Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 995K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,1%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 266 74,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    355

NIKKKK

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
31
Like
33
Πόντοι
0

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.849
Κριτικές
21
Like
10.996
Πόντοι
4.546
Για Αθηνα τι δουλεια θα προτεινατε για 1 μερα τη βδομαδα καθαρα και μονο για ξεμουδιασμα απο τη δουλεια με υπολογιστη;
Αντι για γυμναστηριο δηλαδη, που προσωπικα δεν το πολυγουσταρω/βαριεμαι, καλυτερα ενα μεροκαματακι για ξεμουδιασμα.
Υδραυλικός :grin:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.233
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Που στην Ριβιέρα είσαι???

La Grande Motte (θέρετρο του Montpellier)

la-grande-motte.png
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Για Αθηνα τι δουλεια θα προτεινατε για 1 μερα τη βδομαδα καθαρα και μονο για ξεμουδιασμα απο τη δουλεια με υπολογιστη;
Αντι για γυμναστηριο δηλαδη, που προσωπικα δεν το πολυγουσταρω/βαριεμαι, καλυτερα ενα μεροκαματακι για ξεμουδιασμα.
νοίκασε ενα ταξι μονο για σκ
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Δεν θα βρεις πολυ κίνηση,θα μιλας με κοσμο,θα εισαι εκτος γραφειου,και τα νοικια αυτο το καιρο ειναι ξεφτιλα (και θα ειναι...για αυτο και θα τα στειλω ολα νυχτα να ξεμπερδευω μια και καλη)
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
και αν με ρωτησεις τι θα βγάλεις,αν το δουλεψεις μαζι με διπλη (λογω σαββατου) σιγουρα μια 200ρα καθαρη το σκ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καντο τωρα ομως πριν τον σεππτεμβρη-οκτωβρη
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
Για Αθηνα τι δουλεια θα προτεινατε για 1 μερα τη βδομαδα καθαρα και μονο για ξεμουδιασμα απο τη δουλεια με υπολογιστη;
Αντι για γυμναστηριο δηλαδη, που προσωπικα δεν το πολυγουσταρω/βαριεμαι, καλυτερα ενα μεροκαματακι για ξεμουδιασμα.
Κάνε εσκορτ σερβισ.
Βάλε πιξι κ Βολταίρο να σου βρουν πελάτες
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.233
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Δεν έχω φτάσει μέχρι εκεί? Πως είναι, σαν την Νίκαια? Καλύτερα? Χειρότερα?
Η Νίκαια είναι πολύ ανώτερη σε κοσμοπολιτισμό και glamour.
Το Montpellier είναι μία συμπαθητική ιντερνάσιοναλ πόλη, με την έννοια ότι έχει expats από πολλά ξένα μέρη, αλλά είναι περισσότερο φοιτητούπολη (με άπειρες γκόμενες).

Οι glamour περιοχές εδώ είναι η Grande Motte και το Carnon παραλιακά.
Η ζωή είναι ποιοτικότερη της Κυανής Ακτής από την άποψη ησυχίας, ασφάλειας και πράσινου.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.539
Πόντοι
2.406
Η Νίκαια είναι πολύ ανώτερη σε κοσμοπολιτισμό και glamour.
Το Montpellier είναι μία συμπαθητική ιντερνάσιοναλ πόλη, με την έννοια ότι έχει expats από πολλά ξένα μέρη, αλλά είναι περισσότερο φοιτητούπολη (με άπειρες γκόμενες).

Οι glamour περιοχές εδώ είναι η Grande Motte και το Carnon παραλιακά.
Η ζωή είναι ποιοτικότερη της Κυανής Ακτής από την άποψη ησυχίας, ασφάλειας και πράσινου.
Ωραίο ακούγεται. Μπορεί να περάσω κάποια στιγμή που θα κατέβω νότια...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Έλεος ρε τύποι.
Ο ένας γράφει 10 ποστ για τις εμπειρίες του με την εφορία της Ελλάδος, ο άλλος ρωτάει τι δουλειά να κάνει στην Ελλάδα.

Παλληκάρια τον τίτλο του θέματος τον βλέπετε.
Αφήστε να ποσταρουν όσοι έχουν να πουν κάτι χρήσιμο και σχετικό για το θέμα.
Γράψτε τα άσχετα αλλού.
 
  • Like
Αντιδράσεις: c79t
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Θελει αδεια οδηγου ε; Ποσο καιρο παιρνει να βγει;
Δεν είναι τίποτα αυτό.. Κανα μηνα νομίζω αλλά για ρωτα στο υπουργείο γιατί ίσως έχουν αλλάξει πολλα από τότε που μπήκα εγώ
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.233
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Ωραίο ακούγεται. Μπορεί να περάσω κάποια στιγμή που θα κατέβω νότια...

Αν θες να πάρεις μια ιδέα, πήγαινε σε αυτό το νήμα και διάβαζε μόνο τα δικά μου ποστς και του @passas87 που έκανε μεταπτυχιακό στο Montpellier. Τον έκανα tag να μας πει αν θέλει, αν έχει κατεβεί κι ως την Grande Motte που μένω.

 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Θελει αδεια οδηγου ε; Ποσο καιρο παιρνει να βγει;
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Αν θες να πάρεις μια ιδέα, πήγαινε σε αυτό το νήμα και διάβαζε μόνο τα δικά μου ποστς και του @passas87 που έκανε μεταπτυχιακό στο Montpellier. Τον έκανα tag να μας πει αν θέλει, αν έχει κατεβεί κι ως την Grande Motte που μένω.

Δυστηχως οχι φιλε μου. Το πιο μακρινο που ειχα παει ηταν στο εμπορικο κεντρο Odyseeum εκει που τερματιζει η γραμμη 1 του τραμ.
Να φανταστεις 1 χρονο ουτε στην παραλια για μπανιο δεν ειχα παει. Να ειμαι ειλικρινης δεν πηγα για dolce-vita , πιο πολυ για σπουδες πηγα και περισσοτερο στο 1 εξαμηνο των σπουδων. Στο β εξαμηνο ημουν σπιτι - πανεπιστημιο, πανεπιστημιο-σπιτι.
Πιο πολυ κεντρο εβγαινα, σου εχω πει ηδη που + σε ενα τεραστιο club που δεν θυμαμαι πως το λενε. Με 2 οροφους ηταν.......
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
μια δουλεια που μετάνιωσα που δεν εκανα στη ζωη μου ειναι.....ψαρας στη νορβηγια:grin: (το εννοω)
Εγώ πιλότος. Αν και κάτοχος άδειας μονοκινητήριου πολυ θα ήθελα να πετάξω μαχητικό!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom