Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
δλδ στην παταγια οι ασιατισες ειναι μπαζα ακωλες κ αβυζες, γενικο χαρακτηριστικο των ασιατισων αλλα η ασιατισα που ποσταρε ο δημητρακης ειναι στο 10% που διαφερει?
Την κρινεις 5αρι? 6αρι? 7αρι? 8αρι? Αυτο μονο  και δεν σε ξανακουραζω.

Δηλαδη ο πηχυς οταν σε δουλευει ενα ολοκληρο σαιτ οτι εχεις να μοστραρεις γυναικα αυτο ειναι?
Μια ασιατισα αβυζη, ακωλη και κακοντυμενη?
Νομιζα πως τα στανταρτ σας για τις ρωσιδες ηταν λιγο παραπανω γιατι οπως ειπαμε τα μοντελα κ οι γυναικαρες βγαινουν απο κει.
Δλδ πας πορνομεταναστης στην ρωσια κ για να μην σε δουλευουν τα κακα παιδια βαζεις την κορεανα να βουλωσεις στοματα? Αυτος ειναι ο πηχυς? Να ξερουμε τι λεμε
5αρι ειναι... εχει ποσταρει βεβαια πολυ καλυτερες παλιοτερα
6,5αρια και 7αρια πχ αυτες 7,5-8αρι πχ αυτο Στην Παταγια το 90% ειναι 2αρια και 3αρια ...

Για να ξερουμε τι λεμε αν και αυτο με την βαθμολογια ειναι υποκειμενικο στο +/- 1  :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αν είσαι ανω των 40,Ρωσία κοιτανε μονο το πορτοφόλι σου.
Για να γαμησεις εμφανισιμες φτηνα μονο μπορδελα και πουτανες.Αλλιως σπονσορινγκ που παίζουν βέβαια αλλες τιμές.
Δυτικο μπλοκ για το ίδιο επίπεδο εμφάνισης περιπου τα διπλά.
Χωρίς λεφτά στα 45 γαμας επίπεδο δημητρακη αμα είσαι χαλιας όπως ο δημητρακης.Μπορεις να πας και σε εφταρι αν ψάξεις χωρίς λεφτά αλλά χρειάζεται χρόνος.
Αλλα εφταρι είναι το μάξιμουμ χωρίς λεφτά για 45αρη πορνοτουριστα και παλι θέλει κοπο,είναι δύσκολο.
Εγω μεταξύ του εφταριου χωρίς λεφτά και του οχταριου με λεφτά επιλεγω το οχταρι.Θεωρω ηλίθιο να ταξιδεύεις μπλοκ,να ξοδευεσαι στα αεροπορικα διαμονες και να γαμας εφταρια και κάτω.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
5αρι ειναι... εχει ποσταρει βεβαια πολυ καλυτερες παλιοτερα
6,5αρια και 7αρια πχ αυτες 7,5-8αρι πχ αυτο Στην Παταγια το 90% ειναι 2αρια και 3αρια ...

Για να ξερουμε τι λεμε αν και αυτο με την βαθμολογια ειναι υποκειμενικο στο +/- 1  :grin:

Αυτό μάλιστα,είναι εύκολα 7άρι+ :hi:
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=45007.0;attach=919833;image[/img[/URL]]

Ενώ αυτό 5 πάρα τέταρτο μετά από 2 μπουκάλια βότκα...
[img]https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=192757.0;attach=1247704;image[/img[/URL]]
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτες που βαζει ο τασος ειναι πουτανες και σεμιπρος οποτε λογικό να είναι πιο εμφανισιμες.
Αυτες που βάζει ο δημητρακης ειναι τζαμπε οποτε λογικο να ειναι μπαζακια.
Οταν ποστάρει γκόμενες απο σαλον είναι πολυ καλύτερες.

Αυτες που βαζω εγω είναι σπονσορετς οποτε λογικό να είναι πολύ εμφανισιμες.
Χωρίς λεφτά να γαμησεις ανω των 45 πολυ εμφανισιμη,χλωμό.Γινεται αν εισαι διάσημος ή έχεις καποια πολύ σημαντική θέση ή αν είσαι διαολεμενα εμπειρος.
Ειναι σα να ζητάς απο 45αρη να είναι γκολτζης.Γινεται υπο όρους.
Εγώ μπορώ να γαμησω εφταρι τζάμπα σαν πορνοτουριστας λιγων ημερών αλλα θα μου βγει η Παναγία.Ειναι τοσο  κοπιαστικο που δεν αξίζει.
Το θέμα είναι τι κάνεις υπο συνθήκες χωρικων,χρονικων και οικονομικων περιορισμων,πως αποδίδεις οταν έχεις λιγο χρονο,λιγα λεφτά και τελεις υπο συνθήκες κοπωσης,ελλειψης υπνου και φαγητού.Το θέμα είναι τι κάνειςεκει στη δυσκολη κατάσταση πώς αντιδράς οταν όλα είναι εναντίον σου.

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Αυτες που βαζει ο τασος ειναι πουτανες και σεμιπρος οποτε λογικό να είναι πιο εμφανισιμες.
Αυτες που βάζει ο δημητρακης ειναι τζαμπε οποτε λογικο να ειναι μπαζακια.
Αυτες που βαζω εγω είναι σπονσορετς οποτε λογικό να είναι πολύ εμφανισιμες.

Άρχοντα προτιμώ του Τάσου και ας είναι ο,τι θέλουν,ξεκάθαρες καταστάσεις!
Και συ καλά κάνεις και γουστάρεις σπονσορέτες ή πουτάνες long-term όπως τις αποκαλούν άλλοι.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.432
Like
23.073
Πόντοι
5.506


Να τος και ο κομπλεξικος μαλακας, δεν καταλαβε γρι απο την εξελιξη της συζητησης και τις μαλακιες που απαντησε ο λακης αλλα ηρθε σαν κολαουζος να βαλει ενα  :thumbsup:  (Τρομαρα σου)  :jerking: :jerking:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Να τος και ο κομπλεξικος μαλακας, δεν καταλαβε γρι απο την εξελιξη της συζητησης και τις μαλακιες που απαντησε ο λακης αλλα ηρθε σαν κολαουζος να βαλει ενα   :thumbsup:  (Τρομαρα σου)  :jerking: :jerking:
Ο Λάκης έχει ένα δίκιο όταν σε ρωτάει γιατί η Ουγγαρία δεν είναι Αυστρία!
Έχω πάει πρόσφατα και στις δύο χώρες και από το Αεροδρόμιο στη Βιέννη βλέπεις μαυρούκες και πακιδες με στολές να εργάζονται στο αεροδρόμιο ενώ στη Βουδαπέστη στις αντίστοιχες εργασίες έχει μουνάκια Ουγγαρέζες!
Σε αυτές τις δύο χώρες που είναι κολλητές δεν έχει καμιά σημασία η γεωγραφική τους θέση αλλά η πολιτική που ακολουθούν σε αυτό το θέμα!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.432
Like
23.073
Πόντοι
5.506
Ο Λάκης έχει ένα δίκιο όταν σε ρωτάει γιατί η Ουγγαρία δεν είναι Αυστρία!
Έχω πάει πρόσφατα και στις δύο χώρες και από το Αεροδρόμιο στη Βιέννη βλέπεις μαυρούκες και πακιδες με στολές να εργάζονται στο αεροδρόμιο ενώ στη Βουδαπέστη στις αντίστοιχες εργασίες έχει μουνάκια Ουγγαρέζες!
Σε αυτές τις δύο χώρες που είναι κολλητές δεν έχει καμιά σημασία η γεωγραφική τους θέση αλλά η πολιτική που ακολουθούν σε αυτό το θέμα!


Μα η διαφωνια μου με το Λακη δεν ηταν αυτη. Η διαφωνια ηταν στο κομματι Ορμπαν vs Κουλης με αφορμη την επιμονη του να φυγει απο τη χωρα και να αλλαξει και υπηκοοτητα.

Του τα εγραψα και εγω οτι Αγγλια, Γαλλια, Γερμανια, Σουηδια κλπ κλπ εχουν πολλους σκουρους απο πολιτικη επιλογη ενω Ουγγαρια απ οτι λετε δεν εχει.

Η διαφωνια ειναι στη συγκριση με Ελλαδα γιατι δυστυχως η Ελλαδα δεν εχει επιλογη. Ειδικα οταν περασε και ο αρμαγεδων των ανθελληνων λαθρολαγνων Παπαδημουληδων που τα γαμησε τη μανα ολα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
εκτος οτι εισαι το [απολυτο μηδεν ] βρισκεσαι και εξοριστος.. και θα μου την πεις βρε τοιουτε, που εχω γυρισει το κοσμο ολο, αγραμματε αφισοκολλητη
με το φιλλαρακι σου ειστε οι πρωτες ρουφηχτρες των τσοντοσινεμα, οσο για  το ναυαγιο στο επιστρεφω.. εσυ περιμενεις τα επιδοματα για να ζησεις
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Η διαφωνια ειναι στη συγκριση με Ελλαδα γιατι δυστυχως η Ελλαδα δεν εχει επιλογη. Ειδικα οταν περασε και ο αρμαγεδων των ανθελληνων λαθρολαγνων Παπαδημουληδων που τα γαμησε τη μανα ολα.
Σύμφωνα με την δυνατότητα επιλογής ή όχι , τότε το Ισραήλ που έχει ζήσει τη ναζιστική θηριωδία θα έπρεπε τουλάχιστον να είχε τους ίδιους σε αριθμό με εμάς ! Και όχι μόνο Σύριους άλλα από όλους μιας και είναι πιο κοντά στις χώρες που μας μαζεύονται ..
 

Συνημμένα

  • CF0C4730-EB52-4BD6-BD25-F1B2C264C471.jpeg
    CF0C4730-EB52-4BD6-BD25-F1B2C264C471.jpeg
    68,4 KB · Εμφανίσεις: 21

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.432
Like
23.073
Πόντοι
5.506
εκτος οτι εισαι το [απολυτο μηδεν ] βρισκεσαι και εξοριστος.. και θα μου την πεις βρε τοιουτε, που εχω γυρισει το κοσμο ολο, αγραμματε αφισοκολλητημε το φιλλαρακι σου ειστε οι πρωτες ρουφηχτρες των τσοντοσινεμα, οσο για  το ναυαγιο στο επιστρεφω.. εσυ περιμενεις τα επιδοματα για να ζησεις


:klapseee: :klapseee: :klapseee: :klapseee: κολλητε του Κωστα ΛΟΑΤΚΙ.


Εχεις ταξιδεψει μεχρι τις κουκουβαουνες στανταρακι.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Σύμφωνα με την δυνατότητα επιλογής ή όχι , τότε το Ισραήλ που έχει ζήσει τη ναζιστική θηριωδία θα έπρεπε τουλάχιστον να είχε τους ίδιους σε αριθμό με εμάς ! Και όχι μόνο Σύριους άλλα από όλους μιας και είναι πιο κοντά στις χώρες που μας μαζεύονται ..
Ακριβως τα ίδια με Ελλάδα,οι ρουκέτες πέφτουν στην Ελλάδα συνέχεια.Εχει την στήριξη των ΗΠΑ και των μεγαλοκαρχαριών.
Οκ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.432
Like
23.073
Πόντοι
5.506
Σύμφωνα με την δυνατότητα επιλογής ή όχι , τότε το Ισραήλ που έχει ζήσει τη ναζιστική θηριωδία θα έπρεπε τουλάχιστον να είχε τους ίδιους σε αριθμό με εμάς ! Και όχι μόνο Σύριους άλλα από όλους μιας και είναι πιο κοντά στις χώρες που μας μαζεύονται ..


Ειναι Ευρωπαικη Ενωση το Ισραηλ;
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ακριβως τα ίδια με Ελλάδα,οι ρουκέτες πέφτουν στην Ελλάδα συνέχεια.Εχει την στήριξη των ΗΠΑ και των μεγαλοκαρχαριών.
Οκ.
Οι κατιούσες επειρεαζουν το Ισραήλ όσο εμάς οι υπερπτήσεις των Τούρκων πάνω από τα νησιά μας!
Ή στήριξη των ΗΠΑ ως προς το μεταναστευτικό τι σχέση έχει!
Αν δηλαδή κάνει push back η Ελλάδα θα έχουμε διαφορετική συμπεριφορά από τις ΗΠΑ σε αυτό σε σχέση με το Ισραήλ αν κάνει το ίδιο?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.432
Like
23.073
Πόντοι
5.506
Οι κατιούσες επειρεαζουν το Ισραήλ όσο εμάς οι υπερπτήσεις των Τούρκων πάνω από τα νησιά μας!
Ή στήριξη των ΗΠΑ ως προς το μεταναστευτικό τι σχέση έχει!
Αν δηλαδή κάνει push back η Ελλάδα θα έχουμε διαφορετική συμπεριφορά από τις ΗΠΑ σε αυτό σε σχέση με το Ισραήλ αν κάνει το ίδιο?


Απαγορευεται το πους μπακ, μην αρχισουμε παλι την αλφαβητα. Επισης δε μας συμφερει γιατι ο πουστης διπλα καραδοκει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom