Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Πόσα παίρνεις για χέσιμο χύσιμο στην καράφλα μωρή αποτυχημένη μεταμόσχευση γαμώ τη Μογγολία σου;

Χύσιμο, τύπε. Χύσιμο.

Έβαζε τον Πίτσι να τον χύνει στην καράφλα μπας και φυτρώσει καμία τρίχα. Λίπασμα (πρωτεΐνες, ιχνοστοιχεία) για την μεταμόσχευση.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
άξιο απορίας τότε ποιός κλώνος ποιου ήταν ο ΒΠ :2funny: εμένα με βγάλατε ότι είμαι ο Δημητράκης :2funny: σάς ποσταρε και συνομιλία,ωραίο σατανικό μυαλό ο δημητρακης, συνομιλεε τους κλώνους του :jerking:

Τύπε, δεν είσαι διαβασμένος.

Έχουμε πολλές περιπτώσεις ψυχασθενών εδώ στο bou.com που κάποιος μιλούσε με τους κλώνους του.

Ένα καλό παράδειγμα: Αρίωνας.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ο αιώνιος πόνος των υπαλλήλων.
Δεν αντέχουν το ότι οι άλλοι  δεν είναι μισθωτοί !!!!!!

Ο ΜΗΤΣΟΣ, ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΠΟΤΕ ΜΙΣΘΟ , ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΡΤΑ,
ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΑΦΕΝΤΙΚΑ, ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΣΚΙΣΑΝ ΠΟΤΕ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΑΔΕΣ !!!!!

Πονάτε !!!!!

μόνο τον χέσανε, τον κατουρήσανε, τον γαμήσανε κλπ κλπ κλπ
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Οι Α κατηγοριας μουναρες δεν ειναι ουτε εντος Ουκρανιας ουτε εντος Ρωσιας, εχουν φυγει απο εκει ειτε εχουν γεννηθει στη δυση.

Αθηνα εχει εκατονταδες που οταν δουν οτι εισαι σοβαρος παιζεις γερη μπαλα.

Ρε Σαββίδαρε, που είναι αυτές οι εκατοντάδες Σλάβες ΑΑΑ μουνάρες που δεν είναι βίζιτες ή στριπτιζούδες στην Αθήνα;

Σε έχω ρωτήσει πολλές φορές.

Γιατί εγώ όποτε πηγαίνω στο Μόσχα στην Καλλιθέα όλο κάτι μπαμπούσκες βλέπω.

Και σε έχω ρωτήσει με ποια ιδιότητα βρίσκονται αυτές στην Αθήνα: διακοπές, 3μηνη βίζα, γεννήθηκαν εδώ;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σούσι,να φάει και ο Λάκης  :grin:

Τυπε δεν τρωω σουσι, στα μουνετα αρεσει σε εμενα οχι.

Εως να απαντησεις, πηρα σουβλακια και μπυρες, εχουμε και μερικα μπουκαλακια..καπως θα τη βολεψουμε.

Ξεκουβαλα και ελα σιγα σιγα γιατι θα κρυωσουν-φαγωθουν εως να ερθεις.

  :S :S :S
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Ρε Σαββίδαρε, που είναι αυτές οι εκατοντάδες Σλάβες ΑΑΑ μουνάρες που δεν είναι βίζιτες ή στριπτιζούδες στην Αθήνα;

Σε έχω ρωτήσει πολλές φορές.

Γιατί εγώ όποτε πηγαίνω στο Μόσχα στην Καλλιθέα όλο κάτι μπαμπούσκες βλέπω.

Και σε έχω ρωτήσει με ποια ιδιότητα βρίσκονται αυτές στην Αθήνα: διακοπές, 3μηνη βίζα, γεννήθηκαν εδώ;
Τύπε, τις μουνάρες ο Σαβ τις ξέρει από το νηπιαγωγείο..
 

Συνημμένα

  • 93EC2687-8191-469F-9F1A-EEB0AB575D3B.jpeg
    93EC2687-8191-469F-9F1A-EEB0AB575D3B.jpeg
    99,8 KB · Εμφανίσεις: 70

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ρε Σαββίδαρε, που είναι αυτές οι εκατοντάδες Σλάβες ΑΑΑ μουνάρες που δεν είναι βίζιτες ή στριπτιζούδες στην Αθήνα;

Σε έχω ρωτήσει πολλές φορές.

Γιατί εγώ όποτε πηγαίνω στο Μόσχα στην Καλλιθέα όλο κάτι μπαμπούσκες βλέπω.

Και σε έχω ρωτήσει με ποια ιδιότητα βρίσκονται αυτές στην Αθήνα: διακοπές, 3μηνη βίζα, γεννήθηκαν εδώ;

Ετοιμα τα θες ολα τυπε...

Οργωσε τα σημεια που εχω πει.

Στησε ενα σωστο προφιλ στο ινστα.

Συχναζε στα σωστα μαγαζια.

Κανε παρεα με τους σωστους ανθρωπους.

Θα σε βρουν αυτες μετα μην αγχωνεσαι.

 :hi:
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.049
Πόντοι
216
Ετοιμα τα θες ολα τυπε...

Οργωσε τα σημεια που εχω πει.

Στησε ενα σωστο προφιλ στο ινστα.

Συχναζε στα σωστα μαγαζια.

Κανε παρεα με τους σωστους ανθρωπους.

Θα σε βρουν αυτες μετα μην αγχωνεσαι.

  :hi:

Tυπε δε ρωταει επειδη ψαχνει να τις βρει :S
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Βασιλακη Δημητρακη, τι κανετε τυποι;

Σε λιγο θα ερθουν τα σουβλακια.

Που ειναι το θεαμα;

  :S :S :S
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Σαββιδη, ξερεις τι νομιζα οτι ασχολησουν. Υπαρχουν κατι τυποι μεσα στην Αθηνα που κανουν μαθηματα πως να φλερταρεις. Το καθε μαθημα εχει κοστος και αν θες σου κανουν μαθηματα απο το skype. Επεισης βγαινει ο μαθητευομενος μαζι τους και τον πανε σε ενα κοκτειλαδικο στην Αθηνα οπου θα ειναι μαζενες κοπελες και εκει αναλογα με το τι βλεπουνε θα τον παροτρυνουν να κανει κινηση. Κανουν μαθηματα πως να εισαι αποτελεσματικος.
ο τυπος που μου τα ειπε αυτα του κανανε μαθηματα και τωρα ειναι μεσα στους εκπαιδευτες. Στον παρελθον Γαμουσε 2 γκομενες τον χρονο και τωρα γαμαει 10-15 γκομενες τον χρονο.
Επειδη εσυ προσκαλεις κοσμο να βγειτε να τα πειτε και να σου δειξουν τι μπορουν να κανουν, πηγε το μυαλο μου εκει.  
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Σαββιδη, ξερεις τι νομιζα οτι ασχολησουν. Υπαρχουν κατι τυποι μεσα στην Αθηνα που κανουν μαθηματα πως να φλερταρεις. Το καθε μαθημα εχει κοστος και αν θες σου κανουν μαθηματα απο το skype. Επεισης βγαινει ο μαθητευομενος μαζι τους και τον πανε σε ενα κοκτειλαδικο στην Αθηνα οπου θα ειναι μαζενες κοπελες και εκει αναλογα με το τι βλεπουνε θα τον παροτρυνουν να κανει κινηση. Κανουν μαθηματα πως να εισαι αποτελεσματικος.
ο τυπος που μου τα ειπε αυτα του κανανε μαθηματα και τωρα ειναι μεσα στους εκπαιδευτες. Στον παρελθον Γαμουσε 2 γκομενες τον χρονο και τωρα γαμαει 10-15 γκομενες τον χρονο.
Επειδη εσυ προσκαλεις κοσμο να βγειτε να τα πειτε και να σου δειξουν τι μπορουν να κανουν, πηγε το μυαλο μου εκει. 

Μάλλον έχω πάθει εγκεφαλικό :crazy:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σαββιδη, ξερεις τι νομιζα οτι ασχολησουν. Υπαρχουν κατι τυποι μεσα στην Αθηνα που κανουν μαθηματα πως να φλερταρεις. Το καθε μαθημα εχει κοστος και αν θες σου κανουν μαθηματα απο το skype. Επεισης βγαινει ο μαθητευομενος μαζι τους και τον πανε σε ενα κοκτειλαδικο στην Αθηνα οπου θα ειναι μαζενες κοπελες και εκει αναλογα με το τι βλεπουνε θα τον παροτρυνουν να κανει κινηση. Κανουν μαθηματα πως να εισαι αποτελεσματικος.
ο τυπος που μου τα ειπε αυτα του κανανε μαθηματα και τωρα ειναι μεσα στους εκπαιδευτες. Στον παρελθον Γαμουσε 2 γκομενες τον χρονο και τωρα γαμαει 10-15 γκομενες τον χρονο.
Επειδη εσυ προσκαλεις κοσμο να βγειτε να τα πειτε και να σου δειξουν τι μπορουν να κανουν, πηγε το μυαλο μου εκει. 

Ο Σαββίδης πιο πιθανόν είναι να τους δείξει πώς να πίνουν Τάλισκερ στο κοκταιηλάδικο.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
μόνο τον χέσανε, τον κατουρήσανε, τον γαμήσανε κλπ κλπ κλπ
Καλώς τον τραπουσταρα  :2funny: βρήκες κάνα Πακιστανικο καυλι κει και πέρα  :2funny: εσύ με τον μπαρόκ θα κάνατε ωραίο ζευγάρι  :2funny: άξιο απορίας φυσικά πως γίνεται να έχεις τόσους low level γκει γύρω σου, όταν λες ότι βγάζεις 20 χιλιάδες το μήνα έπρεπε να σε πηδανε και να πηδας celebrities  :jerking: Αλλα η άγαμια σας έχει βαρέσει και τα ψέματα σας από καλύπτονται πανεύκολα  :jerking:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ρε Σαββίδαρε, που είναι αυτές οι εκατοντάδες Σλάβες ΑΑΑ μουνάρες που δεν είναι βίζιτες ή στριπτιζούδες στην Αθήνα;

Σε έχω ρωτήσει πολλές φορές.

Γιατί εγώ όποτε πηγαίνω στο Μόσχα στην Καλλιθέα όλο κάτι μπαμπούσκες βλέπω.

Και σε έχω ρωτήσει με ποια ιδιότητα βρίσκονται αυτές στην Αθήνα: διακοπές, 3μηνη βίζα, γεννήθηκαν εδώ;

Τύπε δεν είσαι διαβασμένος.
Σε Ασπρόπυργο , Άνω Λιόσσια, Μενίδι , έχει κάτι μπακαλοταβερνοκαφενεία, με σπέσιαλ μουνέτα από το Σοχούμι και την Τασκένδη. 55 κιλά, 1.55 . φρύδια σαν του εθνάρχη και λευκό δέρμα σαν του πελέ .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom