Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Κατά βαση για οικογενειακους λόγους σκέφτομαι να γυρίσω.

Αλλά είναι κάπως περίεργη η περίπτωση μου γενικά.

Πέρασα μια 10ετια εξωτερικό σε ένα αντικείμενο που μου άρεσε πάρα πολύ, πλήρωνε αρκετά πάνω από "καλά" αλλά μιλάμε για πολύ δουλειά..

Τώρα λόγω συνθηκών σκέφτομαι διαφορά σενάρια. Κατ αρχήν να ψωλαρω κάνα 6μηνο και μετά να αλλάξω εντελώς καριέρα.

Θα δείξει  :)

Το καλο ειναι οτι καποιες εταιριες εξω προσφερουν την ευκαιρια να παρεις ενα σαμπατικαλ κανα τριμηνο για να χαλαρωσεις. Ισως θα σου εκανε καλο αυτο αλλα η μαλακια ειναι οτι με τον ιο δε μπορεις να πας και πουθενα.

Το θεμα μας ειναι πως πληρωνει Χ5 και χαλαει τις πιατσες. Και στο τελος δεν γαμαει μερικες φορες.
Αυτο ειναι το προβλημα

Κατα τα αλλα
Ο κμαν ειναι ειλικρινης. Αυτο το αναγνωριζουμε.

Για αυτο απο μονος του λεει πως πληρωσε χωρις να γαμμσει με αποτελεσμα να γελαει ολο το θρεντ

ο κμαν και π πληρωνει επι 5 κακο στον εαυτο του κανει, δεν καθοριζει το χρηματιστηριο του μουνιου. Ειπαμε δον κιχωτης ειναι
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Ο kman2 άσχετα αν συμφωνεί ή διαφωνεί κάποιος με τις μεθόδους του είναι ωραίος τύπος.

Είναι παθιασμένος με το μουνι και επίσης αν αποκωδικοποιησετε το ιδιαίτερο στυλ γραφής του, έχει σωστές, μη προφανείς απόψεις σε πολλά θέματα.

Αν ήταν προπονητής θα ήταν ο Αλεφαντος  :rockon:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Αν έχεις προσέξει οι άλλοι τα τελευταία πέντε χρόνια δεν πατάνε καν στο μπλοκ και όταν πάνε κατ εξαίρεση,γαμάνε πουτανες στα μπορδελα.

Το εχω ξαναγραψει ηταν να παω Ουκρανια το Μαρτιο, κυριως επειδη εδω και χρονια γραφεις και ειχα την περιεργια,

Αλλιως θα πηγαινα Πραγα-Πολωνια στα γνωστα μερη.

Οι γκομενες που εχω δει τιντερ Ουκρανια δεν τις εχω δει πουθενα, το ποσα match βγαζεις ειναι απιστευτο. Οποτε πλεον σιγουρα θελω να παω , οπως ειπα απο περιεργια κυριως
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ο kman2 άσχετα αν συμφωνεί ή διαφωνεί κάποιος με τις μεθόδους του είναι ωραίος τύπος.

Είναι παθιασμένος με το μουνι και επίσης αν αποκωδικοποιησετε το ιδιαίτερο στυλ γραφής του, έχει σωστές, μη προφανείς απόψεις σε πολλά θέματα.

Αν ήταν προπονητής θα ήταν ο Αλεφαντος  :rockon:

Οι μεθοδοι του ειναι δικαιωμα του και αυτο δε το λαμβανει κανενας υποψην του. Δικα του τα λεφτα, αν θελει τα καιει κιολας.

Επισης μου την εσπασε τοτε με την Ιταλιδα/Ρουμανα που καποιοι λεγανε ειναι μπαζο. Ενω εχουμε δει λαγους και τραβελους εδω μεσα χωρις να ακουστουν τετοια σχολια
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Οι αποστασεις σε γαμανε ομως. Ειδικα το πρωι που ειναι σαν σαρδελες ολοι στο μετρο. Αν γινεις λιωμα αντε να γυρισεις σπιτι

Ειναι ενα θεμα οι αποστασεις, αλλα εχει και καλες συγκοινωνιες.
Παρα πολλα λεωφορεια κυκλοφορουν ολο το 24ωρο, οποτε μπορεις να βγεις Σαββατοβραδο και να γινεις λιωμα οπως λες, χωρις να χρειαστει να οδηγησεις.
Φυσικα υπαρχει παντα η επιλογη του ταξι, αλλα εκει χαρατσωνουν.
Αθηνα το μοναδικο νυχτερινο λεωφορειο ηταν αυτο του Πειραιας-Κηφησια και ηταν γεματο πρεζονια. Αν και Αθηνα τα ταξι ειναι σχετικα φθηνα, δηλαδη με 15-20 ευρω εχεις γυρισει σπιτι σου μετα απο πιωμα, μπουζουκια κλπ

Τεσπα, καθε πολη εχει τα καλα και τα ασχημα της.

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Επισης μου την εσπασε τοτε με την Ιταλιδα/Ρουμανα που καποιοι λεγανε ειναι μπαζο. Ενω εχουμε δει λαγους και τραβελους εδω μεσα χωρις να ακουστουν τετοια σχολια


Ναι,
Απο καποιους ζηταει το θρεντ κινησεις john rambo ενω  αλλους τους πανε "στρατα στρατουλα" αργα αργα κι απμτο χερακι
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ναι,
Απο καποιους ζηταει το θρεντ κινησεις john rambo ενω  αλλους τους πανε "στρατα στρατουλα" αργα αργα κι απμτο χερακι

Εγώ ανεβάζω τεχνητά το επίπεδο.Βάζω υψηλά στάνταρτς που ο άλλος δεν τα δέχεται.
Η μοντέλο ή τίποτα.
Βάζω φωτό από το 2018,ο άλλος τη θεωρεί παλιά ενώ τη δική του από το 2012 τη θεωρεί καινούργια.
Σου λέει για εσένα ισχύουν άλλα στάνταρτς,για εμένα άλλα.Για εσένα ό,τι βάζεις κάτω από οχτάρι είναι μπάζο,για εμένα ό,τι βάζω από εξάρι και πάνω είναι Θεά.
Γενικά τα προσωποποιούν όλα.Δε δέχονται το ίδιο μέτρο για όλους.
Αλλά το φαινόμενο είναι γενικό.Το βλέπω και στη δουλειά αυτό.Από εμένα περιμένουν να κάνω δουλειά για δύο,το θεωρούν φυσιλογικό.Αλλους τους έχουν στα μαλακά.Εχουν όλα σχέση με το άτομο,είναι περίπλοκο το θέμα.
Βασικά άμα είσαι γρήγορος και δουλεύεις πολλές ώρες,οι άλλοι περιμένουν επίδοση.
Αμα πάω σε κλαμπ Πόζναν ένα Σαββατο βράδυ και δε βγάλω γκόμενα,θα θεωρηθεί αποτυχία.Αν κάτσει ο άλλος δυο βδομάδες χωρίς να γαμήσει,θα το θεωρήσει λογικό,θα πει δεν είχα αρκετό χρόνο.
Απλά οι ταχύτητες που έχω είναι διαστημικές για το μέσο όρο,δεν μπορούν να χτυπήσουν τόσες πολλές γκόμενες τόσο γρήγορα ούτε να αντέξουν τόσο τις κακουχίες.Ούτε να αφοσιωθούν και να κεντράρουν τόσο πολύ,δεν είναι τόσο μανιακοί,τα βλέπουν όλα πολύ σφαιρικά.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ο kman2 άσχετα αν συμφωνεί ή διαφωνεί κάποιος με τις μεθόδους του είναι ωραίος τύπος.

Είναι παθιασμένος με το μουνι και επίσης αν αποκωδικοποιησετε το ιδιαίτερο στυλ γραφής του, έχει σωστές, μη προφανείς απόψεις σε πολλά θέματα.

Αν ήταν προπονητής θα ήταν ο Αλεφαντος  :rockon:
Η ιστορικοεθνολογικη ανάλυση της Αυστροουγγαρίας του Κμαν εγραψε
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εγώ ανεβάζω τεχνητά το επίπεδο.Βάζω υψηλά στάνταρτς που ο άλλος δεν τα δέχεται.
Η μοντέλο ή τίποτα.
Βάζω φωτό από το 2018,ο άλλος τη θεωρεί παλιά ενώ τη δική του από το 2012 τη θεωρεί καινούργια.
Σου λέει για εσένα ισχύουν άλλα στάνταρτς,για εμένα άλλα.Για εσένα ό,τι βάζεις κάτω από οχτάρι είναι μπάζο,για εμένα ό,τι βάζω από εξάρι και πάνω είναι Θεά.
Γενικά τα προσωποποιούν όλα.Δε δέχονται το ίδιο μέτρο για όλους.
Αλλά το φαινόμενο είναι γενικό.Το βλέπω και στη δουλειά αυτό.Από εμένα περιμένουν να κάνω δουλειά για δύο,το θεωρούν φυσιλογικό.Αλλους τους έχουν στα μαλακά.Εχουν όλα σχέση με το άτομο,είναι περίπλοκο το θέμα.
Βασικά άμα είσαι γρήγορος και δουλεύεις πολλές ώρες,οι άλλοι περιμένουν επίδοση.
Αμα πάω σε κλαμπ Πόζναν ένα Σαββατο βράδυ και δε βγάλω γκόμενα,θα θεωρηθεί αποτυχία.Αν κάτσει ο άλλος δυο βδομάδες χωρίς να γαμήσει,θα το θεωρήσει λογικό,θα πει δεν είχα αρκετό χρόνο.
Απλά οι ταχύτητες που έχω είναι διαστημικές για το μέσο όρο,δεν μπορούν να χτυπήσουν τόσες πολλές γκόμενες τόσο γρήγορα ούτε να αντέξουν τόσο τις κακουχίες.Ούτε να αφοσιωθούν και να κεντράρουν τόσο πολύ,δεν είναι τόσο μανιακοί,τα βλέπουν όλα πολύ σφαιρικά.

Εσύ άρχοντα είσαι σαν τον Σεργκέι Μπούμπκα τη δεκαετία του 90,πηδάς αέρα πάνω από τα 6 μέτρα ενώ οι άλλοι πάνε να αγοράσουν σκάλα!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το εχω ξαναγραψει ηταν να παω Ουκρανια το Μαρτιο, κυριως επειδη εδω και χρονια γραφεις και ειχα την περιεργια,

Αλλιως θα πηγαινα Πραγα-Πολωνια στα γνωστα μερη.

Οι γκομενες που εχω δει τιντερ Ουκρανια δεν τις εχω δει πουθενα, το ποσα match βγαζεις ειναι απιστευτο. Οποτε πλεον σιγουρα θελω να παω , οπως ειπα απο περιεργια κυριως

Εχω περιγράψει τι παίζει στο έδαφος Ουκρανία την πραγματική κατάσταση.Αυτό αμφισβητείται,όταν όμως κάποιοι πάνε καταλήγουν στα ίδια συμπεράσματα.
Από όσους από το φόρουμ πήγαν την τελευταία πενταετία το 50% δε γάμησε τίποτα και το άλλο 45% γάμησε πουτάνες στα μπορδέλα πλην Dr. Love και Dirty.
Λες στον άλλον αν δεν σκάσεις με ικανοποιητική ισχύ πυρός θα σε γαμήσουν οι αραβότουρκοι,λένε όχι δεν είναι έτσι,πάνε και μετά λένε:Αίσχος.Ολες οι γκόμενες τραβιούνταν με Αραβότουρκους..Πουτάνες τελείως.Αηδίασα.Δεν ξαναπατάω.
Θέλουν αυτή η ιδεατή κατάσταση που έχουν στο κεφάλι τους να ισχύει και στην πραγματικότητα δε δέχονται το ρεαλισμό.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
[size=16pt]Wo bleibt die verdammte

LOHNABRECHNUNG ???
[/size]

Είχα βγάλει πριν από ένα χρόνο όχι μία αλλά τρεις.Μία ήταν αυτή.5319 ευρώ το μήνα καθαρά.

MjxTqk.jpg


Μετά παρενέβη ο σκατάκης άρχισε να λέει είναι άλλου ή έκανες φωτοσόπ κτλ.
Γενικά ένα πρόβλημα είναι οτι ο σκατάκης πείθει.Τώρα δε θυμάται κανείς οτι κάποτε δηλαδή πολύ πρόσφατα έβαλα τόσες πολλές αποδείξεις μισθών.
Και τώρα μπορώ να βάλω του Μαίου 2020 με περίπου το ίδιο ποσό αλλά σε ένα μήνα θα έχει ξεχαστεί.
Εδώ ο άλλος αμφισβητούσε τη φάτσα μου στη φωτό με τη γκόμενα,έλεγε οτι έβαλα τη φάτσα μου προ δεκαπενταετίας,για το Lohnabrechnung δε θα έχει ένσταση?
Ο σκατάκης σας πείθει γιατί σας θεωρεί κορόιδα.Εγώ αρνούμαι ζωτικό ζώρο στους σκατάκηδες και αυτοί αντιδρούν.
Θα ψοφήσεις φίλε μου.Δεν είναι εδώ αυτά που ήξερες.Εμείς είμαστε άγριοι δεν κάνουμε συμβιβασμούς όπως οι πατεράδες μας,είμαστε πολύ χειρότεροι.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ασε μας ρε Bill με τα χαρτια...

Χιλιαδες χαρτια μπορει να ανεβασει ο χ τυπος και να λεει τα οσα λεει.

Μη μας ζαλιζεις τα αρχιδια με παπαριες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Νησαφι πια...

100 φορες στο ειπα.
Ελα στο μαντρι σου , ελα στο θρεντ σου.
Πορνομεταναστης λεει , δεν λεει χρεωκοπημενος μεταναστης
Μην βρωμιζεις αλλα θρεντ.
Ποσοι πρεπει να στο πουνε. Ελεος!

Σου καναμε 3 ερωτησεις, αλλα κανεις την παπια.

Τελος παντων , επειδη θα ρθει μια "φιλη μου" για σαβκυριακο, δεν θα ασχοληθω μαζι σου πολυ.
Ελα στο θρεντ σου, σκεψου, απαντησε.
Εχεις πολυ χρονο μεχρι την δευτερα

Την ψηφοφορία να την βαλω? Θα την δεχτεις? Οτι πεις εσυ θα κανω. Ναι ή οχι.
Αν δεν απαντησεις τοτε την δευτερα την βαζω.

Φιλακια
Ποιά φίλη σου βρε κακομοίρη? :2funny:εκεί μέσα σε αυτό το δωμάτιο άντε να μπει καμιά άστεγη και πάλι δύσκολο το βλέπω  :2funny:Δε μπορώ  βρε χρωκοπημενε κακομοίρη  :2funny:με πέθανες στα γέλια πάλι  :2funny: :2funny: :2funny:
  Το σαββατοκύριακο θα δουλέψεις διπλοβάρδιες  :2funny:μπας και βγάλεις τίποτα παραπάνω  :2funny: μπορεί να σε πάνε να φυλάς καμιά οικοδομή μην πάνε και κλέψουν τα τσιμέντα οι Κούρδοι:2funny: :2funny:
 
   Ας μου εξηγήσει κάποιος την μανία τους να δούνε την τουαλέτα και το μπάνιο? :jerking: :2funny:τους έβαλα φώτο,τους έβαλα και βίντεο,όχι λένε δεν είναι ολόκληρα :jerking: :2funny:πιστεύω ότι ένας ψυχίατρος είναι ο πιό κατάλληλος να απαντήσει  :2funny:εδώ τους λες γιά διαμερίσματα,τους βάζεις πόσο κάνουν και αυτοί θέλουν να δούνε ολόκληρη την τουαλέτα  :jerking: :2funny:.
  Οι τουαλέτες στην Ρωσσία είναι στάνταρ από 1.5τμ. μ.εχρι 2τμ. τα μπάνια που μετά το 1971 είναι ξεχώριστα από την τουαλέτα είναι συνήθως από 2.5-4.2τμ.  Δεν μπορώ να καταλάβω τι πιστεύει αυτός ο ηλίθιος? :jerking: :2funny:
   Η πρώτες φώτο είναι από τη σειρά π44τ τέτοια σπίτια συνήθως είναι χτισμένα στη Μόσχα και το νομό της Μόσχας.
   Οι επόμενες είναι από τη σειρά 97 του 1971 που είναι από τα πρώτα με το μπάνιο και την τουαλέτα χωριστά.
    Όπως είδατε το μπάνιο μου και η τουαλέτα μου δεν έχουν καμία σχεδόν διαφορά με αυτά στα σχέδια.Ας εξηγήσει κάποιος αν κατάλαβε? :2funny:τι περίμεναν αυτοί οι φουκαράδες να δούνε από την τουαλέτα και το μπάνιο μου? :jerking: :2funny:

Εγώ ανεβάζω τεχνητά το επίπεδο.Βάζω υψηλά στάνταρτς που ο άλλος δεν τα δέχεται.
Η μοντέλο ή τίποτα.
Βάζω φωτό από το 2018,ο άλλος τη θεωρεί παλιά ενώ τη δική του από το 2012 τη θεωρεί καινούργια.
Σου λέει για εσένα ισχύουν άλλα στάνταρτς,για εμένα άλλα.Για εσένα ό,τι βάζεις κάτω από οχτάρι είναι μπάζο,για εμένα ό,τι βάζω από εξάρι και πάνω είναι Θεά.
Γενικά τα προσωποποιούν όλα.Δε δέχονται το ίδιο μέτρο για όλους.
Αλλά το φαινόμενο είναι γενικό.Το βλέπω και στη δουλειά αυτό.Από εμένα περιμένουν να κάνω δουλειά για δύο,το θεωρούν φυσιλογικό.Αλλους τους έχουν στα μαλακά.Εχουν όλα σχέση με το άτομο,είναι περίπλοκο το θέμα.
Βασικά άμα είσαι γρήγορος και δουλεύεις πολλές ώρες,οι άλλοι περιμένουν επίδοση.
Αμα πάω σε κλαμπ Πόζναν ένα Σαββατο βράδυ και δε βγάλω γκόμενα,θα θεωρηθεί αποτυχία.Αν κάτσει ο άλλος δυο βδομάδες χωρίς να γαμήσει,θα το θεωρήσει λογικό,θα πει δεν είχα αρκετό χρόνο.
Απλά οι ταχύτητες που έχω είναι διαστημικές για το μέσο όρο,δεν μπορούν να χτυπήσουν τόσες πολλές γκόμενες τόσο γρήγορα ούτε να αντέξουν τόσο τις κακουχίες.Ούτε να αφοσιωθούν και να κεντράρουν τόσο πολύ,δεν είναι τόσο μανιακοί,τα βλέπουν όλα πολύ σφαιρικά.
Η γκόμενα του Σαββιδη που έκλεψες της φωτογραφίες της και που είπες ότι την γάμησες  με λεφτά είναι μέσα σ'αυτές που  λες ότι:knockinb: :2funny:?
 

Συνημμένα

  • π44τ.jpg
    π44τ.jpg
    64,6 KB · Εμφανίσεις: 17
  • π44τ 2.jpg
    π44τ 2.jpg
    18,3 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 97.jpg
    97.jpg
    74 KB · Εμφανίσεις: 30
  • 97 2.jpg
    97 2.jpg
    56,8 KB · Εμφανίσεις: 15

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Δημητράκη πάλι μουφες μας λες?

Αν δε μας δείξεις κάτοψη που να αποτυπώνει αυτό το ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΕΠΟΣ που είδαμε στις φωτογραφίες με τη βρύση ανάμεσα σε νιπτήρα και μπανιέρα, δεν πιστεύουμε τίποτα.

Μήπως καλά λένε ότι είσαι απατεώνας τελικά?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Είχα βγάλει πριν από ένα χρόνο όχι μία αλλά τρεις.Μία ήταν αυτή.5319 ευρώ το μήνα καθαρά.

MjxTqk.jpg


Μετά παρενέβη ο σκατάκης άρχισε να λέει είναι άλλου ή έκανες φωτοσόπ κτλ.
Γενικά ένα πρόβλημα είναι οτι ο σκατάκης πείθει.Τώρα δε θυμάται κανείς οτι κάποτε δηλαδή πολύ πρόσφατα έβαλα τόσες πολλές αποδείξεις μισθών.
Και τώρα μπορώ να βάλω του Μαίου 2020 με περίπου το ίδιο ποσό αλλά σε ένα μήνα θα έχει ξεχαστεί.
Εδώ ο άλλος αμφισβητούσε τη φάτσα μου στη φωτό με τη γκόμενα,έλεγε οτι έβαλα τη φάτσα μου προ δεκαπενταετίας,για το Lohnabrechnung δε θα έχει ένσταση?
Ο σκατάκης σας πείθει γιατί σας θεωρεί κορόιδα.Εγώ αρνούμαι ζωτικό ζώρο στους σκατάκηδες και αυτοί αντιδρούν.
Θα ψοφήσεις φίλε μου.Δεν είναι εδώ αυτά που ήξερες.Εμείς είμαστε άγριοι δεν κάνουμε συμβιβασμούς όπως οι πατεράδες μας,είμαστε πολύ χειρότεροι.
Τα ίδια και τα ίδια! Τα χρόνια περνάνε και κανένας δεν αλλάζει...

Το κακό είναι οτι άμα κανείς ποστάρει φωτό,θα πούνε αρχίδια την κατέβασε από το ίντερνετ,και αν αποδείξει οτι είναι δικές του,θα πουν τον καριόλη κορόιδεψε τα κοριτσάκια γιατί δεν μπορεί τόσο μαλάκας να έχει τέτοιες γκόμενες και εκεί είναι που μπορεί να την πατήσει κανείς.
Δηλαδή δικαιολογούν τις γκόμενες σε κάποιον που τον συμπαθούν,ενώ στον άλλο όχι,λένε τον πούστη και για αυτό καλύτερα να μην ποστάρει κανείς φωτό γιατί μπορεί να μπλέξει.(να τον κυνηγάνε δηλαδή τζάμπα).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom