Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:hi: καλησπέρα ψαχνω δουλεια στην γερμανια να δουλεψω σαν νυχτοφυλακας  στην περιοχη  της Νυρεμβέργης
Μα έχουμε έναν τέτοιο εδω  :2funny:
 Ειναι δουλεια για πραγματικούς άνδρες  :jerking:
 Ωράριο 20.30-6.00 θα φυλάς τα γραφεια μαζι με τα φαντασματα  :2funny:με  διάλειμμα 6-9.30 και μετα 9.30-14.30 παλι δουλεια  :headbang:μισθός για ολα αυτα 1.800 αντε 2.000 .Σε 2 χρονια γερνάς 10 χρόνια  :headbang:
 Καλυτερα προσέλαβε το Μονσελά  :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Στα κλάμπ πόρτα στο κρύο και δεν νομίζω να σε άφηναν να μπεις ακόμα και αν ήταν άδειο! 
Η πορτα ειναι αλλη ιστορια και ειδικα στο Μπλοκ ...
Cocos οι κυπραιοι σπανια μπαινανε  :grin: Ibiza το ιδιο και χειροτερα
να μην αναφερω και το Chi που ξερεις ποιος εφαγε πορτα αν και ηταν φορτωμενος με πακα απο πενηνταρικα :2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
να μην αναφερω και το Chi που ξερεις ποιος εφαγε πορτα αν και ηταν φορτωμενος με πακα απο πενηνταρικα :2funny:
Ο εν λόγω κύριος πήγε να φάει και Κρακωβία αλλά καθάρισε ο Φιντέλ! Και παρόλα αυτά κόλλησε στη γκόμενα της υποδοχής και θα έτρωγε και ξύλο! Μεγάλες στιγμές!!! :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Στην Αγ Πετρούπολη δεν ξέρω αν βγήκες με τον Μήτσο που οι ψυχροί αγέλαστοι πορτιέριδες τον ξέρουν και τα λένε φιλικά!!!  :rockon: 
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ο Λάκαρος όπου θέλει πάει και ότι θέλει κάνει! Πιστεύεις πως κάποιος σοβαρος άνθρωπος θα το έπαιζε σνομπ μεγιστάνας στα γκαρσόνια και τα γκρουμάκια στις διακοπές του? Πόσα κόμπλεξ μπορεί να έχει κάποιος την ώρα των διακοπών να κρατάει κινητό και να το παίζει μάγκας στα νεαρά παιδιά που τον εξυπηρετούν??? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ροχαλα στο φαγητο την επομενη φορα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Στην Αγ Πετρούπολη δεν ξέρω αν βγήκες με τον Μήτσο που οι ψυχροί αγέλαστοι πορτιέριδες τον ξέρουν και τα λένε φιλικά!!!  :rockon: 
Δεν προλαβα να βρεθω με τον μητσο ... ειχα απορροφηθει με τα υπεροχα μουσεια του Ερμιταζ και του Πετεργκοφ :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Η πορτα ειναι αλλη ιστορια και ειδικα στο Μπλοκ ...
Cocos οι κυπραιοι σπανια μπαινανε  :grin: Ibiza το ιδιο και χειροτερα
να μην αναφερω και το Chi που ξερεις ποιος εφαγε πορτα αν και ηταν φορτωμενος με πακα απο πενηνταρικα :2funny:
Εχω δει πολλους να τρώνε πορτα αλλα συνηθως ειναι κακομοιρηδες σα το νυχτοφυλακα ή τον Red  :2funny:
 Για μένα εχουν γραψει οσοι ηρθαν στις ντίσκο τι γινεται οταν παω  :2funny:
 Μπορεί να περιμένει ουρά για να περάσουν από το μηχάνημα και ουρά για να πληρώσουν και να μπουν μέσα....εγω περνάω χωρις να περιμένω δε με ψάχνουν και πολλές φορές δε χρειαζεται να δείξω τη V.I.P  κάρτα γιατι με ξέρουν  :2funny:ή τους δείχνω τη V.I.P καρτα και μπαίνω τσάμπα εγω και αν είναι κάποιος μαζί μου,και ο κόσμος που περιμένει να πληρώσει για να μπει τα παίζει! :2funny:
 Οτι ολοι γυριζουν οταν σκάω μύτη με το σιδερένιο άλογο και κατεβαίνω με τα φίδια ειναι άλλο θέμα  :2funny:.
  Για ολα αυτα εχουν γραψει άτομα που ήρθαν και βγήκαμε μαζί στα κλαμπ.Ολα αυτα υπάρχουν στο σάϊτ και οποιος θελει τα βρίσκει και τα διαβάζει.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εχω δει πολλους να τρώνε πορτα αλλα συνηθως ειναι κακομοιρηδες σα το νυχτοφυλακα ή τον Red  :2funny:
 Για μένα εχουν γραψει οσοι ηρθαν στις ντίσκο τι γινεται οταν παω  :2funny:
 Μπορεί να περιμένει ουρά για να περάσουν από το μηχάνημα και ουρά για να πληρώσουν και να μπουν μέσα....εγω περνάω χωρις να περιμένω δε με ψάχνουν και πολλές φορές δε χρειαζεται να δείξω τη V.I.P  κάρτα γιατι με ξέρουν  :2funny:ή τους δείχνω τη V.I.P καρτα και μπαίνω τσάμπα εγω και αν είναι κάποιος μαζί μου,και ο κόσμος που περιμένει να πληρώσει για να μπει τα παίζει! :2funny:
 Οτι ολοι γυριζουν οταν σκάω μύτη με το σιδερένιο άλογο και κατεβαίνω με τα φίδια ειναι άλλο θέμα  :2funny:.
  Για ολα αυτα εχουν γραψει άτομα που ήρθαν και βγήκαμε μαζί στα κλαμπ.Ολα αυτα υπάρχουν στο σάϊτ και οποιος θελει τα βρίσκει και τα διαβάζει.
Το όνειρο του ο  Gastarbeiter το έγραψε μόνος του! Θέλει να έρθει σε Ελληνικό τουριστικό προορισμό και να το παίξει σνομπ μεγιστάνας! Ότι κάνει και εδώ δηλαδή! :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ο εν λόγω κύριος πήγε να φάει και Κρακωβία αλλά καθάρισε ο Φιντέλ! Και παρόλα αυτά κόλλησε στη γκόμενα της υποδοχής και θα έτρωγε και ξύλο! Μεγάλες στιγμές!!! :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Στην Αγ Πετρούπολη δεν ξέρω αν βγήκες με τον Μήτσο που οι ψυχροί αγέλαστοι πορτιέριδες τον ξέρουν και τα λένε φιλικά!!!  :rockon:  
Ο φίλος σου ο Βασίλης που εχει έρθει κάμποσες φορες εδω και τον έχω συναντήσει σ
οχι μονο θα σου επιβεβαίωσε αυτα που λεω.Σιγουρα στη Ρόδο θα ειπε πολυ περισσότερα.
 Οι πορτιέρηδες αν εχει γκομενες που μπορει να παιχτούν με παίρνουν τηλέφωνο αν μπορώ να έρθω για να της φορτώσουμε  να της πάμε σε καμια σάουνα :2funny:.
 Όσο για το σιδερενιο μου αλογο.Ο Τούρκος είδε που το χάζευαν οι γκομενες και πηγε και πηρε Porsche Cayenne  :2funny:
 
Που να τα ξερουν αυτα ...  :2funny:  :rockon:
Αυτα υπαρχουν στο σάϊτ και του ρολόγια του τα εχει πει ένας φίλος του ο Βασιλης που ειχε ερθει και είχαμε βγει μαζί
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
ροχαλα στο φαγητο την επομενη φορα
Σε εστιατόριο ποτέ δεν πουλάμε μαγκιά. Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί στην κουζίνα!

Στην καλύτερη θα φτύσουν/χύσουν μέσα στο φαγητό ή θα στύψουν για λίγο το σφουγγαρόπανο της τουαλέτας πάνω από την μερίδα σου...... Στη χειρότερη θα φας ποντικοφάρμακο
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
 Καλυτερα προσέλαβε το Μονσελά  :2funny:

Μονσελας ειναι για την περιπτωση σου που εγκατασταθηκες στο ψωλοκρυο για να γαμας μπαζα που πληρωνεις

οποιοσδηποτε αλλος με πατρικη περιουσια εκει θα γαμουσε καλυτερα
ακομα και ο σαντμαν θα εβρισκε ξανθια γκομενα

και εσυ με ουζμπεκες πουτανες
σου την νοικιασαν 100 τον μηνα γιατι βαρουσε μυγες στο σαλον

Μονσελας ρε
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Σε εστιατόριο ποτέ δεν πουλάμε μαγκιά. Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί στην κουζίνα!

Στην καλύτερη θα φτύσουν/χύσουν μέσα στο φαγητό ή θα στύψουν για λίγο το σφουγγαρόπανο της τουαλέτας πάνω από την μερίδα σου...... Στη χειρότερη θα φας ποντικοφάρμακο
Πληροφοριακά εγώ στην δουλειά μου ΔΕΝ δέχομαι ΠΟΤΕ τιπς! Αν κάποιος μου αφήσει με το ζόρι το ανταποδίδω με δώρο!
Σε κάτι τύπους σαν τον παρακάτω τι λες να έκαναν? --->
και φευγοντας μας αφηνει κ μπερμπουαρ χωρις καν να μας κοιταει, αλλα αφοσιωμενος στο κινητο του μας λεει: τα ρεστα δικα σου 
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Καράφλα, επειδή κατά βάθος σε αγαπάω,σου έχω πάρει ένα καταπληκτικό δώρο...θα σου ταιριάξει γάντι. :grin:
 

Συνημμένα

  • karafla2.jpg
    karafla2.jpg
    159,2 KB · Εμφανίσεις: 47

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Καράφλα, επειδή κατά βάθος σε αγαπάω,σου έχω πάρει ένα καταπληκτικό δώρο...θα σου ταιριάξει γάντι. :grin:

μπορει να φαει και καμια της προκοπης με αυτο

με την καραφλα μονο ουζμπεκες γαμαει :2funny: :2funny:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.703
Like
2.447
Πόντοι
606
:hi: παιδια καμια δουλεια στην χονολουλου χαβαη λετε να παιζει για λαντζερης πχ κτλ?
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Πληροφοριακά εγώ στην δουλειά μου ΔΕΝ δέχομαι ΠΟΤΕ τιπς! Αν κάποιος μου αφήσει με το ζόρι το ανταποδίδω με δώρο!
Σε κάτι τύπους σαν τον παρακάτω τι λες να έκαναν? --->
Εξαρτάται από τα γκαρσόνια. Ορισμένοι δεν αντιδρούν.... κάποιοι άλλοι όμως δεν ξεχνούν και την επόμενη φορά μπορεί (τυχαία, βεβαίως-βεβαίως!) να σε πιάσει ξαφνικά πόνος στο στομάχι και διάρροια
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Σήμερα πήγα μια κοπέλα στο καρουσελ να ψωνίσει ότι γουστάρει, στην Ελλάδα Κυριακή μόνο τα πακιστανικα περίπτερα έχετε ανοιχτά  :2funny: εδώ Κυριακή είναι ανοιχτά  :rockon: ζητω η Ρωσία  :rockon:  ψήνεται να πηδηχτει, θα της γνωρίσω και τον Μήτσο τον κλώνο μου, πάω να κάνω μπάνιο και να φάω, να ταισω της γάτες και επιστρέφω για να γελάσουμε  :2funny: εχτές ο φύλακας έδωσε ρεσιτάλ με όσα είπε  :2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Σήμερα πήγα μια κοπέλα στο καρουσελ να ψωνίσει ότι γουστάρει, στην Ελλάδα Κυριακή μόνο τα πακιστανικα περίπτερα έχετε ανοιχτά  :2funny: εδώ Κυριακή είναι ανοιχτά  :rockon: ζητω η Ρωσία  :rockon:  ψήνεται να πηδηχτει, θα της γνωρίσω και τον Μήτσο τον κλώνο μου, πάω να κάνω μπάνιο και να φάω, να ταισω της γάτες και επιστρέφω για να γελάσουμε  :2funny: εχτές ο φύλακας έδωσε ρεσιτάλ με όσα είπε  :2funny:

ειναι απο τις κοπελες με μεγαλο πουτσο που εψαχνες μωρη σφουγγαριστρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom