Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ειναι και που θα εισαι. Υπαρχει η Γερμανια και υπαρχει και το Βερολινο.
Υπαρχει η Βιεννη που ειναι τιγκα στις ουκρανες/σλοβακες/ουγγαρεζες. Και εχει Βουδαπεστη/Μπρατισλαβα σε αποσταση βολης με αυτοκινητο.
Υπαρχουν Βρυξελλες και Λουξεμβουργο που ειναι τιγκα στους εξπατς και πηδας ξενες

Αλλα αν εισαι σε καμια μικρη πολη γερμανιας πρεπει να το εχεις για να πηδηξεις. και οι πιο πολλοι ειναι αμπαλοι

Γερμανία είναι γενικό το πρόβλημα.Και Φρανκφούρτη να είσαι και Ντύσσελντορφ και Στουττγκάρδη πάντα έχεις αυτή την αντίσταση του ντόπιου και ξένου πληθυσμού.
Πάντα ενόχλα.
Ελλάδα δεν είναι έτσι.Με τον παρά μου γαμώ και την κυρά μου.Σε σέβονται αν σκάσεις με μουνάρα σε μαγαζί και κάνεις κατανάλωση.Γερμανία δεν είναι έτσι.Υπάρχει κοινωνική αντίδραση,πρηξαρχίδι.Δεν τον νοιάζει τον άλλον αν θα ξοδέψεις ή όχι,στα αρχίδια του.Υπάλληλος είναι.Θέλει όμως να σου δείξει οτι δεν επιδοκιμάζει αν δεν τηρείς τα ηλικιακά,εμφανισιακά στάνταρντς.

Για αυτό το να πας γκόμενα Μύκονο,Σαντορίνη είναι τεράστιο χαιλίκι.Τρελαίνεται αυτή με τον αέρα,τη θέα,δοκιμάζει τα εδέσματα και τα κρασιά πανευτυχής ενώ τα γκαρσόνια σκίζονται να σε εξυπηρετήσουν για να εισπράξουν μπουμπουάρ.Νιώθεις άρχοντας.
Γερμανία καμία σχέση.Ενώ πληρώνεις τα ίδια ουσιαστικά.
Και Κίεβο τεμενάδες σου κάνουν αλλά δεν έχει βέβαια το τρελλό added value που δίνουν οι διακοπές σε ωραίο νησί.Οπότε πρέπει να σκας και το αντίστοιχο κασέρι για να βελτιώσεις την ψυχολογία της γκόμενας στα ίδια επίπεδα με το χαιλίκι σε ωραία μέρη.
Αντί δηλαδή να δώσεις τα 200 ευρώ για το ξενοδοχείο στο νησί τα δίνεις απευθείας στο χέρι στη γκόμενα και έχει την ίδια ανταπόκριση,φτιάχνεται περίπου το ίδιο.Οι γκόμενες θέλουν τα ωραία πράγματα,παραλίες,πεντάστερα,ακριβά ρεστωράν,κρασιά,δώρα,κασέρια θέλουν να ζήσουν το όνειρο και εσύ είσαι ένα τμήμα αυτού.Σε βλέπουν σαν ένα τμήμα του ντεκόρ κάπως έτσι.

Και για εσένα βέβαια η γκόμενα είναι τμήμα του ντεκόρ.Είναι όλα ωραία γύρω και υπάρχει και αυτή να αναβαθμίζει.Κάπως έτσι δουλεύει το πράγμα.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Δεν θελω να διαφωνησω αλλα ρωταω χωρις απαντηση: τι δουλεια ειναι αυτη που θα κανεις στην αμερικη να κανεις πολλα λεφτα? Και το κυριοτερο χαρτια νομιμης διαμονης πως βγαζεις?
1. IT
2. Παντρεύεσαι Αμερικάνα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Γερμανία είναι γενικό το πρόβλημα.Και Φρανκφούρτη να είσαι και Ντύσσελντορφ και Στουττγκάρδη πάντα έχεις αυτή την αντίσταση του ντόπιου και ξένου πληθυσμού.
Πάντα ενόχλα.
Ελλάδα δεν είναι έτσι.Με τον παρά μου γαμώ και την κυρά μου.Σε σέβονται αν σκάσεις με μουνάρα σε μαγαζί και κάνεις κατανάλωση.Γερμανία δεν είναι έτσι.Υπάρχει κοινωνική αντίδραση,πρηξαρχίδι.

Αν είναι Γερμανίδα με κανα μαύρο,λατίνο ή ασιάτη,υπάρχει η ίδια αντίδραση;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αν είναι Γερμανίδα με κανα μαύρο,λατίνο ή ασιάτη,υπάρχει η ίδια αντίδραση;

Αυτό είναι πιο περίπλοκο θέμα.Υπάρχουν Γερμανίδες που τραβιούνται με τέτοιους όμως συνήθως είναι μπας κλας.Εχει και μερικές καλές βέβαια που είναι οπαδοί της λάτιν,αράπικης κουλτούρας,γουστάρουν χιπχόπια και τέτοια και συχνάζουν σε λατινάδικα και χιπχοπάδικα που φυσικά είναι γεμάτα αράπακλες και άλλες μειονότητες.
Είναι λίγες βέβαια αλλά υπάρχουν.
Συνήθως οι Αραπάδες εκεί πάνε να βγάλουν γκόμενα,στα mainstream τρώνε πόρτα.
Γενικά Γερμανία τα ομοιόμορφα ζευγάρια χωρίς διαφορά ηλικίας γίνονται αποδεκτά.Αν υπάρχει διαφορά ηλικίας,mismatch κτλ,έχεις κοινωνική αντίδραση.
Οταν ήμουν 30 και κυκλοφορούσα τη Λευκορρωσίδα 25 ετών,κανείς δεν κούναγε βλέφαρο.Το ίδιο και όταν έσκασα Δρέσδη με την Πολωνέζα 31 ενώ ήμουν 38.
Αμα όμως είσαι 45 και σκάσεις με την εικοσάρα μοντέλα δε σε περιμένουν με τόσο ανοιχτές αγκάλες,δε γίνεται δεκτό κοινωνικά.
Ολα γίνονται βέβαια,απλά η Γερμανία δεν είναι η κατάλληλη χώρα για ρομαντζάδες.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αντί δηλαδή να δώσεις τα 200 ευρώ για το ξενοδοχείο στο νησί τα δίνεις απευθείας στο χέρι στη γκόμενα και έχει την ίδια ανταπόκριση,φτιάχνεται περίπου το ίδιο.Οι γκόμενες θέλουν τα ωραία πράγματα,παραλίες,πεντάστερα,ακριβά ρεστωράν,κρασιά,δώρα,κασέρια θέλουν να ζήσουν το όνειρο και εσύ είσαι ένα τμήμα αυτού. Σε βλέπουν σαν ένα τμήμα του ντεκόρ κάπως έτσι.
Και για εσένα βέβαια η γκόμενα είναι τμήμα του ντεκόρ.Είναι όλα ωραία γύρω και υπάρχει και αυτή να αναβαθμίζει.Κάπως έτσι δουλεύει το πράγμα.
Και στο τελος της βραδιας θα την γκαμησει ο Αζορ, (εσυ το ειπες..)    :grin:
 

Συνημμένα

  • images (2).jpg
    images (2).jpg
    12,5 KB · Εμφανίσεις: 19

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.137
Πόντοι
506
Γενικά Γερμανία τα ομοιόμορφα ζευγάρια χωρίς διαφορά ηλικίας γίνονται αποδεκτά. Αν υπάρχει διαφορά ηλικίας,mismatch κτλ,έχεις κοινωνική αντίδραση.
Οταν ήμουν 30 και κυκλοφορούσα τη Λευκορρωσίδα 25 ετών,κανείς δεν κούναγε βλέφαρο.Το ίδιο και όταν έσκασα Δρέσδη με την Πολωνέζα 31 ενώ ήμουν 38.
Αμα όμως είσαι 45 και σκάσεις με την εικοσάρα μοντέλα δε σε περιμένουν με τόσο ανοιχτές αγκάλες,δε γίνεται δεκτό κοινωνικά.
Μη σε νοιάζει, ας τους να κοιτάζουν....

Δες πχ τον Wendler. Είναι σχεδόν 30 χρόνια μεγαλύτερος από την Müller!

Laura Müller born 30 July 2000 in Tangermuende, Saxony, Germany
(55kg) Natural Tits 80D

Michael Wendler born 22 June 1972 in Dinslaken, North Rhine-Westphalia, Germany

3RZA63E6IZGOPPAJKRHV7EYN2I.jpg


michael-wendler-und-laura-mueller-sie-sind-frisch-verlobt-wollten-noch-dieses-jahr-heiraten-.jpg


hqdefault.jpg
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μη σε νοιάζει, ας τους να κοιτάζουν....

Δες πχ τον Wendler. Είναι σχεδόν 30 χρόνια μεγαλύτερος από την Müller!

Laura Müller born 30 July 2000 in Tangermuende, Saxony, Germany
(55kg) Natural Tits 80D

Michael Wendler born 22 June 1972 in Dinslaken, North Rhine-Westphalia, Germany

3RZA63E6IZGOPPAJKRHV7EYN2I.jpg


michael-wendler-und-laura-mueller-sie-sind-frisch-verlobt-wollten-noch-dieses-jahr-heiraten-.jpg


hqdefault.jpg

Εντάξει και αυτή δεν είναι μουνάρα.Ανατολικογερμανή με βυζάρες λόγω γειτνίασης με Πολωνία,Τσεχία που παίζουν σοβαρά οβούζια.Κατά τα άλλα αραιό μαλλί και τίποτα το ιδιαίτερο στο πρόσωπο.
Ο άλλος Δυτικογερμανός και καλοστεκούμενος.
Παίζουν αυτά.Απλά δε δέχονται το συνδυασμό Βαλκάνιου ακόμα και Σλάβου πενηντάρη Ανατολικής μουνάρας,το βάζουν στο τουρμποφόλκ φάση δεν τους αρέσει σα θέαμα.Θέλουν καλύτερες ισορροπίες.
Και ένας Ρώσος εξηντάρης να σκάσει με τη μουνιστή του οι Γερμανοί και οι ντόπιοι ξένοι θα κοιτάξουν να του το βγάλουν από τη μύτη αν δεν κυκλοφορεί σε επιλεγμένα μέρη.Σου λέει αυτήν πρέπει να τη γαμάω εγώ και όχι εσύ ο παππούς.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.515
Πόντοι
1.706
Και υπόψιν ΗΠΑ δεν έχεις τις αδειάρες της Γερμανίας 30 μέρες το μήνα χώρια τις αναρρωτικές και τις αργίες.ΗΠΑ αρχίδια άδειες έχεις,ούτε 10 μέρες το μήνα.Δουλεύεις σα σκύλος.Πότε θα πας μουνολίβαδα να γαμήσεις?
Εκτός από τις τεράστιες αποστάσεις,τα θέματα βίζας κτλ.
Αν είσαι Mgtow Γερμανία αποταμιεύεις χαλαρά πολύ χρήμα.Αν θες να γαμάς συνέχεια μουνάρες γίνεται και αυτό αφού είσαι σε απόσταση αναπνοής από τα μουνολίβαδα.
Μπορείς από ΗΠΑ να πεταχτείς ένα ΠΣΚ Κίεβο ή Βαρσοβία?
Από Γερμανία τσιμπάς μια αεροπλανούμπα και στο δίωρο είσαι εκεί.
Χαχα

Πόσα θελεις να με παρεις μαζι σου σε εξορμηση στα μουνολιβαδα.
Πληρωνω cash και:
-δεν θα μιλαω καθολου
-δεν θα βγαζω φωτογραφιες/βιντεο αφου θα κρατας εσυ το κινητο μου
-δεν θα ενοχλω
-θα σου κουβαλαω τα πράματα

Να βλεπω να μαθαινω θελω

Δ :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Χαχα

Πόσα θελεις να με παρεις μαζι σου σε εξορμηση στα μουνολιβαδα.
Πληρωνω cash και:
-δεν θα μιλαω καθολου
-δεν θα βγαζω φωτογραφιες/βιντεο αφου θα κρατας εσυ το κινητο μου
-δεν θα ενοχλω
-θα σου κουβαλαω τα πράματα

Να βλεπω να μαθαινω θελω

Δ :2funny: :2funny:

Εγώ συνέχεια καλώ άτομα για υποστήριξη σε όλες τις εξορμήσεις.
Δεν έρχεται βέβαια κανένας,κωλύονται στα έξοδα.
Να δούμε τώρα περιμένω να αρθεί η καραντίνα για χώρες εκτός ΕΕ αλλιώς βλέπω να χτυπάω καμιά Πολωνία τον Αύγουστο.
Αυτός ο κορωναιός ήτανε μεγάλο πακέτο μας έσκισε τελείως.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εχω το οροφοδιαμερισμα 90τμ με 5 μπαλκονια κ ψησταρια στην βεραντα .

Το πατρικο μου 120τμ πληρως ανακαινισμενο,, δεν ξερω τι αξια εχει .

Το διαμερισμα 50τμ που πηρα cash με τα αρχιδια μου οχι η μαμα μου θεσνικη αγ. Παντων πληρη ανακαινιση, δωρο στο παιδι μου, να βρει κατι ετοιμο απο μενα.. θα του κοψω την γλωσσα αν λεει τους αλλους πως ειναι φουκαραδες επειδη δεν βρηκαν διαμέρισμα ετοιμο.

Τον σεπτεβρη συζητάω κ μαλλον παιρνω διαμερισμα εδω στην γερμανια 50 τμ με μπαλκονι κ θεση παρκινγκ. 50.000€ αξια. Εχω τα μισα λεφτα cash . Τα ειδες στην μαπα σου καποια.
Επισης με δικα μου κακαλα κ οχι της μαμας.



Η δαφορα μας ειναι οχι τα ντουβαρια αλλα τα κακαλα
Τι λες ρε πιγμαίε? :2funny: :2funny: :2funny:ποιό οροφοδιαμέρισμα  :2funny:ποιά 120 τετραγωνικά? :2funny: τι λες ρε γκαστερμπά'ι'τερ? :headbang: :2funny: :2funny:φτωχομπινέ  :2funny:που αν δε δουλέψεις 15 μέρες θα πεθάνεις από την πείνα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Γάυτό δουλεύεις στη Γερμανία? :2funny:και μένεις σε αυτό το τεράστιο δωμάτιο :2funny:και πήγες εκεί σαν γκαστερμπά'ι'τερ :2funny:μιά εικόνα όσο χίλιες λέξεις  :2funny: πάρτε τον πλούσιο ιδιοκτήτη ακινήτων :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

Συνημμένα

  • germania oikotorfeio.jpg
    germania oikotorfeio.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 40

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.137
Πόντοι
506
Εντάξει και αυτή δεν είναι μουνάρα.Ανατολικογερμανή με βυζάρες λόγω γειτνίασης με Πολωνία,Τσεχία που παίζουν σοβαρά οβούζια.Κατά τα άλλα αραιό μαλλί και τίποτα το ιδιαίτερο στο πρόσωπο.
Κρίμα, δυστυχώς είναι πολύ λεπτή. Αν έβαζε καμια 10αρια κιλά θα φούσκωναν κι άλλο τα βυζιά της. Μπορεί να έφτανε και F-Cup....

4,w=1280,c=0.bild.jpg


URL]]
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.515
Πόντοι
1.706
Τι λες ρε πιγμαίε? :2funny: :2funny: :2funny:ποιό οροφοδιαμέρισμα  :2funny:ποιά 120 τετραγωνικά? :2funny: τι λες ρε γκαστερμπά'ι'τερ? :headbang: :2funny: :2funny:φτωχομπινέ  :2funny:που αν δε δουλέψεις 15 μέρες θα πεθάνεις από την πείνα  :2funny: :2funny: :2funny:
   Γάυτό δουλεύεις στη Γερμανία? :2funny:και μένεις σε αυτό το τεράστιο δωμάτιο :2funny:και πήγες εκεί σαν γκαστερμπά'ι'τερ :2funny:μιά εικόνα όσο χίλιες λέξεις  :2funny: πάρτε τον πλούσιο ιδιοκτήτη ακινήτων :2funny: :2funny: :2funny:
   
Ντοματακη σε χτυπαω στα αυτια σε
-ποιοτητα ζωης
-γκομενικο
-μηπως και σε περιουσία?? :2funny: :2funny: :2funny:

Εσυ με κερδιζεις στα χεσιματα και στα τρακαρισματα με τρενο.

Σχεδον ισοπαλια

 

Συνημμένα

  • download.jpeg-4.jpg
    download.jpeg-4.jpg
    10,8 KB · Εμφανίσεις: 15

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ντοματακη σε χτυπαω στα αυτια σε
-ποιοτητα ζωης
-γκομενικο
-μηπως και σε περιουσία?? :2funny: :2funny: :2funny:

Εσυ με κερδιζεις στα χεσιματα και στα τρακαρισματα με τρενο.

Σχεδον ισοπαλια

Εδώ σε κατηγορεί οτι είσαι νάνος.Αντε τώρα να αποδείξεις οτι δεν είσαι.Αφού απεφάνθη το λαγωνικό.

Τι αρκετά? :2funny:αυτός είναι νάνος  :2funny:έχει το σωματότυπο νάνου  :2funny: :2funny: :2funny:1.50 το πολύ 1.55 να είναι  :2funny:γ'αυτό και το δωμάτιο του που είναι 6 το πολύ 7 τετραγωνικά του φένεται ότι είναι  55
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ντοματακη σε χτυπαω στα αυτια σε
-ποιοτητα ζωης
-γκομενικο
-μηπως και σε περιουσία?? :2funny: :2funny: :2funny:

Εσυ με κερδιζεις στα χεσιματα και στα τρακαρισματα με τρενο.

Σχεδον ισοπαλια
Ναι στις γκόμενες με ξέσκισες  :jerking: :2funny:πούντες βρες οι γκομενες σου? :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:βάλε καμιά φώτο ακόμα να γελάσουμε με τα χάλια σου  :2funny:
 Ναι από περιουσία με ξέσκισες  :2funny: :2funny: :2funny:είσαι άφραγκος,γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία  :2funny:και μένεις σε ένα δωμάτιο 7 τετραγωνικά  :2funny:που το νοικιάζεις  :2funny: :2funny: :2funny:τι να πω με ξέσκισες  :2funny:είσαι μεγιστάνας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Φοβερή ποιότητα ζωής στη Γερμανία :2funny:έχει και ωραία θέα βλέπω  :2funny:τα γκαράζ των Γερμανών :2funny: :2funny: :2funny:.
 

Συνημμένα

  • oikotrofeio germanias.jpg
    oikotrofeio germanias.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 41

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.515
Πόντοι
1.706
Εδώ σε κατηγορεί οτι είσαι νάνος.Αντε τώρα να αποδείξεις οτι δεν είσαι.Αφού απεφάνθη το λαγωνικό.
Ενας νανος τον χτυπαει στα αυτια
Σε περιουσια
Ζωη
Γκομενες
Μετρητα

Χαχαχαχα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ενας νανος τον χτυπαει στα αυτια
Σε περιουσια
Ζωη
Γκομενες
Μετρητα

Χαχαχαχα
Ναι στην περιουσία με ξέσκισες  :2funny:παίζει να είσαι ο πιό φτωχομπινές στο σά'ι'τ :2funny:είδαμε της γκόμενες που βάζεις  :2funny:και στα λεφτά  :2funny:τα δεκάρικα που μάζευεις 2 χρόνια :2funny:
  Βλέπω έχεις και πισσίνα:2funny:εδώ ο άλλος έγραψε ότι έχει πισσίνα :2funny:φένεται λίγο η πισσίνα σου στην φωτογραφία  :2funny:κάτω από το παράθυρο  :2funny: :2funny: :2funny:
 
 
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.430
Like
23.072
Πόντοι
5.506
Ναι στην περιουσία με ξέσκισες  :2funny:παίζει να είσαι ο πιό φτωχομπινές στο σά'ι'τ :2funny:είδαμε της γκόμενες που βάζεις  :2funny:και στα λεφτά  :2funny:τα δεκάρικα που μάζευεις 2 χρόνια :2funny:
   Βλέπω έχεις και πισσίνα:2funny:εδώ ο άλλος έγραψε ότι έχει πισσίνα :2funny:φένεται λίγο η πισσίνα σου στην φωτογραφία  :2funny:κάτω από το παράθυρο  :2funny: :2funny: :2funny:
   
   


Άρχοντα, εκεί στο Πετε παίζουν πισίνες;; 
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γερμανία δεν είναι έτσι.Υπάρχει κοινωνική αντίδραση,πρηξαρχίδι.Δεν τον νοιάζει τον άλλον αν θα ξοδέψεις ή όχι,στα αρχίδια του.Υπάλληλος είναι.Θέλει όμως να σου δείξει οτι δεν επιδοκιμάζει αν δεν τηρείς τα ηλικιακά,εμφανισιακά στάνταρντς.

Γιατί δεν ανέχονται το μαλακισμένο ελληνικό ντύσιμο . ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ.
Πουθενά δεν παίζουν τόσοι μαλάκες μεσόκοποι με αθλητικά και τζην όπως στην ελλάδα.
Αν ντύνεσαι σοβαρά, όπως όλοι , κανείς δεν σε κοιτάει λοξά.
Αλλά εσύ φοράς αρβίλες. Εννοείται σε κράζουν .

Έχω πάει όταν πέρασα χειμώνα στην αυστρία με γκόμενα , στην πρωτοχρονιάτικη συναυλία της βιέννης ,
στο εστιατόριο στο ριτζ στο βερολίνο και στο άντλον και στο γαλλικό εστιατόριο στο στάϊγκενμπέργκερ στη φραγκφούρτη.
Αλλά ντυμένος όπως πρέπει .
Βλέφαρο δεν κουνάει κανείς.

Με αρβύλες ;; Το πιθανότερο δεν θα έμπαινες καν μέσα. Όπως δεν δέχονται και ... σκύλους, που πάνε σε κωλομπυραρίες, έτσι δεν δέχονται και αρβύλες.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Άρχοντα, εκεί στο Πετε παίζουν πισίνες;; 

Ρωσία ξέρεις ... δεν έχει αυθαίρετα !!!!!!
Τα σπίτια είναι δηλωμένα !!!!

Δεν παίρνει ο τοπικός βουλευτής να βάλουν ρεύμα, επειδή το ... οικόπεδο έχει διαφημιστική πινακίδα !!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom