Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Χαχαχα εισαι ενας χωρατατζης εσυ....

Ατιμουλικο.

Οφθαλμιατρο πότε πηγες τελευταια?
Θα απαντήσω με τα λόγια σου  :2funny:εσύ δεν τα γράφεις αυτά? :2funny:'η τα χεις χάσεις τελείως από την αφραγκία και την αγαμία? :jerking: :2funny:
Εχω παρει κ εγω ενα στεγαστικο δανειο οπως χιλιαδες κοσμος ,τα "καλα τα χρονια" τοτε που οι τραπεζες στο εδιναν πριν ακομη πρλαβεις να κανεις την αιτηση σου.
Με το καιρο:
-Χωρισαμε ,οποτε δεν υπαρχει οικογενεια να μεινει που για αυτην αγοραστηκε
-δεν μενω καν ελλαδα
-ειναι πρωτη και μοναδικη κατοικια
-η αξια του ακινητου εχει πεσει στο μισο απο 100.000 τωρα στις 50.000
-η πραγματικη μηνιαια δοση ειναι πλεον δυσθεωρητη ,850€ τον μηνα περιπου.


Επειδη δεν πληρωνα ,,η alpha bank μου προτεινε καποιους διακανονισμους "συμβασεις" τα τελευταια 3-4 χρονια ,χαμηλα ποσά τα οποια πληρωνα με τυπικοτητα.
Βεβαια η τραπεζα δεν ξεχναει πως ειναι ο λυκος στην υποθεση και δεν μπορει να μην κανει την 'πονηρια'της. Θελω να πω πως ενω τραβαει αυτοματα το συμφωνηθεν με την συμβαση ποσόν π.χ. 200€ ,με την ληξη του χρονου της συμβασης ,χωρις προειδοποιηση οτι "κοιταξτε κυριε Τενεκεδοπουλε τον επομενο μηνα ληγει η συμβαση της, τι θελετε να κανετε? Να ανανεωσετε η κατι αλλο?"  τραβαει οτι υπολοιπο εχεις μεσα στον λογαριασμο με την αιτιολογια οτι ηταν χρεη πριν την συμβαση.....παρολο που για τον πελατη ηταν μια μικρη οικονομια αυτο.

Τεσπα.

-η συμβαση εχει ληξει παλι
-δεν τραβηξαν κατι επιπλεον γιατι φροντιζα ο λογαριασμος να ειναι παντα μηδενικος
-σπαζουν τα αρχιδια συγγενων παρολο που λενε να μην τους ενοχλουν, ψαχνοντας εμενα.
-μου προτειναν σημερα νεα συμβαση για 3 χρονια με μια αυξηση 25% περιπου χωρις να εχουν αλλαξει ομως τα οικονομικα μου δεδομενα.
-δεν δεχτηκα κ ακουσα κατι ψιλοαπειλες ευγενικα.


Μαγκες τους εχω βαρεθει,τι να κανω????
-Δεν γουσταρω να πληρωνω
-Δεν εχω αλλα περιουσιακα στοιχεια
-Ουτε ο εγγυητης μου εχει περιουσιακα στοιχεια.
Τα χεις χάσει εντελώς  :2funny:από τη σκληρή δουλειά στη Γερμανία τα 'χεις παίξει μου φένεται  :2funny:.
  Αντί να γράφεις  :jerking: :2funny:κοίτα στις κάμερες μην μπει κάνας κλέφτης όταν γράφεις στο σά'ι'τ και σε απολύσουν και πεθάνεις από την πείνα  :headbang: :2funny: γιατί με τα 450 ευρώ επίδομα συν το ενοίκιο που θα σου πληρώνουν δε βγαίνεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Για δωσε περισοτερες πληροφοριες
Το εχω κουβεντιασει με ενα φιλο μου να παρουμε
ενα διαμερισμα στο κιεβο.

Τυπε θες να βγαλεις χρημα και να στο δωσει καποιος ετοιμο το τροπο και τις γνωριμιες τσαμπα;

 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ακου πως γινονται οι δουλειες τυπε.

Συναντηση σε γραφειο δικηγορου στις 10:00 ωστε να ειναι ανοιχτες οι τραπεζες.

Εχεις μαζι σου ενα χαρτι που λεγεται BANK STATEMENT το οποιο στο δινει η τραπεζα σου δωρεαν και εκει θα αναγραφει οτι τη ταδε του μηνα (προσφατη εως πριν 10 ημερες ημ/νια) ο ταδε.....του ταδε και της ταδε με ΑΤ ταδε διατηρει στη τραπεζα μας το λογαριασμο ταδε με αριθμο και shift ταδε....το ποσο των ταδε.....ευρω. Υπογραφη και σφραγιδα.

Παιρνει ο δικηγορος τη τραπεζα που εχει σφραγισει το εντυπο και επιβεβαιωνει οτι ειναι εγκυρο.

Αφου εχεις δειξει λοιπον οτι δεν εισαι μπλαμπλας (οπως το 99% των τυπων που στηνουν δουλειες σε καφε χωρις χαρτια χωρις τιποτα και τρωνε τον χρονο του κοσμακη ασκοπα με παπαριες) μιλαμε πανω στο πως θα κανουμε δουλεια.

Τι εχεις να διαθεσεις, για ποσο χρονικο διαστημα, ορους κτλπ ολα.

Οταν μας ξεκαθαρισεις το τι ακριβως θες, θα γραφτει παρουσια συμβολαιογραφου ενα συμβολαιο συνεργασιας οπου εκει θα αναγραφονται τα παντα!!!

Υπογραφουν ολοι εντος τραπεζης και γινεται η τραπεζα πλεον ο επιτηρητης της συμφωνιας και ρυθμιζει το cash flow.

Κραταει  τραπεζα τα δικα της, οι δικηγοροι-συμβολαιογραφοι τα δικα τους, εφοριες κτλπ και αυτοι, εσυ και εμεις και ειμαστε ολοι χαρουμενοι για τη συνεργασια μας και ετοιμαζομαστε για την επομενη.

Ετσι, ισως μιλησουμε και δουλεψουμε.

Αλλιως, οχι. Ψαξου αλλου.

 :hi:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Η στολή μου (εργασιας) ειναι μαυρη. Δεν ειναι γκλοπ γιατι απογορευετε απο τον νόμο.
Ειναι ομως φακος μεταλικος, βαρυς, που κανει την δουλεια του γκλομπ αν χρειαστει.
Για αμυνα παντα

Τυπε τι στολη εργασιας; Αστυνομικος εισαι;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τυπε θες να βγαλεις χρημα και να στο δωσει καποιος ετοιμο το τροπο και τις γνωριμιες τσαμπα;

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ακου πως γινονται οι δουλειες τυπε.

Συναντηση σε γραφειο δικηγορου στις 10:00 ωστε να ειναι ανοιχτες οι τραπεζες.

Εχεις μαζι σου ενα χαρτι που λεγεται BANK STATEMENT το οποιο στο δινει η τραπεζα σου δωρεαν και εκει θα αναγραφει οτι τη ταδε του μηνα (προσφατη εως πριν 10 ημερες ημ/νια) ο ταδε.....του ταδε και της ταδε με ΑΤ ταδε διατηρει στη τραπεζα μας το λογαριασμο ταδε με αριθμο και shift ταδε....το ποσο των ταδε.....ευρω. Υπογραφη και σφραγιδα.

Παιρνει ο δικηγορος τη τραπεζα που εχει σφραγισει το εντυπο και επιβεβαιωνει οτι ειναι εγκυρο.

Αφου εχεις δειξει λοιπον οτι δεν εισαι μπλαμπλας (οπως το 99% των τυπων που στηνουν δουλειες σε καφε χωρις χαρτια χωρις τιποτα και τρωνε τον χρονο του κοσμακη ασκοπα με παπαριες) μιλαμε πανω στο πως θα κανουμε δουλεια.

Τι εχεις να διαθεσεις, για ποσο χρονικο διαστημα, ορους κτλπ ολα.

Οταν μας ξεκαθαρισεις το τι ακριβως θες, θα γραφτει παρουσια συμβολαιογραφου ενα συμβολαιο συνεργασιας οπου εκει θα αναγραφονται τα παντα!!!

Υπογραφουν ολοι εντος τραπεζης και γινεται η τραπεζα πλεον ο επιτηρητης της συμφωνιας και ρυθμιζει το cash flow.

Κραταει  τραπεζα τα δικα της, οι δικηγοροι-συμβολαιογραφοι τα δικα τους, εφοριες κτλπ και αυτοι, εσυ και εμεις και ειμαστε ολοι χαρουμενοι για τη συνεργασια μας και ετοιμαζομαστε για την επομενη.

Ετσι, ισως μιλησουμε και δουλεψουμε.

Αλλιως, οχι. Ψαξου αλλου.

  :hi:

Αφελή ερώτηση με τα σκουριασμένα νομικά που γνωρίζω.
Όλα αυτά θα γίνουν επί Ελληνικού εδάφους και σε Ελληνικό δίκαιο και θα αφορούν δικαιοπραξίες και συναλλαγές που θα συμβούν στην Ουκρανία;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αφελή ερώτηση με τα σκουριασμένα νομικά που γνωρίζω.
Όλα αυτά θα γίνουν επί Ελληνικού εδάφους και σε Ελληνικό δίκαιο και θα αφορούν δικαιοπραξίες και συναλλαγές που θα συμβούν στην Ουκρανία;

Υπαρχουν οι ανθρωποι να σου πουν το τροπο αναλυτικα τυπε, δεν ειναι δικη μου αρμοδιοτητα.

Τιποτα δεν μπορει να σε σταματησει απο το να ρωτησεις καποιον δικηγορο που ασχολειται με τετοια σκηνικα στο εξωτερικο.

Ολα μπορουν να γινουν ομορφα και νομιμα και να ειναι ολοι ευχαριστημενοι, αρκει να υπαρχει ουσια και οχι μπλαμπλαδες.

  :hi:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Υπαρχουν οι ανθρωποι να σου πουν το τροπο αναλυτικα τυπε, δεν ειναι δικη μου αρμοδιοτητα.

Τιποτα δεν μπορει να σε σταματησει απο το να ρωτησεις καποιον δικηγορο που ασχολειται με τετοια σκηνικα στο εξωτερικο.

Ολα μπορουν να γινουν ομορφα και νομιμα και να ειναι ολοι ευχαριστημενοι, αρκει να υπαρχει ουσια και οχι μπλαμπλαδες.

  :hi:

Δε διαφωνώ,απλά θέλει ιδιαίτερη προσοχή.
:hi:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Ο φουκαρας γράφει όλη μέρα μέσα, τόν έκανε ο Δημητράκης ρόμπα :2funny:θα γίνει μία μέρα καμία μαλακια στη βάρδια του καί θά τόν διώξουν :2funny: μετά θά επιστρέψει Στην Ελλάδα για ένα καλύτερο μέλλον, άν καί δεν το βλέπω, αφού χρωστάει στην τράπεζα, θά χάσει και τό σπίτι, μπορεί να φάει καί ξύλο από την γυναίκα τού που δέν θά τής δίνει διατροφή :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δε διαφωνώ,απλά θέλει ιδιαίτερη προσοχή.
:hi:

Τυπε εχεις διαβασει τα οσα εχω γραψει;

Εαν οχι, ξαναδιαβασε τα.

Δεν θελει προσοχη, χαρτια θελει και τη σωστη μεθοδο.

Συμβολαιογραφοι, δικηγοροι, επιτηρητης η τραπεζα μεσω financial tools που εχει η καθε τραπεζα για αναλογες περιπτωσεις.

Οταν δεν υπαρχει κατι απο ολα αυτα, απλα αραζεις και πινεις καφε, κανεις τσιγαρο, διαβαζεις μπου αλλα δουλεια οχι.

Δουλεια μονο οταν γινουν ολα οπως εχω γραψει, αλλιως δεν υπαρχει λογος να ασχολεισαι με πονηρους ερασιτεχνες.

Ο ανθρωπος που θελει να δουλεψει και ειναι αληθινος, ερχεται με τα χαρτια του κυριος, με το δικηγορο του, στον συμβολαιογραφο και μετα στη τραπεζα .

Πλεον, υπαρχουν τα εργαλεια και οι μεθοδοι να γινονται ολα αυτα και μεσω διαδικτυου, μεσω mail ολα τα εντυπα και τελος.

Δεν χρειαζεται καν να τρεχεις πουθενα.

  :hi:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Θα απαντήσω με τα λόγια σου  :2funny:εσύ δεν τα γράφεις αυτά? :2funny:'η τα χεις χάσεις τελείως από την αφραγκία και την αγαμία? :jerking: :2funny:Τα χεις χάσει εντελώς  :2funny:από τη σκληρή δουλειά στη Γερμανία τα 'χεις παίξει μου φένεται  :2funny:.
  Αντί να γράφεις  :jerking: :2funny:κοίτα στις κάμερες μην μπει κάνας κλέφτης όταν γράφεις στο σά'ι'τ και σε απολύσουν και πεθάνεις από την πείνα  :headbang: :2funny: γιατί με τα 450 ευρώ επίδομα συν το ενοίκιο που θα σου πληρώνουν δε βγαίνεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Φουκαρακη απο τον 6/2018 εως 6/2020 περασαν 2 χρονια.
Σε αυτα τα 2 χρονια συνεβησαν πραματα και θαύματα στον κοσμο.
Με αποκορυφωμα τον κορωνοιο.  Τον τραμπ  προεδρο, τον πουτιν να συμμαχει με τον ερντογαν, το αεροπλανο της ουκρανιας να ανατιναζεται στο ιραν, τον παοκ να παιρνει το πρωταθλημα, τον μπασκετικο ολυμπιακο να πεφτει κατηγορια, τον αδωνι γεωργιαδη υπουργο.

Κι εσενα σου φαινεται παραξενη μια ρυθμιση σε τραπεζα ελληνικη ,που ο πελατης δεν γουσταρει να πληρωσει κ η τραπεζα δεν το θελει πισω με τιποτα οπως συμβαινει με χιλιαδες ακινητα???

Αητος εισαι μωρ αδελφακι μου.

Ξαναπαρε τις φωτογραφιες απο θεματα που προφητικα ανοιξα πριν πολυ καιρο, γιατι ηξερα απο τοτε πως τον ιουνιο του 2020 θα ηθελε ο δημητρακης αποδειξεις που δεν τολμαει να βαλει μια φωτογραφια το μπανιο του.

Που ειναι το μπανιο οεο?
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200624-022855_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200624-022855_Samsung Internet.jpg
    786,4 KB · Εμφανίσεις: 32
  • Screenshot_20200624-022538_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200624-022538_Samsung Internet.jpg
    825,6 KB · Εμφανίσεις: 39

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Φουκαρακη απο τον 6/2018 εως 6/2020 περασαν 2 χρονια.
Σε αυτα τα 2 χρονια συνεβησαν πραματα και θαύματα στον κοσμο.
Με αποκορυφωμα τον κορωνοιο.  Τον τραμπ  προεδρο, τον πουτιν να συμμαχει με τον ερντογαν, το αεροπλανο της ουκρανιας να ανατιναχθει στο ιραν, τον παοκ να παιρνει το πρωταθλημα, τον μπασκετικο ολυμπιακο να οεφτει κατηγορια, τον αδωνι γεωργιαδη υπουργο.

Κι εσενα σου φαινεται παραξενη μια ρυθμιση σε τραπεζα ελληνικη ,που ο πελατης δεν γουσταρει να πληρωσει κ η τραπεζα δεν το θελει πισω με τιποτα οπως συμβαινει με χιλιαδες ακινητα???

Αητος εισαι μωρ αδελφακι μου.

Ξαναπαρε τις φωτογραφιες απο θεματα πιυ προφητικα ανοιξα πριν πολυ καιρο, γιατι ηξερα απο τοτε πως τον ιουνιο του 2020 θα ηθελε ο δημητρακης αποδειξεις που δεν τολμαει να βαλει μια φωτογραφια το μπανιο του.

Που ειναι το μπανιο οεο?

Τυπε γιατι δεν ανοιγετε ενα νημα να φαγωνεστε εκει και γαματε το νημα;

Μπορειτε να στειλε και με πμ ο ενας στον αλλον αν ειναι τα τηλεφωνα σας να τα πειτε.

Μας εχετε ζαλισει τα αρχιδια με τουαλετες νιπτηρες μπανιερες στολες εργασιας σιλικονες στα ταβανια και υλικα οικοδομων.

  :hi:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
:2funny:
Ο φουκαρας γράφει όλη μέρα μέσα, τόν έκανε ο Δημητράκης ρόμπα :2funny:θα γίνει μία μέρα καμία μαλακια στη βάρδια του καί θά τόν διώξουν :2funny: μετά θά επιστρέψει Στην Ελλάδα για ένα καλύτερο μέλλον, άν καί δεν το βλέπω, αφού χρωστάει στην τράπεζα, θά χάσει και τό σπίτι, μπορεί να φάει καί ξύλο από την γυναίκα τού που δέν θά τής δίνει διατροφή :2funny:
Μαρκελακη ,επειδη εγραψα πως μπαινεις σαν μαρκελος στις 4-5 τα ξημερωματα πριν πας για υπνο ,το εκανες σημερα νωριτερα

Χαχαχαχχα  :s&m_3:  :2funny:

Εισαι μια αλεπου...
 

Συνημμένα

  • download.jpeg-10.jpg
    download.jpeg-10.jpg
    10,9 KB · Εμφανίσεις: 24

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Τυπε γιατι δεν ανοιγετε ενα νημα να φαγωνεστε εκει και γαματε το νημα;

Μπορειτε να στειλε και με πμ ο ενας στον αλλον αν ειναι τα τηλεφωνα σας να τα πειτε.

Μας εχετε ζαλισει τα αρχιδια με τουαλετες νιπτηρες μπανιερες στολες εργασιας σιλικονες στα ταβανια και υλικα οικοδομων.

 :hi:

Χαχαχα
Εχεις δικιο για το σπαμ

Εγω ομως γραφω στο θρεντ του "πορνομεταναστης" αλλα αυτος το αποφευγει και συνεχιζει στο παρον. Του ζητησα να μην σπαμαρει εδω αλλα να γραφει στο δικο του ματαια. Τον καλεσα 2 φορες και θα το ξανακανω.

Αν με συκοφαντει ομως σε αυτο το θρεντ ή καποιο αλλο δεν εχω αλλη επιλογη εκτος απο να τον διαψευδω.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
:2funny:Μαρκελακη ,επειδη εγραψα πως μπαινεις σαν μαρκελος στις 4-5 τα ξημερωματα πριν πας για υπνο ,το εκανες σημερα νωριτερα

Χαχαχαχχα   :s&m_3:  :2funny:

Εισαι μια αλεπου...
Α καλά, εσύ όλη μέρα τό σάιτ παρακολουθείς :jerking:Το νου σου ξαναλέω μήν γίνει μαλακια καί πάρεις πόδι , Στην Ελλάδα τί θα επιστρέψεις να κάνεις :2funny: θα σου πάρει η τράπεζα τό σπίτι ,η γυναίκα η πρώην θα σε κυνηγά για τής διατροφές , καί μετά τί θα κάνεις :2funny: Τουλάχιστον φύλαξε κάνα 500 να τα δώσεις στο μονσελα να σε εκτελέσει να σε σώσει από τη τράπεζα καί την πρώην γυναίκα σου  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Α καλά, εσύ όλη μέρα τό σάιτ παρακολουθείς :jerking:Το νου σου ξαναλέω μήν γίνει μαλακια καί πάρεις πόδι , Στην Ελλάδα τί θα επιστρέψεις να κάνεις :2funny: θα σου πάρει η τράπεζα τό σπίτι ,η γυναίκα η πρώην θα σε κυνηγά για τής διατροφές , καί μετά τί θα κάνεις :2funny: Τουλάχιστον φύλαξε κάνα 500 να τα δώσεις στο μονσελα να σε εκτελέσει να σε σώσει από τη τράπεζα καί την πρώην γυναίκα σου  :2funny:
Μαρκελακη29

Απο αυτο μπορει το μυαλο σου το κλουβιο να καταλαβει αν δουλευω σαν σκλαβος οπως θελεις να πιστευεις ή οχι.

Ας το παρει ,δε βαριεσαι ,εσυ να σαι καλα χαχαχχα

Διατροφη δεν δινω βρε κοροιδο . Αφου λεμε υπηρεσια που λεγετε familienkasse kindergeld λεγετε. Ρωτα οποιον θελεις ή βρες το στο google και κανε μια μεταφραση.

Αυτο με τον μονσελα ,ασε με να το σκεφτω λιγο

Κοροιδακη29 χαχαχαχχα
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.718
Like
2.485
Πόντοι
606
:hi: παιδια φιλος νυχτοφυλακας στην ελλαδα δουλευει 30 μερες τον μηνα 10 το βραδυ με 6 το πρωι και περνει 800 ευρω :grin:  Αν εκανε το ιδιο γερμανια ποσα θα επερνε? χωρις ρεπο ολο τον μηνα..
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
:hi: παιδια φιλος νυχτοφυλακας στην ελλαδα δουλευει 30 μερες τον μηνα 10 το βραδυ με 6 το πρωι και περνει 800 ευρω :grin:  Αν εκανε το ιδιο γερμανια ποσα θα επερνε? χωρις ρεπο ολο τον μηνα..
Περιπου 2.500€ καθαρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom