Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
έχω πάει σχεδόν παντού στο δυτικό κόσμο .........

έχει ψηλές, αλλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ έτσι .......
πιο πολλές είναι οι 1.70 παντού από τις ... 1.85 και 1.90

Πάνω από 1.80 , άντε να είναι 1/5 στα κλαμπ

έξω είναι λιγότερες .......μαγυάρα σπάνια βρίσκεις πάνω από 1.75 .... και πάνω από 1.80 επίσης σπάνια ......


μονάδες υπάρχουν παντού και ελληνίδες της γενιάς μου ξέρω, που είναι 1.85 !!!!!!!!


ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ , ΤΙ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΗΣ ΓΕΝΙΑΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ;;;;;;
ούτε 2%

Ποσοστά λέμε.Τσεχία έχει ένα 1% άνω του 185.Ελλάδα δεν είναι ούτε 0.1%.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
α ξεχασα, ειχα δει και ολλανδια μια 1.90+με τεραστια βυζια και 120+κιλα
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ακριβώς.Εχει ωραία χαρακτηριστικά στο πρόσωπο αλλά μεγάλη πολνική μύτη.Οι Σκανδιναυές έχουν συμμετρικά χαρακτηριστικά και μικρή μύρη αν και το ίδιο ψηλές.Βέβαια δεν έχευν τα τσιμπουκόχειλα και τα ψηλά ζυγωματικά των Πολωνέζων αλλά στις βυζάρες είναι παρόμοιες.

Μεγάλε .... αν στη γκόμενα ΑΥΤΗ ΚΟΙΤΑΣ ΤΗ ΜΥΤΗ .............
κρίμα δηλαδή ................



ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ;;;;;;;;;;;
lauren-stoner-in-a-bikini-at-a-beach-in-miami-august-2015_4.jpg
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μεγάλε .... αν στη γκόμενα ΑΥΤΗ ΚΟΙΤΑΣ ΤΗ ΜΥΤΗ .............
κρίμα δηλαδή ................



ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ;;;;;;;;;;;
lauren-stoner-in-a-bikini-at-a-beach-in-miami-august-2015_4.jpg

Αυτό λέμε.Αμα θες ψηλές θυσιάζεις κώλο,βυζιά,μύτη,συχνά και μαλλί.Εξαίρεση Σουηδία αλλά εκεί είναι τρομερά υψηλός ο ανταγωνισμός,δεν μπορεί να τα έχεις όλα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αν αυτός στη φωτογραφία είσαι εσύ τότε είσαι νάνος αυτό είναι σωματοτυπο νάνου  φυσικό είναι να πηγαίνεις
Τα'ι'λάνδη  η Τα'ι'λανδέζα  πιό ψιλή από σένα είναι αν είναι Lady Boy είσαι 1,55 υψος αν είναι γυναίκα δεν είσαι ούτε 1,50  :2funny:
Η αληθεια ειναι οτι φαινεται αρκετα κοντουλης στην φωτο..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εμένα μου αρέσουν και τσέχες που είναι 1.75 και .... 1.70 !!!!!!!!!
Τον έβρεχα και σε 1.68 !!!!!!!!

168 Τσέχα δεν είναι δύσκολο να βρεις.Οι μισές και πάνω έχουν αυτό το ύψος,είναι ο μέσος όρος στην Τσεχία.Μπορεί και λίγο κάτω από το μέσο όρο αλλά είναι τρομερά συνηθισμένο ύψος.
Ουσιαστικά είναι σα να λες γαμάω τη μέση Τσέχα που δεν είναι λάθος αφού στη χώρα αυτή ο μέσος όρος είναι υψηλός οπότε η μέση γκόμενα φαίνεται μουνάρα με τα μεσογειακά δεδομένα.
Τσεχία κλέβεις ουσιαστικά με τους μέσους όρους.Γαμάς μέση γκόμενα για τα τσεχικά δεδομένα και ο άλλος Ελλάδα νομίζει οτι έχεις μουνάρα,γαμάς λίγο πάνω από το μέσο όρο και ο άλλος δεν το πιστεύει καν οτι κυκλοφορείς τέτοιο επίπεδο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Συγγνώμη τι  :jerking:γράφεις  :2funny:Το πλάτος του δωματίου είναι 2 μέτρα το πολύ!θες 2.2 που δεν είναι!Το βάθος από την πόρτα είναι 3 μέτρα,θες να το κάνουμε 4 .Δηλαδή έχουμε 2χ4=8 τετραγωνικά μέτρα!Στην καλύτερη περίπτωση.Αν και το κώβο γιά λιγότερα!Για να ήταν 15 μέτρα έπρεπε να είχε μήκος από την πόρτα στο παράθυρο 7.5 μέτρα!Πάνω από 3.5 μέτρα δεν είναι από την πόρτα στο παράθυρο.
  Τώρα σχετικά με το διαμέρισμα 55 τετραγωνικά που έχεις  :jerking: :2funny:Δεν τρώμε κουτόχορτο  :2funny:σε πρόδωσε το χαλάκι στην πόρτα!Δωμάτιο νοικιάζεις  :2funny:.
  Γιά τα 500 ευρώ εσύ το έγραψες.
  Δε νομίζω ότι είναι τράβελος.Ούτε παίρνει στη βαθμολογία 1,5  :2funny:Τώρα αν εσείς βλέπετε παντού τράβελους εγώ τι να πω? :2funny: :2funny: :2funny:
  Αν αυτός στη φωτογραφία είσαι εσύ τότε είσαι νάνος  :2funny:αυτό είναι σωματοτυπο νάνου  :2funny:φυσικό είναι να πηγαίνεις Τα'ι'λάνδη  :2funny:η Τα'ι'λανδέζα πιό ψιλή από σένα είναι  :2funny:αν είναι Lady Boy είσαι 1,55 υψος αν είναι γυναίκα δεν είσαι ούτε 1,50  :2funny:
   Καλά αν ο Κλώνος δε στηρίξει τον Βλάκμαν ποιός θα τον στηρίξει? :2funny:
   Δίνει λεφτά σε γκόμενες αλλά της γαμάει ο σκύλος γιατί είναι ανίκανος  :2funny: :2funny: :2funny:

Η αληθεια ειναι οτι φαινεται αρκετα κοντουλης στην φωτο..
Τι αρκετά? :2funny:αυτός είναι νάνος  :2funny:έχει το σωματότυπο νάνου  :2funny: :2funny: :2funny:1.50 το πολύ 1.55 να είναι  :2funny:γ'αυτό και το δωμάτιο του που είναι 6 το πολύ 7 τετραγωνικά του φένεται ότι είναι  55   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • kretinismos.jpg
    kretinismos.jpg
    177,6 KB · Εμφανίσεις: 37

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.432
Like
23.073
Πόντοι
5.506
Ρε μπαροκ η διαφορα Ορμπαν-Κουλη δεν εγειται μονο στο λαθρομεταναστευτικο. Εκει που εχεσε ο ενας φυτρωσε ο αλλος ( και ο καθε γιουνανος πολιτικος).
Παμε τωρα στα αλλα. Απο το να σεβεσαι τα ανθρωπινα δικαιωματα ως θαλασσια πυλη εισοδου λαθρομεταναστων  μεχρι να τους ξεσκιζεις στη φορολογια τους πολιτες σου για να τους στεγαζεις και τους ταιζεις απεριοριστα και οσους ερθουν υπαρχει μια καποια αποσταση ε?


Δεν ισχύει, από Ευρωπαικά κονδύλια έρχονται τα επιδόματα για τους λάθρο.

Φυσικά, αν είχαμε επιλογή να χρησιμοποιήσουμε αυτά τα κονδύλια για Έλληνες υπηκόους, μαζί σου είμαι σε αυτό, απλά έχουμε το πρόβλημα λόγω γεωγραφικής θέσης. Άλλο τι θα θέλαμε να συμβαίνει και άλλο τι συμβαίνει στην πραγματικότητα.

Και αν δεν είχαμε ζήσει τους ανθέλληνες κατσαπλιάδες ούτε θα είχαμε γεμίσει σε τέτοιο επίπεδο σκούρους ούτε θα μας έκλειναν τα σύνορα οι υπόλοιποι Ευρωπαίοι, όταν ο (πρώην) μπούλης τσε γκε βάρα (τον) ο κατακαμμένος ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ θα απειλήσει την Ευρώπη με τους λάθρο.

Να τα θυμόμαστε όλα.  ;)
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Δεν ισχύει, από Ευρωπαικά κονδύλια έρχονται τα επιδόματα για τους λάθρο.

Στα ευρωπαϊκά κονδύλια ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ Η ΕΛΛΑΣ, ΩΣ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ Ε.Ε. ;;;;;;;;;;;;;;;

Προέρχονται λοιπόν από το κοινό ευρωπαϊκό ταμείο ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΛΕΦΤΑ !!!!!!
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.049
Πόντοι
216
Διακοπες μαν, εμεινα l.a, πηγα l.v, hollywood, beverly hils, malibu,
μεχρι santa catalina island εφτασα με ταχυπλοο απο το new port

Πως εμεινες 4μηνο? ESTA ειναι 3μηνο. Που γουσταρες περισσοτερο?
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τα ευρωπαικα κονδυλια ποιος τα πληρωνει? Οι ευρωπαιοι φορολογουμενοι.

Γιατι να πληρωνω εγω για τον καθε αχμεντ που ειναι δηθεν 17 και ενδεχομενως να πηδαει και καμια αριστεριστρια ελλεηνιδα ενω ταυτοχρονα δουλευει μαυρα?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αυτό λέμε.Αμα θες ψηλές θυσιάζεις κώλο,βυζιά,μύτη,συχνά και μαλλί.Εξαίρεση Σουηδία αλλά εκεί είναι τρομερά υψηλός ο ανταγωνισμός,δεν μπορεί να τα έχεις όλα.

Τι κώλο θυσιάζεις ;
Χοντρό κώλο ;;;;;;

Η γκόμενα τα έχει σούπερ όλα. Πες εξαιρείται η μύτη. ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΜΥΤΗ.
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.049
Πόντοι
216
Στην παραλία της σάντα μόνικα, πήρες μάτι μούνες ;;;
Εκεί βλέπεις κάτι δυνατά καλιφόρνια γκερλς, ψηλά ξανθά , βυζάρες κωλάρες κτλ

Ασε ρε τραλαλακη να πει καποιος που ξερει. Κατι μαυριδερες κοντοπιθαρες μεξικανες, βλεπεις, ασιατισες, ινδοπακια κλπ. στην παραλια της σαντα μονικα και στην 3rd str. promenade.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τι κώλο θυσιάζεις ;
Χοντρό κώλο ;;;;;;

Η γκόμενα τα έχει σούπερ όλα. Πες εξαιρείται η μύτη. ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΜΥΤΗ.

Η μύτη παίζει ρόλο.Αλλο να μιλάς με την άλλη και να έχει λεπτή,γαλλική μύτη και άλλο να έχει προβοσκίδα ή βλάχικη μυτόγκα.
Οι γκόμενες που θέλουν να παίζουν στα ακριβά σαλόνια πάντα φτιάχνουν τη μύτη τους.
Και εμένα βέβαια δε με πολυχαλάει η μύτη βρίσκω τις σλαβικές μύτες καυλωτικές.Αλλά δεν μπορώ να μην παραδεχτώ την υπεροχή της συμμετρικής γερμανοειδούς μύτης.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.432
Like
23.073
Πόντοι
5.506
Αν, αν,αν.
Αυτο εβαλε,αυτο ειδαμε,αυτο κριναμε.

Ειναι ή δεν ειναι το βυζι πιο κοντα στον αφαλο στο υψος του αγκωνα της, ενω θα επρεπε να ειναι πιο κοντα στον λαιμο??

Αλλο η ελλαδα με την μονιμη πανδημια αγαμιας. Εισαι ομως ρωσια. Πηγες με εναν σκοπό εκει, να γαμας αξιολογα ρωσικα τεμαχια. Και μας παρουσιαζει την κορεανα?.

Εμεις την αξιολογήσαμε 5αρι. Εσυ?


Εντάξει, είσαι κακούλης, ΑΝ ΤΥΧΟΝ είναι τζαμπέ, για τον πόρδο είναι μια χαρούλα, αδύνατο, το βυζάκι συμπαθητικό δείχνει και τα καθίσματα αυτά επειδή τα ξέρω από πρώτο χέρι δείχνουν οτι πρέπει να είναι γύρω στο 1,70 + - λίγο. Μόνο το θέμα με την οδοντοστοιχία του Γκούφη ρίχνει πολύ τα στάνταρ.

ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΖΑΜΠΕ ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΜΕ.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ασε ρε τραλαλακη να πει καποιος που ξερει. Κατι μαυριδερες κοντοπιθαρες μεξικανες, βλεπεις, ασιατισες, ινδοπακια κλπ. στην παραλια της σαντα μονικα και στην 3rd str. promenade.

Εσύ κοιτάς τις σάπιες ή τα τεμάχια ;;;
Και στο μπουρνάζι έχει σάπιες χοντρές, αλλά όλοι κοιτάνε τα άλογα !!!!!!!
Δεν είπα γενικώς στην παραλία, είπα σε μπητσόμπαρα κτλ . Καλύτερα τεμάχια από τις περαστικές.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εντάξει, είσαι κακούλης, ΑΝ ΤΥΧΟΝ είναι τζαμπέ, για τον πόρδο είναι μια χαρούλα, αδύνατο, το βυζάκι συμπαθητικό δείχνει και τα καθίσματα αυτά επειδή τα ξέρω από πρώτο χέρι δείχνουν οτι πρέπει να είναι γύρω στο 1,70 + - λίγο. Μόνο το θέμα με την οδοντοστοιχία του Γκούφη ρίχνει πολύ τα στάνταρ.

Είπε μια φορά αντικειμενική αλήθεια ο παπαρόκ !
Η γκόμενα είναι 6αρακι , δεν είναι τάπα, δεν είναι χοντρή .... και είναι νέα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom