Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ποιος ο λογος να κουβαλαω χρημα?

Τύπε ... κολλητός μου, 55 ετών , τσίμπησε τηλεφωνάκι σερβιτόρας σήμερα, 25άρας , επειδή ψάρωσε με το πορτοφόλι που είχε ακουμπήσει πάνω στο τραπέζι ... που είχε μέσα καμιά 150ρια 50ρικα ....

Δεν είναι σημαντικός λόγος αυτός ;;;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.808
Like
14.596
Πόντοι
3.656
Τύπε ... κολλητός μου, 55 ετών , τσίμπησε τηλεφωνάκι σερβιτόρας σήμερα, 25άρας , επειδή ψάρωσε με το πορτοφόλι που είχε ακουμπήσει πάνω στο τραπέζι ... που είχε μέσα καμιά 150ρια 50ρικα ....

Δεν είναι σημαντικός λόγος αυτός ;;;


RESPECT!!!!!!!!!!!!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και λέγα να δω μια ταινία με τον Βέγγο(ΘΟΥ-ΒΟΥ) να περάσει η ώρα,θα διαβάσω Λάκη...για πάμε!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και λέγα να δω μια ταινία με τον Βέγγο(ΘΟΥ-ΒΟΥ) να περάσει η ώρα,θα διαβάσω Λάκη...για πάμε!

Τύπε ... είσαι ... γαλονάς ;;;;;

93px-Cyprus-Army-OR-9.svg.png


tenor.gif

 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.808
Like
14.596
Πόντοι
3.656
Τύπε ... κολλητός μου, 55 ετών , τσίμπησε τηλεφωνάκι σερβιτόρας σήμερα, 25άρας , επειδή ψάρωσε με το πορτοφόλι που είχε ακουμπήσει πάνω στο τραπέζι ... που είχε μέσα καμιά 150ρια 50ρικα ....

Δεν είναι σημαντικός λόγος αυτός ;;;

Πάντως ένας Καναδός You tuber, ο Sandman, έχει αφιερώσει βίντεο σε τύπο που χρησιμοποιεί αυτή την τακτική και την ονομάζει Μανούβρα του πορτοφολιού. Δίνει ραντεβού σε γκόμενες από το ΤINDER σε απλό μαγαζί, κι όταν βλέπει ότι δεν τραβάει η υπόθεση ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ψάχνει την τσέπη του, αφήνει τα κλειδιά του αυτοκινήτου στο Τραπέζι, λέει ας πληρώσουμε και μοστράρει ένα πορτοφόλι γεμάτο με μετρητά, το οποίο έχει και καμία δεκαριά κάρτες, οι περισσότερς ληγμένες, άσχετα αν δεν φαίνεται η ημερομηνία τους. ΤΕΛΑΙΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΟΛΕΣ οι γκόμενες αλλάζουν διάθεση και τον ακολουθούν στο σπίτι του. Ακολουθεί γαμίσι και σκουπίδιασμα, αφού από τη συμπεριφορά τους είναι σαφές ότι είναι πουτάνες στην ψυχή κι ο λόγος που τον ακολούθησαν ήταν η προοπτική να τον ξεζουμίσουν  
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πάντως ένας Καναδός You tuber, ο Sandman, έχει αφιερώσει βίντεο σε τύπο που χρησιμοποιεί αυτή την τακτική και την ονομάζει Μανούβρα του πορτοφολιού.

Και μιλάς για ΚΑΝΑΔΑ !!!!!!!
Μισό αιώνα μπροστά από τη χώρα που χορεύει καπετανάκη, πότε βούδα πότε κούδα
και τους αλήτες τους αλήτες που γυρνάς !!!!

Αααααα και ικαριώτικο !!!!!!!!

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μπορείς καλύτερα Λάκη.
Εγώ λέω πως είσαι ξεβράκωτος και πως δεν έχεις δε ποτέ σου μαζεμένα 150 πενηντάρικα.
Ο δε φίλος είναι στην φαντασία σου γιατί δεν υπάρχει άνθρωπος που να μπορεί να σε κάνει παρέα,εκτός από τον ψυχίατρο σου. :grin: :grin: :grin:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.808
Like
14.596
Πόντοι
3.656
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και λέγα να δω μια ταινία με τον Βέγγο(ΘΟΥ-ΒΟΥ) να περάσει η ώρα,θα διαβάσω Λάκη...για πάμε!

Magic Wallet Maneuver - MGTOW  Πιάνει στο 95% των περιπτώσεων, σύμφωνα με τον τύπο που τη χρησιμοποιεί, σε όσες πέντε λεπτά πριν έδειχναν ότι δεν ενδιαφέρονταν
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Magic Wallet Maneuver - MGTOW  Πιάνει στο 95% των περιπτώσεων, σύμφωνα με τον τύπο που τη χρησιμοποιεί, σε όσες πέντε λεπτά πριν έδειχναν ότι δεν ενδιαφέρονταν

Γαμιόλη ... μου βάζεις ιδέες .....

θα πάω με 400 50ρικα να την πέσω σε σερβιτόρα !

Από τον άλλο γαμιόλη έχασα στοίχημα !
Τέτοια ινδιανιά , ούτε εγώ θα έκανα !
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.808
Like
14.596
Πόντοι
3.656
Και μιλάς για ΚΑΝΑΔΑ !!!!!!!
Μισό αιώνα μπροστά από τη χώρα που χορεύει καπετανάκη, πότε βούδα πότε κούδα
και τους αλήτες τους αλήτες που γυρνάς !!!!

Αααααα και ικαριώτικο !!!!!!!!


Κοίτα, από την εποχή του Ηρόδοτου γνωρίζουμε ότι το πιο δυσβάστακτο ανθρώπινο συναίσθημα είναι ο φθόνος. Γι αυτό και δεν έβαλα το βίντεο με τη μανούβρα του πορτοφολιού απ΄ευθείας. Περίμενα να δω τις αντιδράσεις πρώτα. Οι έντιμες γυναίκες με προσωπικότητα και χαρακτήρα  ήταν ανέκαθεν προιόντα Σκληρής Πατριαρχίας. Είτε Κοινωνικής (Σπάρτη, Σούλι) είτε περιβάλλοντος (πολύ ισχυρή προσωπικότητα του Πατέρα / Αδελφού / πρώτου γκόμενου).
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.808
Like
14.596
Πόντοι
3.656
Γαμιόλη ... μου βάζεις ιδέες .....

θα πάω με 400 50ρικα να την πέσω σε σερβιτόρα !

Από τον άλλο γαμιόλη έχασα στοίχημα !
Τέτοια ινδιανιά , ούτε εγώ θα έκανα !

Κι αν δεν πιάσει στην πρώτη, θα πιάσει στη 2η, ή στην 3η. Θεωρώ ότι θέλει εξάσκηση να το κάνεις με φυσικότητα και ΤΑΧΑ αδιάφορα, έλα μωρέ, ας φύγουμε. Η μεγαλύτερη πουτάνα, είναι η πουτάνα η διαίσθηση στις γυναίκες. Πρέπει να παιχτεί καλά το θέατρο. Και γιατί όχι; Αυτές γιατί μας τεστάρουν συνέχεια και θεωρείται Κοινωνικά Αποδεκτό; 
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Γαμιόλη ... μου βάζεις ιδέες .....

θα πάω με 400 50ρικα να την πέσω σε σερβιτόρα !

Από τον άλλο γαμιόλη έχασα στοίχημα !
Τέτοια ινδιανιά , ούτε εγώ θα έκανα !
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε Λαλάκη αφού όπως λες φτιάχνεις μασέλες,σκάσε έτσι...
2%25CE%2584%25CE%259A%25CE%259C.jpg
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Οι έντιμες γυναίκες με προσωπικότητα και χαρακτήρα  ήταν ανέκαθεν προιόντα Σκληρής Πατριαρχίας. Είτε Κοινωνικής (Σπάρτη, Σούλι) είτε περιβάλλοντος (πολύ ισχυρή προσωπικότητα του Πατέρα / Αδελφού / πρώτου γκόμενου).

Τύπε ... δεν θα βάλουμε κανένα τωρινό ξερατό στην ίδια μοίρα με τη γυναίκα που ενέπνευσε το γλύπτη να φτιάξει το άγαλμα της Μανιάτισσας στο σπήλαιο του διρού ...

ή τις ηπειρώτισσες που ΚΟΥΒΑΛΑΓΑΝ ΣΤΙΣ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΕΣ ΠΛΑΓΙΕΣ ΤΑ ΚΑΦΑΣΙΑ ΜΕ ΤΑ ΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ HOWITZER.

Είναι ιεροσυλία.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.808
Like
14.596
Πόντοι
3.656
Τύπε ... δεν θα βάλουμε κανένα τωρινό ξερατό στην ίδια μοίρα με τη γυναίκα που ενέπνευσε το γλύπτη να φτιάξει το άγαλμα της Μανιάτισσας στο σπήλαιο του διρού ...

ή τις ηπειρώτισσες που ΚΟΥΒΑΛΑΓΑΝ ΣΤΙΣ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΕΣ ΠΛΑΓΙΕΣ ΤΑ ΚΑΦΑΣΙΑ ΜΕ ΤΑ ΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ HOWITZER.

Είναι ιεροσυλία.

ΜΑ ΝΑΙ. Αυτό ακριβώς έγραψα. Εκτός από νύχι, μαλί, μόδα, τι άλλο μπορεί να κάνει η μέση σημερινή κοπέλλα; να μαγειρέψει; να καθαρίσει το σπίτι της; ας καγχάσω
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε Λαλάκη αφού όπως λες φτιάχνεις μεσέλες,σκάσε έτσι...

Βλάκα ... ρώτα για να μάθεις, ότι μια τέτοια μασέλα, χρεώνεται παραπάνω από 6 μισθούς σου.
Implant-Overdentures-01-768x666.jpg.optimal.jpg

(το 1 κομμάτι , οπότε ... τα 2 που χρειάζονται συνήθως ,ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ , παραπάνω από τους μισθούς σου ενός χρόνου).

Κατάλαβα ...  δεν είσαι γαλονάς !!!!
Υπομονή !!!!!
Σε 10 χρόνια θα γίνεις !!!!!
120px-Cyprus-Army-OR-6c.svg.png
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τύπε ... κολλητός μου, 55 ετών , τσίμπησε τηλεφωνάκι σερβιτόρας σήμερα, 25άρας , επειδή ψάρωσε με το πορτοφόλι που είχε ακουμπήσει πάνω στο τραπέζι ... που είχε μέσα καμιά 150ρια 50ρικα ....

Δεν είναι σημαντικός λόγος αυτός ;;;

Στη περιπτωση που γαμησει ο φιλος σου, η γκομενα θα του κανει το πιο ξενερωτο γαμησι της ζωης της Λακη και θα σπαρταραει απο καυλα για αλλον τυπο που δεν την εχει κερασει ουτε καφε και τη γαμει απο ολες τις τρυπες σε καθε πιθανο σημειο.

  :hi:

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Λάκη πλάκα σου κάνω,δεν πιστεύω ότι φτιάχνεις μασέλες,άντε καμιά τρούπα στον τοίχο να κάνεις,για παραπαίδι ηλεκτρολόγου σε κόβω. :2funny:
maxresdefault.jpg
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μπορείς καλύτερα Λάκη.
Εγώ λέω πως είσαι ξεβράκωτος και πως δεν έχεις δε ποτέ σου μαζεμένα 150 πενηντάρικα.
Ο δε φίλος είναι στην φαντασία σου γιατί δεν υπάρχει άνθρωπος που να μπορεί να σε κάνει παρέα,εκτός από τον ψυχίατρο σου. :grin: :grin: :grin:

Καταλαβαίνω τύπε.
Σου έχω ξεκωλιάσει πολλά παλιά προφίλ !
Αυτό θα σου βάλω αλοιφή, για να μην πονέσεις.

Αλλά κι εσύ.... τρίβεσαι στη γκλίτσα ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom