Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Καμία φωτογραφία δεν είναι δικιά σου σύμφωνα με τον Λάκη αν δεν έχουν πάνω χαρτάκι με το όνομα σου...
Εγώ σε πιστεύω γιατί είμαι ευκολόπιστος....
Αν έχεις συναντήσει κόσμο απο εδώ, τότε μπορεί να επιβεβαιώσει! Ο Τάσσος πχ έχει δει φωτογραφίες μου!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Όταν είχα πάει Μόσχα και Νίζνι για δέκα μέρες με τον Βασίλη, συνάντησα πάνω από 10 γκόμενες και πολλές με έκαναν βόλτες με αυτοκίνητα, μου έδειξαν τις πόλεις τους και περάσαμε πολύ ωραία !  Η φιλοξενία ήταν θερμότατη κάποιες τις   :knockinb: , άλλες ήταν φίλες μου άλλες πρώην μου και άλλες από τίντερ!
Όλα αυτά που λέει ο Gast για μπορμπουαρ την ώρα που κοιτάει το κινητό μου φαίνονται περιθωριακά και εκτός σφαίρας της σκέψης μου..
Οι παρακάτω φώτο είναι κάποιες από τις κοπέλες μου!Αν τις έβλεπε  ολόσωμες με πρόσωπο ο Gast θα πάθαινε εγκεφαλικά και θα τον χάναμε ... :2funny:
Κοιτα ,
Το να ασχολεισαι με τον τουρισμο εχει και τα τυχερα του .αυτο το ξερουν ολοι.
Δεν εκανες καποιον αθλο, αλλα εκανες το αυτονοητο.

Αν κι εγω δεν εχω φιλες γυναικες, ουτε διατηρω επαφες με πρωην. Δικαιωμα σου.

Το ερωτημα ειναι: θα πηγαινες ρωσια μοσχα νιζνι για το μωρο στην φωτογραφια?
Ξερω πως δεν θα απαντησεις χαχαχαχ
 

Συνημμένα

  • tragiko bazo.jpg
    tragiko bazo.jpg
    47,3 KB · Εμφανίσεις: 31

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.703
Like
2.447
Πόντοι
606
:hi: καλησπέρα ψαχνω δουλεια στην γερμανια να δουλεψω σαν νυχτοφυλακας  στην περιοχη  της Νυρεμβέργης
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Το ερωτημα ειναι: θα πηγαινες ρωσια μοσχα νιζνι για το μωρο στην φωτογραφια?
Ξερω πως δεν θα απαντησεις χαχαχαχ

ουτε μεχρι μεταξι

μονο ο μπαζομεταναστης αγορασε σπιτι στο ψωλοκρυο για να πληρωνει να γαμησει τετοιες
 

The_Wolf

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2020
Μηνύματα
21
Like
22
Πόντοι
0
Οι κακομοιρηδες/μιζεροι του site προσπαθησουν ματαια να μας πεισουν οτι ενας junior dev στο Βερολινο η αλλη μεγαλη πολη της Ευρωπης, που βγαζει 2500(2000 σε τιμες Αθηνας), νοικιαζει την διαμερισματαρα του στο κεντρο και πηγαινει τα ΠΣΚ σε club η αν ειναι κουασιμοδος σε FKK, ειναι σε χειροτερη μοιρα απο εναν Ελληνα που μενει στην Αθηνα με τους γονεις του, ειναι ανεργος η βγαζει 600-800 και βγαινει σε μπαρ να αλληλοκοιταχτει με γκομενες κολλημενες στα smatrphone και μετα να παει απλως για υπνο και αντε παλι.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Κοιτα ,
Το να ασχολεισαι με τον τουρισμο εχει και τα τυχερα του .αυτο το ξερουν ολοι.
Δεν εκανες καποιον αθλο, αλλα εκανες το αυτονοητο.

Αν κι εγω δεν εχω φιλες γυναικες, ουτε διατηρω επαφες με πρωην. Δικαιωμα σου.

Το ερωτημα ειναι: θα πηγαινες ρωσια μοσχα νιζνι για το μωρο στην φωτογραφια?
Ξερω πως δεν θα απαντησεις χαχαχαχ
Εγώ πήγα για αυτές τις οποίες έχω αγκαλιά στις παραπάνω! Η μια μάλιστα είναι και ημιδιάσημη τραγουδίστρια στη Μόσχα! Ο Μήτσος ίσως τη ξέρει!   —->
 

Συνημμένα

  • 3D455E49-7885-41A8-AD1C-30EE7967D801.jpeg
    3D455E49-7885-41A8-AD1C-30EE7967D801.jpeg
    154,2 KB · Εμφανίσεις: 50
  • 4E801975-8A78-41A9-8BB2-7FABD636236B.jpeg
    4E801975-8A78-41A9-8BB2-7FABD636236B.jpeg
    124,4 KB · Εμφανίσεις: 43
  • FADC8E21-05B8-4AC4-83EC-6AE5BC1FCF69.jpeg
    FADC8E21-05B8-4AC4-83EC-6AE5BC1FCF69.jpeg
    82 KB · Εμφανίσεις: 44

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Εγώ πήγα για αυτές τις οποίες έχω αγκαλιά στις παραπάνω! Η μια μάλιστα είναι και ημιδιάσημη τραγουδίστρια στη Μόσχα! Ο Μήτσος ίσως τη ξέρει!   —->
Αν και δεν απαντας ξεκαθαρα το λαμβανω σαν δεν υπαρχει περιπτωση να πηγαινα για την κορεανα.
Αν διαφωνεις παραθεσε το.

Ο ψευταρακης μετα απο ενα ακομη βραδυ ανελεητης καζουρας, κανει πως δεν ειναι online χαχαχχαχχαχ
 

Συνημμένα

  • DPHBNfjX4AIP0jm.jpeg.jpg
    DPHBNfjX4AIP0jm.jpeg.jpg
    34,5 KB · Εμφανίσεις: 21

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
βαλε και αυτη απο το τρακαι να δει ο λακης βαλτικη
Ο Λάκαρος όπου θέλει πάει και ότι θέλει κάνει! Πιστεύεις πως κάποιος σοβαρος άνθρωπος θα το έπαιζε σνομπ μεγιστάνας στα γκαρσόνια και τα γκρουμάκια στις διακοπές του? Πόσα κόμπλεξ μπορεί να έχει κάποιος την ώρα των διακοπών να κρατάει κινητό και να το παίζει μάγκας στα νεαρά παιδιά που τον εξυπηρετούν??? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

και φευγοντας μας αφηνει κ μπερμπουαρ χωρις καν να μας κοιταει, αλλα αφοσιωμενος στο κινητο του μας λεει: τα ρεστα δικα σου  :2funny: :2funny: και πως θα νοιωθω ανωτερος τωρα??  Ατιμε urlauber μας χαλας την πιατσα... χαχχαχαχ
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αν και δεν απαντας ξεκαθαρα το λαμβανω σαν δεν υπαρχει περιπτωση να πηγαινα για την κορεανα.
Αν διαφωνεις παραθεσε το.

Ο ψευταρακης μετα απο ενα ακομη βραδυ ανελεητης καζουρας, κανει πως δεν ειναι online χαχαχχαχχαχ
Εσένα στην Αγια Πετρούπολη θα σε σταματάνε κάθε 10 λεπτά για έλεγχους! Θα περπατάς στη Νεφσκι και θα βλέπεις περιπολικά να σταματάνε μπροστά σου για να σου ζητήσουν τα χαρτιά σου..
Στα κλάμπ πόρτα στο κρύο και δεν νομίζω να σε άφηναν να μπεις ακόμα και αν ήταν άδειο!
Διαφωνώ και για την ασιάτησα και θα πω μετά γιατί!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Εσένα στην Αγια Πετρούπολη θα σε σταματάνε κάθε 10 λεπτά για έλεγχους! Θα περπατάς στη Νεφσκι και θα βλέπεις περιπολικά να σταματάνε μπροστά σου για να σου ζητήσουν τα χαρτιά σου..
Στα κλάμπ πόρτα στο κρύο και δεν νομίζω να σε άφηναν να μπεις ακόμα και αν ήταν άδειο!
Διαφωνώ και για την ασιάτησα και θα πω μετά γιατί!
χαχαχαχ

Ναι πες για να το κανω κοπι κ να στο υπενθυμιζω
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Βρε σκουπίδι καραγκιόζη υπαλληλάκο της φάπας εσύ ενημερώθηκες από τη wikipedia για το θέμα και είσαι τόσο βλάκας που δεν κατάλαβες τι γράφει.
Οι τράπεζες μέχρι το 2019 έκαναν recirculation, δεν τύπωναν νέα 500ευρα στοκε!
όλοι οι επιχειρηματίες το γνωρίζαμε αυτό από το 2014 ζώον!
Στο χρηματιστήριο της Αλβανίας παίζεις ρε γυφτε μυθομανη σφουγγοκωλάρια του Σαββίδη?
Έγινες και εσύ ρόμπα όπως ο βαθύπλουτος ρωσοπόντιος καθυστερημένε!

Δεν έχεις δει τη φωτο με το τσιροτο στο πλακάκι που ανέβασε δήθεν μαζί με τον σαβ ?

Ταλισκερ , φουντούκια σοκολάτες ....

Τζερεμεδες τυπε μου μην ασχολησε ...

Θα έρθει η ώρα του για ξεβρακωμα,  Άστον να εκτεθεί κι αλλο..


:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:



 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Δεν έχεις δει τη φωτο με το τσιροτο στο πλακάκι που ανέβασε δήθεν μαζί με τον σαβ ?

Ταλισκερ , φουντούκια σοκολάτες ....

Τζερεμεδες τυπε μου μην ασχολησε ...

Θα έρθει η ώρα του για ξεβρακωμα,  Άστον να εκτεθεί κι αλλο..


:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Όχι δεν τα έχω δει αυτά τα ξεφτιλίκια.
Αν μπορείς πόσταρε τα.
Καλά Ο τύπος φαίνεται ότι είναι Σαββίδης νούμερο 2.
Ένας άνθρωπος χωμένος στο χρηματιστήριο τόσα χρόνια που συνεργάζεται με εκατομμυριούχους δεν ξέρει ότι από το 2014 το δημοφιλέστερο μέσο αποθησαυρισμόυ στην Ευρώπη και αλλού, το 500ευρο, έχει σταματήσει να τυπώνεται.
Και είναι τόσο κρετίνος παλιάτσος πού δεν καταλαβαίνει τι γράφουν τα διαδικτυακά άρθρα που διαβάζει και ξεφτιλίζεται νομίζοντας ότι τύπωναν 500ευρα μέχρι το 2019.
Δεν έχει πιάσει ποτέ του μωβ χαρτάκι στη ζωή του!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εσένα στην Αγια Πετρούπολη θα σε σταματάνε κάθε 10 λεπτά για έλεγχους! Θα περπατάς στη Νεφσκι και θα βλέπεις περιπολικά να σταματάνε μπροστά σου για να σου ζητήσουν τα χαρτιά σου..
Στα κλάμπ πόρτα στο κρύο και δεν νομίζω να σε άφηναν να μπεις ακόμα και αν ήταν άδειο!
Διαφωνώ και για την ασιάτησα και θα πω μετά γιατί!
Μοιάζει λίγο με Αζέρο :2funny:οποτε ναι έχεις δίκιο  :2funny:
 Σίγουρα θα τον κοιτάνε σα κακομοιρη έτσι όπως ειναι ντυμένος  :2funny:ούτε 45χρονη δε βγάζει  :2funny:ειναι ο κλασικός χρεωκοπημενος Ελληνας επαρχιώτης φουκαρας που ψάχνει για δουλειά  :headbang: :2funny:που να δεις πως με μισούν αυτοί που έρχονται εδω  :2funny:
 Εμενα τουλαχιστον η γκόμενσ ειναι αληθινή δεν ειναι κλεμμένες οι φωτογραφίες της  :2funny:
 
ουτε μεχρι μεταξι

μονο ο μπαζομεταναστης αγορασε σπιτι στο ψωλοκρυο για να πληρωνει να γαμησει τετοιες
Αυτη εδω ειναι η φωτογραφία ενός Web μοντελου που ο φίλος σου ο γκαστερμπαίτερ έκλεψε και μας είπε οτι ειναι γκόμενα του  :2funny:

 
 

Συνημμένα

  • moufa.jpg
    moufa.jpg
    18 KB · Εμφανίσεις: 54
  • Screenshot_20200629-224201_Gallery (1).jpg
    Screenshot_20200629-224201_Gallery (1).jpg
    250,1 KB · Εμφανίσεις: 31

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Πιστεύω ότι με λίγο γαργαλημα θα έχουμε το νούμερο για να ασχοληθούμε τον επόμενο χρόνο ίσως και δύο.

Πρέπει όμως να αναδείξουμε σιγά σιγά το κρυφό του ταλέντο.

Θα ποστάρω τη φωτο μέσα στη μέρα

:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom