Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
δεν εχουν κεντρικη θερμανση κ αιρκοντισιον τα σπιτια στη Γερμανια; Ενα κινητο καλοριφερ λαδιου βλεπω. Παντως φαινεται οτι δεν ειναι χωρος σε δργοστασιο γιατι εχει σπιτια απεξω.
Μην σε ξεγελά.Ημυπόγειο στην πλατεία Καραϊσκάκη είναι!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Ακριβως ,προφανως ειναι το δελεαρ για να πηγαινουν οι παικτες ... μονο το venetian νομιζω εχει 7000 δωματια.

Πρεπει να παιζει και τρελος ανταγωνισμος μεταξυ τους, συν οτι χτυπηθηκαν τα επιγεια καζινο απο τα online.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.620
Like
22.000
Πόντοι
5.006
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω την επιμονή ορισμένων.
Οπως έχω γράψει,κάθε αγώνας είναι ανόητος.Οσο και να επιμείνουν,όσο και να πολεμήσουν ό,τι και να κάνουν,στο τέλος στην πούτσα μας θα κάτσουν.
Είναι αδυσώπητη μανία.
Εδώ ας πούμε είναι φωτό από ένα δωμάτιο από το διαμέρισμα που μας έχει πρήξει τα αρχίδια ο δημητράκης.

VhnqVX.jpg


Είμαι ο μόνος που έχει ποστάρει επανειλημμένως φωτός από διαμερίσματα,γκόμενες,φορολογικές δηλώσεις,αποδείξεις μισθοδοσίας,το έχω κάνει άπειρες φορές.
Δεν είναι δυνατόν να επαναλαμβάνομαι συνεχώς,είναι αστείο.

τυπε τι φαση?ισογειο με μπαλκονοπορτα μπροστα στο δρομο?πες μου οτι εχεις και αλλη εισοδο και δεν ανοιγεις την μπαλκονοπορτα για να μπεις στο σπιτι?σαν καταστημα ειναι... :S :wanker:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
δεν εχουν κεντρικη θερμανση κ αιρκοντισιον τα σπιτια στη Γερμανια; Ενα κινητο καλοριφερ λαδιου βλεπω. Παντως φαινεται οτι δεν ειναι χωρος σε δργοστασιο γιατι εχει σπιτια απεξω.
Και πως ζεστενονται το χειμώνα?με της κλανιές τους? :2funny:τέτοιο σπίτι είναι απέναντι  :2funny:Αυτό της φωτο μοιάζει με το σπίτι απέναντι φάτσα από το παράθυρο του Βλάκμαν γιατί το έχτισαν Γερμανοί αιχμάλωτοι στα τέλη της δεκαετίας του '40  :2funny:
  Πρώτα μας είχε βάλει ένα ίδιο δωμάτιο αλλά σε άλλο όροφο (2ο ή 3ο)πιθανόν να ήταν στο ίδιο κτήριο.Τωρα μας βάζει ενα ιδιο δωματιο αλλα ημιυπόγειο ή στην καλύτερη περίπτωση ισόγειο  :2funny:
 Εγώ στη θέση του θα είχα βάλει όσες φωτο χρειαζόταν για να αποδείξω αυτά που λέω (όπως και εκανα).Απλός μας κοροϊδεύει και το πιθανότερο ειναι αυτο να μην είναι  διαμέρισμα αλλά δωμάτιο οικοτροφείου
 

Συνημμένα

  • gr-137851.jpg
    gr-137851.jpg
    102 KB · Εμφανίσεις: 21
  • Screenshot_20191103-211601_Chrome.jpg
    Screenshot_20191103-211601_Chrome.jpg
    918,1 KB · Εμφανίσεις: 69

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Πιλοτή ήταν πριν που την νομιμοποίησε με τον τελευταίο νόμο!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
τυπε τι φαση?ισογειο με μπαλκονοπορτα μπροστα στο δρομο?πες μου οτι εχεις και αλλη εισοδο και δεν ανοιγεις την μπαλκονοπορτα για να μπεις στο σπιτι?σαν καταστημα ειναι... :S :wanker:


Tώρα νομίζω θα μας πει οτι έτσι κάνουν στη Γερμανία και είναι πολύ φυσιολογικό και συνηθισμένο αυτό.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω την επιμονή ορισμένων.
Οπως έχω γράψει,κάθε αγώνας είναι ανόητος.Οσο και να επιμείνουν,όσο και να πολεμήσουν ό,τι και να κάνουν,στο τέλος στην πούτσα μας θα κάτσουν.
Είναι αδυσώπητη μανία.
Εδώ ας πούμε είναι φωτό από ένα δωμάτιο από το διαμέρισμα που μας έχει πρήξει τα αρχίδια ο δημητράκης.

VhnqVX.jpg


Είμαι ο μόνος που έχει ποστάρει επανειλημμένως φωτός από διαμερίσματα,γκόμενες,φορολογικές δηλώσεις,αποδείξεις μισθοδοσίας,το έχω κάνει άπειρες φορές.
Δεν είναι δυνατόν να επαναλαμβάνομαι συνεχώς,είναι αστείο.

kman με το ισογειο γλιτωνεις τους ανελκυστηρες. Αλλα δε φοβασαι; Ο καθενας μπορει να εχει προσβαση εκει. Δε ξερω τι εγκληματικοτητα εχει στη περιοχη αυτη. Μια φορα ειχα μεινει σε διακοπες σε ισογειο ενοικιαζομενο διαμερισμα, και το βραδυ μου κλεψανε τη πετσετα θαλασσης που ειχα απλωσει, μια ωραια με κατι δελφινια επανω.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ωχ αδερφέ,είναι σαν κατάστημα,δεν έχει άλλη πόρτα.
Δε βαριέστε ρε γαμώτο?Ψάξτε κάθε λεπτομέρεια να βρείτε το φως το αληθινό,τι παίζει όντως.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
kman με το ισογειο γλιτωνεις τους ανελκυστηρες. Αλλα δε φοβασαι; Ο καθενας μπορει να εχει προσβαση εκει. Δε ξερω τι εγκληματικοτητα εχει στη περιοχη αυτη. Μια φορα ειχα μεινει σε διακοπες σε ισογειο ενοικιαζομενο διαμερισμα, και το βραδυ μου κλεψανε τη πετσετα θαλασσης που ειχα απλωσει, μια ωραια με κατι δελφινια επανω.

Δεν έχει νόημα να γράψεις κάτι αφού όλα αμφισβητούνται.Εδώ έχει μηδενική εγκληματικότητα.
Τέλος πάντων βαριέμαι να γράφω.
Ας νικήσουνε,δε γαμιέται,δεν επιχειρηματολογούνε τα άτομα σαν εμένα γιατί δεν έχουμε ενέργεια και βαριόμαστε.
Εμείς απλά γαμάμε.
Εμείς απλώς τους γαμάμε,διαλύουμε το σύστημα,οι άλλοι ψάχνουν να βρουν πώς γκενέν αυτό.
Εγώ αυτό το νοίκιασα γιατί απέχει 3 λεπτά από τη δουλειά και πάω με τα πόδια,αποφεύγω κρύο,χιόνια,δε χρειάζομαι όχημα κτλ.Τώρα και να το γράψω θα αμφισβητηθεί από χίλιες πλευρές οπότε στα αρχίδια μου.
Μια φορά το γράφω,όποιος θέλει το πίστεψε όποιος δεν το πίστεψε,τα αρχίδια μας κουνιόντουσαν χαρμόσυνα.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.620
Like
22.000
Πόντοι
5.006
kman με το ισογειο γλιτωνεις τους ανελκυστηρες. Αλλα δε φοβασαι; Ο καθενας μπορει να εχει προσβαση εκει. Δε ξερω τι εγκληματικοτητα εχει στη περιοχη αυτη. Μια φορα ειχα μεινει σε διακοπες σε ισογειο ενοικιαζομενο διαμερισμα, και το βραδυ μου κλεψανε τη πετσετα θαλασσης που ειχα απλωσει, μια ωραια με κατι δελφινια επανω.

τυπε εισαι εσυ ληστης, πας να κλεψεις και βλεπεις απο την μπαλκονοπορτα τον βαλκανιο αρχοντα αραχτο στο κρεβατι με το σωβρακο μινερβα και χερια, ποδια ανοιχτα σαν τον εσταυρωμενο...φευγεις ή δεν φευγεις τρεχοντας??? :S :rockon:
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Ο Δημητράκης γιατί τρέχει 58 tabs στον browser?  :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εδώ μας λες αυτό  :2funny:σχετικα με της κατασκευες εντελως σκατα είναι,βέβαια για σένα το χωριάτη μπορεί να είναι όπως λες σοβαρές  :2funny:10 λεπτά μετά γράφεις το αντίθετο  :2funny:οτι κρυώνεις και βάζεις αυτό εδώ για να ζεσταθείς  :2funny:Τι κατασκευές είναι αν κρυώνεις? :2funny:εγω στη (φτωχή) Ρωσσία σε όλα τα διαμερίσματα μου έχω 26-28 βαθμούς και είμαι συνέχεια γυμνός στο σπίτι  :2funny:
 Μάλλον αυτό λέγεται παραλήρημα  :2funny:
 Παίζει να μας βάλεις φωτο την κοινόχρηστη τουαλέτα και το ντους και να πεις ότι είναι του (διαμερισματος) σου  :2funny:
  Το ότι τώρα είσαι σε ημιυπόγειο τι έχεις να πεις? :2funny:εγω χάϊ υπόγεια δεν έχω δει  :2funny:
 Πάρε φωτο από πραγματικό διαμέρισμα τριών δωματίων και όχι δωμάτιο οικοτροφείου που μας βάζεις εσύ  :2funny:

ρε μαλάκα τι ρημάδι είναι τούτο ? μουσαμάς γ! διαλογής στο πάτωμα, πόρτες σκωροφαγωμένες και χιλιοχτυπημένες, σοβατεπιά ξεκολημένα, καλώδια στους τοίχους εμφανή... τσαντίρι μιλάμε
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
kman τα μινερβα του στρατου που τα απλωνεις :think:
ανοιγεις το παραθυρο και κρεμας σχοινι με ξυλινα μανταλακια;
ετσι εκανε η γιαγια μου :S :S :S
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
kman τα μινερβα του στρατου που τα απλωνεις :think:
ανοιγεις το παραθυρο και κρεμας σχοινι με ξυλινα μανταλακια;
ετσι εκανε η γιαγια μου :S :S :S

Πλακα κανεις; Δε βλεπεις τι αυτοκινητα και κακο απ εξω κυκλοφορει; Θα γινουν μαυρα τα ασπρορουχα απο το καυσαεριο.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.620
Like
22.000
Πόντοι
5.006
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=192757.0;attach=1176491;image[/img[/URL]]
[/quote]

Παντως μοιαζει λιγο σαν σκηνικο πλατο σειρας εδω...νομιζεις πως θα ανοιξει η πορτα και θα βγει η ντενυ μαρκορα... :S

αυτοι οι μπουστηδες οι κουμμουνισται ολο προχειροδουλειες ειναι...πιστευω αμα κλειδωθεις εξω, ριχνεις μια γροθια στον τοιχο, ανοιγεις τρυπα και ξεκλειδωνεις απο την μεσα μερια... :S
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Παντως μοιαζει λιγο σαν σκηνικο πλατο σειρας εδω...νομιζεις πως θα ανοιξει η πορτα και θα βγει η ντενυ μαρκορα... :S

αυτοι οι μπουστηδες οι κουμμουνισται ολο προχειροδουλειες ειναι...πιστευω αμα κλειδωθεις εξω, ριχνεις μια γροθια στον τοιχο, ανοιγεις τρυπα και ξεκλειδωνεις απο την μεσα μερια... :S

ποιόν τοίχο ρε ... χαρντμπορντ είναι από το παλιό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom