Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ετσι οπως τα λες. Οταν εισαι στα 30, γυμνασμενος ωραιος, με λεφτα σε θελουν ολες. Αν εισαι πιο χοντρουλης η αφραγκος πρεπει να προσφερεις κατι αλλο. Αν πας 45 και δεν εχεις στατους η εισαι ωραιος (που και να εισαι μειωνεται η αγελη που μπορεις να φας ) πρεπει να ριξεις χρημα.

Γενικα νομιζω μετα τα 35 αρχιζει η πτωση

28-35 είναι η καλύτερη ηλικία να γαμπρίσεις.Σε βλέπουν όλες,μικρές και μεγάλες σαν κελεπούρι οπότε μπορείς να γαμάς αβέρτα ακόμα και αν έχεις μέτρια εισοδήματα.
Μετά τα 35 η προοπτική γαμπρού αρχίζει να πέφτει σημαντικά και μετά τα 40 σε βλέπουν γαμπρικώς μόνο ΜΙΛΦ και τριανταπεντάρες και άνω,χωρισμένες κτλ.Οπότε αν θες να γαμάς το ίδιο καλό επίπεδο με πριν πρέπει να αρχίσεις να σπρώχνεις ρευστό.
Η γκόμενα που στα 25 κάνει μπούκια γιατί σε βλέπει σα γαμπρό όταν είσαι 35,η ίδια κάνει μπούκια όταν είσαι 45 αν σε δει σα σπόνσορα.Αλλά τότε πρέπει να πείσεις οτι όντως είσαι σπόνσορ και όχι μπάμιας,fake,πουτσιφλέκης,ασήμαντος παππούς κτλ.Είναι ολόληρο παίγνιο.
Οπως πρέπει στα 35 να πείσεις οτι είσαι γαμπρός και όχι τελειωμένος,βλάκας,πεταμένος,γελοίος,παπαρίδης,φλουέρας,αυνάνας κτλ.
Πάντα προβάλλεις μια εικόνα,τα μουνιά αντιδρούν στην εικόνα που προβάλλεις.Πώς ελέγχεις την εικόνα σου με σιδηρά ρωμαική χείρα είναι ολόκληρο παίγνιο.Εκεί μπαίνει η βαλκανική ανωτερότης είναι η εύκολη λύσις να επιβληθείς.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Πάντα προβάλλεις μια εικόνα,τα μουνιά αντιδρούν στην εικόνα που προβάλλεις.Πώς ελέγχεις την εικόνα σου
με σιδηρά ρωμαική χείρα είναι ολόκληρο παίγνιο.Εκεί μπαίνει η βαλκανική ανωτερότης είναι η εύκολη λύσις να επιβληθείς.
:coffee:
 

Συνημμένα

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    11,7 KB · Εμφανίσεις: 20

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
28-35 είναι η καλύτερη ηλικία να γαμπρίσεις.Σε βλέπουν όλες,μικρές και μεγάλες σαν κελεπούρι οπότε μπορείς να γαμάς αβέρτα ακόμα και αν έχεις μέτρια εισοδήματα.
Μετά τα 35 η προοπτική γαμπρού αρχίζει να πέφτει σημαντικά και μετά τα 40 σε βλέπουν γαμπρικώς μόνο ΜΙΛΦ και τριανταπεντάρες και άνω,χωρισμένες κτλ.Οπότε αν θες να γαμάς το ίδιο καλό επίπεδο με πριν πρέπει να αρχίσεις να σπρώχνεις ρευστό.
Η γκόμενα που στα 25 κάνει μπούκια γιατί σε βλέπει σα γαμπρό όταν είσαι 35,η ίδια κάνει μπούκια όταν είσαι 45 αν σε δει σα σπόνσορα.Αλλά τότε πρέπει να πείσεις οτι όντως είσαι σπόνσορ και όχι μπάμιας,fake,πουτσιφλέκης,ασήμαντος παππούς κτλ.Είναι ολόληρο παίγνιο.
Οπως πρέπει στα 35 να πείσεις οτι είσαι γαμπρός και όχι τελειωμένος,βλάκας,πεταμένος,γελοίος,παπαρίδης,φλουέρας,αυνάνας κτλ.
Πάντα προβάλλεις μια εικόνα,τα μουνιά αντιδρούν στην εικόνα που προβάλλεις.Πώς ελέγχεις την εικόνα σου με σιδηρά ρωμαική χείρα είναι ολόκληρο παίγνιο.Εκεί μπαίνει η βαλκανική ανωτερότης είναι η εύκολη λύσις να επιβληθείς.

Ετσι ακριβως. Η διαφορα στο ποσο πηδας  στα 30 με τα 25 ειναι τρομακτικη. Οι ιδιες οι γκομενες σου την πεφτουν.

Αν εισαι και ματσο, τοτε κελεπουρι σε βλεπουν και χυνουν, ολο το πακετο.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Απλά ο άλλος αρνείται να καταβάλει όλη αυτή την προσπάθεια.Πρέπει να κάνει μόνος του τη χρηματοδότηση,μόνος να βρει τη γκόμενα,μόνος να την κυκλοφορήσει,να τη γαμήσει,δε μπορεί να αναθέτει καθήκοντα.Π.χ. ένας να βάλει τα λεφτά άλλος τα κοννέ άλλος να κάνει το καμάκι κτλ.
Οι περισσότεροι ψαρώνουν με το βαθμό δυσκολίας,σου λέει δε θέλω να σκοτωθώ να μου βγει ο κώλος για το μουνί,θέλω τα εύκολα,τα απλά τα προσιτά κτλ.Δε θέλω να προσπαθώ απέναντι σε δύσκολες αντικειμενικά συνθήκες με την κερκίδα εναντίον μου.
Εγώ μπαίνω στην αρένα και τα κάνω όλα μόνος μου.Τα θηρία είναι εκεί αλλά εσύ είσαι πιο τρομακτικός.
Βασικά πρέπει να μπεις στο μαγαζί και να τους φας όλους οι άλλοι να μείνουν με τη χούφτα και εσύ να βγεις με τη γκόμενα.Αυτό είναι το mindset.Χρειάζεται ψυχολογία νικητή.
Λύσσα το έκανες,με τον παρά μου και την κυρά μου λέει η παροιμία.Εσύ πληρώνεις σκύλο να γαμάει.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ετσι ακριβως. Η διαφορα στο ποσο πηδας  στα 30 με τα 25 ειναι τρομακτικη. Οι ιδιες οι γκομενες σου την πεφτουν.

Αν εισαι και ματσο, τοτε κελεπουρι σε βλεπουν και χυνουν, ολο το πακετο.

Λεφτάδες και ωραίοι και εικοσιπεντάρηδες έως τριαντάρηδες είναι ελάχιστοι.Δε γίνονται αυτά.Αυτούς τους τσιμπάνε αμέσως τα οχτάρια,εννιάρια και τους βγάζουν από την κυκλοφορία.
Οταν είσαι 40 και πάνω η γκόμενα περιμένει ικανοποιητικό εισόδημα,πάνω από 2500 το μήνα.
Αμα είσαι 30 και 1500 είναι αρκετά,τα αποδέχεται.
Αμα είσαι 20 και 500 το μήνα από τους γονείς θα τα δεχτεί αλλά σε θεωρεί παιδάκι.
Αμα είσαι 45 και πάνω τα μουνάκια περιμένουν 4 χιλιάρικα μίνιμουμ μηνιαίως για να μπεις στο ραντάρ και πάλι δεν μπαίνεις παντού στο δυτικό κόσμο.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Λεφτάδες και ωραίοι και εικοσιπεντάρηδες έως τριαντάρηδες είναι ελάχιστοι.Δε γίνονται αυτά.Αυτούς τους τσιμπάνε αμέσως τα οχτάρια,εννιάρια και τους βγάζουν από την κυκλοφορία.
Οταν είσαι 40 και πάνω η γκόμενα περιμένει ικανοποιητικό εισόδημα,πάνω από 2500 το μήνα.
Αμα είσαι 30 και 1500 είναι αρκετά,τα αποδέχεται.
Αμα είσαι 20 και 500 το μήνα από τους γονείς θα τα δεχτεί αλλά σε θεωρεί παιδάκι.

8 η 9αρια δικα σου φανταζομαι οχι του Δημητρακη
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
8 η 9αρια δικα σου φανταζομαι οχι του Δημητρακη

Αυτούς κοιτάνε να τους τυλίξουνε αμέσως.Δυο τρεις κρεμπιέδες και έδεσε η άλλη το κελεπούρι.
Μετά από 10 χρόνια θα γαμάει βέβαια μια ΜΙΛΦ ο τύπος που θα έχει δικαιώματα στη μισή περιουσία του,θα τραβάει τα βυζιά του.Ετσι είναι στο δυτικό κόσμο.Κερδίζεις εδώ,χάνεις εκεί.
Είναι το equilibrium που λένε.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Αυτούς κοιτάνε να τους τυλίξουνε αμέσως.Δυο τρεις κρεμπιέδες και έδεσε η άλλη το κελεπούρι.
Μετά από 10 χρόνια θα γαμάει βέβαια μια ΜΙΛΦ ο τύπος που θα έχει δικαιώματα στη μισή περιουσία του,θα τραβάει τα βυζιά του.Ετσι είναι στο δυτικό κόσμο.Κερδίζεις εδώ,χάνεις εκεί.
Είναι το equilibrium που λένε.

Πρεπει να καθυστερησεις το τελος οσο γινεται και μετα να αποσυρθεις οταν θα εισαι στη κορυφη, ετσι παει
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αυτες που βάζει ο δημητρακης ειναι τζαμπε οποτε λογικο να ειναι μπαζακια.

Μόρτη είσαι λίγος άδικος.
Εγώ είμαι δίκαιος, σου είπα ότι οι γκόμενες που έχεις βάλει εσύ, είναι μουνάρες.
Όμως και η κοπελίτσα του δημητράκη

1)ειναι νέα, κάτω των 30
2)δεν είναι χοντρή
3)δεν είναι σκούρα, γυφτέ κτλ , έχει λευκό δέρμα
4)δεν δείχνει να έχει κάτι αλλόκοτο , χοντρό κώλο , καθόλου βυζί κτλ , όλα αρμονικά είναι .....

ΑΝ ΒΑΦΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΒΓΑΖΕ ΒΥΖΙ ΚΩΛΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΥΤΗ,
θα είχε 7-10 ταξίδια το χρόνο μύκονο, αράχωβα, σπέτσες, σαντορίνι , ντουμπάϊ κτλ .......

Για να είμαστε δίκαιοι και να μη λέμε μαλακίες.
Χαλαρά ο μήτσος της ρίχνει 20 χρόνια.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μόρτη είσαι λίγος άδικος.
Εγώ είμαι δίκαιος, σου είπα ότι οι γκόμενες που έχεις βάλει εσύ, είναι μουνάρες.
Όμως και η κοπελίτσα του δημητράκη

1)ειναι νέα, κάτω των 30
2)δεν είναι χοντρή
3)δεν είναι σκούρα, γυφτέ κτλ , έχει λευκό δέρμα
4)δεν δείχνει να έχει κάτι αλλόκοτο , χοντρό κώλο , καθόλου βυζί κτλ , όλα αρμονικά είναι .....

ΑΝ ΒΑΦΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΒΓΑΖΕ ΒΥΖΙ ΚΩΛΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΥΤΗ,
θα είχε 7-10 ταξίδια το χρόνο μύκονο, αράχωβα, σπέτσες, σαντορίνι , ντουμπάϊ κτλ .......

Για να είμαστε δίκαιοι και να μη λέμε μαλακίες.
Χαλαρά ο μήτσος της ρίχνει 20 χρόνια.

Δεν είναι έτσι.Αυτή για τα δεδομένα της Ρωσίας είναι ψιλομπάζο.
Για να δείξεις επίδοση Ρωσία πρέπει να πας και να κυκλοφορήσεις μουνάρα λεπτή βυζαρού,κάτω των 25 και άνω του 185 στο καλύτερο μαγαζί της πόλης.
Αυτό είναι αυτοννόητο οτι θα το κάνεις Ρωσία αν έχεις κλάση.Ρωσία δεν πας για συμβιβασμούς αλλά για εξτρίμ για το απόλυτο όριο.
Και συγκρίνεσαι με το τι κάνεις Ουκρανία,Λευκορρωσία,Πολωνία,Τσεχία,στα λοιπά μουνολίβαδα δηλαδή.Δεν τίθεται σύγκριση με Ελλάδα είναι άκυρη.
Βασικά αν είσαι υπερπέουλας συγκρίνεσαι μόνο με τον εαυτό σου αφού θέτεις τα στάνταρτς.Δηλαδή αν θα γαμούσα εγώ όπως είμαι καλύτερη Κίεβο αντί Αγία Πετρούπουλη.Αλλά αυτό είναι ιδεατό επίπεδο και ρεαλιστικό,μιλάμε τώρα για το φανταστικό επίπεδο του μέσου όρου.
Γενικά ξέρω οτι όλοι σε συγκρίνουνε με εσένα όπως είσαι αφού μιλάμε για ατομικά στάνταρτς.Αλλά ίπταμαι και εφαρμόζω γενικά στάνταρτς τρόπον τινά,
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Μόρτη είσαι λίγος άδικος.
Εγώ είμαι δίκαιος, σου είπα ότι οι γκόμενες που έχεις βάλει εσύ, είναι μουνάρες.
Όμως και η κοπελίτσα του δημητράκη

1)ειναι νέα, κάτω των 30
2)δεν είναι χοντρή
3)δεν είναι σκούρα, γυφτέ κτλ , έχει λευκό δέρμα
4)δεν δείχνει να έχει κάτι αλλόκοτο , χοντρό κώλο , καθόλου βυζί κτλ , όλα αρμονικά είναι .....

ΑΝ ΒΑΦΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΒΓΑΖΕ ΒΥΖΙ ΚΩΛΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΥΤΗ,
θα είχε 7-10 ταξίδια το χρόνο μύκονο, αράχωβα, σπέτσες, σαντορίνι , ντουμπάϊ κτλ .......

Για να είμαστε δίκαιοι και να μη λέμε μαλακίες.
Χαλαρά ο μήτσος της ρίχνει 20 χρόνια.

Στην Ελλαδα ναι, αλλα ειναι στα σλαβικα μουνολιβαδα, εκει ειναι ολες ελαφια και μουναρες τεραστιος ανταγωνισμος.

Ελλαδα και χωρις βυζι η κωλο τον πυρφορο της θα τον εβρισκε.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Το άνω του 1.85 που λες, είναι γελοίο .
Πολλές ιστορικές μουνάρες, ήταν πολύ πιο κάτω !!!!!!

H Frederique van der Wal ήταν 1.78 !!!!!!
frederique_van_der_wal_photo_5.jpg



H elle mac pherson ήταν 1.82 !!!!!!!!!!!!!
16351196-7272819-Her_past_Elle_Macpherson_embraced_her_own_uniqueness_when_she_be-m-11_1563807923945.jpg



έλεος ρε τρόμπα !!!!!!!!

ΠΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩ ΤΟΥ 1.85 ;;;;;;;;

Και εμένα μου αρέσουν όι φηλές, αλλά όχι να λέμε ... ΑΝΩ ΤΟΥ 1.85 !!!!!!!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.525
Πόντοι
1.706
Μόρτη είσαι λίγος άδικος.
Εγώ είμαι δίκαιος, σου είπα ότι οι γκόμενες που έχεις βάλει εσύ, είναι μουνάρες.
Όμως και η κοπελίτσα του δημητράκη

1)ειναι νέα, κάτω των 30
2)δεν είναι χοντρή
3)δεν είναι σκούρα, γυφτέ κτλ , έχει λευκό δέρμα
4)δεν δείχνει να έχει κάτι αλλόκοτο , χοντρό κώλο , καθόλου βυζί κτλ , όλα αρμονικά είναι .....

ΑΝ ΒΑΦΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΒΓΑΖΕ ΒΥΖΙ ΚΩΛΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΥΤΗ,
θα είχε 7-10 ταξίδια το χρόνο μύκονο, αράχωβα, σπέτσες, σαντορίνι , ντουμπάϊ κτλ .......

Για να είμαστε δίκαιοι και να μη λέμε μαλακίες.
Χαλαρά ο μήτσος της ρίχνει 20 χρόνια.
Αν, αν,αν.
Αυτο εβαλε,αυτο ειδαμε,αυτο κριναμε.

Ειναι ή δεν ειναι το βυζι πιο κοντα στον αφαλο στο υψος του αγκωνα της, ενω θα επρεπε να ειναι πιο κοντα στον λαιμο??

Αλλο η ελλαδα με την μονιμη πανδημια αγαμιας. Εισαι ομως ρωσια. Πηγες με εναν σκοπό εκει, να γαμας αξιολογα ρωσικα τεμαχια. Και μας παρουσιαζει την κορεανα?.

Εμεις την αξιολογήσαμε 5αρι. Εσυ?
 

Συνημμένα

  • 20200616_194204.jpg
    20200616_194204.jpg
    459 KB · Εμφανίσεις: 42
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Αν, αν,αν.
Αυτο εβαλε,αυτο ειδαμε,αυτο κριναμε.

Ειναι ή δεν ειναι το βυζι πιο κοντα στον αφαλο στο υψος του αγκωνα της, ενω θα επρεπε να ειναι πιο κοντα στον λαιμο??

Αλλο η ελλαδα με την μονιμη πανδημια αγαμιας. Εισαι ομως ρωσια. Πηγες με εναν σκοπό εκει, να γαμας αξιολογα ρωσικα τεμαχια. Και μας παρουσιαζει την κορεανα?.

Εμεις την αξιολογήσαμε 5αρι. Εσυ?

:thumbsup:

Σαγιοναρογλύφτρα 1,60 με τα χέρια στη ανάταση :grin:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Το άνω του 1.85 που λες, είναι γελοίο .
Πολλές ιστορικές μουνάρες, ήταν πολύ πιο κάτω !!!!!!

H Frederique van der Wal ήταν 1.78 !!!!!!
frederique_van_der_wal_photo_5.jpg



H elle mac pherson ήταν 1.82 !!!!!!!!!!!!!
16351196-7272819-Her_past_Elle_Macpherson_embraced_her_own_uniqueness_when_she_be-m-11_1563807923945.jpg



έλεος ρε τρόμπα !!!!!!!!

ΠΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩ ΤΟΥ 1.85 ;;;;;;;;

Και εμένα μου αρέσουν όι φηλές, αλλά όχι να λέμε ... ΑΝΩ ΤΟΥ 1.85 !!!!!!!

Μπορει να εχει ομαδα μπασκετ
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Αν, αν,αν.
Αυτο εβαλε,αυτο ειδαμε,αυτο κριναμε.

Ειναι ή δεν ειναι το βυζι πιο κοντα στον αφαλο στο υψος του αγκωνα της, ενω θα επρεπε να ειναι πιο κοντα στον λαιμο??

Αλλο η ελλαδα με την μονιμη πανδημια αγαμιας. Εισαι ομως ρωσια. Πηγες με εναν σκοπό εκει, να γαμας αξιολογα ρωσικα τεμαχια. Και μας παρουσιαζει την κορεανα?.

Εμεις την αξιολογήσαμε 5αρι. Εσυ?

Αυτη η γκομενα, ετσι οπως την βλεπω ελλαδα, θα ειχε ενα ωραιο παιδι να την παρακαλει, 7000 ακολουθους ινσταγκραμ και θα εκανε οτι ηθελε τους πυρφορους. Θα ηταν τουλαχιστον 7.5αρι.

Αλλα για οποιον εχει βγει εξω και ΕΙΔΙΚΑ για οποιον εχει παει σε ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ απο τα σλαβικα μουνολιβαδα, ειναι χειροτερη και απο μεταμεσονυχτια καθαριστρια σε τουρκικο κεμπαμπτζιδικο σε καποιο γκετο του ντουζελντορφ.

Απο τη συζητηση καταλαβαινω

1) Ο Δημητρακης οτι γαμησε, γαμησε. Αν ειχε τα λεφτα που διαβασα (3 χιλιαρικα το μηνα) θα εβρισκε κανα καλο μουνετο
2) Οι Ελλεηνιδες μας εχουν κανει σαν λαο να βλεπουμε το καθε μπαζο μουναρο

Με αυτο το σαγωνι μου θυμιζει τον παπαγαλο του Τζαφαρ στο Αλλαντιν και μου ερχεται να την ταισω κρακερακι
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και πάνω από 180 καλή είναι για Ρωσία.Απλά για πάνω από εφτάρια έχει προυποθέσεις που δε διαθέτει ο δημητράκης.Εσείς απλά το παίρνετε σαν αυτοννόητο λέτε ναι είναι δεδομένο δεν έχει τα στάνταρτς αυτά ο δημητράκης και συμβιβάζεστε με κάτι μέτριο.
Αντίθετα από άτομα σαν εμένα όλοι περιμένουν υψηλή επίδοση είναι τελείως διαφορετικά στάνταρτς.
Είναι λογικό το βλέπω και Γερμανία αυτό.Αλλο ο ψώλαρχος,άλλο το άτομο επιδόσεων.Δε σε συγκρίνουν ποτέ με τον ψώλαρχο σε θέματα επιδόσεων αλλά με τον ιδεατό εαυτό σου,τι θα έπιανες στο μέγιστο σε σχέση με εσένα.
Γενικά αυτό είναι το πρόβλημα δε βλέπετε νέτα σκέτα επιδόσεις αλλά τη γενική εικόνα,το συνολικό.Μπαίνουν συνέχεια κοινωνικοί παράγοντες στις αποτιμήσεις.

Για εμένα το να γαμήσω κάτω από οχτάρι είναι αποτυχία και έτσι το δέχονται και οι άλλοι.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Κι πάνω από 180 καλή είναι για Ρωσία.Απλά για πάνω από εφτάρια έχει προυποθέσεις που δε διαθέτει ο δημητράκης.Εσείς απλά το παίρνετε σαν αυτοννόητο λέτε ναι είναι δεδομένο δεν έχει τα στάνταρτς αυτά ο δημητράκης και συμβιβάζεστε με κάτι μέτριο.
Αντίθετα από άτομα σαν εμένα όλοι περιμένουν υψηλή επίδοση είναι τελείως διαφορετικά στάνταρτς.
Είναι λογικό το βλέπω και Γερμανία αυτό.Αλλο ο ψώλαρχος,άλλο το άτομο επιδόσεων.Δε σε συγκρίνουν ποτέ με τον ψώλαρχο αλλά με τον ιδεατό εαυτό σου,τι θα έπιανες στο μέγιστο.
Για εμένα το να γαμήσω κάτω από οχτάρι είναι αποτυχία και έτσι το δέχονται και οι άλλοι.

Υπαρχουν τετοιες στα μουνολιβαδα. Θυμαμαι σλοβακια ειχε μπολικες. Ειχα καποτε μια 1.83 πιο ψηλη απο μενα, παντρευτηκε τωρα να ειναι καλα το κοριτσι.

Αλλα σαν γουστο δε μαρεσουν τοσο ψηλες. Περιπου 1.74-1.77 μαρεσουν, να ειναι πιο κοντες απο μενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom