηλαδη τωρα.


Ετσι να του πεις στην βιντεοκληση

Καλα και εσυ πιστευεις οτι ειναι μεσα στη πηγη και γαμει μονο αυτο που ανεβασε;

Δεν εχεις καταλαβει οτι ο ανθρωπος ειναι τερμα μαλακας και επιτηδες τα κανει για να τον κραζετε και να κανει παιχνιδι να περναει την ωρα του να λιωνει στο γελιο και να μου ζαλιζει τα αρχιδια και να γελαμε ολη νυχτα;

Ειναι δυνατον να ησουν στη πηγη μεσα με δικα σου σπιτια και να μην ειχες ξεσκιστει στη πουτσα;

Μη σε τρωει και εσενα γιατι αυτος ο μαλακας με αυτα ζει, δεν σταματαει.

Εγω βαρεθηκα ηδη.

Γαμησε και το νημα των ανθρωπων εδω με παπαριες και εμεις το ιδιο.

Εγω ζητω συγνωμη παντως. Σταματω δεν ξαναγραφω εδω ασχετα με το θεμα ποστ.

 :hi:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Μαθε να ασχολεισαι με σοβαρους προβληματισμους τυπε.

Ποιο μουνετο καυλωνει πιο πολυ οταν ακουει αυτο τον ηχο και θελει να σε τσιμπουκωνει σε καθε ευκαιρια να τη χυνεις να τα καταπινει;

Ποιο μουνετο γουσταρει να φερνει και τη φιλη της να ειστε 3 μεσα να χυνουν οσο οδηγεις και να ουρλιαζει και το μοτερ και αυτες μαζι και να σας κοιτανε και να γινεστε ρεζιλι;

Αυτοι ειναι προβληματισμοι.

Εσυ απο τεμπελχανας εγινες εφοριακος οικοδομος μεσιτης ντετεκτιβ φωτογραφος....τι μαλακας εισαι ρε φιλε;

Φερε τα μουνετα να τα βαλουμε μεσα να ουρλιαξουν ολα μαζι να γινουμε θεαμα να γελαμε...καθεσαι και ενοχλεις μαλακα τους ανθρωπους εδω και πουλας μουρη με καζανακια και χεστρες...τι παπαρας εισαι;;;;


 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μην κουραζεσαι τυπε

Μουνετα δεν υπαρχουν....

Αν πατε βολτα ,ουρλιαχτα ναι ,αλλα χωρις μουνετα να ξερεις..... χαχαχα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τεμππελχανας ειναι αλλα
Ζωαρα ΔΕΝ ΖΕΙ,θα μπορουσε ομως
Μουνετα δεν παιζουν,το peek του το ειδαμε. Τι να κανουμε τωρα, ψεματα να λεμε?

Και το σπιτι ας το φτιαξει λιγο. Λεφτα εχει λεει. Τι αχουρι ειναι αυτο. Τι να κανουμε δηλαδη τωρα.


Ετσι να του πεις στην βιντεοκληση
Εγώ δεν έχω πρόβλημα είμαι απλός άνθρωπος βαριέμαι να κάνω επισκευές στο σπίτι  :2funny:
 Το γατάκι δηλαδή δε σ'άρεσε?Εσύ έχεις καλύτερες? :2funny:Μιλάς εσύ που δεν έχεις καμία :2funny:μιά γυναίκα είχες κ'αυτή σε έδιωξε  :headbang: :2funny:.
 
Τι οικοπεδο βρε ? Μη μας μπερδευεις παλι. Μην το παρουμε παλι απο την αρχη.

Οτι δεν εχω αμαξι σε ποιο ονειρο το ειδες? Χαχχαχ

Αχ βρε δημητρακη.... ξερεις τι ειναι να εχεις λεφτα κι αντι να σε ζηλευουν να σε λυπουντε ???

Χαχχαχα

Παλι ξεχαστηκες?

Στο μαντρί.....μπρος
Άσε μην αρχίσεις πάλι τα ψέματα  :2funny:τώρα ποιός ξέρει τι αμάξι θα μας πεις ότι έχεις  :2funny:......και σε μερικές μέρες θα βρεις κανα Τούρκο με καμία Μερσεντές και θα βγάλεις κάμποσες φωτογραφίες να μας της βάλεις στο σά'ι'τ :2funny:αν είχες αμάξι θα κοιμόσουν εκεί γιατί θα ήταν πολύ πιό άνετο από το δωμάτιο σου  :2funny:.Τ'αμάξι μου εμένα πολύ πιό άνετο είναι να κοιμηθείς από το δωμάτιο σου  :2funny:.
  Τώρα έχω λεφτά? :2funny:αφού μέχρι χτες έλεγες ότι είμαι φτωχός :2funny:
  Πάλι με πεθάνατε στα  :2funny:και δεν μπορώ να κοιμηθώ  :2funny:από τα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Μαθε να ασχολεισαι με σοβαρους προβληματισμους τυπε.

Ποιο μουνετο καυλωνει πιο πολυ οταν ακουει αυτο τον ηχο και θελει να σε τσιμπουκωνει σε καθε ευκαιρια να τη χυνεις να τα καταπινει;

Ποιο μουνετο γουσταρει να φερνει και τη φιλη της να ειστε 3 μεσα να χυνουν οσο οδηγεις και να ουρλιαζει και το μοτερ και αυτες μαζι και να σας κοιτανε και να γινεστε ρεζιλι;

Αυτοι ειναι προβληματισμοι.

Εσυ απο τεμπελχανας εγινες εφοριακος οικοδομος μεσιτης ντετεκτιβ φωτογραφος....τι μαλακας εισαι ρε φιλε;

Φερε τα μουνετα να τα βαλουμε μεσα να ουρλιαξουν ολα μαζι να γινουμε θεαμα να γελαμε...καθεσαι και ενοχλεις μαλακα τους ανθρωπους εδω και πουλας μουρη με καζανακια και χεστρες...τι παπαρας εισαι;;;;


 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

όλα αυτά εγώ τα ξέρω,γ'αυτούς οι τουαλέτα και το μπάνιο έχουν αξία  :2funny:ακόμα δεν κατάλαβα γιατί μου ζητάγαν να βάλω φώτο την τουαλέτα και το μπάνιο μου? :jerking: :2funny: :2funny:και όταν δεν τους έβαζα ποιός ξέρει τι νόμιζαν? :jerking: :2funny:ότι δεν έχω τουαλέτα? :jerking: :2funny:
  Πάλι με πεθάναν στα γέλια  :2funny:και δεν μπορώ να κοιμηθώ από τα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Καλα και εσυ πιστευεις οτι ειναι μεσα στη πηγη και γαμει μονο αυτο που ανεβασε;

Δεν εχεις καταλαβει οτι ο ανθρωπος ειναι τερμα μαλακας και επιτηδες τα κανει για να τον κραζετε και να κανει παιχνιδι να περναει την ωρα του να λιωνει στο γελιο και να μου ζαλιζει τα αρχιδια και να γελαμε ολη νυχτα;

Ειναι δυνατον να ησουν στη πηγη μεσα με δικα σου σπιτια και να μην ειχες ξεσκιστει στη πουτσα;

Μη σε τρωει και εσενα γιατι αυτος ο μαλακας με αυτα ζει, δεν σταματαει.

Εγω βαρεθηκα ηδη.

Γαμησε και το νημα των ανθρωπων εδω με παπαριες και εμεις το ιδιο.

Εγω ζητω συγνωμη παντως. Σταματω δεν ξαναγραφω εδω ασχετα με το θεμα ποστ.

 :hi:
κι ομως ειναι δυνατον ,ετσι λεω και γνωμη δεν αλλαζω...

Ας βαλει το σωστα μουνετα να τα δουμε.
Ε πως θελει να τον δοξολογουμε και να τον υμνουμε και να τον θαυμαζουμε σαν γαμια καλων μουνιων, ενω μας παρουσιαζει γυναικες που......πως να το κανουμε δεν ειναι για ρωσια αν ζεις εκει. Τι να κανω ,ψεματα να λεω?

Ετσι τα βαζει με μενα τον φτωχο κι εκτιθετε.
Ας βαλει τα μουνετα να δοξαστει,πρωτος εγω....

Χωρις πονηριες ομως....θα πεσει γιουχα...

Δλδ συγνωμη ,πως μπορω εγω να περιμενω να με θαυμαζετε για την harley μου, ενω εγω ποσταρω μονο παπακι honda 120cc.

Γινεται? Αν γινετε ας το κανουμε.


Το σωστο θρεντ ειναι το "πορνομεταναστης" εκει προτεινω να συνεχιστει η εξελιξη της συζητησης με σκοπο την λυση του προβληματος και της ατυχους παρεξηγησης.

       
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Εγώ δεν έχω πρόβλημα είμαι απλός άνθρωπος βαριέμαι να κάνω επισκευές στο σπίτι  :2funny:
  Το γατάκι δηλαδή δε σ'άρεσε?Εσύ έχεις καλύτερες? :2funny:Μιλάς εσύ που δεν έχεις καμία :2funny:μιά γυναίκα είχες κ'αυτή σε έδιωξε  :headbang: :2funny:.
  Άσε μην αρχίσεις πάλι τα ψέματα  :2funny:τώρα ποιός ξέρει τι αμάξι θα μας πεις ότι έχεις  :2funny:......και σε μερικές μέρες θα βρεις κανα Τούρκο με καμία Μερσεντές και θα βγάλεις κάμποσες φωτογραφίες να μας της βάλεις στο σά'ι'τ :2funny:αν είχες αμάξι θα κοιμόσουν εκεί γιατί θα ήταν πολύ πιό άνετο από το δωμάτιο σου  :2funny:.Τ'αμάξι μου εμένα πολύ πιό άνετο είναι να κοιμηθείς από το δωμάτιο σου  :2funny:.
  Τώρα έχω λεφτά? :2funny:αφού μέχρι χτες έλεγες ότι είμαι φτωχός :2funny:
  Πάλι με πεθάνατε στα  :2funny:και δεν μπορώ να κοιμηθώ  :2funny:από τα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  όλα αυτά εγώ τα ξέρω,γ'αυτούς οι τουαλέτα και το μπάνιο έχουν αξία  :2funny:ακόμα δεν κατάλαβα γιατί μου ζητάγαν να βάλω φώτο την τουαλέτα και το μπάνιο μου? :jerking: :2funny: :2funny:και όταν δεν τους έβαζα ποιός ξέρει τι νόμιζαν? :jerking: :2funny:ότι δεν έχω τουαλέτα? :jerking: :2funny:
  Πάλι με πεθάναν στα γέλια  :2funny:και δεν μπορώ να κοιμηθώ από τα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Τι οικοπεδο τσαμπουνας παλι βρε? Εχεις το ακαταλογιστο βρε χαχχαχαχα
Λεφτα εσυ λες πως εχεις, τοτε γιατι ζεις σαν ρακοσυλλεκτης? Καποιοι ρακοσυλλεκτες εχουν λεφτά  αλλα τους βρισκουν πισω απο σακουλες με σκουπιδια.
Φωτο μπανιο δεν βαζεις, ξερεις εσυ γιατι. Δλδ ολοι υο ξερουμε πλεον. Βλεπεις ? Δεν στο ξαναλεω . Εκλεισε κι αυτο.
Το γατακι ειναι καλο για βοσνια κ κοσσυφοπεδιο, για ρωσσια χμμμμ πως να στο πω για να μην σε προσβαλω.......ειναι ντροπη. Ολοι στο ειπαν ,μεχρι κ ο τασος3 που σε υποστηριζει ειπε πως ειναι 5αρι. Τι να κανουμε δηλαδη? Να πουμε το 5αρι 8αρι και το αμαξι των 3000μαξ οτι αξιζει 30.000? Γινετε?


Δεν γινετε.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τι οικοπεδο τσαμπουνας παλι βρε? Εχεις το ακαταλογιστο βρε χαχχαχαχα
Λεφτα εσυ λες πως εχεις, τοτε γιατι ζεις σαν ρακοσυλλεκτης? Καποιοι ρακοσυλλεκτες εχουν λεφτά  αλλα τους βρισκουν πισω απο σακουλες με σκουπιδια.
Φωτο μπανιο δεν βαζεις, ξερεις εσυ γιατι. Δλδ ολοι υο ξερουμε πλεον. Βλεπεις ? Δεν στο ξαναλεω . Εκλεισε κι αυτο.
Το γατακι ειναι καλο για βοσνια κ κοσσυφοπεδιο, για ρωσσια χμμμμ πως να στο πω για να μην σε προσβαλω.......ειναι ντροπη. Ολοι στο ειπαν ,μεχρι κ ο τασος3 που σε υποστηριζει ειπε πως ειναι 5αρι. Τι να κανουμε δηλαδη? Να πουμε το 5αρι 8αρι και το αμαξι των 3000μαξ οτι αξιζει 30.000? Γινετε?


Δεν γινετε.

Ζητω συγνωμη για αυτο που θα πω, με κολλησε ο john100 οταν πηγα να τον ξεκολλησω....

Το γινεται γραφεται ετσι και οχι γινετε.

Συγνωμη και παλι.

Ρε Γιαννη...τωρα τι καταλαβες δηλαδη που με κολλησες και εμενα να διορθωνω ορθογραφικα στις 4:25 το πρωι ρε φιλε;

  :S :S :S
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Ζητω συγνωμη για αυτο που θα πω, με κολλησε ο john100 οταν πηγα να τον ξεκολλησω....

Το γινεται γραφεται ετσι και οχι γινετε.

Συγνωμη και παλι.

Ρε Γιαννη...τωρα τι καταλαβες δηλαδη που με κολλησες και εμενα να διορθωνω ορθογραφικα στις 4:25 το πρωι ρε φιλε;

  :S :S :S
Χαχχαχα

Εχει δικιο
Εχουμε χασει κ το λιγο μυαλο που ειχαμε.

Οταν ξανακανεις κληση τον δημητρακη ,πες το μουνετο που θα απαντησει, να του πει να μην χρησιμοποιει τον μαρκελο .....κουρασε....

Ουτε οι 10 μικροι μητσοι δεν ειχαν τοσα προφιλ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τι οικοπεδο τσαμπουνας παλι βρε? Εχεις το ακαταλογιστο βρε χαχχαχαχα
Λεφτα εσυ λες πως εχεις, τοτε γιατι ζεις σαν ρακοσυλλεκτης? Καποιοι ρακοσυλλεκτες εχουν λεφτά  αλλα τους βρισκουν πισω απο σακουλες με σκουπιδια.
Φωτο μπανιο δεν βαζεις, ξερεις εσυ γιατι. Δλδ ολοι υο ξερουμε πλεον. Βλεπεις ? Δεν στο ξαναλεω . Εκλεισε κι αυτο.
Το γατακι ειναι καλο για βοσνια κ κοσσυφοπεδιο, για ρωσσια χμμμμ πως να στο πω για να μην σε προσβαλω.......ειναι ντροπη. Ολοι στο ειπαν ,μεχρι κ ο τασος3 που σε υποστηριζει ειπε πως ειναι 5αρι. Τι να κανουμε δηλαδη? Να πουμε το 5αρι 8αρι και το αμαξι των 3000μαξ οτι αξιζει 30.000? Γινετε?


Δεν γινετε.
Να δεις τι το μπάνιο? :2funny:αφού στο έβαλα και βίντεο :2funny:και μου λες το θες απ΄'ολες της γωνίες  :jerking: :2funny:να δεις τι δηλαδή? :2funny:τα ίδια έλεγες και γιά την τουαλέτα  :2funny:τι περίμενες να δεις δηλαδή?Μιά τουαλέτα 1.77 τετραγωνικά τι να έχει? :2funny:
   Έχεις έρθει στη Ρωσσία και ξέρεις? :jerking: :2funny:Βάλε μας εσύ της γκόμενες σου να της δούμε?που δεν υπάρχουν :2funny:αφού το γατάκι δεν μετράει όπως λες.Εσύ εδώ ούτε 45χρονη δε βγάζεις  :2funny:γελάω μόνο που το σκέφτομαι  :2funny:Εγώ στα 46 μου έχω γκομενάκι 21 ετών και όχι ένα.Η πλάκα είναι που πριν λέγατε ότι δεν  :knockinb: τσάμπα  :jerking:όταν έβαλα το γατάκι το βουλώσατε γιά 12 ώρες και μετά αρχίσατε να γράφετε  :jerking: :2funny:Ακόμα Ελληνα με καλή γκόμενα δεν έχω δει  :2funny:δε μιλάω γιά πουτάνες,μιλάω γκόμενες τους.Όλοι κατι τελειωμένες 40+ φακλάνες έχουνε  :2funny:Βέβαια αυτοί εδώ είναι σαν κ'εσένα γιά κλάματα.
  Τ'αμάξι αυτό στη Ρωσσία δεν κάνει 3.000 όπως δεν κάνουν και τα διαμερίσματα 20.000 όπως νομίζατε  :jerking: :2funny:.Και αυτό το αμάξι μετράει.Η M6 είναι εδώ τόσο φτηνή γιατί έχει φορολογία 1.100 ευρώ το χρόνο γιατί είναι 507 άλογα  συν ότι έχει τρελλά έξοδα συντήρησης εμένα κάνει 9.000 μπορέι και 10.000 στην κατάσταση που είναι γιατί είναι 241 άλογα και έχει φορολογία 200-210 ευρώ το χρόνο.Οπότε πήγαινε με το λεοφωρείο όπως πηγαίνεις.Από γκόμενες δεν ξέρεις  :jerking: :2funny:από αμάξια έχεις μεσάνυχτα  :jerking: :2funny:ε, τι ξέρεις?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Να δεις τι το μπάνιο? :2funny:αφού στο έβαλα και βίντεο :2funny:και μου λες το θες απ΄'ολες της γωνίες  :jerking: :2funny:να δεις τι δηλαδή? :2funny:τα ίδια έλεγες και γιά την τουαλέτα  :2funny:τι περίμενες να δεις δηλαδή?Μιά τουαλέτα 1.77 τετραγωνικά τι να έχει? :2funny:
    Έχεις έρθει στη Ρωσσία και ξέρεις? :jerking: :2funny:Βάλε μας εσύ της γκόμενες σου να της δούμε?που δεν υπάρχουν :2funny:αφού το γατάκι δεν μετράει όπως λες.Εσύ εδώ ούτε 45χρονη δε βγάζεις  :2funny:γελάω μόνο που το σκέφτομαι  :2funny:Εγώ στα 46 μου έχω γκομενάκι 21 ετών και όχι ένα.Η πλάκα είναι που πριν λέγατε ότι δεν  :knockinb: τσάμπα  :jerking:όταν έβαλα το γατάκι το βουλώσατε γιά 12 ώρες και μετά αρχίσατε να γράφετε  :jerking: :2funny:Ακόμα Ελληνα με καλή γκόμενα δεν έχω δει  :2funny:δε μιλάω γιά πουτάνες,μιλάω γκόμενες τους.Όλοι κατι τελειωμένες 40+ φακλάνες έχουνε  :2funny:Βέβαια αυτοί εδώ είναι σαν κ'εσένα γιά κλάματα.
  Τ'αμάξι αυτό στη Ρωσσία δεν κάνει 3.000 όπως δεν κάνουν και τα διαμερίσματα 20.000 όπως νομίζατε  :jerking: :2funny:.Και αυτό το αμάξι μετράει.Η M6 είναι εδώ τόσο φτηνή γιατί έχει φορολογία 1.100 ευρώ το χρόνο γιατί είναι 507 άλογα  συν ότι έχει τρελλά έξοδα συντήρησης εμένα κάνει 9.000 μπορέι και 10.000 στην κατάσταση που είναι γιατί είναι 241 άλογα και έχει φορολογία 200-210 ευρώ το χρόνο.Οπότε πήγαινε με το λεοφωρείο όπως πηγαίνεις.Από γκόμενες δεν ξέρεις  :jerking: :2funny:από αμάξια έχεις μεσάνυχτα  :jerking: :2funny:ε, τι ξέρεις?

Χααααααααχαχαχα

Η τουαλετα σου λαστιχενια ειναι δημητρακη? Εσυ ελεγες πως ειναι 1,20, τωρα εγινε 1,77??
Χαχαχαχα

Φωτογραφιες ξανα απο μενα οταν βαλεις το μπανιο. Στο ειχα πει . Ειναι κοκκινη γραμμη αυτο. Μη λεμε τα ιδια. Χαχαχα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ζητω συγνωμη για αυτο που θα πω, με κολλησε ο john100 οταν πηγα να τον ξεκολλησω....

Το γινεται γραφεται ετσι και οχι γινετε.

Συγνωμη και παλι.

Ρε Γιαννη...τωρα τι καταλαβες δηλαδη που με κολλησες και εμενα να διορθωνω ορθογραφικα στις 4:25 το πρωι ρε φιλε;

 :S :S :S
Γιάννη τον λένε σίγουρα?ή έτσι το πες?
Χααααααααχαχαχα

Η τουαλετα σου λαστιχενια ειναι δημητρακη? Εσυ ελεγες πως ειναι 1,20, τωρα εγινε 1,77??
Χαχαχαχα

Φωτογραφιες ξανα απο μενα οταν βαλεις το μπανιο. Στο ειχα πει . Ειναι κοκκινη γραμμη αυτο. Μη λεμε τα ιδια. Χαχαχα
Δε την έχω μετρήσει και ποτέ δεν ασχολήθηκα με την τουαλέτα   :2funny:και το μπανιο  :2funny:εσυ ασχολησε  :jerking: :2funny:εδω έχουμε ένα διαμέρισμα αξίας 200.000 ευρώ (ίσως και παραπανω) κ εσυ κοιτάς την τουαλετα και το μπανιο  :jerking: :2funny:εσυ που δεν έχεις τίποτα παρά μόνο χρέη :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom