Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Δημητράκη ... ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ !!!!

Τυπε  εφυγα απο το αλλο θρεντ γιατι βριζεις και γινεσαι ερειστικος χωρις κανενας να σε εχει ρωτησει.
Οποτε ξεκουβαλα καλυτερα κι αν σεβεσαι τον εαυτο σου μην ξανα απευθυνθεις  σε μενα γιατι δεν γουσταρω να μιλαω μαζι σου.
Ειναι θεμα αυτοσεβασμου να το κανεις

Εσύ γουστάρεις να μιλάς μαζί του ;;;;;

ή να του ζητήσουμε να μην απευθυνθεί ξανά σε σένα ;;;;;
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.446
Like
7.975
Πόντοι
2.356
    Το σπίτι αυτό είναι στο κέντρο πιό κέντρο δε γίνεται!Να και οι εωτερικοί του χώροι και το ασανσέρ που ο Σινοχάρας ή ο Αλλαντάλον σίγουρα δεν χωράει!Είναι σαν τάφος :2funny:το ασανσέρ το έβαλαν μετά.
   Το διαμέρισμα είναι γύρω στα 100 τετραγωνικά και δεν κάνει με τίποτα κάτω από 400.000 ευρώ  :headbang: πιστεύω ότι 450.000 φεύγει αμέσως μπορεί και 500.000 (δεν λέω με σιγουριά 500.000 γιατί έχει πέσει λιγάκι το ρούβλι και έχουμε οικονομική κρίση).
    Αυτά γιά τους ηλίθιους που είναι εντελώς άσχετοι και γράφουν ότι  :jerking:θέλουν  :2funny:.
100 με 120 χιλιαδες ευρω κανει στο Κισιναου με τα ιδια τετραγωνικα μετρα και στο κεντρο.
σε μια απο τις φτωχοτερες χωρες της Ευρωπης

γιατι τους φαινεται τοσο παραξενο να στοιχιζει επι 4 στην Αγια Πετρουπολη δεν το καταλαβαινω ...
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ο Δημητρακης ουτε δουλεψε ουτε κοπιασε. Δεν νομιζω οτι αυτες που γαμαγε το 90 ηταν μπαζα, καθως ακομα και αν ειχε αναλογικα παρομοια εισοδηματα, η Ρωσια ηταν δυσαναλογα υποαναπτυκτη.

Συνεπως καποτε πηδαγε γκομεναρες. Τωρα πηδαει μετριοτατα 5αρια.

Και παλι ομως, αν ηταν Ελλαδα, θα πηδαγε μονο τιποτα παρατραγουδα, οποτε και παλι , για τα κυβικα του, εκανε την υπερβαση

Συνεπως καποτε πηδαγε γκομεναρες  πεπόνια Άργους.  Τωρα πηδαει μετριοτατα 5αρια  πεπόνια Αμπχαζίας.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Δημοσιως εκφραζω το σεβασμο μου (εστω και εαν δεν συμφωνουμε σε παρα πολλα) στον Λακη.

Λακη φερεσαι αντρικα, να σαι παντα καλα.

 :hi: :hi: :hi:

Ωχ, τώρα θα πέσει η πρόταση για ρομανικό τετ-α-τετ στο Γκάλαξυ.

Ή έστω και στο Ρεντ Λάϊον.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Συνεπως καποτε πηδαγε γκομεναρες  πεπόνια Άργους.  Τωρα πηδαει μετριοτατα 5αρια  πεπόνια Αμπχαζίας.
Όλο  :jerking:βρε φτωχομπινέ  :2funny:ο ΣΚΡΟΥΤΖ μου είπε ότι δεν έρχεται πιά στο  EL BASSA και δεν σας φέρνει τυρόπιτες  :2funny:δε θα έχετε να φάτε φουκαράδες  :2funny:
   
100 με 120 χιλιαδες ευρω κανει στο Κισιναου με τα ιδια τετραγωνικα μετρα και στο κεντρο.
σε μια απο τις φτωχοτερες χωρες της Ευρωπης

γιατι τους φαινεται τοσο παραξενο να στοιχιζει επι 4 στην Αγια Πετρουπολη δεν το καταλαβαινω ...
Εγώ το ξέρω  :2funny:πες το αυτό στους φτωχομπινέδες  :2funny:που είναι άσχετοι με την Ρωσσία  :2funny:.Έχει πλάκα που έρχονται εδώ με τέτοια μυαλά  :jerking: :2funny:και παθαίνουν πλάκα  :2funny:τους κοιτάνε σα σκουπίδια  :vomit:δουλειά δεν βρίσκουν! :headbang:και φεύγουν βρίζοντας την Ρωσσία πόσο χάλια και καλά είναι  :jerking: :2funny:
   Πιό πλάκα έχει που ο μέσος Ελληνας που έρχεται εδώ είναι σαν τον νυχτοφύλακα γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny:έχασε τη δουλειά του στην Ελλάδα και είχε γιά γκόμενα μιά καθαρίστρια ή πρώην μπαρόβια και τον έφερε εδώ.Αυτοί με μισούνε παράφορα  :2funny:έχεις προσέξει ότι όλοι οι κακομοίρηδες με μισούν? :2funny: :2funny: :2funny:
   
Δημητράκη ... ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ !!!!

Εσύ γουστάρεις να μιλάς μαζί του ;;;;;

ή να του ζητήσουμε να μην απευθυνθεί ξανά σε σένα ;;;;;
Τι να πούμε με τον κακομοίρη? :2funny:έχει πέσει σε 100 αντιφάσεις :jerking:έλεγε ότι έχει 3 διαμερίσματα στην Ελλάδα  :jerking:τελικά αποκαλύφθηκε ότι πήγε να πάρει ένα και θα του το πάρει η τράπεζα  :headbang:το πήρε 100.000 ευρώ τώρα έχει αξία 50.000-55.000 και χρωστάει στην τράπεζα 80.000 .Μετά έγραψε ότι έκανε διακανονισμό και ξεχρέωσε και παίρνει και ενοίκιο  :jerking:τώρα γράφει πάλι ότι επίτηδες χρωστάει  :jerking: :2funny:Αυτό λέγεται παραλήρημα η αγαμία και η αφραγκία τον έχει βαρέσει άσχημα στο κεφάλι  :jerking: :2funny:και τα χει χάσει εντελώς  :2funny: :2funny:.
   Είναι και τελείως βλάκας  :jerking: :2funny:έβαλα το μπάνιο από το σαλόν που πήγα γιά πλάκα λέγοντας ότι είναι το δικό μου  :2funny:όλοι το κατάλαβαν αλλά αυτός το χαψε και γράφει ότι είμαι ψεύτης  :jerking: :2funny:αν είναι τόσο μαλάκας τι να πω? :2funny:
   Αυτός είναι γιά τρελλό γέλιο  :2funny:μου θυμίζει πολύ τον Βαλκάνιο φουκαρά  :2funny:που παρόμοια ψέματα έλεγε  :2funny:απορώ πως δεν τον έχει ανακαλύψει το πουλί  :2funny: :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Εσύ βάζεις δικά μου μηνύματα του 2007  :2funny:το 2018 δεν είναι και τόσο μακριά,στην

Σιγα μην ψαχνω μηνυματα σου, αλλοι τα βαλαν και τα ειδα,οπως εκεινο του 2011 που λες πως σε χεζαν για 200$ τον μηνα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
100 με 120 χιλιαδες ευρω κανει στο Κισιναου με τα ιδια τετραγωνικα μετρα και στο κεντρο.
σε μια απο τις φτωχοτερες χωρες της Ευρωπης

γιατι τους φαινεται τοσο παραξενο να στοιχιζει επι 4 στην Αγια Πετρουπολη δεν το καταλαβαινω ...
Πάρτε κ'αυτή που πήδηξα σήμερα,έχει έρθει 2 φορές Ελλάδα και εκεί πεαιρνε 150 ευρώ την ώρα!Εδώ παίρνει 3.500 ρούβλια (45 Ευρώ) με την V.I.P κάρτα  :2funny: ήξερε και μερικές λέξεις Ελληνικά  :2funny:
  Σκύλο βρήκα μόνο αυτόν εδώ ,το πήρα μαζί  :2funny: δεν μπορούσε αυτό το σκυλάκι να τη γαμίσει  :2funny:και αναγκαστικα να την γαμήσω εγώ  :2funny: :2funny: :2funny:.

 

Συνημμένα

  • spiti12.jpg
    spiti12.jpg
    126,9 KB · Εμφανίσεις: 37
  • spiti13.jpg
    spiti13.jpg
    135,2 KB · Εμφανίσεις: 28
  • spiti11.jpg
    spiti11.jpg
    441,9 KB · Εμφανίσεις: 39

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Όλο  :jerking:βρε φτωχομπινέ  :2funny:ο ΣΚΡΟΥΤΖ μου είπε ότι δεν έρχεται πιά στο  EL BASSA και δεν σας φέρνει τυρόπιτες  :2funny:δε θα έχετε να φάτε φουκαράδες  :2funny:
   Εγώ το ξέρω  :2funny:πες το αυτό στους φτωχομπινέδες  :2funny:που είναι άσχετοι με την Ρωσσία  :2funny:.Έχει πλάκα που έρχονται εδώ με τέτοια μυαλά  :jerking: :2funny:και παθαίνουν πλάκα  :2funny:τους κοιτάνε σα σκουπίδια  :vomit:δουλειά δεν βρίσκουν! :headbang:και φεύγουν βρίζοντας την Ρωσσία πόσο χάλια και καλά είναι  :jerking: :2funny:
   Πιό πλάκα έχει που ο μέσος Ελληνας που έρχεται εδώ είναι σαν τον νυχτοφύλακα γκαστερμπά'ι'τερ  :2funny:έχασε τη δουλειά του στην Ελλάδα και είχε γιά γκόμενα μιά καθαρίστρια ή πρώην μπαρόβια και τον έφερε εδώ.Αυτοί με μισούνε παράφορα  :2funny:έχεις προσέξει ότι όλοι οι κακομοίρηδες με μισούν? :2funny: :2funny: :2funny:
   Τι να πούμε με τον κακομοίρη? :2funny:έχει πέσει σε 100 αντιφάσεις :jerking:έλεγε ότι έχει 3 διαμερίσματα στην Ελλάδα  :jerking:τελικά αποκαλύφθηκε ότι πήγε να πάρει ένα και θα του το πάρει η τράπεζα  :headbang:το πήρε 100.000 ευρώ τώρα έχει αξία 50.000-55.000 και χρωστάει στην τράπεζα 80.000 .Μετά έγραψε ότι έκανε διακανονισμό και ξεχρέωσε και παίρνει και ενοίκιο  :jerking:τώρα γράφει πάλι ότι επίτηδες χρωστάει  :jerking: :2funny:Αυτό λέγεται παραλήρημα η αγαμία και η αφραγκία τον έχει βαρέσει άσχημα στο κεφάλι  :jerking: :2funny:και τα χει χάσει εντελώς  :2funny: :2funny:.
   Είναι και τελείως βλάκας  :jerking: :2funny:έβαλα το μπάνιο από το σαλόν που πήγα γιά πλάκα λέγοντας ότι είναι το δικό μου  :2funny:όλοι το κατάλαβαν αλλά αυτός το χαψε και γράφει ότι είμαι ψεύτης  :jerking: :2funny:αν είναι τόσο μαλάκας τι να πω? :2funny:
   Αυτός είναι γιά τρελλό γέλιο  :2funny:μου θυμίζει πολύ τον Βαλκάνιο φουκαρά  :2funny:που παρόμοια ψέματα έλεγε  :2funny:απορώ πως δεν τον έχει ανακαλύψει το πουλί  :2funny: :2funny: :2funny:

Χαχαχα

Αχ βρε δημητρακη σκανταλιαρη.
Ολα τα βρισκεις ,ολα τα ανακαλυπτεις.
Μπανιο κ απο το σαλον βαζεις.
Το δικο σου πότε????

Κακομοιρογλου

Και το σπιτι να μου παρουν (κανε ονειρα, γιατι ειναι ρυθμισμενο, με χρεη, το νοικιαζω, παιρνω ενοικια) εχω αλλα δυο, μην ανησυχεις για μενα.

Το ρημαδι που μενεις που ειναι σαν την ψυχιατρικη κλινικη λερου θα το δουμε????

Χαχαχα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Πάρτε κ'αυτή που πήδηξα σήμερα,έχει έρθει 2 φορές Ελλάδα και εκεί πεαιρνε 150 ευρώ την ώρα!Εδώ παίρνει 3.500 ρούβλια (45 Ευρώ) με την V.I.P κάρτα  :2funny: ήξερε και μερικές λέξεις Ελληνικά  :2funny:
  Σκύλο βρήκα μόνο αυτόν εδώ ,το πήρα μαζί  :2funny: δεν μπορούσε αυτό το σκυλάκι να τη γαμίσει  :2funny:και αναγκαστικα να την γαμήσω εγώ  :2funny: :2funny: :2funny:.

Φωτογραφιες απο πουτανες απο το ιντερνετ παρμένες.
Να σου βαλω εγώ 28755433 αν θελεις
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.446
Like
7.975
Πόντοι
2.356
Πάρτε κ'αυτή που πήδηξα σήμερα,έχει έρθει 2 φορές Ελλάδα και εκεί πεαιρνε 150 ευρώ την ώρα!Εδώ παίρνει 3.500 ρούβλια (45 Ευρώ) με την V.I.P κάρτα  :2funny: ήξερε και μερικές λέξεις Ελληνικά  :2funny:
  Σκύλο βρήκα μόνο αυτόν εδώ ,το πήρα μαζί  :2funny: δεν μπορούσε αυτό το σκυλάκι να τη γαμίσει  :2funny:και αναγκαστικα να την γαμήσω εγώ  :2funny: :2funny: :2funny:.

Πολυ δυνατο :grin:
και το καλο ειναι στα σαλον οταν λενε 1 ωρα ειναι ακριβως τοσο με δυο εκτονωσεις ...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Πολυ δυνατο :grin:
και το καλο ειναι στα σαλον οταν λενε 1 ωρα ειναι ακριβως τοσο με δυο εκτονωσεις ...
Ναι αν εισαι 22 χρονων.
Ο γαβγαβ δημητρακης μια με το ζορι.
Μετα πλεκουν το εργοχειρο...

 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Χαχαχα

Αχ βρε δημητρακη σκανταλιαρη.
Ολα τα βρισκεις ,ολα τα ανακαλυπτεις.
Μπανιο κ απο το σαλον βαζεις.
Το δικο σου πότε????

Κακομοιρογλου

Και το σπιτι να μου παρουν (κανε ονειρα, γιατι ειναι ρυθμισμενο, με χρεη, το νοικιαζω, παιρνω ενοικια) εχω αλλα δυο, μην ανησυχεις για μενα.

Το ρημαδι που μενεις που ειναι σαν την ψυχιατρικη κλινικη λερου θα το δουμε????

Χαχαχα
Σας βάζει διαμέρισμα, αμάξι, διαμερίσματα, ρούχα, γκόμενές, μετρητά και τον λέτε κακομοίρη,εσεις που φύγατε στην μαύρη ξενιτιά για ένα κομμάτι ψωμί τι είστε?  :2funny:ΥΓ Δημητράκη βρήκα το ετερώ ημιση του τραπουσταρα, τον μπαρόκ  :2funny: Πιστεύω θα κάνανε φοβερό ζευγάρι  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σας βάζει διαμέρισμα, αμάξι, διαμερίσματα, ρούχα, γκόμενές, μετρητά και τον λέτε κακομοίρη,εσεις που φύγατε στην μαύρη ξενιτιά για ένα κομμάτι ψωμί τι είστε?  :2funny:ΥΓ Δημητράκη βρήκα το ετερώ ημιση του τραπουσταρα, τον μπαρόκ  :2funny: Πιστεύω θα κάνανε φοβερό ζευγάρι  :2funny:
Μα έβαλε κ'αυτός αποδείξεις ότι έχει διαμέρισμα  :jerking: :2funny:Άνοιξε θέμα στο σά'ι'τ :2funny:και αυτό είναι απόδειξη ότι έχει διαμέρισμα  :2funny:
 
Χαχαχαχαχ
Ελα ψευταρακη ,εχει πουτσα παλι.

Ευτυχως ετυχε να ανοιξω θεματα και υπαρχουν στοιχεια.
Οχι σαν εσενα που ουτε το μπανιο δεν τολμας να βαλεις χαχαχαχ

Η μια φωτο που αποδεικνυει πως νοικιαζω το σπιτι κ ειμαι ο ιδιοκτητης (μπουτσα 1 )
Η δευτερη φωτο που αποδεικνυει πως εκανα αγορα cash περσι στην θεσνικη. (Μπουτσα 2)
Μην περιμενεις αποδειξη για το πατρικο σπιτι, που σχεδον ολοι οι ελληνες εχουν, ειναι αυτονοητο

1+1+1=????  Αν το βρεις κερδιζεις ρυζογαλο

*δεν θελω να το παιξω μπρουκλης, δεν απυθυνομαι σε κανεναν. Τα ποσταρισματα εχουν αποκλειστικο παραληπτη τον γαβγαβ δημητρακη, που βγαζει ολους τους μεταναστες φουκαραδες, φτωχομπινεδες κτλ.
Φουκαραδες λεει επισης ολους εσας που ζειτε στην ελλαδα.
Απορω που με τετοια προσβολη ακομη τον υπερασπιζεστε καποιοι.

Και τελος
ζητω συγνωμη σε οποιον νομιζει πως τον προσβαλω ή τον μειωνω


Γαβγαβ29, οτι κανω ,το κανω με την αξια μου και τα δικα μου αρχιδια. Δεν περιμενω τσεκ εγω.
Παιδιά πάρτε να γελάσετε με την κατάντια του κακομοίρη  :2funny:ότι άνοιξε Thread είναι απόδειξη ότι έχει διαμέρισμα  :2funny: :2funny: :2funny:.
    Δηλαδή αν εγώ ανοίξω Thread και γράψω σχετικά με ένα αεροπλάνο που αγώρασα θα έχω αεροπλάνο  :2funny: :2funny: :2funny:
    Κάθεται νυχτοφύλακας  :2funny:και αντί να κοιτάει της κάμερες κάθεται και γράφει  :2funny:θα τους κλέψουν και θα χάσει τη δουλειά του  :2funny: :2funny: :2funny:
   
Φωτογραφιες απο πουτανες απο το ιντερνετ παρμένες.
Να σου βαλω εγώ 28755433 αν θελεις
Που να τα βρεις τα λεφτά να της  :knockinb: :2funny:εσύ δεν έχεις φράγκο  :2funny: άσε που μπορεί να είσαι ανίκανος σαν τον Βλάκμαν  :2funny:
   
Πολυ δυνατο :grin:
και το καλο ειναι στα σαλον οταν λενε 1 ωρα ειναι ακριβως τοσο με δυο εκτονωσεις ...
Λιγάκι χοντρούλα αλλά καλή,πολύ δυνατό τσιμπούκι,μου είπε ότι πήγε και σε σχολή τσιμπουκιού  :)της έκανα φοβερή εντύπωση.
    Το μόνο κακό σε αυτό το σαλόν είναι το ασανσέρ  :2funny:ο Σινοχάρας ή ο Αλλαντάλον δε χωράνε να μπούνε  :2funny:
    Είναι λίγο ακριβότερο αυτό το σαλόν με τη VIP κάρτα 3.500 χωρίς την κάρτα 4.000 την ώρα αλλά πολύ καλύτερος ο χώρος από το άλλο με 2.500 που πηγαίνω και είχες πάει κ' εσύ.
    Στο άλλο το LADY S δεν μ'αρέσει που έχει περισσότερο κόσμο και σου λέει να γραφτείς σε μία ή να έρθεις και όποιες είναι ελεύθερες βγαίνουν να της δεις.Ενώ στο PRIDE της είπα να μου κρατίσει 2 γιά να διαλέξω,αυτή που  :knockinb:και αυτή εδώ,προτίμησα αυτή με τα βυζιά,γιατί τώρα (τυχαίο είναι) οι γκόμενες που έχω δεν έχουν μεγάλα βυζιά  :2funny:.
    Πάντος και γκόμενες να έχει κάποιος καλό είναι να πηγαινει σαλόν μιά φορά τη βδομάδα γιά αλλαγή.
    Όπως λες ρίχνεις 2 πηδηματάκια στη μία ώρα  και μετά πας την βόλτα σου.
 

Συνημμένα

  • spiti14.jpg
    spiti14.jpg
    93,5 KB · Εμφανίσεις: 41
  • spiti15.jpg
    spiti15.jpg
    118,4 KB · Εμφανίσεις: 41

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.721
Like
2.489
Πόντοι
606
:hi: δημητρακη αποφασισαμε εδώ στο θρεντ ότι εσυ και ο κμαν ειστε τα καλυτερα παιδια. Οποτε μια συναντηση εσου του κμαν και εμου σε μια ακριβη ταβερνα στην Αθηνα να φαμε να πιουμε να γελασουμε να τα πουμε και μετα να πληρωσεις εσυ και ο κμαν τον λογοριασμο θα ηταν ότι καλυτερο για να γινεται φιλαρακια :hi:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Το εσκεμενο χρεος μου
Κι ο Κοντομηνας κ ο Μυτιληναιος κ χιλιαδες ακομη.
Mπουλη ξεκαβαλα.. τα λαγωνικα του σαιτ σε εχουν κρεμασει στα μανταλακια του σαιτ, αλλα εσυ κοιμασαι
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Mπουλη ξεκαβαλα.. τα λαγωνικα του σαιτ σε εχουν κρεμασει στα μανταλακια του σαιτ, αλλα εσυ κοιμασαι
Το ινδαλμα σου φουκαρα (αυτος το λεει) το εχω ξεκατινιασει στο θρεντ του.
Τωρα λεει τα ιδια υστερικα παλι.

Σ'ευχαριστώ που μου ανοιξες τα ματια
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Είναι λίγο ακριβότερο αυτό το σαλόν με τη VIP κάρτα 3.500 χωρίς την κάρτα 4.000 την ώρα αλλά πολύ καλύτερος ο χώρος από το άλλο με 2.500 που πηγαίνω
στο PRIDE της είπα να μου κρατίσει 2 γιά να διαλέξω,αυτή που και αυτή εδώ,προτίμησα αυτή με τα βυζιά,γιατί τώρα (τυχαίο είναι) οι γκόμενες που έχω δεν έχουν μεγάλα βυζιά  
Πάντος και γκόμενες να έχει κάποιος καλό είναι να πηγαινει σαλόν μιά φορά τη βδομάδα γιά αλλαγή. Όπως λες ρίχνεις 2 πηδηματάκια στη μία ώρα  και μετά πας την βόλτα σου.
Βρισκεσαι στην μεκκα του μ@υνιου. Δηλαδη με λιγα ευρω θα περασεις ομορφα για μια ωρα και βαλε, χωρις σπασουαρ με γυναικειες εσωτερικες αναζητησεις. Και ασε τους αλλους να τους τα τρωνε.. χωρις να γκαμανε. Η  β' θυμιζει ευα γκριν (αρτεμισια-300)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom