Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.430
Like
23.072
Πόντοι
5.506
Γιατί δεν ανέχονται το μαλακισμένο ελληνικό ντύσιμο . ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ.
Πουθενά δεν παίζουν τόσοι μαλάκες μεσόκοποι με αθλητικά και τζην όπως στην ελλάδα.
Αν ντύνεσαι σοβαρά, όπως όλοι , κανείς δεν σε κοιτάει λοξά.
Αλλά εσύ φοράς αρβίλες. Εννοείται σε κράζουν .

Έχω πάει όταν πέρασα χειμώνα στην αυστρία με γκόμενα , στην πρωτοχρονιάτικη συναυλία της βιέννης ,
στο εστιατόριο στο ριτζ στο βερολίνο και στο άντλον και στο γαλλικό εστιατόριο στο στάϊγκενμπέργκερ στη φραγκφούρτη.
Αλλά ντυμένος όπως πρέπει .

Βλέφαρο δεν κουνάει κανείς.

Με αρβύλες ;; Το πιθανότερο δεν θα έμπαινες καν μέσα. Όπως δεν δέχονται και ... σκύλους, που πάνε σε κωλομπυραρίες, έτσι δεν δέχονται και αρβύλες.


Εντάξει ρε, εσύ είσαι και ζεν πρεμιέ.


zampounis-570.jpg
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • omorfi-petroupoli1.jpg
    omorfi-petroupoli1.jpg
    133,7 KB · Εμφανίσεις: 17
  • omorfi-petroupoli3.jpg
    omorfi-petroupoli3.jpg
    138,4 KB · Εμφανίσεις: 20

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.515
Πόντοι
1.706
Ναι στην περιουσία με ξέσκισες  :2funny:παίζει να είσαι ο πιό φτωχομπινές στο σά'ι'τ :2funny:είδαμε της γκόμενες που βάζεις  :2funny:και στα λεφτά  :2funny:τα δεκάρικα που μάζευεις 2 χρόνια :2funny:
  Βλέπω έχεις και πισσίνα:2funny:εδώ ο άλλος έγραψε ότι έχει πισσίνα :2funny:φένεται λίγο η πισσίνα σου στην φωτογραφία  :2funny:κάτω από το παράθυρο  :2funny: :2funny: :2funny:
 
 
πότε μιλησα για πισινα βρε φουκαρακη?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.430
Like
23.072
Πόντοι
5.506
Ρε τι ωραία που είναι στην Πετρούπολη...


Να τες και οι πισίνες.

Άρχοντα, εκεί στο Πετε παίζουν πισίνες;; 


https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=192757.0;attach=1248600;image[/img[/URL]]


:orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εντάξει ρε, εσύ είσαι και ζεν πρεμιέ.

Ζεν κρεμπιέ είμαι ... αλλά αφού φοράει αρβύλες ο άλλος ... τι μας λέει πίπες ότι δεν τον καλοκοιτάνε ;;;
Για τις αρβύλες τον κοιτάνε λοξά , την αξουρισιά ....

Το ρεύμα της διαφημιστικής πινακίδας, στο έβαλε ο ίδιος με τις άδειες οπλοφορίας κτλ κτλ κτλ ;;;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • mpota-dimitraki.jpg
    mpota-dimitraki.jpg
    878,6 KB · Εμφανίσεις: 17
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ξηγιέσαι και εσύ αρβύλα και αντίντας ;;;;;;

Για κάνα πλεμπαίο με πέρασες;
Μόνο τέτοια...ακόμα και στην παραλία :S
https://[URL unfurl="true"]www.arrowsmithshoes.com/product_images/uploaded_images/crocodile-shoes-arrowsmith.jpg[/img[/URL]]
[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRFQq1sDHOFxyIVLS5GsoyFnGWraJKRYWD0a1ahYWccYk6EhKcO&usqp=CAU
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.430
Like
23.072
Πόντοι
5.506
Ζεν κρεμπιέ είμαι ... αλλά αφού φοράει αρβύλες ο άλλος ... τι μας λέει πίπες ότι δεν τον καλοκοιτάνε ;;;
Για τις αρβύλες τον κοιτάνε λοξά , την αξουρισιά ....

Το ρεύμα της διαφημιστικής πινακίδας, στο έβαλε ο ίδιος με τις άδειες οπλοφορίας κτλ κτλ κτλ ;;;


Κάτι φιλαράκια εναερίτες πέταξαν ένα καλώδιο και κλέβω ρεύμα από κολώνα φωτισμού.  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Έχω πάει όταν πέρασα χειμώνα στην αυστρία  , στην πρωτοχρονιάτικη συναυλία της βιέννης ,
στο βερολίνο στο στάϊγκενμπέργκερ στη φραγκφούρτη.
Ταξιδευεις πολύ λάθος ! :vomit:Αν αυτά τα ταξίδια τα έκανες τα τελευταία 5 χρόνια τότε είσαι απαράδεκτος! :headbang:
Δες τι σου έγραψα το μεσημέρι και ζήτα συγνώμη από τον εαυτό σου!
Μια δεύτερη συγνώμη μπορείς να ζητήσεις πάλι από τον εαυτό σου αλλά και από αυτό που έχεις ενδιάμεσα από τα πόδια σου που δεν ταξιδεύεις Ανατολική Ευρώπη!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Κάτι φιλαράκια εναερίτες πέταξαν ένα καλώδιο και κλέβω ρεύμα από κολώνα φωτισμού.  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Παλιά είχαμε έναν Θύμιο που τα έκανε αυτά !Μήπως είστε φιλαράκια;Κρητικός και αυτός αν θυμάμαι καλά —->

Επειδη ειναι τελειωμένος και ειναι το κλωτσοσκούφι των Γερμανων παει να μας το παιξει εδω οτι καποιος ειναι  :2funny:.Σκεψου καταντια ενας 50αρης να ανεβαινει σε κολώνες της ΔΕΗ για να βγαλει το μεροκάματο και απο κατω να εχει ενα 25 χρονο Γερμανό να τον διατάζει,και μετα να γυριζει στο οικοτροφειο που μένει να φτιάχνει φα'ι' στην κοινοχρηστη κουζίνα και αν δεν ειναι πτώμα απο την κουραση να κανει και ντους στο κοινοχρηστο ντους.Και να παιφτει πτώμα για υπνο και να σηκωνεται το πρωί να περιμενει στη στάση το λεωφορειο για να παει στη δουλεια δηλαδη να ζει σα ζωο χωρις να εχει κανενα μελλον!
 
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.430
Like
23.072
Πόντοι
5.506
Παλιά είχαμε έναν Θύμιο που τα έκανε αυτά !Μήπως είστε φιλαράκια;Κρητικός και αυτός αν θυμάμαι καλά —->


Δε θυμάμαι πως τον έλεγαν αλλά κάτι έχει πάρει το αυτί μου οτι σκέφτονται να βάλουν πλέον κολώνες φωτισμού με φωτοβολταικά και μ έχει λούσει κρύος ιδρώτας πως θα ζεσταίνω το νερό στην πισίνα που δεν έχω.  :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.752
Like
11.777
Πόντοι
2.406
Δε θυμάμαι πως τον έλεγαν αλλά κάτι έχει πάρει το αυτί μου οτι σκέφτονται να βάλουν πλέον κολώνες φωτισμού με φωτοβολταικά και μ έχει λούσει κρύος ιδρώτας πως θα ζεσταίνω το νερό στην πισίνα που δεν έχω.  :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
σωγαμπρε της συμφορας κπιτα μην στο γξρεμισουν το αυθαιρετο του μαναβοπεθερου κι ασε που θες κ πισινα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.752
Like
11.777
Πόντοι
2.406
Παλιά είχαμε έναν Θύμιο που τα έκανε αυτά !Μήπως είστε φιλαράκια;Κρητικός και αυτός αν θυμάμαι καλά —->
σωγαμπρος στα χανια ειναι
Τι κρητικος
Απο καρδιτσα κραταει η σκουφια του εχω ινσαιντ ινφο απο μαμαβικο πεθερου
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Δε θυμάμαι πως τον έλεγαν αλλά κάτι έχει πάρει το αυτί μου οτι σκέφτονται να βάλουν πλέον κολώνες φωτισμού με φωτοβολταικά και μ έχει λούσει κρύος ιδρώτας πως θα ζεσταίνω το νερό στην πισίνα που δεν έχω.  :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
Έλα εδώ στον έχω!Θα σε φτιάξει και με τα τηλέφωνα !Σήμα καμπάνα και 5G θα βάλει στο εξοχικό και θα απαντάς άμεσα στον Λάκη !—->


Ειχα γραψει τι δουλεια κανει ο Θύμιος,το ξαναγραφω για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι  :2funny: ο Θύμιος τοποθετουσε και τωρα συντηρει κεραιες κινητης τηλεφωνιας ανεβαινει στην κεραια και τη φτιαχνει  :2funny: Στην Κρητη μου ειπανε οτι δεν ειχε πολλα λεφτα 
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.430
Like
23.072
Πόντοι
5.506
σωγαμπρος στα χανια ειναι
Τι κρητικος
Απο καρδιτσα κραταει η σκουφια του εχω ινσαιντ ινφο απο μαμαβικο πεθερου


Καταγωγή από τους εξωτικούς Σοφάδες αλλά μεγάλωσα και πήρα τους καλούς τρόπους και τον ευγενή μου χαρακτήρα στο Ν. Ψυχικό.



:smoking: :smoking: :smoking: :smoking: :cool2: :cool2: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom