Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 999K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πάνε χρόνια που είχα δει αυτό το ντοκυμαντέρ, μπορεί και 10.

Θυμάμαι χαρακτηριστικά πάντως να αναφέρεται ότι υπήρχε μεγάλη ανοχή και από τον απλό κόσμο, για τους νεοναζί. Μιλάνε σκότωναν στην ψύχρα άτομα από το Κιργιστάν κλπ. Όχι χτυπούσαν, ΣΚΟΤΩΝΑΝ.
Δε διαφωνώ ότι στα τέλη της δεκαετίας του '90 και στις αρχές του 2000 είχε πολλές τέτοιες συμμορίες.Αλλά ο Πούτιν του αφάνισε γιατί τους θεώρεισε απειλή γιά το καθεστώς.Αυτοί έχουν εξαφανιστεί σαν τα μαμούθ από το 2005.Η Αστυνομία τότε του έπιανε και τους έπαιρνε λεφτά και τους άφηνε.Τώρα οι περισσότεροι έχουν πάρει άδειες εργασίας και όσοι δεν έχουν δε βγαίνουν έξω από της οικοδομές.
  Στην Ελλάδα η εγγληματικότητα είναι εξωπραγματική!Σε κλέβουν γιά 10 ευρώ!και μπορεί να σε μαχαιρόσουν κιόλας! :headbang:
  Όπως υπήρχαν τεράστιες ουρές γιά να πάρουν ψωμί το 1992 όταν πρωτοπήγα.Τώρα όμως αυτά είναι αναμνήσεις.
   Το κακό στην Ελλάδα είναι αυτό ότι οι πληροφορίες φτάνουν πολύ αργά  :2funny:,Στη Ρωσσία όλοι ξέρουν ότι αυτοί που πήγαν γιά δουλειά στη Γερμανία,Αγγλία ζούνε όπως οι φουκαράδες του σά'ι'τ  :2funny:Ελλάδα με τα ψέματα που σας λένε έχει περάσει ότι ζούνε καμιά μεγάλη ζωή και πας εκεί και είσαι θεός  :2funny:αν έχεις και πτυχίο από κάνα ΤΕΙ τότε βγάζεις τρελλά λεφτά  :jerking: :2funny:
  Σχετικά με τους φουκαράδες που όλοι τους δεν έχουν αμάξι γιατί όπως λένε δεν τους χρειάζεται  :headbang: :2funny:.Βέβαια αν ζεις στην Αγγλία ή στη Γερμανία και μένεις 50-100χλμ. από την πόλη όπως μένουν αυτοί οι κακομοίρηδες  :2funny: χωρίς αμάξι είσαι νεκρός αλλά αυτό είναι άλλο θέμα  :2funny:όπως ότι το κοντηνότερο μαγαζί μπορεί να είναι 10χλμ.
  .Αντί να μας βάζουν φώτο ποτά και κρασιά  :2funny: :jerking:Ας μας βάλουν φώτο τα διαμερίσματα που νοικιάζουν  :2funny:έβαλε ο Βλάκμαν φώτο και καταλάβαμε όλοι ότι είναι αποθήκη αυτό που μένει  :2funny:ο Βαλκάνιος φουκαράς μας έβαλε μούφα φώτο  :2funny:ο Τραμουντάνα όταν μιλάω γιά διαμέρισμα αλλάζει θέμα  :2funny:σας έβαλα εγώ φώτο σε τι κελί περίπου μένει  :2funny:
 
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Σε κάλεσαν Ρώσοι για ποτό και βγήκες ζωντανός από αυτή την κόλαση;

Συνήθως πίνουν μέχρι την απώλεια των αισθήσεων.

Ορισμένες φορές πάνε και ένα βήμα παραπέρα...

Όχι ρώσοι. Δεν έχω πάει στη ρωσία. Ομογενείς από πρώην ΕΣΣΔ. Βότκες πίναν . Κάτι μάρκες που δεν είχα ξαναδεί ποτέ.
Τα περισσότερα μπουκάλια ήταν σαν της στολίσναγια, αλλά άγνωστες σε εμένα μάρκες, μόνο με κυριλικά γράμματα πάνω.
Είχε και κάτι λιγότορες , που το μπουκάλι , είχε σχήμα σαν του ballantines .
Είχαμε πιεί τον κώλο μας, είχαμε γίνει όλοι χώμα, αλλά μέχρι εκεί .
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Όχι ρώσοι. Δεν έχω πάει στη ρωσία. Ομογενείς από πρώην ΕΣΣΔ. Βότκες πίναν . Κάτι μάρκες που δεν είχα ξαναδεί ποτέ.
Τα περισσότερα μπουκάλια ήταν σαν της στολίσναγια, αλλά άγνωστες σε εμένα μάρκες, μόνο με κυριλικά γράμματα πάνω.
Είχε και κάτι λιγότορες , που το μπουκάλι , είχε σχήμα σαν του ballantines .
Είχαμε πιεί τον κώλο μας, είχαμε γίνει όλοι χώμα, αλλά μέχρι εκεί .

Οι Ρώσοι είναι ακραίοι.Δε σταματάνε το πιοτί μέχρι τελικής πτώσεως.Γενικά τους αρέσει να διασκεδάζουν αγρίως,πίνουν,χορεύουν γαμάνε κτλ.
Και οι Πολωνοί βέβαια στο ίδιο περίπου στυλ είναι αλλά στο λιγότερο έντονο.
Αυτό κάνει και τις γκόμενες τόσο τρελιάρες και απρόβλεπτες πολλές φορές,σε αυτές τις χώρες συμβαίνουν τρελλά σκηνικά.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Δημητράκη λες να μενει Ελλάδα ο βαλκανιος πουτσαρας? Ο κμαν πιστεύω ένστικτοδως ότι μένει στην Κολωνία, έχει πολλούς Έλληνες εκεί... Όσο για τα αμάξια που λες, ίσως να μην έχουν καν δίπλωμα... Τώρα για την εγκληματικοτητα εδώ και να σε κλέψουν θα λες ευχαριστώ που δεν με έσφαξαν, η Αχαρνών και τι κεντρί έχει γεμίσει Μπαγκλαντές και Πακιστανους...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητράκη λες να μενει Ελλάδα ο βαλκανιος πουτσαρας? Ο κμαν πιστεύω ένστικτοδως ότι μένει στην Κολωνία, έχει πολλούς Έλληνες εκεί... Όσο για τα αμάξια που λες, ίσως να μην έχουν καν δίπλωμα... Τώρα για την εγκληματικοτητα εδώ και να σε κλέψουν θα λες ευχαριστώ που δεν με έσφαξαν, η Αχαρνών και τι κεντρί έχει γεμίσει Μπαγκλαντές και Πακιστανους...
Ο Redpaeinz μου είχε πει ότι υποψιάζεται ότι είναι κλώνος του Βλάκμαν,υπήρχε και μιά υποψία ότι είναι κλώνος του Red.Μοιάζει ότι γράφει ο Βλάκμαν με τον Βαλκάνιο φουκαρά γιατί όλοι οι φουκαράδες τα ιδια λένε  :jerking: :2funny:.
  Αυτό να είσαι 30,40 ή 50 ζεις χωρίς αμάξι εμένα μου φένεται εξωπραγματικό  :headbang:18 εντάξει το καταλαβαίνω.
  Ο Βλάκμαν πιθανόν στο εργοστάσιο που δουλεύει να έχει και άλλους Ελληνες γ'αυτό δε λέει ούτε την πόλη που μένει  :2funny:εργοστάσια έχει παντού στη Γερμανία και φουκαράδες που δουλεύουν σ'αυτά.Γ'αυτό και κρύβετε  :2funny:γιά φαντάσου να τον βρει κάποιος και να μας δώσει φώτο από το εργοστάσιο και το διάδρομο από το δωμάτιο που του έχουν δώσει στο εργοστάσιο γιά να μένει? :2funny:Αν και το ξέρουν όλοι πως ζει  :2funny:αν πρόσεξες δεν ξαναέβαλε φώτο γιατί κράχτηκε  :2funny:.
Γιά τον Βλάκμαν όλα τα ξέρουμε.Ενας φουκαράς που στην Ελλάδα δεν είχε στον ηλιο μοιρα.Μόνο ένα σπιτι στο χωριό και πήγε στη Γερμανία και μένει σε άθλιες συνθήκες γιάτι Ελλάδα δεν είχε φράγκο  :2funny:.Και να μάθουμε αυτό που ήδη ξέρουμε δε θα αλλάξει τίποτα  :2funny:
  Ρεζιλεύοντε περισσότερο όλοι αυτοί που δε μας βάζουν φώτο από τα (διαμερίσματα) που μένουν  :2funny:πραγματικές δεν τολμάνε γιατί θα πέσει πολύ γέλιο :2funny:μουφα έβαλε ο Βαλκάνιος φουκαράς και είδες τι γελιο έπεσε  :2funny:.Ο Τραμουντάνα σίγουρα μένει σε κάποιο δωμάτιο οικοτροφείου 4-6 τετραγωνικά σαν αυτό που έβαλα φώτο  :2funny: :headbang:
  Ο Βαλκάνιος φουκαράς αν είναι υπαρκτό πρόσωπο δεν πρέπει να μένει Γερμανία.Θα αργήσει να γράψει μετά το ρεζιλίκι που έπαθε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Ελλάδα το ξέρω σε σκοτώνουν γιά 10 ευρώ και όχι μόνο στην Αχαρνών!Σας έχω γραψει ότι επίτηδες έχω ένα κινητο των 70 ευρώ γιά την  Ελλάδα και ντύνομαι όσο χειρότερα γίνεται!Και πάλι ξεχωρίζω ότι δεν είμαι από κει!Ευτυχώς που τώρα πιά δε χρειάζεται να έρχομαι  :)
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ έχω βάλει και φωτό από το διαμέρισμα που μένω και από μηνιαίες αποδοχές και από φορολογική δήλωση.
Αυτό φυσικά δεν το έχει κάνει κανένας άλλος,να βάλει φωτό από όλα αυτά.
Αλλά δεν έχει σημασία,και να ξαναβάλω,σε μια βδομάδα πάλι τα ίδια θα λέγονται.
Δεν καταλαβαίνω γενικώς γιατί τα άτομα επιμένουν.Πολεμάνε,αγωνίζονται και εδώ στη Γερμανία τους βλέπω συνέχεια να αγωνίζονται.Ρε αρχίδα είτε αγωνιστείς είτε όχι,στο τέλος στον πούτσο μου θα κάτσεις.Είναι νομοτελειακό.
Σε τελική ανάλυση που έλεγε και ο Στάλιν.
Είναι αυτός ο σταρχιδισμός,η παθητική επιθετική αντίδραση των ατόμων της γενιάς μου.Κάπως δεν ενδιαφερόμαστε να βελτιώσουμε τα πράγματα,τα παίρνουμε όλα σα δεδομένα.Είμαστε πιο μαλθακοί από τους γονείς,παππούδες μας που άφησαν όντως αποτύπωμα.Βαριόμαστε,οπότε δεν περιμένω να ξεπηδήσει κάτι επαναστατικό ή καινούργιο.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
βρε μαλάκα ας πούμε ότι δεν ξέρουν να καρφώσουν ένα καρφί .... μπορούν εύκολα να μάθουν και σε μια βδομάδα να καρφώνουν καρφιά ..

ένας που καρφώνει καρφιά μπορεί για παράδειγμα να κάνει σφραγίσματα ? ή να διδάξει αρχαία ελληνικά ? ή να διδάξει νέα ελληνικά ? ή να διδάξει ιστορία
γιατι αμα κατσει και διαβασει ιστορια δεν θα μπορει να διδαξει?αμα κατσει και μαθει αρχαια δεν θα ξερει?ολα μπορει να τα κανει ο καθενας αρκει να ασχοληθεί και να διαβασει.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Και αυτο τον κανει ανωτερο;

Νομιζεις οτι μπορει ετσι ευκολα ενα φλωρακι σαν αυτα τα μαλθακοποιημενα που πιθανον εισαι και εσυ αν κρινω απο τη φωτο στο αβαταρ που εχεις, να μαθει τη δουλεια ενος καλουπατζη-χτιστη-σιδερα-μπετατζη-υδραυλικου;

Τι νομιζεις οτι εχεις πετυχει Επειδη πηρες αν πτυχιο απο ενα ιδρυμα νομιζεις οτι εισαι υπερανθρωπος και πρεπει ολοι οι μη κατοχοι πτυχιου να σε προσκυνανε ως ανωτερο τους;;;

Για δες εναν αμπαλο με τη Θατσερ για αβαταρ που θελει να τον προσκυνανε ως ανωτερο οσοι δεν εχουν πτυχιο...
νομιζει ότι με τα πτυχια που εχει και τα λεφτα που βγαζει ότι ανηκει στην ανωτερα φυλη η είναι κανας γαλαζοαίματος.
αυτος πρεπει να ζει και οι αλλοι να λιμοκτονουν αυτος να γαμαει τα καλυτερα μουνια και οι αλλοι μπαζα κλπ.
αυτους ο συριζα θα τους εβαζε στις θεσεις τους θα τους ξεπατωνε στη φορολογια και με τα λεφτα αυτά θα τα εδινε στη φτωχολογιά να φαει και ασε αυτους να γκρινιαζουν και να βριζουν,οταν εφαρμοζε την κοινωνικη πολιτικη αυτοι ολοι εβγαζαν σπυρια.
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Έχει κάνει πάταγο το thread τελευταία  :rockon:

Μπαίνει ο κάθε πικραμένος και γράφει τον πόνο του.. Η πλάκα είναι ότι οι περισσότεροι όχι μόνο δεν έχουν ζήσει ποτέ εξωτερικό, ούτε καν με την εργασία δεν έχουν σχέση.

Σορρυ, συνεχίστε  :rockon:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
νομιζει ότι με τα πτυχια που εχει και τα λεφτα που βγαζει ότι ανηκει στην ανωτερα φυλη η είναι κανας γαλαζοαίματος.
αυτος πρεπει να ζει και οι αλλοι να λιμοκτονουν αυτος να γαμαει τα καλυτερα μουνια και οι αλλοι μπαζα κλπ.
αυτους ο συριζα θα τους εβαζε στις θεσεις τους θα τους ξεπατωνε στη φορολογια και με τα λεφτα αυτά θα τα εδινε στη φτωχολογιά να φαει και ασε αυτους να γκρινιαζουν και να βριζουν,οταν εφαρμοζε την κοινωνικη πολιτικη αυτοι ολοι εβγαζαν σπυρια.

Αυτό λέμε.Ωραία γίνεται αυτό το κομμουνιστικό ιδεώδες που λες ο ΣΥΡΙΖΑ τους ξεπατώνει στη φορολογία οπότε ρίχνουν όλοι επίδοση και αρχίζουν να δουλεύουν με ρυθμούς ψωλάδων όπως επί κομμουνισμού.Πού θα βρεθούν μετά τα λεφτά για τη φτωχολογιά?
Καλά με λαική δεξιά,ΠΑΣΟΚ κτλ έγινε κάτι ακόμα χειρότερο φύγαμε εντελώς,οπότε δεν υπάρχει καν η προοπτική να φτιάξουν κάποτε τα πράγματα αφού δεν υπάρχει το υποκείμενο να δουλέψει.Δεν υπάρχουν οι παραγωγικές δυνάμεις για να θρέψουν το στρατό των ψωλάδων,βυσμάτων,γόνων οπότε κάνουν μαζική εισαγωγή λάθρο μήπως και πετύχουν κάποια αντιρρόπηση.
Κούνια που τους κούναγε.Ετσι απλά νομίζεις οτι είναι punk?Εφερες τους λαθρο να με αντικαταστήσουν?Θα σου κάνω τον κώλο σουρωτήρι.
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Kman δεν ψήνεσαι να γυρίσεις Ελλάδα σε καμία 5ετια?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Kman δεν ψήνεσαι να γυρίσεις Ελλάδα σε καμία 5ετια?

Μπα,υπάρχει τεράστια τρύπα Ελλάδα,black hole επιδόσεων κι έτσι.Μόνο αν συμβεί ένα συνταρακτικό γεγονός μπορεί να γυρίσω.
Ελλάδα πρέπει να θρέψεις άπειρα στόματα,είναι άθλια η κατάσταση.Ακόμα και η κατάσταση Αλμπάνα εξωτερικό είναι καλύτερη από την κατάσταση Ελληνα εν Ελλάδι.
Ελλάδα είναι να αράξεις όταν αποσυρθείς επειδή κουράστηκες  από τους ξέφρενους ρυθμούς της Δύσης και δεν είσαι πλέον ενεργός,αλλιώς δε λέει.
Και σκέψου οτι αυτά τα λέω εγώ που έχω ακίνητη περιουσία,έτοιμη δουλειά και με παρακαλάνε όλοι οι συγγενείς να επιστρέψω Ελλάδα.Φαντάσου για τους άλλους χωρίς σοβαρά οικονομικά ερείσματα στη χώρα πώς είναι η κατάσταση.Αυτοί δε γυρίζουν ούτε του Αγίου Πούτσου ανήμερα,ούτε με σφαίρες.
Ειδικά αν έχουν φάει το φυστίκι προσαρμογής τα πρώτα 2-3 χρόνια εξωτερικό και τις απανωτές σφαλιάρες.Σιγά μην εγκαταλείψει ο άλλος αυτό που έχτισε για να έρθει να ταίζει κόπρους.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Η ελλάδα είναι τελειωμένη σήμερα.
Εγώ μένω, γιατί δεν θέλω να πάω ανήλικα παιδιά στο εξωτερικό .
Περιμένω να ενηλικιωθούν , οπότε θα είναι πλέον έλληνες και να εγκαταλείψουν τη χώρα μαζί μου.

Να μείνουν στην ελλάδα, όσοι θέλουν να πληρώνουν φόρους,
για να παίρνει 600 το μήνα το κεφάλι κάθε "πρόσφυγας & μετανάστης" που έρχεται με βάρκα ,
300 το κάθε παιδί του , 2000 για κάθε παιδί που θα γεννάει στην ελλάδα
και να του έχουν δωρεάν ενοίκιο , δωρεάν ρεύμα και δωρεάν νερό .
Και δωρεάν περίθαλψη.

Ενώ ο έλληνας, αν έχει δουλέψει από τα 15 , μέχρι τα 50 και μείνει άνεργος , δεν έχει περίθαλψη
και  θα ψοφήσει στο δρόμο , αν αρρωστήσει . Και αν μείνει άνεργος ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΤΟΥ (ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΝΗΚΕΙ)
ΜΕ ΚΟΜΜΕΝΟ ΡΕΥΜΑ ....


ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΣΧΟΥΝ , ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΕΝΦΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ....

για να παίρνει 600 το μήνα το κεφάλι κάθε "πρόσφυγας & μετανάστης" που έρχεται με βάρκα ,
300 το κάθε παιδί του , 2000 για κάθε παιδί που θα γεννάει στην ελλάδα
και να του έχουν δωρεάν ενοίκιο , δωρεάν ρεύμα και δωρεάν νερό .
Και δωρεάν περίθαλψη.

 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Είσαι λίγο υπερβολικός  :)

Αλλά οκ σε κάποια σημεία έχεις ένα δίκιο.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Είσαι λίγο υπερβολικός  :)

Αλλά οκ σε κάποια σημεία έχεις κάποιο δίκιο.

Σε τι είμαι υπερβολικός ;

Πήγαινε σε κεντρικά μέρη , να τους δεις να πληρώνουν καφέδες και κρουασάν με ... debit cards.ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ.


Ήρθαν να λύσουν το δημογραφικό της ελλάδας.
Μέχρι τα 25 , έχουν όλοι 5-6 παιδιά !


Έχεις δει κανέναν από αυτούς να είναι gay ;
Έχεις δει κανέναν από αυτούς να είναι ... trans ;;;
Έχεις δει κανέναν από αυτούς να είναι μπαφιάρης ;;;
Έχεις δει μαντηλοφορούσες να είναι λεσβίες ;;;
ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ή ΚΑΜΙΑ , να ασχολείται με σκύλους και γάτες, όπως οι ΕΛΛΗΝΕΣ ;;;

Αυτοί είναι όλοι ετερόφυλα ζευγάρια ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ.
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Για το δημογραφικό συμφωνώ μαζί σου, το πρόβλημα είναι τεράστιο και απόλυτα κρίσιμο.

Στο οικονομικό όμως δεν έχεις δίκιο, είχαμε προλάβει να τα γαμησουμε μόνοι μας πολύ πριν εμφανιστούν Πακιστανοί στην Ελλάδα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Στο οικονομικό όμως δεν έχεις δίκιο, είχαμε προλάβει να τα γαμησουμε μόνοι μας πολύ πριν εμφανιστούν Πακιστανοί στην Ελλάδα.

Και ;
Οι λάθροι δεν προκαλούν επιπλέον έξοδα ;;;;
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Ο Redpaeinz μου είχε πει ότι υποψιάζεται ότι είναι κλώνος του Βλάκμαν,υπήρχε και μιά υποψία ότι είναι κλώνος του Red.Μοιάζει ότι γράφει ο Βλάκμαν με τον Βαλκάνιο φουκαρά γιατί όλοι οι φουκαράδες τα ιδια λένε  :jerking: :2funny:.
  Αυτό να είσαι 30,40 ή 50 ζεις χωρίς αμάξι εμένα μου φένεται εξωπραγματικό  :headbang:18 εντάξει το καταλαβαίνω.
  Ο Βλάκμαν πιθανόν στο εργοστάσιο που δουλεύει να έχει και άλλους Ελληνες γ'αυτό δε λέει ούτε την πόλη που μένει  :2funny:εργοστάσια έχει παντού στη Γερμανία και φουκαράδες που δουλεύουν σ'αυτά.Γ'αυτό και κρύβετε  :2funny:γιά φαντάσου να τον βρει κάποιος και να μας δώσει φώτο από το εργοστάσιο και το διάδρομο από το δωμάτιο που του έχουν δώσει στο εργοστάσιο γιά να μένει? :2funny:Αν και το ξέρουν όλοι πως ζει  :2funny:αν πρόσεξες δεν ξαναέβαλε φώτο γιατί κράχτηκε  :2funny:.
Γιά τον Βλάκμαν όλα τα ξέρουμε.Ενας φουκαράς που στην Ελλάδα δεν είχε στον ηλιο μοιρα.Μόνο ένα σπιτι στο χωριό και πήγε στη Γερμανία και μένει σε άθλιες συνθήκες γιάτι Ελλάδα δεν είχε φράγκο  :2funny:.Και να μάθουμε αυτό που ήδη ξέρουμε δε θα αλλάξει τίποτα  :2funny:
  Ρεζιλεύοντε περισσότερο όλοι αυτοί που δε μας βάζουν φώτο από τα (διαμερίσματα) που μένουν  :2funny:πραγματικές δεν τολμάνε γιατί θα πέσει πολύ γέλιο :2funny:μουφα έβαλε ο Βαλκάνιος φουκαράς και είδες τι γελιο έπεσε  :2funny:.Ο Τραμουντάνα σίγουρα μένει σε κάποιο δωμάτιο οικοτροφείου 4-6 τετραγωνικά σαν αυτό που έβαλα φώτο  :2funny: :headbang:
  Ο Βαλκάνιος φουκαράς αν είναι υπαρκτό πρόσωπο δεν πρέπει να μένει Γερμανία.Θα αργήσει να γράψει μετά το ρεζιλίκι που έπαθε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Ελλάδα το ξέρω σε σκοτώνουν γιά 10 ευρώ και όχι μόνο στην Αχαρνών!Σας έχω γραψει ότι επίτηδες έχω ένα κινητο των 70 ευρώ γιά την  Ελλάδα και ντύνομαι όσο χειρότερα γίνεται!Και πάλι ξεχωρίζω ότι δεν είμαι από κει!Ευτυχώς που τώρα πιά δε χρειάζεται να έρχομαι  :)
Δεν παιζει να ειναι ο κμαν ο βαλκανιος πουτσαρας,αλλο στυλ γραφης,η φωτο που εχει ανεβασει ειναι εντελως διαφορετικες απο του κμαν2,τωρα ισως πονηρα αλλαζει το τροπο γραφης του για να μην τον παρουν χαμπαρι,δεν νομιζω να ειναι το ιδιο ατομο,τι πληροφοριες εχετε για τον βαλκανιο? Δεν εχει πει που δουλευει και τι κανει...απλα εχει ανεβασει ψευτικες φωτο για γκομενες,διαμερισμα κλπ..Και παιζει και η τελευταια φωτο που ανεβασε παλι να ειναι απο μεσιτικο,ψευτικη,ας βαλει μια καμερα αναποδα να δειχνει την οθονη μπουρδελα.κομ και διπλα το διαμερισμα του..Τωρα οσο για τα αμαξια,απλα εξαιτιας του χαμηλου μισθου δεν μπορουν ουτε να νοικιασουν,ο τραμουντανα πιστευω εχει διπλωμα,για τους αλλους αμφιβαλλω..Προτεινω να ανοιξουμε μια ψηφοφορια για το μεγαλυτερο ναυαγιο ελληνα του εξωτερικου...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Το Δημητράκη τον ζηλεύουν πολλοί , γιατί δεν υπήρξε ποτέ υπάλληλος.
Όσοι του τη λένε, είναι όλοι μισθωτοί .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom