Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
Ακόμα μιλάς καράφλα;
Σου είχα δώσει ευκαιρία να αποδείξεις ότι είσαι άνδρας και δεν τη δέχτηκες.
Κοροϊδεύεις επειδή άλλοι δουλεύουν και βγάζουν κάποια καλά χρήματα, ενώ εσύ τρως χέσιμο για να ζήσεις;

Ευτυχώς όλοι ξέρουμε ότι δεν φοράς παντελόνια τώρα, αφού κολωσες όταν σου είπα να βάλουμε ένα στοίχημα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Αυτα τα γραφει ο τσαμπικος για να κερδισει τις εντυπωσεις.
Ποτέ απο τα γραφομενα μου δεν εχω δωσει το δικαιωμα σε κανεναν να πιστευει πως δεν σεβομαι τον συνανθρωπο μου. Το απεδειξα και με τις τόσες αγγελίες και ευκαιρειες ζωης που ποσταρα εδω μεσα.


Εγω ειπα : τι ειναι αυτο που θα μπορουσε να συμβει σε καποιον υποψηφιο εργαζομενο στην επιχειρηση του τσαμπικου, που θα πηγαινε για ολη τη σεζον για 6.000€, δουλευοντας καθε μερα!! Χωρις ρεπω!! 12-14ωρες την ημερα!! Υποχρεομενος να μιλαει στον πληθυντικο στον οποιοδηποτε τσαμπικο που θελει να φερετε στον εργαζομενο σαν σκλαβο,
αποδειξη το οτι δεν επιτρεπει στον εργαζομενο σερβιτορο ακουσον ακουσον ,το δικαιωμα να δεχετε φιλοδωρηματα!!
Ενω θα μπορουσε αυτος ο οποιοσδηποτε , να εχει την οικονομικη του ανεξαρτησία και να φερετε στον τσαμπικο οπως του αρμοζει,.... υποτιμητικα δηλαδη...
Και στο παραδειγμα μου ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΓΕΝΙΚΑ, ανεφερα μονο το δικο μου νικ και του τσαμπικου. Οποιος θελει ας ψαξει τα γραφομενα μου κι ας το ποσταρει. Τοτε διαγραφομαι αυτοματως.
Ο τσαμπικος διαγραφετε αυτοματως αν βρω το ποστ που λεει πως δεν επιτρεπει στον σερβιτορο (ακουσον ακουσον) να δεχτει φιλοδωρημα??

Δεν διαβασα καπου τον τσαμπικο να εχει γραψει μια συγνωμη για τις προτροπες του σε καποιον να μεταναστευσει στην Λευκορωσία, με ολα αυτα τα τραγικα συμβαντα που συμβαινουν εκει.
Αλλα τι να περιμενει καποιος απο καποιον που εχει ως ινδαλμα τον δημητρακη29 και θεωρει τον εαυτο του φουκαρα σε συγκριση με τον δημητρακη29...μονος του τα γραφει

Ακομη μια φορα που προστατεψαμε τον ανυποψιαστο υποψηφιο μεταναστη απο ανευθυνους,και μισανθρωπους ξερολες.
Εγω προτεινα στον υποψηφιο μεταναστη γερμανια, με στοιβαροτητα, σιγουρια, ευρω, ασφαλεια.

Τα συμπερασματα δικα σας....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ακόμα μιλάς καράφλα;
Σου είχα δώσει ευκαιρία να αποδείξεις ότι είσαι άνδρας και δεν τη δέχτηκες.
Κοροϊδεύεις επειδή άλλοι δουλεύουν και βγάζουν κάποια καλά χρήματα, ενώ εσύ τρως χέσιμο για να ζήσεις;

Ευτυχώς όλοι ξέρουμε ότι δεν φοράς παντελόνια τώρα, αφού κολωσες όταν σου είπα να βάλουμε ένα στοίχημα.

Καλά πάω τώρα να πάρω άλλο ένα χιλιάρικο που μου ήρθε έξτρα ενώ δεν το περίμενα :2funny:και κάτσε εσύ και γράφε συμβουλές γιά την υπέροχη ζωή στη Μάλτα :2funny::jerking: :2funny::jerking:
Εννοείται ότι θα σας τα βάλω φωτογραφία :2funny:
Περιμενα 500 στην κάρτα αλλά επειδή θα πάρω κάτι παραπάνω είπα να μου τα στείλουν :2funny:
Αυτό το μήνα χέστηκα στο χρήμα 1.500+1.000 που σας έβαλα και τώρα και άλλα :2funny:

Αυτα τα γραφει ο τσαμπικος για να κερδισει τις εντυπωσεις.
Ποτέ απο τα γραφομενα μου δεν εχω δωσει το δικαιωμα σε κανεναν να πιστευει πως δεν σεβομαι τον συνανθρωπο μου. Το απεδειξα και με τις τόσες αγγελίες και ευκαιρειες ζωης που ποσταρα εδω μεσα.


Εγω ειπα : τι ειναι αυτο που θα μπορουσε να συμβει σε καποιον υποψηφιο εργαζομενο στην επιχειρηση του τσαμπικου, που θα πηγαινε για ολη τη σεζον για 6.000€, δουλευοντας καθε μερα!! Χωρις ρεπω!! 12-14ωρες την ημερα!! Υποχρεομενος να μιλαει στον πληθυντικο στον οποιοδηποτε τσαμπικο που θελει να φερετε στον εργαζομενο σαν σκλαβο,
αποδειξη το οτι δεν επιτρεπει στον εργαζομενο σερβιτορο ακουσον ακουσον ,το δικαιωμα να δεχετε φιλοδωρηματα!!
Ενω θα μπορουσε αυτος ο οποιοσδηποτε , να εχει την οικονομικη του ανεξαρτησία και να φερετε στον τσαμπικο οπως του αρμοζει,.... υποτιμητικα δηλαδη...
Και στο παραδειγμα μου ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΓΕΝΙΚΑ, ανεφερα μονο το δικο μου νικ και του τσαμπικου. Οποιος θελει ας ψαξει τα γραφομενα μου κι ας το ποσταρει. Τοτε διαγραφομαι αυτοματως.
Ο τσαμπικος διαγραφετε αυτοματως αν βρω το ποστ που λεει πως δεν επιτρεπει στον σερβιτορο (ακουσον ακουσον) να δεχτει φιλοδωρημα??

Δεν διαβασα καπου τον τσαμπικο να εχει γραψει μια συγνωμη για τις προτροπες του σε καποιον να μεταναστευσει στην Λευκορωσία, με ολα αυτα τα τραγικα συμβαντα που συμβαινουν εκει.
Αλλα τι να περιμενει καποιος απο καποιον που εχει ως ινδαλμα τον δημητρακη29 και θεωρει τον εαυτο του φουκαρα σε συγκριση με τον δημητρακη29...μονος του τα γραφει

Ακομη μια φορα που προστατεψαμε τον ανυποψιαστο υποψηφιο μεταναστη απο ανευθυνους,και μισανθρωπους ξερολες.
Εγω προτεινα στον υποψηφιο μεταναστη γερμανια, με στοιβαροτητα, σιγουρια, ευρω, ασφαλεια.

Τα συμπερασματα δικα σας....
Ναι δε λέω βοηθάς πολύ τον κόσμο :2funny: το εργασιακό περιβάλλον στα Ελληνικά εστιατόρια της Γερμανίας είναι ότι καλύτερο :2funny::2funny::2funny::2funny::headbang:
Αυτή τη βδομάδα θα φας 2 ατομικές βόμβες :2funny::2funny::2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Ναι πασάκο μου ο,τι πεις :tooth::tooth::tooth:
tenor.gif
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
`Αυτό το μήνα χέστηκα στο χρήμα 1.500+1.000 που σας έβαλα και τώρα και άλλα`

Χεστηκα στο χρήμα γράφει ο καραφλομογγόλος.

Όλο αυτογκόλ βάζει

:2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αυτα τα γραφει ο τσαμπικος για να κερδισει τις εντυπωσεις.
Ποτέ απο τα γραφομενα μου δεν εχω δωσει το δικαιωμα σε κανεναν να πιστευει πως δεν σεβομαι τον συνανθρωπο μου. Το απεδειξα και με τις τόσες αγγελίες και ευκαιρειες ζωης που ποσταρα εδω μεσα.


Εγω ειπα : τι ειναι αυτο που θα μπορουσε να συμβει σε καποιον υποψηφιο εργαζομενο στην επιχειρηση του τσαμπικου, που θα πηγαινε για ολη τη σεζον για 6.000€, δουλευοντας καθε μερα!! Χωρις ρεπω!! 12-14ωρες την ημερα!! Υποχρεομενος να μιλαει στον πληθυντικο στον οποιοδηποτε τσαμπικο που θελει να φερετε στον εργαζομενο σαν σκλαβο,
αποδειξη το οτι δεν επιτρεπει στον εργαζομενο σερβιτορο ακουσον ακουσον ,το δικαιωμα να δεχετε φιλοδωρηματα!!
Ενω θα μπορουσε αυτος ο οποιοσδηποτε , να εχει την οικονομικη του ανεξαρτησία και να φερετε στον τσαμπικο οπως του αρμοζει,.... υποτιμητικα δηλαδη...
Και στο παραδειγμα μου ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΓΕΝΙΚΑ, ανεφερα μονο το δικο μου νικ και του τσαμπικου. Οποιος θελει ας ψαξει τα γραφομενα μου κι ας το ποσταρει. Τοτε διαγραφομαι αυτοματως.
Ο τσαμπικος διαγραφετε αυτοματως αν βρω το ποστ που λεει πως δεν επιτρεπει στον σερβιτορο (ακουσον ακουσον) να δεχτει φιλοδωρημα??

Δεν διαβασα καπου τον τσαμπικο να εχει γραψει μια συγνωμη για τις προτροπες του σε καποιον να μεταναστευσει στην Λευκορωσία, με ολα αυτα τα τραγικα συμβαντα που συμβαινουν εκει.
Αλλα τι να περιμενει καποιος απο καποιον που εχει ως ινδαλμα τον δημητρακη29 και θεωρει τον εαυτο του φουκαρα σε συγκριση με τον δημητρακη29...μονος του τα γραφει

Ακομη μια φορα που προστατεψαμε τον ανυποψιαστο υποψηφιο μεταναστη απο ανευθυνους,και μισανθρωπους ξερολες.
Εγω προτεινα στον υποψηφιο μεταναστη γερμανια, με στοιβαροτητα, σιγουρια, ευρω, ασφαλεια.

Τα συμπερασματα δικα σας....
Είπα να κόψω να ασχολούμαι μαζί σου διότι είσαι άνθρωπος μνησίκακος χαμηλότατου επιπέδου αλλά κάποιες απο τις χοντράδες που γράφεις δεν πρέπει να μείνουν αναπάντητες!
Το μοναδικό που θα πω για εμένα είναι πως μέχρι ένα χρόνο πριν γραφτώ στο site σαν Glock, δουλευα απο μικρός σε ξένες επιχειρήσεις για 30Ε μεροκάματο! Είναι περιπου 4-5 επιχειρήσεις και διατηρώ άψογη σχέση με τα πρώην μου αφεντικά όπως και έχω άριστες σχέσεις με τους πρώην υπαλλήλους μου που σε κάποιους η εμπειρία που αποκόμισαν απο τη δουλειά τους μαζί μου τους βοηθάει στη παραπέρα επαγγελματική ζωή τους!
Η επιχείρηση μου δεν δέχεται τιπς ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ! Αν κάποιος πελάτης αφήσει κάτι, παει αυτόματα στα παιδιά που δουλεύουν μαζί μου ή αν δεν είναι εδώ το επιστρέφω σε μορφή δώρου αντίστοιχης αξίας στον πελάτη! Αυτά για εμένα!
Για εξήγησε μου ακριβώς τι εννοείς λέγοντας πως αν είναι κάποιος οικονομικά ανεξάρτητος ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΥΠΟΤΙΜΑΕΙ τον συνανθρωπό του? Τι καλάμι έχεις καβαλήσει τύπε? Από που κι ως που υποτιμάς ανθρώπους? Κάτι τέτοιοι σαν κι εσένα έχουν φύγει με κλωτσιές απο το νησί!
Όσο για την Λευκορωσία, είναι μια χαρά χώρα με μια χαρά Πρόεδρο! Η προσπάθεια της Δύσης να την αποσταθεροποιήσει και να την κάνει έναν βόθρο όπως είναι οι ίδιοι, ελπίζω να πέσει στο κενό!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μα έτσι κάνουν όλοι οι κακομοίρηδες που δουλεύουν στη Γερμανία :2funny:.Συνήθως αγωράζουν ένα μεταχειρησμένο αμάξι και έρχονται Ελλάδα και το παίζουν μεγιστάνες και δίνουν 2 Ευρώ πουρμπουάρ όπως γράφει :2funny:Βέβαια ο κόσμος έχει μάθει πιά πως ζούνε :2funny::vomit:
Κρίμα που δεν έρχονται πιά εδώ φουκαράδες σαν κ'αυτόν :2funny:έριχνα τρομερό γέλιο με την κακομοιριά τους :2funny:

Πάρτε και την πρώτη βόμβα που σας έλεγα,νόμιζα ότι θα λάβω 500 στην κάρτα αλλά αυτό το μήνα πήγαν όλα πολύ καλύτερα και πήρα 1.000 και είπα να μου τα στείλουν.Αυτό το μήνα έσκισα,βέβαια έχω πολλά έξοδα αλλά έτσι είναι η ζωή.
Είναι πολύ ευχάριστο γιατί δεν τα περίμενα :wink: περιμενα να μου βάλουν 500 στην κάρτα αλλά ήμουν πολύ τυχερός :wink:
Κάποιος ηλίθιος είχε πει ότι τα βγάζω από το λογαριασμό μου :jerking:συνέχεια σας βάζω και το χαρτί από την Ελλάδα (ή την Κύπρο :2funny:) μόνο εκεί τα χαρτιά στις τράπεζες γράφουν στα Ελληνικά :2funny:.και γράφουν και τη σημερινή ημερομηνία.
Το μόνο που μπορούν να πούν οι σινομωσιολόγοι είναι ότι μου τα έστειλε ο Χάρης από την Κύπρο επειδή τον εκβίαζα ότι θα τον δέσω και θα βάλω να τον κατουρίσουν αν δεν μου τα στείλει :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:.

την παρασκευή θα ρίξω κ'άλλη ατομική βόμβα :2funny:.
Ο γκαστερμπά'ι'τερ πρεπει να έχει πάθει κωλούμπρα :2funny: 3.500 αυτό το μήνα :2funny: με αποδείξεις :2funny: και έχω να παίρνω και τα 300 της κόρης μου :2funny:
 

Συνημμένα

  • βομβα.jpg
    βομβα.jpg
    265,4 KB · Εμφανίσεις: 29
  • βομβα2.jpg
    βομβα2.jpg
    210,9 KB · Εμφανίσεις: 30
  • βομβα3.jpg
    βομβα3.jpg
    318,9 KB · Εμφανίσεις: 28
  • βομβα4.jpg
    βομβα4.jpg
    448 KB · Εμφανίσεις: 26

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μα έτσι κάνουν όλοι οι κακομοίρηδες που δουλεύουν στη Γερμανία :2funny:.Συνήθως αγωράζουν ένα μεταχειρησμένο αμάξι και έρχονται Ελλάδα και το παίζουν μεγιστάνες και δίνουν 2 Ευρώ πουρμπουάρ όπως γράφει :2funny:Βέβαια ο κόσμος έχει μάθει πιά πως ζούνε :2funny::vomit:
Κρίμα που δεν έρχονται πιά εδώ φουκαράδες σαν κ'αυτόν :2funny:έριχνα τρομερό γέλιο με την κακομοιριά τους :2funny:

Πάρτε και την πρώτη βόμβα που σας έλεγα,νόμιζα ότι θα λάβω 500 στην κάρτα αλλά αυτό το μήνα πήγαν όλα πολύ καλύτερα και πήρα 1.000 και είπα να μου τα στείλουν.Αυτό το μήνα έσκισα,βέβαια έχω πολλά έξοδα αλλά έτσι είναι η ζωή.
Είναι πολύ ευχάριστο γιατί δεν τα περίμενα :wink: περιμενα να μου βάλουν 500 στην κάρτα αλλά ήμουν πολύ τυχερός :wink:
Κάποιος ηλίθιος είχε πει ότι τα βγάζω από το λογαριασμό μου :jerking:συνέχεια σας βάζω και το χαρτί από την Ελλάδα (ή την Κύπρο :2funny:) μόνο εκεί τα χαρτιά στις τράπεζες γράφουν στα Ελληνικά :2funny:.και γράφουν και τη σημερινή ημερομηνία.
Το μόνο που μπορούν να πούν οι σινομωσιολόγοι είναι ότι μου τα έστειλε ο Χάρης από την Κύπρο επειδή τον εκβίαζα ότι θα τον δέσω και θα βάλω να τον κατουρίσουν αν δεν μου τα στείλει :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:.

την παρασκευή θα ρίξω κ'άλλη ατομική βόμβα :2funny:.
Ο γκαστερμπά'ι'τερ πρεπει να έχει πάθει κωλούμπρα :2funny: 3.500 αυτό το μήνα :2funny: με αποδείξεις :2funny: και έχω να παίρνω και τα 300 της κόρης μου :2funny:

πόσο παπάρας μπορεί να είσαι για να παίρνεις λεφτά από την κόρη σου και να το διατυμπανίζεις κιόλας??
ΠΟΣΟ????

Ήξερα με ποιά έκανα παιδί :2funny:όχι θα είμαι φουκαράς σαν κ'εσένα.Εσύ στην καλύτερη περίπτωση να παίρνεις ένα μισθό,στη χειρότερη μακροχρόνιος άνεργος :2funny:


Μια ζωή λεφτά από τους γονείς και από την κόρη

Επάγγελμα.....ΠΑΡΑΣΙΤΟ

Από το να είμαι ψεύτης και φουκαράς σαν κ'εσένα προτιμάω το παράσιτο :2funny:
Πότε θα δούνε ότι άρχισες πάλι να γράφεις ψέματα :2funny:γιά να σε ξεσκίσουν πάλι :2funny:
Εγώ δεν λέω ψέματα όπως εσύ :2funny:ούτε βάζω κουρτίνες και λέω ότι είναι Γερμανίδες γκόμενες μου :2funny: ούτε κλέβω φωτογραφίες από μεσητικά και λέω ότι είναι το διαμέρισμα που νοικιάζω :2funny::2funny:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Εγώ πάντως του έστειλα μέσω Western Union πριν από λίγο 500 Ευρώ κλωτσιές.

Όποιος θέλει να του στείλει και αυτός PM.
 

Συνημμένα

  • DIMITRAKAROS 500 KLOTSIES.jpg
    DIMITRAKAROS 500 KLOTSIES.jpg
    194,2 KB · Εμφανίσεις: 26
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εγώ πάντως του έστειλα μέσω Western Union πριν από λίγο 500 Ευρώ κλωτσιές.

Όποιος θέλει να του στείλει και αυτός PM.

:2funny::2funny::2funny::2funny:

Ο γελοίος ο καράφλας φτιάχνει μόνος του χαρτιά και στέλνει λεφτά στον εαυτό του.
Μάλλον τον χέζει και η χοντρή ταμίας...:tooth::tooth::tooth:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγώ πάντως του έστειλα μέσω Western Union πριν από λίγο 500 Ευρώ κλωτσιές.

Όποιος θέλει να του στείλει και αυτός PM.

Εσύ είσαι από τους μεγαλύτερους φτωχομπινέδες :2funny:με 1.000 Ευρώ θα την έβγαζες άνετα 4 μήνες :2funny:περιμένεις της τυρόπιτες που δεν πουλησε στο φούρνο ο σκρουτζ να σου της φέρει γιά να φας κακομοίρη :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Αυτα τα γραφει ο τσαμπικος για να κερδισει τις εντυπωσεις.
Ποτέ απο τα γραφομενα μου δεν εχω δωσει το δικαιωμα σε κανεναν να πιστευει πως δεν σεβομαι τον συνανθρωπο μου. Το απεδειξα και με τις τόσες αγγελίες και ευκαιρειες ζωης που ποσταρα εδω μεσα.


Εγω ειπα : τι ειναι αυτο που θα μπορουσε να συμβει σε καποιον υποψηφιο εργαζομενο στην επιχειρηση του τσαμπικου, που θα πηγαινε για ολη τη σεζον για 6.000€, δουλευοντας καθε μερα!! Χωρις ρεπω!! 12-14ωρες την ημερα!! Υποχρεομενος να μιλαει στον πληθυντικο στον οποιοδηποτε τσαμπικο που θελει να φερετε στον εργαζομενο σαν σκλαβο,
αποδειξη το οτι δεν επιτρεπει στον εργαζομενο σερβιτορο ακουσον ακουσον ,το δικαιωμα να δεχετε φιλοδωρηματα!!
Ενω θα μπορουσε αυτος ο οποιοσδηποτε , να εχει την οικονομικη του ανεξαρτησία και να φερετε στον τσαμπικο οπως του αρμοζει,.... υποτιμητικα δηλαδη...
Και στο παραδειγμα μου ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΓΕΝΙΚΑ, ανεφερα μονο το δικο μου νικ και του τσαμπικου. Οποιος θελει ας ψαξει τα γραφομενα μου κι ας το ποσταρει. Τοτε διαγραφομαι αυτοματως.
Ο τσαμπικος διαγραφετε αυτοματως αν βρω το ποστ που λεει πως δεν επιτρεπει στον σερβιτορο (ακουσον ακουσον) να δεχτει φιλοδωρημα??

Δεν διαβασα καπου τον τσαμπικο να εχει γραψει μια συγνωμη για τις προτροπες του σε καποιον να μεταναστευσει στην Λευκορωσία, με ολα αυτα τα τραγικα συμβαντα που συμβαινουν εκει.
Αλλα τι να περιμενει καποιος απο καποιον που εχει ως ινδαλμα τον δημητρακη29 και θεωρει τον εαυτο του φουκαρα σε συγκριση με τον δημητρακη29...μονος του τα γραφει

Ακομη μια φορα που προστατεψαμε τον ανυποψιαστο υποψηφιο μεταναστη απο ανευθυνους,και μισανθρωπους ξερολες.
Εγω προτεινα στον υποψηφιο μεταναστη γερμανια, με στοιβαροτητα, σιγουρια, ευρω, ασφαλεια.

Τα συμπερασματα δικα σας....
Είπα να κόψω να ασχολούμαι μαζί σου διότι είσαι άνθρωπος μνησίκακος χαμηλότατου επιπέδου αλλά κάποιες απο τις χοντράδες που γράφεις δεν πρέπει να μείνουν αναπάντητες!
Το μοναδικό που θα πω για εμένα είναι πως μέχρι ένα χρόνο πριν γραφτώ στο site σαν Glock, δουλευα απο μικρός σε ξένες επιχειρήσεις για 30Ε μεροκάματο! Είναι περιπου 4-5 επιχειρήσεις και διατηρώ άψογη σχέση με τα πρώην μου αφεντικά όπως και έχω άριστες σχέσεις με τους πρώην υπαλλήλους μου που σε κάποιους η εμπειρία που αποκόμισαν απο τη δουλειά τους μαζί μου τους βοηθάει στη παραπέρα επαγγελματική ζωή τους!
Η επιχείρηση μου δεν δέχεται τιπς ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ! Αν κάποιος πελάτης αφήσει κάτι, παει αυτόματα στα παιδιά που δουλεύουν μαζί μου ή αν δεν είναι εδώ το επιστρέφω σε μορφή δώρου αντίστοιχης αξίας στον πελάτη! Αυτά για εμένα!
Για εξήγησε μου ακριβώς τι εννοείς λέγοντας πως αν είναι κάποιος οικονομικά ανεξάρτητος ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΥΠΟΤΙΜΑΕΙ τον συνανθρωπό του? Τι καλάμι έχεις καβαλήσει τύπε? Από που κι ως που υποτιμάς ανθρώπους? Κάτι τέτοιοι σαν κι εσένα έχουν φύγει με κλωτσιές απο το νησί!
Όσο για την Λευκορωσία, είναι μια χαρά χώρα με μια χαρά Πρόεδρο! Η προσπάθεια της Δύσης να την αποσταθεροποιήσει και να την κάνει έναν βόθρο όπως είναι οι ίδιοι, ελπίζω να πέσει στο κενό!
Να με συγχωρεις αλλα εγω μετεφερα λογια δικα σου σχετικα με τους υπαλληλους σου που απαγορευσες να δεχοντε τιπς. Τωρα λες διαφορετικα πραματα γιατι μαλλον καταλαβες την λακαμια που ειπες . Ας ειναι, σε καθε περιπτωση καταλαβες το λαθος σου μετα το κραξιμο.

Οσο για Λευκορωσια, εφοσον την κρινεις παραδεισο, γιατι δεν πας εσυ να ανοιξεις τον δρομο των επενδυσεων αφου εισαι τοσο σιγουρος?
Θα ειναι καλυτερα λες αφου. Θα ξεφυγεις κ απο την φουκαροσυνη οπως μονος σου λες....
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746

Συνημμένα

  • ShamefulSlightHornshark-max-1mb.gif
    ShamefulSlightHornshark-max-1mb.gif
    806,3 KB · Εμφανίσεις: 30

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Μα έτσι κάνουν όλοι οι κακομοίρηδες που δουλεύουν στη Γερμανία :2funny:.Συνήθως αγωράζουν ένα μεταχειρησμένο αμάξι και έρχονται Ελλάδα και το παίζουν μεγιστάνες και δίνουν 2 Ευρώ πουρμπουάρ όπως γράφει :2funny:Βέβαια ο κόσμος έχει μάθει πιά πως ζούνε :2funny::vomit:
Κρίμα που δεν έρχονται πιά εδώ φουκαράδες σαν κ'αυτόν :2funny:έριχνα τρομερό γέλιο με την κακομοιριά τους :2funny:

Πάρτε και την πρώτη βόμβα που σας έλεγα,νόμιζα ότι θα λάβω 500 στην κάρτα αλλά αυτό το μήνα πήγαν όλα πολύ καλύτερα και πήρα 1.000 και είπα να μου τα στείλουν.Αυτό το μήνα έσκισα,βέβαια έχω πολλά έξοδα αλλά έτσι είναι η ζωή.
Είναι πολύ ευχάριστο γιατί δεν τα περίμενα :wink: περιμενα να μου βάλουν 500 στην κάρτα αλλά ήμουν πολύ τυχερός :wink:
Κάποιος ηλίθιος είχε πει ότι τα βγάζω από το λογαριασμό μου :jerking:συνέχεια σας βάζω και το χαρτί από την Ελλάδα (ή την Κύπρο :2funny:) μόνο εκεί τα χαρτιά στις τράπεζες γράφουν στα Ελληνικά :2funny:.και γράφουν και τη σημερινή ημερομηνία.
Το μόνο που μπορούν να πούν οι σινομωσιολόγοι είναι ότι μου τα έστειλε ο Χάρης από την Κύπρο επειδή τον εκβίαζα ότι θα τον δέσω και θα βάλω να τον κατουρίσουν αν δεν μου τα στείλει :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:.

την παρασκευή θα ρίξω κ'άλλη ατομική βόμβα :2funny:.
Ο γκαστερμπά'ι'τερ πρεπει να έχει πάθει κωλούμπρα :2funny: 3.500 αυτό το μήνα :2funny: με αποδείξεις :2funny: και έχω να παίρνω και τα 300 της κόρης μου :2funny:







Aφου δεν δουλευεις τι σε στεναχωρει και κακογερασες ετσι?
 

indianapacer11

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
265
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
1
Καλησπερα.
Εχω προσφορα για ιρλανδια για πολυ καλη εταιρεια του τεχνολογικου κλαδου με 80.000 ευρω μεικτο ετησιο εισοδημα. Πρεπει να ειναι καθαρο περιπου στα 4.500-4.600 ευρω. Το βλεπετε ικανοποιητικο? Τα ενοικια εκει ειναι περιπου στα 1.500 ευρω αν θες να εισαι κοντα στο χωρο εργασιας σου , και σε σχετικα καλο διαμερισμα.Αν ξερει καποιος θα εκτιμουσα την αποψη του.
 

indianapacer11

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
265
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
1
ΙΡΛΑΝΔΙΑ
Καλησπερα.
Εχω προσφορα για ιρλανδια για πολυ καλη εταιρεια του τεχνολογικου κλαδου με 80.000 ευρω μεικτο ετησιο εισοδημα. Πρεπει να ειναι καθαρο περιπου στα 4.500-4.600 ευρω. Το βλεπετε ικανοποιητικο? Τα ενοικια εκει ειναι περιπου στα 1.500 ευρω αν θες να εισαι κοντα στο χωρο εργασιας σου , και σε σχετικα καλο διαμερισμα.Αν ξερει καποιος θα εκτιμουσα την αποψη του.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Τύπε είσαι σε λάθος forum και λάθος thread. :S

Διάβασε λίγο πιο πάνω και θα καταλάβεις. :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom