Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αρωστημενη φαντασια.

Ωραιο το γκομενακι σημερα. Πόσο παει η ωρα?
Ξερει που σε χεζανε?
Τράβηξες είδη μαλακία ε,? :2funny:βλέπεις τι καλός που είμαι  :2funny:σας δίνω υλικό γιά να τραβάτε  :jerking: :2funny:.
  Δε λέω έχεις φοβερή θέα  :2funny:τα γκαράζ των Γερμανών :2funny:γιά δε πας κ'εσύ να βγάλεις καμιά φωτογραφία τ'αμάξι κανενός Γερμανού να μας πεις ότι είναι δικό σου  :2funny:το κάνανε ήδη κάποιοι :2funny:μέχρι και το σκουπίδι ο Βολταίρος που περιμένει το Σκρουτζ να φέρει της τυρόπιτες που δεν πούλησε στο φούρνο και πηγαίνει και πηδιέται με Κροσντρέσερ με τον Πίτσι ειρωνεύτηκε τη θέα νομίζοντας βέβαια ότι είναι το δικό μου σπίτι  :2funny:
 
Έπεσε ρετουσάρισμα στη φωτογραφία :2funny:
Καλή πουτάνα πάντως,σε έχει γκομενοπελάτη; :grin:

Ο Ιωσήφ ποιος είναι ρε μαλέβρα; :think:
Ρετουσάρισμα έπεσε στον ύπνο σου  :2funny:μόνο εσύ κατεβάζεις 500ευρα από το ιντερνετ και μας λες ότι είναι δικα σου  :2funny:
 

Συνημμένα

  • oikotrofeio germanias3.jpg
    oikotrofeio germanias3.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 38

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Να Ιωσήφ,παρε για να μην γράφεις  :jerking: :2funny:άντε σε έφαγε κ'εσένα η αγαμία  :2funny:
  Μ αρέσει που κάτι κρύβεις με μιά μακριά κόκκινη γραμμή?καθώς και στο πλακάκι που πρέπει να είναι σπασμένο.Η πλάκα είναι ότι γιά λόγους οικονομίας δεν έβαλαν πλακάκια μέχρι πάνω  :2funny:μιλάμε γιά γελοία λεφτά διαφορά :headbang:τα πλακάκια πρέπει να είναι ότι φτηνότερο.
  Και βέβαια είναι κοινόχρηστο το μπάνιο  :2funny:όσο γιά το δωμάτιο που νοικιάζεις συγγνώμη  έκανα λάθος δεν είναι 5 τετραγωνικά  :2funny:αλλά είναι 7-7.5 τετραγωνικά  :2funny: :2funny: :2funny:.Το ότι νοικιάζεις το δωμάτιο και όχι όλο το διαμέρισμα σε πρόδωσε το χαλάκι στην πόρτα  :2funny:.
  Οι Ελληνες εδώ είναι πιό φτωχομπινέδες κ'από σένα :2funny:ο καλύτερος μένει σε ένα δωμάτιο 13 τετραγωνικά με τη γυναίκα του και το παιδί που τον έβαλα να της κάνει (του είπε ή μου κάνεις παιδί ή φεύγεις :headbang:) όλοι είναι σαν εσένα δεν έχουν να φάνε  :2funny:νοικιάζουν κάτι δωμάτια σαν εσενα :2funny:και προσπαθούν να πάρουν άδεια παραμονής  :2funny:και αν πάρουν το καυχιόντε  :2funny:πήρα λένε άδεια παραμονής  :2funny: :2funny:
  Ένας δε ήταν ντυμένος τσολιάς έξω από το Ελληνικό  :2funny:
  Βάλε μας κ άλλες φωτογραφίες γιά να  :2funny:
  Για τον ακάλυπτο με θέα τα γκαράζ γέλαγε μέχρι κ'ο Βολταίρος νομίζοντας ότι είναι το δικό μου δωμάτιο  :2funny:
  Ότι και να γράψεις είσαι ένας γκαστερμπά'ι'τερ  στη Γερμανία,δηλαδή σκουπίδι:2funny:έφυγες από την Ελλάδα γιά να μην πεθάνεις από την πείνα  :2funny: αυτό τα λέει όλα  :2funny: :2funny: :2funny:


Ωωωρε  Δημητρακη, γαμωτο. Και με ειδες σε στηριζα σαν αντικειμενικος ελεγα η γκομενα καλη ειναι, αλλα τωρα, τι να πω γαμησε τα. 5αρι και αυτη , για αυτο ειχε 30 ευρω μονο

Βεβαια οπως ειπε ο φυλλοβιος αν ησουν Ελλαδα με καμια 65 χρονων θα τα ειχες , οποτε προκοψες
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.515
Πόντοι
1.706
Τράβηξες είδη μαλακία ε,? :2funny:βλέπεις τι καλός που είμαι  :2funny:σας δίνω υλικό γιά να τραβάτε  :jerking: :2funny:.
  Δε λέω έχεις φοβερή θέα  :2funny:τα γκαράζ των Γερμανών :2funny:γιά δε πας κ'εσύ να βγάλεις καμιά φωτογραφία τ'αμάξι κανενός Γερμανού να μας πεις ότι είναι δικό σου  :2funny:το κάνανε ήδη κάποιοι :2funny:μέχρι και το σκουπίδι ο Βολταίρος που περιμένει το Σκρουτζ να φέρει της τυρόπιτες που δεν πούλησε στο φούρνο και πηγαίνει και πηδιέται με Κροσντρέσερ με τον Πίτσι ειρωνεύτηκε τη θέα νομίζοντας βέβαια ότι είναι το δικό μου σπίτι  :2funny:
 Ρετουσάρισμα έπεσε στον ύπνο σου  :2funny:μόνο εσύ κατεβάζεις 500ευρα από το ιντερνετ και μας λες ότι είναι δικα σου  :2funny:
Ελεγες ή δεν ελεγες πως ειναι ακαλυπτος βρε ντοματακη?
Εχεις χασει την ψυχραιμια σου χαχαχαχα
Πουτανες μονο γαμας. Σπουδαιο πραμα.
Καλωδια κ αφροι στο μπαλκονι σου
Τρενα σε χτυπανε
Σε χεζουνε

Χεσμενακη29
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.515
Πόντοι
1.706
Απο το μπανιο σου θα βαλεις φωτο ή ντρεπεσαι για τα χαλια της? Εγω εβαλα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.451
Like
7.979
Πόντοι
2.356
Φυσικά και είναι γκομενες.Δεν είναι ούτε απο γραφεία ουτε εσκορτ.Πολλες τις εχω γνωρισει σε κλαμπ,μαγαζιά ή στο δρόμο.
Αρκετές ζητάνε γάμους,μονιμη σχεση κτλ.
Γκομενες τις βλεπεις μονο εσυ ... ειναι αυτο που εγραψε ο φυλοβιος ,χωρις λεφτα γιοκ :grin: ουτε 3αρι σου καθεται ...

Δηλ αυτη που πηρα στο Μινσκ περυσι για 100$ θα την λεω γκομενα :2funny:
μεσημερι ειχα φτασει ,εκανα την βολτα μου ,ηπια ενα καφε διπλα στο ποταμι και το αργα το βραδυ την φορτωσα απο κυριλε και ακριβο μπαρ το grand cafe που ειναι καρακεντρο.
ουτε σε γραφεια ηταν ουτε σε σαιτ για εσκορτ ουτε πουτανα σε σαλον,την αλλη μερα μου εστελνε μηνυματα συνεχεια :grin:

Ετσι και μερικες φωτο -6/8/2019- οποιος θελει ας τις κανει αναλυση ποτε τραβηχτηκαν ...
μαυρο χαλι πραγματι οι πρωην σοβιετικες πολεις  :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • minsk2.jpg
    minsk2.jpg
    174,8 KB · Εμφανίσεις: 30
  • minsk3.jpg
    minsk3.jpg
    600,1 KB · Εμφανίσεις: 34
  • minsk4.jpg
    minsk4.jpg
    703,8 KB · Εμφανίσεις: 26
  • minsk.jpg
    minsk.jpg
    220,4 KB · Εμφανίσεις: 45

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.451
Like
7.979
Πόντοι
2.356
Θελεις να ζησεις σαν γνησιο αρσενικο? Ανατολικη Ευρωπη
θελεις να βγαλεις πολλα λεφτα? Αμερικη
Δυτικη Ευρωπη δεν προσφερει τιποτα απο τα δυο πλεον ...
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Δυτικη Ευρωπη εχει την ισορροπια. Καλα λεφτα, καλες γκομενες, φοβερες διακοπες. Αμερικη ξεκινας με 10 μερες το χρονο, δυτικη Ευρωπη με 26. Μετραει και αυτο.

Αυτη απο το Μινσκ , στη φατσα τουλαχιστον δειχνει ωραια γκομενα.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Θελεις να ζησεις σαν γνησιο αρσενικο? Ανατολικη Ευρωπη
θελεις να βγαλεις πολλα λεφτα? Αμερικη
Δυτικη Ευρωπη δεν προσφερει τιποτα απο τα δυο πλεον ...
Έτσι ακριβώς!  :hi: :hi: :hi:

Η φώτο που μου αρέσει πιο πολύ είναι αυτή από το δρόμο που βλέπεις νορμάλ ανθρώπους με νορμάλ ντύσιμο αξιοπρεπές!
Αν έβγαζες μια αντίστοιχη φώτο ίδια μέρα ίδια ώρα σε ένα κεντρικό σημείο σε κάποια δυτική χαβούζα που όσοι μετανάστευσαν εκεί τη λένε ...χώρα, θα έβλεπες άστεγους με σκυλιά , μαντιλοφορούσες,  αράπια , φώκιες με πράσινα μαλλιά και μαύρα ρούχα! Ανθρώπινος οχετός  :vomit:
Περήφανα αναφέρω πως έχω να πατήσω το πόδι μου σε δυτική χαβούζα από το 2014 που πήγα ΗΒ και στο ενδιάμεσο μέχρι τώρα έχω οργώσει τα σλαβικά μουνολίβαδα!  :heavymetalbig:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ελεγες ή δεν ελεγες πως ειναι ακαλυπτος βρε ντοματακη?
Εχεις χασει την ψυχραιμια σου χαχαχαχα
Πουτανες μονο γαμας. Σπουδαιο πραμα.
Καλωδια κ αφροι στο μπαλκονι σου
Τρενα σε χτυπανε
Σε χεζουνε

Χεσμενακη29
Δε λέω γιά σένα τα γκαράζ των Γερμανών είναι φοβερή θέα  :2funny:το μπάνιο εκτός του ότι είναι μέτριο δεν είναι καν δικό σου,κοινόχρηστο είναι  :2funny:
  Και το γατάκι πουτάνα είναι? :jerking: :2funny:
  Έχεις κ'εσύ περιουσία στην Ελλάδα όπως και ο Βλάκμαν? :2funny:το ξέρεις ότι ο Βλάκμαν έχει 3 διαμερίσματα στην Αθήνα  :jerking: (στον ύπνο του)  :2funny:και παίρνει 1.500 ευρώ το μήνα από ενοίκια  :2funny:.
  Εσύ έμαθα έχεις πολύ μεγάλη περιουσία στην Ελλάδα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Και μάλλον δε σου σηκώνετε κ'εσενα όπως και του Βλάκμαν  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Γκομενες τις βλεπεις μονο εσυ ... ειναι αυτο που εγραψε ο φυλοβιος ,χωρις λεφτα γιοκ :grin: ουτε 3αρι σου καθεται ...

Δηλ αυτη που πηρα στο Μινσκ περυσι για 100$ θα την λεω γκομενα :2funny:
μεσημερι ειχα φτασει ,εκανα την βολτα μου ,ηπια ενα καφε διπλα στο ποταμι και το αργα το βραδυ την φορτωσα απο κυριλε και ακριβο μπαρ το grand cafe που ειναι καρακεντρο.
ουτε σε γραφεια ηταν ουτε σε σαιτ για εσκορτ ουτε πουτανα σε σαλον,την αλλη μερα μου εστελνε μηνυματα συνεχεια :grin:

Ετσι και μερικες φωτο -6/8/2019- οποιος θελει ας τις κανει αναλυση ποτε τραβηχτηκαν ...
μαυρο χαλι πραγματι οι πρωην σοβιετικες πολεις  :grin: :grin:
Τάσο οι Λευκορωσίδες τι σκύλους προτιμάνε γιά να της πηδάνε?Λαμπραντόρ όπως και οι Πολωνέζες? :2funny:ή άλλη ράτσα? :2funny:
  Αυτό εδώ το σκυλάκι είναι μικρό δεν μπορεί να  :knockinb: Πολωνέζες  :2funny:.
  Ο Βλάκμαν είναι έτη φωτός μπροστά από μας  :2funny:γιατί να γαμάει?(γ΄αυτόν είναι ολόκληρη διαδηκασία :2funny:βιάγκρα και ενέση στην πούτσα  :2funny:)αλλιώς δε του σηκώνετε  :2funny:.Οπότε όπως είπε βάζει το σκύλο και γαμάει αντί γ'αυτόν :2funny:.
  Με το σκύλο σου πήγες Λευκορωσία?ή χωρίς? :2funny:το κακό είναι ότι εκεί δεν έχει αδέσποτα!Στην Ελλάδα ο Βλάκμαν μαζεύει ένα αδέσποτο και του  :knockinb:τη γκόμενα  :2funny:
 

Συνημμένα

  • skylaki2.jpg
    skylaki2.jpg
    310,5 KB · Εμφανίσεις: 42

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Δε λέω γιά σένα τα γκαράζ των Γερμανών είναι φοβερή θέα  :2funny:το μπάνιο εκτός του ότι είναι μέτριο δεν είναι καν δικό σου,κοινόχρηστο είναι  :2funny:
  Και το γατάκι πουτάνα είναι? :jerking: :2funny:
  Έχεις κ'εσύ περιουσία στην Ελλάδα όπως και ο Βλάκμαν? :2funny:το ξέρεις ότι ο Βλάκμαν έχει 3 διαμερίσματα στην Αθήνα  :jerking: (στον ύπνο του)  :2funny:και παίρνει 1.500 ευρώ το μήνα από ενοίκια  :2funny:.
  Εσύ έμαθα έχεις πολύ μεγάλη περιουσία στην Ελλάδα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Και μάλλον δε σου σηκώνετε κ'εσενα όπως και του Βλάκμαν  :2funny: :2funny: :2funny:
  Τάσο οι Λευκορωσίδες τι σκύλους προτιμάνε γιά να της πηδάνε?Λαμπραντόρ όπως και οι Πολωνέζες? :2funny:ή άλλη ράτσα? :2funny:
 Αυτό εδώ το σκυλάκι είναι μικρό δεν μπορεί να  :knockinb: Πολωνέζες  :2funny:.
 Ο Βλάκμαν είναι έτη φωτός μπροστά από μας  :2funny:γιατί να γαμάει?(γ΄αυτόν είναι ολόκληρη διαδηκασία :2funny:βιάγκρα και ενέση στην πούτσα  :2funny:)αλλιώς δε του σηκώνετε  :2funny:.Οπότε όπως είπε βάζει το σκύλο και γαμάει αντί γ'αυτόν :2funny:.
 Με το σκύλο σου πήγες Λευκορωσία?ή χωρίς? :2funny:το κακό είναι ότι εκεί δεν έχει αδέσποτα!Στην Ελλάδα ο Βλάκμαν μαζεύει ένα αδέσποτο και του  :knockinb:τη γκόμενα  :2funny:

Δημητρακη μπορει να γαμας μπαζα, αλλα τα πληρωνεις εσυ και τα γαμας εσυ. δε το κανεις δια αντιπροσωπου!

και τα πληρωνεις και λιγο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρακη μπορει να γαμας μπαζα, αλλα τα πληρωνεις εσυ και τα γαμας εσυ. δε το κανεις δια αντιπροσωπου!

και τα πληρωνεις και λιγο
Καλά εσύ βρίζεις τον κλώνο σου τον Βλάκμαν? :jerking: :2funny:
 
Έτσι ακριβώς!  :hi: :hi: :hi:

Η φώτο που μου αρέσει πιο πολύ είναι αυτή από το δρόμο που βλέπεις νορμάλ ανθρώπους με νορμάλ ντύσιμο αξιοπρεπές!
Αν έβγαζες μια αντίστοιχη φώτο ίδια μέρα ίδια ώρα σε ένα κεντρικό σημείο σε κάποια δυτική χαβούζα που όσοι μετανάστευσαν εκεί τη λένε ...χώρα, θα έβλεπες άστεγους με σκυλιά , μαντιλοφορούσες,  αράπια , φώκιες με πράσινα μαλλιά και μαύρα ρούχα! Ανθρώπινος οχετός  :vomit:
Περήφανα αναφέρω πως έχω να πατήσω το πόδι μου σε δυτική χαβούζα από το 2014 που πήγα ΗΒ και στο ενδιάμεσο μέχρι τώρα έχω οργώσει τα σλαβικά μουνολίβαδα!  :heavymetalbig:
Είδες τους Έλληνες της Γερμανίας  :vomit:Είδες σε τι σπιταρώνες ζούνε :2funny:
  Έχω δει Ελληνες μετανάστες στο εξωτερικό πιστεύω ότι στη Γερμανία πάνε οι πιό κακομοίρηδες  :vomit: :2funny:
  Δεν ξέρω αν ήταν ανάπηροι πριν πάνε Γερμανία ή έπαθαν εκεί αναπηρία?Πάντος είναι γιά κλάματα  :2funny:
  Και όπως κάποιος είπε στους Γκαστερμπά'ι'τερ της Γερμανίας μετά τα 40 δεν τους σηκώνετε  :2funny:αλλά έχουν τα σκυλιά γιά να γαμάνε αντί γ'αυτούς  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μην είστε βόδια ρε .
Με το δημητράκη είμαστε σχεδόν συνομίληκοι .
[size=17pt]
ΕΦΥΓΕ ΤΟ 1991-1992 από τη γαμημένη ελλάδα.
ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ;;;;;;[/size]

Πιστεύω όσοι με ξέρετε καλά, γνωρίζετε ότι είμαι τύπος με φωτογραφική μνήμη που του αρέσει να μαζεύει πληροφορίες
και ψυχαγωγείται με προσωπικές ιστορίες των άλλων .

Στην ελλάδα εκείνης της εποχής , με το φόβο του aids , πάρα πολλές γκόμενες , τέλειωναν το σχολείο παρθένες.
Από αυτές που έδιναν εισαγωγικές , η πλειοψηφία .
Και από τις άλλες , μπόλικες παρθένες.
Γάμαγαν τύποι που δούλευαν από το σχολείο , είχαν τρελό κύκλο , ήταν σε ομάδες , νύχτα  κτλ κτλ
[size=16pt]
ΠΟΛΛΟΙ ΦΟΒΟΥΝΤΑΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΜΗ ΑΠΟΔΟΧΗΣ ΤΟΥ ΝΑ ΓΑΜΑΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ AIDS.[/size]

Η μαλακία πήγαινε σύνεφο .

Φοιτητική ζωή στην αθήνα ;;;;;;
Λάσπη ... ελληνάδικα και πάρτυ σε παρακμιακά κτίρια του ΕΚΠΑ , που θυμίζουν σοβιετικές εγκαταστάσεις σε καλτ ταινίες.
ΚΙΝΗΤΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΤΟΥ 1993.
Φυσικά δεν έπαιζε ίντερνετ !!!!!

Για γκομενιλίκι , μίλαγες με το βρασίδα τον πατέρα της γκόμενας, με φωνή φέρμα από τα όσκαρ που κάπνιζε.

ΚΥΡΙΑΡΧΟΥΣΕ ΤΟ ΠΡΟΞΕΝΙΟ.
ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΈΣ ΠΑΡΕΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΖΟΣΟΥΝ , ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΞΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ .... ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΙΜΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΗΣ ...
ΚΑΜΙΑ ΧΩΡΙΑΝΗ ΤΗΣ ΠΟΥ ΜΑΘΑΙΝΕ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗ ΣΤΟΝ ΑΜΑΡΑΝΤΟ ... μπας και γνωρίσεις κανά μουνέτο !!!!!!!!


Το καμάκι είχε τελειώσει , μαζί με τα 80s.

Η βογκ στην πολιτεία είχε κλείσει ....... η αυτοκίνηση είχε γίνει κλαμπ ρεστοράντ
και ο μέσος όρος ηλικίας ήταν παρόμοιος με τα μέλη του στε και του αρείου πάγου ......
μπαρμπαρέλα στα τελευταία της ......... έκλεισε η κρύσταλ πάλας στο πασαλιμάνι ......

είχαν αρχίσει να γίνονται ΜΟΔΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ στις πρώην ντίσκο που έγιναν ... κλαμπ εστιατόρια ..........
η υπόγα στη βουκουρεστίου , είχε ουρά .........


ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΦΗΣΕ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ,  που τα έσπαγε στις 03.00 με τον καπετανάκη που χει ντουγλα στο μουστάκι
και με τον πότε βούδα, πότε κούδα ... και τους αλήτες τους αλήτες που γυρνάς ...
που τραγούδαγαν τα αγάμητα ταγάρια της φιλοσοφικής !!!!!!!

Ο δημητράκης σιχαινόταν αυτή τη σαπίλα και έφυγε να πάει στον παράδεισο του μουνιού ....

[size=7pt]άλλοι ... πούλησαν κανά διαμερισματάκι για να τακτοποιήσουν τα γαμησιάρικα
να μπορούν να γαμάνε 3-4 βίζιτες το μήνα και καμιά 10ρια μπουρδέλα
για να μην το δουλεύουν στο χειροκίνητο .................[/size]



[size=19pt]

ΜΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΤΙΤΑΝΑ !!!!!!!!![/size]

[size=15pt]άστους να καμαρώνουν τον ... καπετανάκη !!!!!!!!![/size]

[size=17pt]και σε αγγλία γερμανία [/size]
[size=30pt]ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΑΚΟΥΝΕ !!!!!!!![/size]

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γκομενες τις βλεπεις μονο εσυ ... ειναι αυτο που εγραψε ο φυλοβιος ,χωρις λεφτα γιοκ :grin: ουτε 3αρι σου καθεται ...

Δηλ αυτη που πηρα στο Μινσκ περυσι για 100$ θα την λεω γκομενα :2funny:

Θεά ρε μόρτη ... και για 100$ ;;;;;;;;;
Με ψήνετε ρε χαμούρες να πάω σε χώρες που δεν έχω πατήσει ποτέ !!!!!
Πρωην ΕΣΣΔ.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Καλά εσύ βρίζεις τον κλώνο σου τον Βλάκμαν? :jerking: :2funny:
  Είδες τους Έλληνες της Γερμανίας  :vomit:Είδες σε τι σπιταρώνες ζούνε :2funny:
  Έχω δει Ελληνες μετανάστες στο εξωτερικό πιστεύω ότι στη Γερμανία πάνε οι πιό κακομοίρηδες  :vomit: :2funny:
  Δεν ξέρω αν ήταν ανάπηροι πριν πάνε Γερμανία ή έπαθαν εκεί αναπηρία?Πάντος είναι γιά κλάματα  :2funny:
  Και όπως κάποιος είπε στους Γκαστερμπά'ι'τερ της Γερμανίας μετά τα 40 δεν τους σηκώνετε  :2funny:αλλά έχουν τα σκυλιά γιά να γαμάνε αντί γ'αυτούς  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν το βριζω τον κλωνο μου. Αφου πληρωνει για να γαμαει ο σκυλος , ψεματα λεω?
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Μην είστε βόδια ρε .
Με το δημητράκη είμαστε σχεδόν συνομίληκοι .
[size=17pt]
ΕΦΥΓΕ ΤΟ 1991-1992 από τη γαμημένη ελλάδα.
ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ;;;;;;[/size]

Πιστεύω όσοι με ξέρετε καλά, γνωρίζετε ότι είμαι τύπος με φωτογραφική μνήμη που του αρέσει να μαζεύει πληροφορίες
και ψυχαγωγείται με προσωπικές ιστορίες των άλλων .

Στην ελλάδα εκείνης της εποχής , με το φόβο του aids , πάρα πολλές γκόμενες , τέλειωναν το σχολείο παρθένες.
Από αυτές που έδιναν εισαγωγικές , η πλειοψηφία .
Και από τις άλλες , μπόλικες παρθένες.
Γάμαγαν τύποι που δούλευαν από το σχολείο , είχαν τρελό κύκλο , ήταν σε ομάδες , νύχτα  κτλ κτλ
[size=16pt]
ΠΟΛΛΟΙ ΦΟΒΟΥΝΤΑΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΜΗ ΑΠΟΔΟΧΗΣ ΤΟΥ ΝΑ ΓΑΜΑΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ AIDS.[/size]

Η μαλακία πήγαινε σύνεφο .

Φοιτητική ζωή στην αθήνα ;;;;;;
Λάσπη ... ελληνάδικα και πάρτυ σε παρακμιακά κτίρια του ΕΚΠΑ , που θυμίζουν σοβιετικές εγκαταστάσεις σε καλτ ταινίες.
ΚΙΝΗΤΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΤΟΥ 1993.
Φυσικά δεν έπαιζε ίντερνετ !!!!!

Για γκομενιλίκι , μίλαγες με το βρασίδα τον πατέρα της γκόμενας, με φωνή φέρμα από τα όσκαρ που κάπνιζε.

ΚΥΡΙΑΡΧΟΥΣΕ ΤΟ ΠΡΟΞΕΝΙΟ.
ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΈΣ ΠΑΡΕΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΖΟΣΟΥΝ , ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΞΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ .... ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΙΜΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΗΣ ...
ΚΑΜΙΑ ΧΩΡΙΑΝΗ ΤΗΣ ΠΟΥ ΜΑΘΑΙΝΕ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗ ΣΤΟΝ ΑΜΑΡΑΝΤΟ ... μπας και γνωρίσεις κανά μουνέτο !!!!!!!!


Το καμάκι είχε τελειώσει , μαζί με τα 80s.

Η βογκ στην πολιτεία είχε κλείσει ....... η αυτοκίνηση είχε γίνει κλαμπ ρεστοράντ
και ο μέσος όρος ηλικίας ήταν παρόμοιος με τα μέλη του στε και του αρείου πάγου ......
μπαρμπαρέλα στα τελευταία της ......... έκλεισε η κρύσταλ πάλας στο πασαλιμάνι ......

είχαν αρχίσει να γίνονται ΜΟΔΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ στις πρώην ντίσκο που έγιναν ... κλαμπ εστιατόρια ..........
η υπόγα στη βουκουρεστίου , είχε ουρά .........


ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΦΗΣΕ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ,  που τα έσπαγε στις 03.00 με τον καπετανάκη που χει ντουγλα στο μουστάκι
και με τον πότε βούδα, πότε κούδα ... και τους αλήτες τους αλήτες που γυρνάς ...
που τραγούδαγαν τα αγάμητα ταγάρια της φιλοσοφικής !!!!!!!

Ο δημητράκης σιχαινόταν αυτή τη σαπίλα και έφυγε να πάει στον παράδεισο του μουνιού ....

[size=7pt]άλλοι ... πούλησαν κανά διαμερισματάκι για να τακτοποιήσουν τα γαμησιάρικα
να μπορούν να γαμάνε 3-4 βίζιτες το μήνα και καμιά 10ρια μπουρδέλα
για να μην το δουλεύουν στο χειροκίνητο .................[/size]



[size=19pt]

ΜΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΤΙΤΑΝΑ !!!!!!!!![/size]

[size=15pt]άστους να καμαρώνουν τον ... καπετανάκη !!!!!!!!![/size]

[size=17pt]και σε αγγλία γερμανία [/size]
[size=30pt]ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΑΚΟΥΝΕ !!!!!!!![/size]

Αν ο Δημητρακης πηγε οντως τοτε, ναι γαμησε πολλες γκομενες φτηνα. Και πολλες θα ηταν και ωραιες μιας και τοτε η ΕΣΣΔ κατερρεε και οι γκομενες ηταν φτηνες και ακομα εγκλωβισμενες.

Ομως τωρα γαμαει μπαζα. Ανεβηκε η Ρωσια, τελειωσαν τα ετοιμα και αναγκαζεται να τον χεζουν για να χρηματοδοτει τα βιτσια του.

Ειναι σαν να λεμε οτι επειδη καποτε τα ΝΟΚΙΑ ηταν τα καλυτερα κινητα οτι ειναι και τωρα. Ε δεν ειναι πια.

Οπως και να εχει, αν εμενε ο Δημητρακης Ελλαδα θα κατεληγε με καμια απο τα παρατραγουδα. Βασει του πως θα μπορουσε να παει, ανεβηκε παρα πολυ.

Ακομα και το αμαξι που εχει ΚΑΠΟΤΕ ηταν αμαξαρα. Τωρα ομως δεν ειναι. Αυτο λεμε
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.715
Κριτικές
1
Like
4.515
Πόντοι
1.706
Θελεις να ζησεις σαν γνησιο αρσενικο? Ανατολικη Ευρωπη
θελεις να βγαλεις πολλα λεφτα? Αμερικη
Δυτικη Ευρωπη δεν προσφερει τιποτα απο τα δυο πλεον ...
Βραζιλια δεν μπορεις να ζησεις σαν γνησιο αρσενικο?
Αμερικη τι δουλεια θα κανεις να βγαλεις πολλα λεφτα? Τι ποσά εννοεις? Πως θα παρεις αδεια παραμονης/εργασιας?
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.519
Κριτικές
37
Like
1.481
Πόντοι
1.096
Μην είστε βόδια ρε .
Με το δημητράκη είμαστε σχεδόν συνομίληκοι .
[size=17pt]
ΕΦΥΓΕ ΤΟ 1991-1992 από τη γαμημένη ελλάδα.
ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ;;;;;;[/size]

Πιστεύω όσοι με ξέρετε καλά, γνωρίζετε ότι είμαι τύπος με φωτογραφική μνήμη που του αρέσει να μαζεύει πληροφορίες
και ψυχαγωγείται με προσωπικές ιστορίες των άλλων .

Στην ελλάδα εκείνης της εποχής , με το φόβο του aids , πάρα πολλές γκόμενες , τέλειωναν το σχολείο παρθένες.
Από αυτές που έδιναν εισαγωγικές , η πλειοψηφία .
Και από τις άλλες , μπόλικες παρθένες.
Γάμαγαν τύποι που δούλευαν από το σχολείο , είχαν τρελό κύκλο , ήταν σε ομάδες , νύχτα  κτλ κτλ
[size=16pt]
ΠΟΛΛΟΙ ΦΟΒΟΥΝΤΑΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΜΗ ΑΠΟΔΟΧΗΣ ΤΟΥ ΝΑ ΓΑΜΑΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ AIDS.[/size]

Η μαλακία πήγαινε σύνεφο .

Φοιτητική ζωή στην αθήνα ;;;;;;
Λάσπη ... ελληνάδικα και πάρτυ σε παρακμιακά κτίρια του ΕΚΠΑ , που θυμίζουν σοβιετικές εγκαταστάσεις σε καλτ ταινίες.
ΚΙΝΗΤΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΤΟΥ 1993.
Φυσικά δεν έπαιζε ίντερνετ !!!!!

Για γκομενιλίκι , μίλαγες με το βρασίδα τον πατέρα της γκόμενας, με φωνή φέρμα από τα όσκαρ που κάπνιζε.

ΚΥΡΙΑΡΧΟΥΣΕ ΤΟ ΠΡΟΞΕΝΙΟ.
ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΈΣ ΠΑΡΕΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΖΟΣΟΥΝ , ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΞΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ .... ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΙΜΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΗΣ ...
ΚΑΜΙΑ ΧΩΡΙΑΝΗ ΤΗΣ ΠΟΥ ΜΑΘΑΙΝΕ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗ ΣΤΟΝ ΑΜΑΡΑΝΤΟ ... μπας και γνωρίσεις κανά μουνέτο !!!!!!!!


Το καμάκι είχε τελειώσει , μαζί με τα 80s.

Η βογκ στην πολιτεία είχε κλείσει ....... η αυτοκίνηση είχε γίνει κλαμπ ρεστοράντ
και ο μέσος όρος ηλικίας ήταν παρόμοιος με τα μέλη του στε και του αρείου πάγου ......
μπαρμπαρέλα στα τελευταία της ......... έκλεισε η κρύσταλ πάλας στο πασαλιμάνι ......

είχαν αρχίσει να γίνονται ΜΟΔΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ στις πρώην ντίσκο που έγιναν ... κλαμπ εστιατόρια ..........
η υπόγα στη βουκουρεστίου , είχε ουρά .........


ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΦΗΣΕ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ,  που τα έσπαγε στις 03.00 με τον καπετανάκη που χει ντουγλα στο μουστάκι
και με τον πότε βούδα, πότε κούδα ... και τους αλήτες τους αλήτες που γυρνάς ...
που τραγούδαγαν τα αγάμητα ταγάρια της φιλοσοφικής !!!!!!!

Ο δημητράκης σιχαινόταν αυτή τη σαπίλα και έφυγε να πάει στον παράδεισο του μουνιού ....

[size=7pt]άλλοι ... πούλησαν κανά διαμερισματάκι για να τακτοποιήσουν τα γαμησιάρικα
να μπορούν να γαμάνε 3-4 βίζιτες το μήνα και καμιά 10ρια μπουρδέλα
για να μην το δουλεύουν στο χειροκίνητο .................[/size]



[size=19pt]

ΜΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΤΙΤΑΝΑ !!!!!!!!![/size]

[size=15pt]άστους να καμαρώνουν τον ... καπετανάκη !!!!!!!!![/size]

[size=17pt]και σε αγγλία γερμανία [/size]
[size=30pt]ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΑΚΟΥΝΕ !!!!!!!![/size]

όσα γράφεις είναι αλήθεια

όμως είναι ένα μέρος μόνον της αλήθειας

την ίδια εποχή από καθαρή τύχη πέρναγα το καλοκαίρι στην Ρόδο όπου έπεφτε ανελέητο γαμήσι με ξένες χωρίς προβλήματα, χωρίς άγχη και χωρίς πολλά πολλά. Ο ανταγωνισμός ήταν οι Ροδίτες που ναι μεν ήταν καλά παιδιά (και μάλιστα αν σε συμπαθούσαν ή σε πήγαιναν σου έκαναν και πάσες κάποιες ξένες) και οι οποίοι όμως οι περισσότεροι μιλούσαν μέτρια προς χάλια αγγλικά και κυρίως δεν ήταν επιθετικοί με τους ξενομερίτες

αν κάθε άνθρωπος μεγαλώνοντας νοσταλγεί κάποιον παιδικό παράδεισο, εγώ ειλικρινά νοσταλγώ εκείνα τα καλοκαίρια. Μηδέν επαγγελματικά άγχη, η Ελλάδα τότε δεν είχε οικονομικά προβλήματα και οι ξένες έρχονταν όντως για να πηδηχτούν και να μεθύσουν και να κάνουν όλα εκείνα που δεν έκαναν στις χώρες τους όπου ο πανόπτης οφθαλμός της προτεσταντικής ηθικής απλά δεν τα επέτρεπε.

ειλικρινά δεν ξέρω τελικά αν ήταν τόσο κακές εποχές κι αυτό το γράφω χωρίς την παραμικρή διάθεση αντιπαράθεσης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom