Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
Οι Έλληνες δεν κάνουν για μάνατζερ γιατι είναι στην πλειοψηφία τους ζώα και νομίζουν ότι αν κάνουν λεφτά και είναι αφεντικά τους ανήκει το σύμπαν. Νομίζουν ότι οι υπάλληλοι είναι σκλάβοι.

Για αυτό προσωπικά προτιμώ να δουλεύω πάντα με ξένα αφεντικά εδώ και 6 χρόνια που είμαι στο εξωτερικό.
Και γενικά αυτή την συμπεριφορά την έχουν πολλοί Μεσογειακοί λαοί, όπως Μαλτεζοι, Κυπραιοι κλπ.

Όμως αν πάνε και δουλέψουν ή σπουδάσουν έξω και ανοίξει λίγο η κεφάλα τους, τότε μπορεί να στρώσουν.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
[quote author=xenitemenos1 link=undefined date=undefined]Οι Έλληνες δεν κάνουν για μάνατζερ γιατι είναι στην πλειοψηφία τους ζώα και νομίζουν ότι αν κάνουν λεφτά και είναι αφεντικά τους ανήκει το σύμπαν. Νομίζουν ότι οι υπάλληλοι είναι σκλάβοι.Για αυτό προσωπικά προτιμώ να δουλεύω πάντα με ξένα αφεντικά εδώ και 6 χρόνια που είμαι στο εξωτερικό.
Και γενικά αυτή την συμπεριφορά την έχουν πολλοί Μεσογειακοί λαοί, όπως Μαλτεζοι, Κυπραιοι κλπ.Όμως αν πάνε και δουλέψουν ή σπουδάσουν έξω και ανοίξει λίγο η κεφάλα τους, τότε μπορεί να στρώσουν.[/quote]

Πρέπει να σε έχουν υποτιμίσει πάρα πολύ οι Έλληνες προ'ι'στάμενοι!Δε λέω έχεις κάνει μεγάλη πρόοδο από το ιμηυπόγειο στην Κυψέλη που έμενες στην Ελλάδα και δεν είχες λεφτά ούτε γιά σουβλάκι τώρα νοικιάζεις διαμέρισμα με μπαλκόνι που μπορείς να πίνεις καφέ και να τρως φέτα,μπορείς να πηγαίνεις με το λεοφωρείο στη θάλασσα να χαζεύεις της τουρίστριες και το κυριότερο μπορείς να αυνανιστείς με την άνεση σου όταν στην Ελλάδα τη μέρα δεν μπορούσες ούτε να τον παίξεις στο δωμάτιο σου γιατί οποιαδήποτε στιγμή μπορούσε να μπει ο πατέρας σου μέσα (αν και το πιθανότερο είναι να μην είχες ούτε δικό σου δωμάτιο) ενώ τώρα μπορείς να τον παίζεις όλη μέρα και στο μπαλκόνι και στο δωμάτιο.
Αντί να συγκριθείς με τίποτα λεφτάδες με κότερα μου συγκρίνεσε με το νυχτοφύλακα της Γερμανίας και τον Βλάκμαν!Δε λέω μπροστά σ'αυτούς που ζούνε σε αποθήκες είσαι θεός!
Εγώ πρόβλημα με τους Ελληνες δεν έχω,δε μισώ τους Ελληνες που μένουν στην Ελλάδα όπως εσύ και όλοι οι αποτυχημένοι που φύγατε στο εξωτερικό γιατί στην Ελλάδα δεν είχατε να φάτε.Αν στην Ελλάδα είχετε ένα μισθό 800-900 ευρώ δεν πρόκειται ποτέ να φεύγατε!
.Απο την Ελλάδα δεν μου αρέσει ο καιρός!Δεν μπορώ τη ζέστη!Από 13 ετών ονειρευόμουν να φύγω γιά να μην έχω 5 μήνες το χρόνο ζέστη!Δε μου αρέσει η ακρίβεια,ότι τα σπίτια δεν είναι ζεστά το χειμώνα και γενικά η έλλειψη ανέσεων (ανέσεις μηδέν σε όλα) και φυσικά η αγαμία.Εσένα το πρόβλημα σου είναι ο κόσμος στην Ελλάδα.
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Δημητρη. Που ειναι βρε οι γκομενες? Για δε μας βαζεις να δουμε και μεις να μας αποδειξεις οτι εχεις γκομενες?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
[quote author=Brother Mouzone link=undefined date=undefined]Δημητρη. Που ειναι βρε οι γκομενες? Για δε μας βαζεις να δουμε και μεις να μας αποδειξεις οτι εχεις γκομενες? [/quote]Με λίγα λόγια πρέπει μιά φορά τη βδομάδα να σας βαζω φώτο από γκόμενες,από τα διαμερίσματα μου,να αποδικνύω πως τα διαμερίσματα που έχω δεν κάνουν 30.000 ευρώ αλλά πάρα πολύ παραπάνω.Και πρέπει να σας βάζω κάθε μήνα φώτο τα λεφτά που παίρνω από την τράπεζα γιά να σας πείσω ότι δεν ζω με 800 το μηνα που έλεγε ο Βλάκμαν ή με 1.300 που είπε ο άλλος βλάκας!
Όλα τα έχω βάλει και γκόμενες σας έβαλα και σπίτια με την τιμή τους και τώρα 3 μήνες σας βάζω και λεφτα που παίρνω σε 500άρικα που λέγατε ότι έχουν αποσυρθεί από της τράπεζες.όποιος θέλει διαβάζει παλιά ποστ
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
[quote author=dimitrakis29 link=undefined date=undefined][quote author=xenitemenos1 link=undefined date=undefined]Οι Έλληνες δεν κάνουν για μάνατζερ γιατι είναι στην πλειοψηφία τους ζώα και νομίζουν ότι αν κάνουν λεφτά και είναι αφεντικά τους ανήκει το σύμπαν. Νομίζουν ότι οι υπάλληλοι είναι σκλάβοι.Για αυτό προσωπικά προτιμώ να δουλεύω πάντα με ξένα αφεντικά εδώ και 6 χρόνια που είμαι στο εξωτερικό.
Και γενικά αυτή την συμπεριφορά την έχουν πολλοί Μεσογειακοί λαοί, όπως Μαλτεζοι, Κυπραιοι κλπ.Όμως αν πάνε και δουλέψουν ή σπουδάσουν έξω και ανοίξει λίγο η κεφάλα τους, τότε μπορεί να στρώσουν.[/quote]Πρέπει να σε έχουν υποτιμίσει πάρα πολύ οι Έλληνες προ'ι'στάμενοι!Δε λέω έχεις κάνει μεγάλη πρόοδο από το ιμηυπόγειο στην Κυψέλη που έμενες στην Ελλάδα και δεν είχες λεφτά ούτε γιά σουβλάκι τώρα νοικιάζεις διαμέρισμα με μπαλκόνι που μπορείς να πίνεις καφέ και να τρως φέτα,μπορείς να πηγαίνεις με το λεοφωρείο στη θάλασσα να χαζεύεις της τουρίστριες και το κυριότερο μπορείς να αυνανιστείς με την άνεση σου όταν στην Ελλάδα τη μέρα δεν μπορούσες ούτε να τον παίξεις στο δωμάτιο σου γιατί οποιαδήποτε στιγμή μπορούσε να μπει ο πατέρας σου μέσα (αν και το πιθανότερο είναι να μην είχες ούτε δικό σου δωμάτιο) ενώ τώρα μπορείς να τον παίζεις όλη μέρα και στο μπαλκόνι και στο δωμάτιο.
Αντί να συγκριθείς με τίποτα λεφτάδες με κότερα μου συγκρίνεσε με το νυχτοφύλακα της Γερμανίας και τον Βλάκμαν!Δε λέω μπροστά σ'αυτούς που ζούνε σε αποθήκες είσαι θεός!
Εγώ πρόβλημα με τους Ελληνες δεν έχω,δε μισώ τους Ελληνες που μένουν στην Ελλάδα όπως εσύ και όλοι οι αποτυχημένοι που φύγατε στο εξωτερικό γιατί στην Ελλάδα δεν είχατε να φάτε.Αν στην Ελλάδα είχετε ένα μισθό 800-900 ευρώ δεν πρόκειται ποτέ να φεύγατε!
.Απο την Ελλάδα δεν μου αρέσει ο καιρός!Δεν μπορώ τη ζέστη!Από 13 ετών ονειρευόμουν να φύγω γιά να μην έχω 5 μήνες το χρόνο ζέστη!Δε μου αρέσει η ακρίβεια,ότι τα σπίτια δεν είναι ζεστά το χειμώνα και γενικά η έλλειψη ανέσεων (ανέσεις μηδέν σε όλα) και φυσικά η αγαμία.Εσένα το πρόβλημα σου είναι ο κόσμος στην Ελλάδα.
[/quote]


Μπαρουφες λες, 800 Ευρω μισθο ειχα Ελλαδα σε ελεγκτικη. Αν ειχα μεινει αντε να ειχα παει 1600 (που αμφιβαλλω). Μια χαρα φευγεις.

Ακομα και 800 να παιρνεις Ελλαδα και 800 Πολωνια, Πολωνια ειναι καλυτερα. Επειδη:

Πολωνια εχει φτηνη και καλη μπυρα
Πολωνια γαμας ωραιες γκομενες τζαμπα
Εισαι στο κεντρο της Ευρωπης και μπορεις να ταξιδεψεις
Εχεις καλυτερες προοπτικες
Δουλευεις λιγοτερο

 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
[quote author=dimitrakis29 link=undefined date=undefined][quote author=Brother Mouzone link=undefined date=undefined]Δημητρη. Που ειναι βρε οι γκομενες? Για δε μας βαζεις να δουμε και μεις να μας αποδειξεις οτι εχεις γκομενες? [/quote]Με λίγα λόγια πρέπει μιά φορά τη βδομάδα να σας βαζω φώτο από γκόμενες,από τα διαμερίσματα μου,να αποδικνύω πως τα διαμερίσματα που έχω δεν κάνουν 30.000 ευρώ αλλά πάρα πολύ παραπάνω.Και πρέπει να σας βάζω κάθε μήνα φώτο τα λεφτά που παίρνω από την τράπεζα γιά να σας πείσω ότι δεν ζω με 800 το μηνα που έλεγε ο Βλάκμαν ή με 1.300 που είπε ο άλλος βλάκας!
Όλα τα έχω βάλει και γκόμενες σας έβαλα και σπίτια με την τιμή τους και τώρα 3 μήνες σας βάζω και λεφτα που παίρνω σε 500άρικα που λέγατε ότι έχουν αποσυρθεί από της τράπεζες.όποιος θέλει διαβάζει παλιά ποστ[/quote]

Εδω θα παρω το μερος σου. Εχεις δειξει λεφτα και γκομενες. Και σπιτι και αμαξι.

Βεβαια το σπιτι ειναι χρεπι και οι γκομενες ψιλομπαζα, αλλα οκ.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Οι υπόλοιποι φουκαραδες πού είναι :cheesy:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
[quote author=dimitrakis29 link=undefined date=undefined][quote author=xenitemenos1 link=undefined date=undefined]Οι Έλληνες δεν κάνουν για μάνατζερ γιατι είναι στην πλειοψηφία τους ζώα και νομίζουν ότι αν κάνουν λεφτά και είναι αφεντικά τους ανήκει το σύμπαν. Νομίζουν ότι οι υπάλληλοι είναι σκλάβοι.Για αυτό προσωπικά προτιμώ να δουλεύω πάντα με ξένα αφεντικά εδώ και 6 χρόνια που είμαι στο εξωτερικό.
Και γενικά αυτή την συμπεριφορά την έχουν πολλοί Μεσογειακοί λαοί, όπως Μαλτεζοι, Κυπραιοι κλπ.Όμως αν πάνε και δουλέψουν ή σπουδάσουν έξω και ανοίξει λίγο η κεφάλα τους, τότε μπορεί να στρώσουν.[/quote]Πρέπει να σε έχουν υποτιμίσει πάρα πολύ οι Έλληνες προ'ι'στάμενοι!Δε λέω έχεις κάνει μεγάλη πρόοδο από το ιμηυπόγειο στην Κυψέλη που έμενες στην Ελλάδα και δεν είχες λεφτά ούτε γιά σουβλάκι τώρα νοικιάζεις διαμέρισμα με μπαλκόνι που μπορείς να πίνεις καφέ και να τρως φέτα,μπορείς να πηγαίνεις με το λεοφωρείο στη θάλασσα να χαζεύεις της τουρίστριες και το κυριότερο μπορείς να αυνανιστείς με την άνεση σου όταν στην Ελλάδα τη μέρα δεν μπορούσες ούτε να τον παίξεις στο δωμάτιο σου γιατί οποιαδήποτε στιγμή μπορούσε να μπει ο πατέρας σου μέσα (αν και το πιθανότερο είναι να μην είχες ούτε δικό σου δωμάτιο) ενώ τώρα μπορείς να τον παίζεις όλη μέρα και στο μπαλκόνι και στο δωμάτιο.
Αντί να συγκριθείς με τίποτα λεφτάδες με κότερα μου συγκρίνεσε με το νυχτοφύλακα της Γερμανίας και τον Βλάκμαν!Δε λέω μπροστά σ'αυτούς που ζούνε σε αποθήκες είσαι θεός!
Εγώ πρόβλημα με τους Ελληνες δεν έχω,δε μισώ τους Ελληνες που μένουν στην Ελλάδα όπως εσύ και όλοι οι αποτυχημένοι που φύγατε στο εξωτερικό γιατί στην Ελλάδα δεν είχατε να φάτε.Αν στην Ελλάδα είχετε ένα μισθό 800-900 ευρώ δεν πρόκειται ποτέ να φεύγατε!
.Απο την Ελλάδα δεν μου αρέσει ο καιρός!Δεν μπορώ τη ζέστη!Από 13 ετών ονειρευόμουν να φύγω γιά να μην έχω 5 μήνες το χρόνο ζέστη!Δε μου αρέσει η ακρίβεια,ότι τα σπίτια δεν είναι ζεστά το χειμώνα και γενικά η έλλειψη ανέσεων (ανέσεις μηδέν σε όλα) και φυσικά η αγαμία.Εσένα το πρόβλημα σου είναι ο κόσμος στην Ελλάδα.
[/quote]

Βρε άχρηστο υποκείμενο, μιλάς εσύ που ζεις από χέσιμο και από λεφτά των παιδιών σου;
Να μιλήσει κανένας που έχει δουλέψει, όχι εσύ που είσαι ένα παράσιτο.

Στο μεταξύ είσαι και φαντασιόπληκτος.
Έχω αναφέρει ότι έχω και αμάξι και μηχανή. Κάτσε μέσα στους 4 τοίχους εσύ, εγώ προτιμώ μπαλκοναρα να κόβω τις Ρωσίδες που θα πετύχω μετά στην παραλία με τα στρινγκ. Εσύ κακομοίρη μόνο Ινδές και φιλιπινεζες χτυπάς.

Θες να δεις κάποιον αποτυχημένο; Κοίτα στον καθρέπτη. Γιατί δεν έχεις ιδέα πώς είναι να εργάζεσαι και να βγάζεις 2-3 χιλιάρικα τον μήνα με την αξία σου.

Και πού σαι: καλύτερα αυνανας, παρά τριχωτος πιθηκας σαν εσένα.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τυπε ο Δημητρακης δουλευει και κανει δυσκολη δουλεια. Ευκολο ειναι να σε χεζουν για ενα κατοσταρικο? Εγω δε μπορω να την κανω αυτη τη δουλεια.

Και γαμαει και κινεζες οχι μονο πακια. Ξερεις ποσα σαντουιτσς εχει ταισει?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
[quote author=xenitemenos1 link=undefined date=undefined][quote author=dimitrakis29 link=undefined date=undefined][quote author=xenitemenos1 link=undefined date=undefined]Οι Έλληνες δεν κάνουν για μάνατζερ γιατι είναι στην πλειοψηφία τους ζώα και νομίζουν ότι αν κάνουν λεφτά και είναι αφεντικά τους ανήκει το σύμπαν. Νομίζουν ότι οι υπάλληλοι είναι σκλάβοι.Για αυτό προσωπικά προτιμώ να δουλεύω πάντα με ξένα αφεντικά εδώ και 6 χρόνια που είμαι στο εξωτερικό.
Και γενικά αυτή την συμπεριφορά την έχουν πολλοί Μεσογειακοί λαοί, όπως Μαλτεζοι, Κυπραιοι κλπ.Όμως αν πάνε και δουλέψουν ή σπουδάσουν έξω και ανοίξει λίγο η κεφάλα τους, τότε μπορεί να στρώσουν.[/quote]Πρέπει να σε έχουν υποτιμίσει πάρα πολύ οι Έλληνες προ'ι'στάμενοι!Δε λέω έχεις κάνει μεγάλη πρόοδο από το ιμηυπόγειο στην Κυψέλη που έμενες στην Ελλάδα και δεν είχες λεφτά ούτε γιά σουβλάκι τώρα νοικιάζεις διαμέρισμα με μπαλκόνι που μπορείς να πίνεις καφέ και να τρως φέτα,μπορείς να πηγαίνεις με το λεοφωρείο στη θάλασσα να χαζεύεις της τουρίστριες και το κυριότερο μπορείς να αυνανιστείς με την άνεση σου όταν στην Ελλάδα τη μέρα δεν μπορούσες ούτε να τον παίξεις στο δωμάτιο σου γιατί οποιαδήποτε στιγμή μπορούσε να μπει ο πατέρας σου μέσα (αν και το πιθανότερο είναι να μην είχες ούτε δικό σου δωμάτιο) ενώ τώρα μπορείς να τον παίζεις όλη μέρα και στο μπαλκόνι και στο δωμάτιο.
Αντί να συγκριθείς με τίποτα λεφτάδες με κότερα μου συγκρίνεσε με το νυχτοφύλακα της Γερμανίας και τον Βλάκμαν!Δε λέω μπροστά σ'αυτούς που ζούνε σε αποθήκες είσαι θεός!
Εγώ πρόβλημα με τους Ελληνες δεν έχω,δε μισώ τους Ελληνες που μένουν στην Ελλάδα όπως εσύ και όλοι οι αποτυχημένοι που φύγατε στο εξωτερικό γιατί στην Ελλάδα δεν είχατε να φάτε.Αν στην Ελλάδα είχετε ένα μισθό 800-900 ευρώ δεν πρόκειται ποτέ να φεύγατε!
.Απο την Ελλάδα δεν μου αρέσει ο καιρός!Δεν μπορώ τη ζέστη!Από 13 ετών ονειρευόμουν να φύγω γιά να μην έχω 5 μήνες το χρόνο ζέστη!Δε μου αρέσει η ακρίβεια,ότι τα σπίτια δεν είναι ζεστά το χειμώνα και γενικά η έλλειψη ανέσεων (ανέσεις μηδέν σε όλα) και φυσικά η αγαμία.Εσένα το πρόβλημα σου είναι ο κόσμος στην Ελλάδα.
[/quote]Βρε άχρηστο υποκείμενο, μιλάς εσύ που ζεις από χέσιμο και από λεφτά των παιδιών σου;
Να μιλήσει κανένας που έχει δουλέψει, όχι εσύ που είσαι ένα παράσιτο.Στο μεταξύ είσαι και φαντασιόπληκτος.
Έχω αναφέρει ότι έχω και αμάξι και μηχανή. Κάτσε μέσα στους 4 τοίχους εσύ, εγώ προτιμώ μπαλκοναρα να κόβω τις Ρωσίδες που θα πετύχω μετά στην παραλία με τα στρινγκ. Εσύ κακομοίρη μόνο Ινδές και φιλιπινεζες χτυπάς.Θες να δεις κάποιον αποτυχημένο; Κοίτα στον καθρέπτη. Γιατί δεν έχεις ιδέα πώς είναι να εργάζεσαι και να βγάζεις 2-3 χιλιάρικα τον μήνα με την αξία σου.Και πού σαι: καλύτερα αυνανας, παρά τριχωτος πιθηκας σαν εσένα.[/quote]
Πούντο βρε το αυτοκίνητο?Μήπως κ'εσύ πήρες 4 λάστιχα με 140 ευρώ? του πατέρα σου το παλιό αμάξι θα έννοεις που το έχει 20 χρόνια.Τι μηχανή είχες μωρέ?ούτε παπάκι δε θα χες και τώρα που παίρνεις ένα μισθό σου φένεται ότι κάτι κάνεις.Εγώ στα 16 μου είχα 750 κυβικά μηχανάκι.Μπαλκόνι πάντος δεν είχες στην Ελλάδα.Εγώ όλο έξω είμαι και συνέχεια ραντεβού βγαίνω.Δεν κάθομαι να παίρνω το ματάκι μου να τον παίζω σαν κ'εσένα.
Οσό γιά τα λεφτά που είπες τα παίρνω κάθε μήνα χωρίς να κάνω τίποτα.Ενώ εσύ ξεσκίζεσε στη δουλειά γιά τα μισά απ'αυτά και μένεις και στο νοίκι.
Εσύ είσαι φουκαράς και αποτυχημένος που η Κύπρος σου φένεται ότι είναι κάτι σπουδαίο!Εσύ μας έλεγες να πάμε στη Μάλτα να ζήσουμε.
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Δημήτρη πουντες βρε οι γκομενες? Και τα διαμερισματα που μας ελεγες?
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Στα 16 ο Καράφλας χτύπαγε τα κοντά του ποδαράκια κάτω για να του αγοράσει ο μπαμπάς μηχανάκι και να τον κάνουνε παρέα τα άλλα παιδάκια επειδή είναι χαζό.:wink:

Στα 45 έπεσε πάνω σε τρένο για να τον λυπηθούν και να συνεχίσουν να του στέλνουν επίδομα ΑΜΕΑ.:grin:

Όλη του τη ζωή του τρώνε λεφτά για εμφυτεύσεις μαλλιών.:headbang2: οι επιτήδειοι κλέβουν ένα καθυστερημένο...ντροπή!:angry:

Καράφλα...δε θα βγάλεις μαλλιά πότε!!!

 

Συνημμένα

  • ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    45,5 KB · Εμφανίσεις: 33

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Η καράφλα του Δημητράκη σε λίγο θα βρει σβέρκο :sunglasses:

Τέτοια διαμπερή καράφλα στη Ρωσία δε θα έχουν ξαναδεί, θα γελάνε και τα πεζοδρόμια.

Οξωωω βρωμοπουστα :cheesy:

 

Συνημμένα

  • 63378ce7970b0254fd1fda637606620d.jpg
    63378ce7970b0254fd1fda637606620d.jpg
    66,1 KB · Εμφανίσεις: 29

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Ρε βλακα τελειωμένε γερο όλο γράφεις και γράφεις και κάνεις δεν σου δίνει σημασία μόνος σου τα λες και μόνος σου τα ακούς
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
[quote author=Wrath_ link=undefined date=undefined]Η καράφλα του Δημητράκη σε λίγο θα βρει σβέρκο :sunglasses:Τέτοια διαμπερή καράφλα στη Ρωσία δε θα έχουν ξαναδεί, θα γελάνε και τα πεζοδρόμια.Οξωωω βρωμοπουστα :cheesy:[/quote]

:headbang2::tooth::tooth::tooth:

 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Ρε βλακα τελειωμένε γερο όλο γράφεις και γράφεις και κάνεις δεν σου δίνει σημασία μόνος σου τα λες και μόνος σου τα ακούς
Σου έθιξαν την γκόμενα και τσαντίστηκες Μαρκέλα;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
Έχει φάει τέτοιο ξετρυπιμα εδώ και σε άλλα θέματα ο τριχωτος καραφλος μπαμπουινος που έχει κόψει και το ποσταρισμα! :P

Καλύτερα, να ξεβρωμισουμε λίγο από άσχετους που δεν έχουν τίποτα να προσφέρουν στο θέμα.

Πάντως δεν ξέρω για Ελλάδα, εδώ Κύπρο βλέπω όσα ξενοδοχεία έμειναν ανοιχτά, δουλεύουν φουλ. Έχει τουρίστες αρκετούς. Το ίδιο και στα εστιατόρια, μπαρ.
Όσοι Έλληνες έμειναν τελικά για σεζόν, δεν τους βγήκε σε κακό, έχει δουλειά.
Να δούμε στα ελληνικά νησιά τι γίνεται, αν και βλέπω μόνο κάποια πολύ μεγάλα να έχουν κόσμο μόνο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Έχει φάει τέτοιο ξετρυπιμα εδώ και σε άλλα θέματα ο τριχωτος καραφλος μπαμπουινος που έχει κόψει και το ποσταρισμα! :PΚαλύτερα, να ξεβρωμισουμε λίγο από άσχετους που δεν έχουν τίποτα να προσφέρουν στο θέμα.Πάντως δεν ξέρω για Ελλάδα, εδώ Κύπρο βλέπω όσα ξενοδοχεία έμειναν ανοιχτά, δουλεύουν φουλ. Έχει τουρίστες αρκετούς. Το ίδιο και στα εστιατόρια, μπαρ.
Όσοι Έλληνες έμειναν τελικά για σεζόν, δεν τους βγήκε σε κακό, έχει δουλειά.
Να δούμε στα ελληνικά νησιά τι γίνεται, αν και βλέπω μόνο κάποια πολύ μεγάλα να έχουν κόσμο μόνο.

Μα καλά πόσο :jerking:μπορεί να είναι κάποιος που να μπορεί να διαβάζει της μαλακίες που βάζει ο Ιωσήφ!Έχει 5-6 φώτο μου δεκαετίας και βάζει συνέχεια και γράφει τα ίδια και τα ίδια :jerking:.Μήπως και τα 500άρικα που έβαλε ο Ιωσήφ ήταν αληθινά?:2funny::jerking:
Καλά ρε κακομοίρη δεν είδες ότι τρεις μήνες τώρα βάζω μέ αποδείξεις 2.500-3.000 που παίρνω κάθε μήνα χωρίς να κάνω τίποτα?όταν εσύ γιά να βγάλεις το χιλιάρικο που βγάζεις ξεσκίζεσε στη δουλειά :2funny:
Μη γράψεις κ'εσύ ότι βγάζεις 2.500-20.000 το μήνα γιατί θα :2funny: ο κόσμος.Αν είναι σας βάζω φώτο τα λεφτά που θα πάρω και το Σεπτέβρη που περιμένω 2.500 να πάρω :2funny:
Είδες κακομοίρη και πόσο κάνουν τα διαμερίσματα μου!Τέτοια περιουσία εσύ ούτε στα όνειρα σου δεν θα έχεις ποτέ:2funny:
Άσε μου τα είπαν οι Έλληνες στην Κύπρο στα ξενοδοχεία πως περνάνε!Μένουν σε ένα δωμάτιο με 4 κρεβάτια το ένα πάνω στ άλλο με ένα μικρό διάδρομο στη μέση σαν κελί φυλακής :headbang: και τους δίνουν και 600-700 ευρώ το μήνα!Ο συγκεκριμένος φίλος μου που σηκώθηκε και έφυγε έμενε σε αυτό το δωμάτιο που είχε 4 κρεβάτια με ένα Βούλγαρο και ένα Λιθουανό!Δεν τους τά'ι'ζαν ότι περίσευε από το φα'ι' του ξενοδοχείου αλλά ένα φα'ι' που μαγείρευαν γ'αυτούς :2funny:που δεν τρωγόταν :2funny:δούλευε 10ωρο με ένα ρεπό τη βδομάδα νοικιαζε τζετ σκι και θαλάσσια ποδήλατα.
Εσυ αν παίρνεις 1.000 το μήνα και νοικιάζεις και διαμέρισμα με μεγάλο μπαλκόνι είσαι θεός σε σχέση μ'αυτούς :jerking:Μπορείς να τρως φέτα και να πίνεις καφέ :2funny::jerking:

Απορώ πως αντέχετε 6 μήνες το χρόνο τη ζέστη?:headbang:Χτες και σήμερα έχει 24 βαθμούς και κάθομαι σπίτι μέχρι της 6 το απόγευμα να πέσει στους 20 η θερμοκρασία γιά να βγω έξω!Ευτυχώς από αύριο θα δροσίσει και θα φτάσει μέχρι 22 βαθμούς και από τριτη 17-18 .Ευτυχώς που εδώ τέτοιες θερμοκρασίες κανει μόνο 10-15 μέρες το χρόνο!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Η καράφλα μεγαλώνει μέρα με τη μέρα,οι παλιές φωτογραφίες τον κολακεύουν....:grin::grin::grin:



Τώρα βάζει και πιπέρι...:confused: του τρώνε τα λεφτά του κακομοίρη!

giphy.gif

 

Συνημμένα

  • καράφλα αγροτεμάχιο.png
    καράφλα αγροτεμάχιο.png
    297,3 KB · Εμφανίσεις: 30

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom