Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.065
Κριτικές
7
Like
9.893
Πόντοι
1.686


barock  , άνοιξαν τα μπουρδέλα
δεν θα πας να εργαστείς εκεί σαν τσατσός ;

Ο τουρισμός στην Κρήτη, θα αργήσει να πάρει μπρος.

Άντε, πήγαινε να βγάλεις κανένα φραγκάκι.

 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
Οι προυποθεσεις ηταν  φωτογραφια σε αποσταση μικροτερη των δυο μετρων (οκ ,εγινε  αυτο μεσα στο αμαξι) και 7αρι η παραπανω.

Δεν λεω τιποτα στην παρουσα φαση. Περιμενω πρωτα να δω τι θα γραψουν για το μουνι τα αλλα μελη.
Επισης περιμενω με μεγαλη περιεργεια την θεση του τασος3 (που παλια σε ξεκατινιαζε και τελευταια σε υπερασπιζετε) που γαμαει με αποδειξεις και εχει αποψη για τα μουνετα να μας πει αν ειναι εξαρι εφταρι οχταρι πενταρι κτλ .
Επισης οταν μιλησα για τα τοσα μουνια που εφαγα στις φιλιπινες ,ο τασος3 που σε υπερασπιζετε τις εβγαλε τις ασιατισες 90% κακασχημες και μαιμουνια. Τωρα?

Εγω θα μιλησω τελευταιος
Πιτσιρικα συμπαθητικη γαμευσιμη ...
Δεν νομιζω οτι χρειαζεται εμενα η κανεναν αλλον ο μητσος να τον υπερασπιστει :grin: ειναι μονιμος σχεδον τριαντα χρονια σε μια απο τις ομορφοτερες πολεις του Μπλοκ και αποδεδειγμενα γεματη απο τις καλυτερες πουτανες για γουστα.
Το γνωριζει ολος ο πλανητης δεν το λεμε μονο εμεις ,ρωτα Γαλλους και Ιταλους σκηνοθετες που βρισκουν τα μοντελα τους.
Για εσενα ποτε δεν εξεφρασα γνωμη για τα μουνια γιατι πολυ απλα δεν επεσε στην αντιληψη μου να εχεις ανεβασει αναλογη φωτο ... τι Φιλιππινες? δεν πηγα δεν ξερω αν και ειχα παρει μια δυο στα τελη της δεκαετιας του 80 στην Ελλαδα :grin:
Παταγια ειχες γραψει για ενα φιλο σου που ειναι εκει με αμετρητα μουνακια γυρω του ... ανταπαντησα οτι ναι μεν ισχυει αυτο αλλα 90% ειναι μπαζα ... ακωλες και αβυζες συγκεκριμενα ,δεν ειναι ψεμματα αυτο.

Μιλαω παντα για τα μερη που εχω προσωπικη εμπειρια .. ακουσα η μου ειπαν δεν λεει τιποτα.

Αν θες εμφανισιμες και είσαι ανω των 40 πρέπει να τα σκας.Αρα πρέπει να δουλεύεις ή να έχεις πολύ υψηλό παθητικό εισόδημα.
Κατι μας ειπες και συ τωρα ... σχεδον ολες οι φωτο που εχω βαλει με γκομενες ειναι οταν ειμαι 45+
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.432
Like
23.073
Πόντοι
5.506
barock  , άνοιξαν τα μπουρδέλα
δεν θα πας να εργαστείς εκεί σαν τσατσός ;

Ο τουρισμός στην Κρήτη, θα αργήσει να πάρει μπρος.

Άντε, πήγαινε να βγάλεις κανένα φραγκάκι.


Λαδάκη, τράβα να κάνεις λίγη προπαίδεια και καπάκι και μια φούσκα με τη μύξα σου.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εμεις δεν λεμε τους αλλους φουκαραδες επειδη δεν εχουν μαμα με λεφτα.
Ουτε κοροιδευουμε τους αλλους ενω εμεις γαμαμε νταλικερηδες
Συγγνώμη το γατάκι μου δεν εινσι ούτε νταλικερης ούτε Μογγόλα,Τώρα αν εσείς είσαστε τυφλοί από την αγαμία και την άφραγκία  :2funny:Εγώ δεν φταίω  :2funny:
 Μα είσαι φουκαράς και κακομοίρης  :2funny:
 Δεν έχεις ούτε τουαλέτα  :2funny: Μια εικόνα όσο 1.000 λέξεις   ;):headbang:ζεις χειρότερα από το Βλάκμαν και γ αυτο τον θαυμάζεις  :2funny: :headbang:.
 Για δε του λες να πας να γαμάς εσύ της πουτάνες που πληρώνει αντί για το Λαμπραντόρ? :2funny:Αν σου σηκώνετε βέβαια? :2funny:
  Έβαλα φώτο το γατάκι για να το βουλώσει ο Βλάκμαν και να μην γράφει μαλακίες :2funny: καλά τυφλός είναι δεν το είδε?:2funny:και για σένα δωρο να  :jerking:μυρίζοντας της κιλότες  :2funny:
 Εδω αν μετράς (εννοείται δεν είσαι κακομοίρης σαν εσένα) δε χρειάζεται να πληρωνεις.Γκομενες θα έχεις.
 Το γατάκι το είχα βάλει και πιο παλιά φώτο μαζί με τη μαμά γάτα,με έχει γνωρίσει και με τη μαμά του  :).Αν ήμουν μίζερος σαν εσένα και έμενα σε τέτοια χάλια ούτε 40αρα δε θα έβγαζα  :2funny:. Έτσι όπως εσύ ζούνε οι Ουζμπέκοι εδώ  :2funny:ή τίποτα Ουκρανοί που ήρθαν να δουλέψουν ταξιτζήδες ή φύλακες.
 

Συνημμένα

  • 20200604_022310.jpg
    20200604_022310.jpg
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 48

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.065
Κριτικές
7
Like
9.893
Πόντοι
1.686
Λαδάκη, τράβα να κάνεις λίγη προπαίδεια και καπάκι και μια φούσκα με τη μύξα σου.

Γελάει το σάϊτ μαζί σου barock

είσαι ο γελωτοποιός του μπου.κομ

http://[URL unfurl="true"]www.flowmagazine.gr/images/uploads/gelotopoios.jpg[/img[/URL]]

αλλά μην πετάγεσαι σαν την πορδή, σε σάϊτ
που δεν είναι για λούγκρες σαν και σένα.

Μπαίνεις στο σάϊτ στην Ουκρανία, ενώ δεν έχεις πάει ποτέ
και σε άλλα σάϊτ, για αγοραίο στρέϊτ, γίνεσαι
ενοχλητικός.

Θα μπαίνεις μόνο σε σάϊτ για γκέϋ, και σε
γενικά σάϊτ, π.χ. πολιτική, σπορ κλπ.

Ειδάλλως θα έχεις την τύχη του κλώνου σου Μάξιμος 555

Όσο ήταν κλειστά τα στούντιο και ο αγοραίος έρωτας
γελάγαμε μαζί σου, τώρα που άνοιξαν,
ΔΕΝ θα ξαναενοχλήσεις συζήτηση σε θρεντ που αφορά
στρέϊτ σεξ.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Έτσι όπως εσύ ζούνε οι Ουζμπέκοι εδώ  :2funny:ή τίποτα Ουκρανοί που ήρθαν να δουλέψουν ταξιτζήδες ή φύλακες.

Ουζμπέκοι και ουκρανοί  δηλαδή είναι τελειωμένοι στην αγία πετρούπολη ;;;;
Οι ρωσίδες εκεί λογικά δεν είναι από τις ευρωπαϊκού λουκ ;;;;;
Έχει κουβάδες σαν τις γεωργιανές ή πολλές σχιστομάτες μογγόλες ;;;;;;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ουζμπέκοι και ουκρανοί  δηλαδή είναι τελειωμένοι στην αγία πετρούπολη ;;;;
Οι ρωσίδες εκεί λογικά δεν είναι από τις ευρωπαϊκού λουκ ;;;;;
Έχει κουβάδες σαν τις γεωργιανές ή πολλές σχιστομάτες μογγόλες ;;;;;;
Οι γκομενες εδώ αυτούς δε γυρίζουν ούτε να τους κοιταξουν.
 Οι Ρωσσίδες εχουν Ευρωπαϊκό λουκ
 Ουκρανούς και Ουζμπέκους έχει εποχιακους πιο πολύ,καθώς και καυκάσιους,έρχονται,δουλεύουν και φεύγουν.Συνηθως ζούνε σε συνθήκες σαν τους Έλληνες γκαστερμπάϊτερ στη Γερμανία.
 Η πλάκα είναι ότι και αυτοί όταν γυρίζουν Ουκρανία ή Ουζμπεκιστάν λένε ιστορίες για αγρίους οπως λένε και οι φουκαράδες Ελληνες της Γερμανίας  :2funny:
 Στο ρεπό τους πηγαίνουν και φωτογραφίζονται στα αξιοθέατα και μετά δείχνουν αυτές της φωτο  και λένε ιστοριεςωγια αγρίους  :2funny:
 
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Συγγνώμη το γατάκι μου δεν εινσι ούτε νταλικερης ούτε Μογγόλα,Τώρα αν εσείς είσαστε τυφλοί από την αγαμία και την άφραγκία  :2funny:Εγώ δεν φταίω  :2funny:
 Μα είσαι φουκαράς και κακομοίρης  :2funny:
 Δεν έχεις ούτε τουαλέτα  :2funny: Μια εικόνα όσο 1.000 λέξεις   ;):headbang:ζεις χειρότερα από το Βλάκμαν και γ αυτο τον θαυμάζεις  :2funny: :headbang:.
 Για δε του λες να πας να γαμάς εσύ της πουτάνες που πληρώνει αντί για το Λαμπραντόρ? :2funny:Αν σου σηκώνετε βέβαια? :2funny:
  Έβαλα φώτο το γατάκι για να το βουλώσει ο Βλάκμαν και να μην γράφει μαλακίες :2funny: καλά τυφλός είναι δεν το είδε?:2funny:και για σένα δωρο να  :jerking:μυρίζοντας της κιλότες  :2funny:
 Εδω αν μετράς (εννοείται δεν είσαι κακομοίρης σαν εσένα) δε χρειάζεται να πληρωνεις.Γκομενες θα έχεις.
 Το γατάκι το είχα βάλει και πιο παλιά φώτο μαζί με τη μαμά γάτα,με έχει γνωρίσει και με τη μαμά του  :).Αν ήμουν μίζερος σαν εσένα και έμενα σε τέτοια χάλια ούτε 40αρα δε θα έβγαζα  :2funny:. Έτσι όπως εσύ ζούνε οι Ουζμπέκοι εδώ  :2funny:ή τίποτα Ουκρανοί που ήρθαν να δουλέψουν ταξιτζήδες ή φύλακες.

Θα την βλεπω στον υπνο μου αυτη τη φωτο τοσες φορες που την εχετε ποσταρει
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Θα την βλεπω στον υπνο μου αυτη τη φωτο τοσες φορες που την εχετε ποσταρει
Αυτό είναι καλό για να βγει η αλήθεια σε τι συνθήκες ζούνε οι Έλληνες γκαστερμπάϊτερ στη Γερμανία  :2funny:Γιατί και στο σάϊτ και Ελλάδα όταν πάνε μας φλομωνουν στο ψέμα  :2funny:πολλαπλασιαζουν το μισθό τους και μιλάνε για την υπέροχη ζωη τους στη Γερμανια :2funny:
 Αν θες κ άλλες φωτογραφίες πες στον γκαστερμπάϊτερ να βάλει για να  :2funny:Αν και δε το βλέπω να ξανά βάζει φώτο  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.527
Πόντοι
1.706
Παταγια ειχες γραψει για ενα φιλο σου που ειναι εκει με αμετρητα μουνακια γυρω του ... ανταπαντησα οτι ναι μεν ισχυει αυτο αλλα 90% ειναι μπαζα ... ακωλες και αβυζες συγκεκριμενα ,δεν ειναι ψεμματα αυτο.
δλδ στην παταγια οι ασιατισες ειναι μπαζα ακωλες κ αβυζες, γενικο χαρακτηριστικο των ασιατισων αλλα η ασιατισα που ποσταρε ο δημητρακης ειναι στο 10% που διαφερει?
Την κρινεις 5αρι? 6αρι? 7αρι? 8αρι? Αυτο μονο  και δεν σε ξανακουραζω.

Δηλαδη ο πηχυς οταν σε δουλευει ενα ολοκληρο σαιτ οτι εχεις να μοστραρεις γυναικα αυτο ειναι?
Μια ασιατισα αβυζη, ακωλη και κακοντυμενη?
Νομιζα πως τα στανταρτ σας για τις ρωσιδες ηταν λιγο παραπανω γιατι οπως ειπαμε τα μοντελα κ οι γυναικαρες βγαινουν απο κει.
Δλδ πας πορνομεταναστης στην ρωσια κ για να μην σε δουλευουν τα κακα παιδια βαζεις την κορεανα να βουλωσεις στοματα? Αυτος ειναι ο πηχυς? Να ξερουμε τι λεμε
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.527
Πόντοι
1.706
Συγγνώμη το γατάκι μου δεν εινσι ούτε νταλικερης ούτε Μογγόλα,Τώρα αν εσείς είσαστε τυφλοί από την αγαμία και την άφραγκία  :2funny:Εγώ δεν φταίω  :2funny:
  Μα είσαι φουκαράς και κακομοίρης  :2funny:
  Δεν έχεις ούτε τουαλέτα  :2funny: Μια εικόνα όσο 1.000 λέξεις   ;):headbang:ζεις χειρότερα από το Βλάκμαν και γ αυτο τον θαυμάζεις  :2funny: :headbang:.
  Για δε του λες να πας να γαμάς εσύ της πουτάνες που πληρώνει αντί για το Λαμπραντόρ? :2funny:Αν σου σηκώνετε βέβαια? :2funny:
   Έβαλα φώτο το γατάκι για να το βουλώσει ο Βλάκμαν και να μην γράφει μαλακίες :2funny: καλά τυφλός είναι δεν το είδε?:2funny:και για σένα δωρο να  :jerking:μυρίζοντας της κιλότες  :2funny:
  Εδω αν μετράς (εννοείται δεν είσαι κακομοίρης σαν εσένα) δε χρειάζεται να πληρωνεις.Γκομενες θα έχεις.
  Το γατάκι το είχα βάλει και πιο παλιά φώτο μαζί με τη μαμά γάτα,με έχει γνωρίσει και με τη μαμά του  :).Αν ήμουν μίζερος σαν εσένα και έμενα σε τέτοια χάλια ούτε 40αρα δε θα έβγαζα  :2funny:. Έτσι όπως εσύ ζούνε οι Ουζμπέκοι εδώ  :2funny:ή τίποτα Ουκρανοί που ήρθαν να δουλέψουν ταξιτζήδες ή φύλακες.
Ντοματομεταναστη49, με την διεστραμενη φασαρια,
Σου εχω αποδειξει πως εγω ο φτωχος γκασταρμπαιτερ ειμαι πιο καλαψαπο σενα κ με τα λεφτα που σου πεταξα στην μαπα αγοραζω 2 αμαξια σαν το δικο σου αυριο το πρωι.
Τωρα αν ο νταλικερης κ η κορεανα ειναι το peek σου που τις μοστραρες να το βουλωσουμε εγινες ξανα ρεζιλι με τα μπαζα που ποσταρες.
Νομιζα πως 7αρακι δεν ειναι κατι δυσκολο για ρωσια, δεν σου ζητησα κατι δυσκολο.
Τελικα το 7αρακι ειναι ακατορθωτο για σενα.
Προσεξε......οχι για τους αλλους αλλα για σενα , δεν το εχεις με τις γυναικες ψευταρακη.
Ο σκοπος της παρουσιας σου στην ρωσια εχει αποτυχει εδω και χρονια.
Με τον νταλικερη (5αρι) κ την κορεανα (6αρι) πειστηκε κ ο πιο ασχετος πια τι παιζει
 

Συνημμένα

  • 20200615_152855.jpg
    20200615_152855.jpg
    450,7 KB · Εμφανίσεις: 45
  • Screenshot_20200616-025122_Gallery.jpg
    Screenshot_20200616-025122_Gallery.jpg
    562 KB · Εμφανίσεις: 48
  • 20200604_023828.jpg
    20200604_023828.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 48
  • Screenshot_20200608-022845_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200608-022845_Samsung Internet.jpg
    592,1 KB · Εμφανίσεις: 52

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Αυτό είναι καλό για να βγει η αλήθεια σε τι συνθήκες ζούνε οι Έλληνες γκαστερμπάϊτερ στη Γερμανία  :2funny:Γιατί και στο σάϊτ και Ελλάδα όταν πάνε μας φλομωνουν στο ψέμα  :2funny:πολλαπλασιαζουν το μισθό τους και μιλάνε για την υπέροχη ζωη τους στη Γερμανια :2funny:
 Αν θες κ άλλες φωτογραφίες πες στον γκαστερμπάϊτερ να βάλει για να  :2funny:Αν και δε το βλέπω να ξανά βάζει φώτο  :2funny:

Ε αν μενει σε αυτο το χωρο μονο, ποσες φωτογραφιες να βγαλει. Το εχουμε εμπεδωσει, ζει φτωχικα ο ανθρωπος.

Οπως και αν εχει, και το μινιμουμ να παιρνει, αν νοικιαζει απλα δωματιο, κατι θα του μενει στην ακρη, σιγουρα παραπανω απο οτι αν ηταν Ελλαδα. Οποτε ειναι δικαιο να πουμε οτι με τα μεσα του κατι καταφερε.

Εσυ απο την αλλη εισαι 30 χρονια στο μουνο-παραδεισο. Σιγουρα 15 χρονια πριν πηδαγες παραπανω γιατι και οι γκομενες ηταν πιο φτηνες. Τωρα τι παιζει με χεσιματα/ετοιμα φραγκα δε μπορω να ξερω. Αλλα ειναι βαρυ να σε εχει γκομενα χεσμενο, ποσο μαλλον κυριολεκτικα.

Δικαιο το Προβατο, λεει παντα τις σκληρες αληθειες. Ειναι κακιασμενο για αυτο

 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ντοματομεταναστη49, με την διεστραμενη φασαρια,
Σου εχω αποδειξει πως εγω ο φτωχος γκασταρμπαιτερ ειμαι πιο καλαψαπο σενα κ με τα λεφτα που σου πεταξα στην μαπα αγοραζω 2 αμαξια σαν το δικο σου αυριο το πρωι.
Τωρα αν ο νταλικερης κ η κορεανα ειναι το peek σου που τις μοστραρες να το βουλωσουμε εγινες ξανα ρεζιλι με τα μπαζα που ποσταρες.
Νομιζα πως 7αρακι δεν ειναι κατι δυσκολο για ρωσια, δεν σου ζητησα κατι δυσκολο.
Τελικα το 7αρακι ειναι ακατορθωτο για σενα.
Προσεξε......οχι για τους αλλους αλλα για σενα , δεν το εχεις με τις γυναικες ψευταρακη.
Ο σκοπος της παρουσιας σου στην ρωσια εχει αποτυχει εδω και χρονια.
Με τον νταλικερη (5αρι) κ την κορεανα (6αρι) πειστηκε κ ο πιο ασχετος πια τι παιζει

ο νταλικερης 3αρι ειναι και η κορεανα 4αρι. Ας ειμαστε δικαιοι.

Στη ρωσια δε νομιζω κανενας να πληρωνε το τριαρι, το τριαρι θα σε πληρωνε
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.527
Πόντοι
1.706
Ε αν μενει σε αυτο το χωρο μονο, ποσες φωτογραφιες να βγαλει. Το εχουμε εμπεδωσει, ζει φτωχικα ο ανθρωπος.

Οπως και αν εχει, και το μινιμουμ να παιρνει, αν νοικιαζει απλα δωματιο, κατι θα του μενει στην ακρη, σιγουρα παραπανω απο οτι αν ηταν Ελλαδα. Οποτε ειναι δικαιο να πουμε οτι με τα μεσα του κατι καταφερε.

Εσυ απο την αλλη εισαι 30 χρονια στο μουνο-παραδεισο. Σιγουρα 15 χρονια πριν πηδαγες παραπανω γιατι και οι γκομενες ηταν πιο φτηνες. Τωρα τι παιζει με χεσιματα/ετοιμα φραγκα δε μπορω να ξερω. Αλλα ειναι βαρυ να σε εχει γκομενα χεσμενο, ποσο μαλλον κυριολεκτικα.

Δικαιο το Προβατο, λεει παντα τις σκληρες αληθειες. Ειναι κακιασμενο για αυτο
κανεις λαθος τυπε. Το διαμερισμα μου ειναι 55τμ.
Ο δημητρακης αρνειτε να το παραδεχτει. Εδω το ενα δωματιο που του εβαλα κ ειναι 15 τμ με αποδειξεις το βλεπει 5τμ.
Τον ακαλυπτο που πιστευε οτι βλεπει ,του απεδειξα πως ειναι παραθυρο με θεα . Το μπανιο του απεδειξα πως ειναι σωστο κ οχι με την βρυση εξω απο τη μπανιερα οπως το δικο του.
Καλυμενο με ταπητες και οχι στα τουβλα με αφρους κ καλωδια να φαινοντε οπως το δικο του

Αρνειτε να τα πιστεψει, βλεπει δρακους σαν τον δονκιχωτη.
Δεν μπορει να πιστεψει πως ενας φτωχος εργαζομενος εχει συνθηκες καλυτερες απο αυτες που δημιουργησε μεσα στο κεφαλι του
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.716
Κριτικές
1
Like
4.527
Πόντοι
1.706
ο νταλικερης 3αρι ειναι και η κορεανα 4αρι. Ας ειμαστε δικαιοι.

Στη ρωσια δε νομιζω κανενας να πληρωνε το τριαρι, το τριαρι θα σε πληρωνε
:2funny: :2funny: :2funny:
Μας τις εβαλε και με καμαρι. :2funny: :2funny: :2funny:
ετσι ειναι  τα σλαβικα μουνολιβαδα για σας ρε παιδια??  :2funny: :2funny:

Αν εμενα ρωσια κ γαμουσα τον νταλικερη θα ειχα αυτοκτονησει με κωλοδαχτυλο
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.432
Like
23.073
Πόντοι
5.506
Γελάει το σάϊτ μαζί σου barock

είσαι ο γελωτοποιός του μπου.κομ

http://[URL unfurl="true"]www.flowmagazine.gr/images/uploads/gelotopoios.jpg[/img[/URL]]

αλλά μην πετάγεσαι σαν την πορδή, σε σάϊτ
που δεν είναι για λούγκρες σαν και σένα.

Μπαίνεις στο σάϊτ στην Ουκρανία, ενώ δεν έχεις πάει ποτέ
και σε άλλα σάϊτ, για αγοραίο στρέϊτ, γίνεσαι
ενοχλητικός.

Θα μπαίνεις μόνο σε σάϊτ για γκέϋ, και σε
γενικά σάϊτ, π.χ. πολιτική, σπορ κλπ.

Ειδάλλως θα έχεις την τύχη του κλώνου σου Μάξιμος 555

Όσο ήταν κλειστά τα στούντιο και ο αγοραίος έρωτας
γελάγαμε μαζί σου, τώρα που άνοιξαν,
ΔΕΝ θα ξαναενοχλήσεις συζήτηση σε θρεντ που αφορά
στρέϊτ σεξ.

[/quote]


Eσύ ΑΝΑΡΧΙΔΟ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙ θα βρεις οποιαδηποτε σύνδεση του νικ μου με ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ και οποιοδηποτε ποστάρισμά ΜΟΥ σε νήμα πούστηδων σαν και σένα και μετά θα κάνεις και μια φούσκα με τη μύξα σου.


Αν δεν κάνεις τίποτα από αυτά απλά παραμένεις μια ΚΩΛΟΓΑΜΗΜΕΝΗ από μακιγιαρισμένο μαιμουδάκι ΚΑΚΙΑΣΜΕΝΗ ΑΔΕΡΦΑΡΑ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.432
Like
23.073
Πόντοι
5.506
Γελάει το σάϊτ μαζί σου barock

είσαι ο γελωτοποιός του μπου.κομ

http://[URL unfurl="true"]www.flowmagazine.gr/images/uploads/gelotopoios.jpg[/img[/URL]]

αλλά μην πετάγεσαι σαν την πορδή, σε σάϊτ
που δεν είναι για λούγκρες σαν και σένα.

Μπαίνεις στο σάϊτ στην Ουκρανία, ενώ δεν έχεις πάει ποτέ
και σε άλλα σάϊτ, για αγοραίο στρέϊτ, γίνεσαι
ενοχλητικός.

Θα μπαίνεις μόνο σε σάϊτ για γκέϋ, και σε
γενικά σάϊτ, π.χ. πολιτική, σπορ κλπ.

Ειδάλλως θα έχεις την τύχη του κλώνου σου Μάξιμος 555

Όσο ήταν κλειστά τα στούντιο και ο αγοραίος έρωτας
γελάγαμε μαζί σου, τώρα που άνοιξαν,
ΔΕΝ θα ξαναενοχλήσεις συζήτηση σε θρεντ που αφορά
στρέϊτ σεξ.

[/quote]

Εν τω μεταξύ θέλεις μωρή ΠΟΥΤΑΝΑ να κρυφτείς και δε σ αφήνει η χαρά.
 

Συνημμένα

  • Screen Shot 2020-06-16 at 05.00.02.png
    Screen Shot 2020-06-16 at 05.00.02.png
    187,2 KB · Εμφανίσεις: 89

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Τι πας να  μας πεις τώρα ;;;
Να εξηγήσεις γιατί είσαι κομματόσκυλο και αφισσοκολλητής ;
Δεν χρειάζεται . Δεν είμαστε χτεσινοί.
Μια από τα ίδια με τόσα εκατομμύρια άλλους θα είσαι κι εσύ.
Γι'αυτό βούλιαξε η χώρα. Ας πάει στο διάολο , εγώ σε 8 χρόνια θα είμαι αλλού.

Αν αισθάνεσαι ξύπνιος
[size=15pt]ΓΡΑΨΕ ΑΝΑΛΥΣΗ ΠΟΥ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΣ, ΟΤΙ Η ΑΥΣΤΡΙΑ ΛΟΓΩ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ
ΕΝΩ Η ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΛΟΓΩ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΘΕΣΗΣ ... ΔΕΝ ΔΕΧΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΝ !!!!!!![/size]

Δεν θα πείσεις κανέναν , αλλά μπορεί να σε παραδεχθούν ως κωμικό
και να κάνεις τέτοια καρριέρα.
:thumbsup:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Γελάει το σάϊτ μαζί σου barock
είσαι ο γελωτοποιός του μπου.κομ
αλλά μην πετάγεσαι σαν την πορδή, σε σάϊτ
που δεν είναι για λούγκρες σαν και σένα.
Μπαίνεις στο σάϊτ στην Ουκρανία, ενώ δεν έχεις πάει ποτέ
και σε άλλα σάϊτ, για αγοραίο στρέϊτ, γίνεσαι ενοχλητικός.
Θα μπαίνεις μόνο σε σάϊτ για γκέϋ, και σε
γενικά σάϊτ, π.χ. πολιτική, σπορ κλπ.
Ειδάλλως θα έχεις την τύχη του κλώνου σου Μάξιμος 555
Όσο ήταν κλειστά τα στούντιο και ο αγοραίος έρωταςγελάγαμε μαζί σου, τώρα που άνοιξαν,
ΔΕΝ θα ξαναενοχλήσεις συζήτηση σε θρεντ που αφορά στρέϊτ σεξ.
:thumbsup:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
ο νταλικερης 3αρι ειναι και η κορεανα 4αρι. Ας ειμαστε δικαιοι.

Στη ρωσια δε νομιζω κανενας να πληρωνε το τριαρι, το τριαρι θα σε πληρωνε

Πρόβατο στη θέση σου θα πήγαινα τοίχο-τοίχο... :S :S :S
 

Συνημμένα

  • ))))).jpg
    ))))).jpg
    6 KB · Εμφανίσεις: 24
  • sto-mantri.jpg
    sto-mantri.jpg
    55,9 KB · Εμφανίσεις: 53

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom