Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
status update
Ο χρήστης Μαρκελλοδημητρακης αισθάνεται ασκεπης στην τοποθεσία φαλακρό όρος...

URL]]
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
status update
Ο χρήστης Μαρκελλοδημητρακης αισθάνεται ασκεπης στην τοποθεσία φαλακρό όρος...

https://[URL unfurl="true"]www.elamat.gr/images/pics/07.jpg[/img[/URL]]

[/quote]
Έχει τερματίσει την πίστα... στάδιο 7... :headbang2:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Τελείως λάθος σε όλα. Κάτι τέτοια γράφετε κ σας γλεντάει ο Μήτσος.
Ως το 2019 συνέχιζαν να τυπώνονται. Στο Ράιχ μάλιστα, όπου ζεις σχεδόν μέχρι τον Μάιο του 2019. Κ φυσικά οι τράπεζες τα έδιναν κανονικά.
Εσυ έγραψες το 2016. Καλά ρε τύπε, το 2017, 2018, 2019, δεν έτυχε να  πεις σε τράπεζα στη Γερμανία, να δεις το ντάρε-άβερε, να μην εκτίθεσαι έτσι.


Το χαρτονόμισμα 500 ευρώ (€500) είναι το υψηλότερης αξίας τραπεζογραμμάτιο του ευρώ. Εκδιδόταν από την εισαγωγή του ευρώ (σε μορφή μετρητών) το 2002 έως το 2014. Από τις 27 Απριλίου 2019, το χαρτονόμισμα δεν εκδίδεται από τις κεντρικές τράπεζες της Ευρωζώνης, αλλά εξακολουθεί να είναι νόμιμο χρήμα και μπορεί να χρησιμοποιηθεί για ως μέσο πληρωμής.

Ο Σαββίδης εχει πάρει όλα τα πεντακοσάευρα της χώρας και δεν έχουν να δώσουν οι τράπεζες
Τι άσχετος βλάκας ψεύτης και αυτός ο Τζούλιαν!
Το παίζει και Μέγας παίκτης του χρηματιστηρίου!
Η μονή του επαφή με 500 ευρώ είναι όταν ακουμπάει την οθόνη του κινητού!
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200726-120902.jpeg
    Screenshot_20200726-120902.jpeg
    219,8 KB · Εμφανίσεις: 49

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1


Το χαρτονόμισμα 500 ευρώ (€500) είναι το υψηλότερης αξίας τραπεζογραμμάτιο του ευρώ. Εκδιδόταν από την εισαγωγή του ευρώ (σε μορφή μετρητών) το 2002 έως το 2014. Από τις 27 Απριλίου 2019, το χαρτονόμισμα δεν εκδίδεται από τις κεντρικές τράπεζες της Ευρωζώνης, αλλά εξακολουθεί να είναι νόμιμο χρήμα και μπορεί να χρησιμοποιηθεί για ως μέσο πληρωμής.

Ο Σαββίδης εχει πάρει όλα τα πεντακοσάευρα της χώρας και δεν έχουν να δώσουν οι τράπεζες
Τι άσχετος βλάκας ψεύτης και αυτός ο Τζούλιαν!
Το παίζει και Μέγας παίκτης του χρηματιστηρίου!
Η μονή του επαφή με 500 ευρώ είναι όταν ακουμπάει την οθόνη του κινητού!
Η δικιά σου επαφή αποτι βλέπω είναι η Βικιπαίδεια για το θέμα.
Ακόμη σας τσούζει ο Σαβ. βλέπω.
Προσωπικά, και πριν σε ξεσκίσει ο Λάκης, κομπλεξικό μαλάκα σε θεωρούσα.
Πόσα χρόνια μένουν για το στεγαστικό, για το τεσσάρι, είπαμε;
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Δεν ήξερα ότι υπάρχουν εκτός από γευσιγνώστες για τα κρασιά κ αντίστοιχοι για τα.. χαρτονομίσματα. Βλέπουν το μωβ και καταλαβαίνουν ποιάς χρονιάς είναι.
Πως λέμε, Chenin de la Pinede merlot του 2018..
Μεγάλο ταλέντο τούτος δω..
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καράφλα,τα 500αρια που έβαλες δεν είναι δικά σου, σύμφωνα με τον Λάκη πρέπει να έχουν χαρτάκι με το όνομα σου πάνω. :2funny:
Είσαι φτωχομπινες και καράφλας με μικρό πουλάκι. :2funny: :2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Η δικιά σου επαφή αποτι βλέπω είναι η Βικιπαίδεια για το θέμα.
Ακόμη σας τσούζει ο Σαβ. βλέπω.
Προσωπικά, και πριν σε ξεσκίσει ο Λάκης, κομπλεξικό μαλάκα σε θεωρούσα.
Πόσα χρόνια μένουν για το στεγαστικό, για το τεσσάρι, είπαμε;
Βρε σκουπίδι καραγκιόζη υπαλληλάκο της φάπας εσύ ενημερώθηκες από τη wikipedia για το θέμα και είσαι τόσο βλάκας που δεν κατάλαβες τι γράφει.
Οι τράπεζες μέχρι το 2019 έκαναν recirculation, δεν τύπωναν νέα 500ευρα στοκε!
όλοι οι επιχειρηματίες το γνωρίζαμε αυτό από το 2014 ζώον!
Στο χρηματιστήριο της Αλβανίας παίζεις ρε γυφτε μυθομανη σφουγγοκωλάρια του Σαββίδη?
Έγινες και εσύ ρόμπα όπως ο βαθύπλουτος ρωσοπόντιος καθυστερημένε!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ερχετε σαν πελατης κ λογω κορονοιου του κανουμε και πιπες, και φευγοντας μας αφηνει κ μπερμπουαρ χωρις καν να μας κοιταει, αλλα αφοσιωμενος στο κινητο του μας λεει: τα ρεστα δικα σου  :2funny: :2funny: και πως θα νοιωθω ανωτερος τωρα??   Ατιμε urlauber μας χαλας την πιατσα... χαχχαχαχ
Εγώ όταν πάω διακοπές είμαι χαλαρός και ήρεμος, χαμογελαστός με το κόσμο, ψωνίζω ότι θέλω, μιλάω με τους ντόπιους με σεβασμό διότι επέλεξα να πάω στο μέρος τους που με υποδέχονται και πολλές φορές κάνω και φιλίες!
Δεν έχω κανένα λόγο να βγάλω κόμπλεξ και μικρότητα ούτε το θεωρώ διακοπές να πάει κάποιος κάπου που δεν γουστάρει τους κατοίκους ή το μέρος! Είναι μικρός, δυστυχής και κομπλεξικός!
Επίσης η χρήση του κινητού κατά τις διακοπές είναι ξεφτίλα! Ένας λόγος που πάω είναι για να το κλείνω και να μην ασχολούμαι με αυτό!  :hi:

 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Δεν ήξερα ότι υπάρχουν εκτός από γευσιγνώστες για τα κρασιά κ αντίστοιχοι για τα.. χαρτονομίσματα. Βλέπουν το μωβ και καταλαβαίνουν ποιάς χρονιάς είναι.
Πως λέμε, Chenin de la Pinede merlot του 2018..
Μεγάλο ταλέντο τούτος δω..
τι μαλάκας θεέ μου!
Τι λειτουργικά αναλφάβητος!
Άτομo με ειδικές ανάγκες,δεν μπορεί να κατανοήσει κάτι τόσο απλό.
Ηλίθιε σταμάτησαν να τυπώνονται τα 500ευρα το 2014!
Τι 2018 γραφεις?
Πόσο δύσκολο είναι να το καταλάβεις τελευταίε των τελευταίων?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Χαχαχα

3 παραθεσεις μεχρι τωρα στο ιδιο ποστ μου εκανες φαλακρακη.
Οι αληθειες πονανε?

Χαχα
Κανε καναδυο ακομη χαχσζα :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Εγώ όταν πάω διακοπές είμαι χαλαρός και ήρεμος, χαμογελαστός με το κόσμο, ψωνίζω ότι θέλω, μιλάω με τους ντόπιους με σεβασμό διότι επέλεξα να πάω στο μέρος τους που με υποδέχονται και πολλές φορές κάνω και φιλίες!
Δεν έχω κανένα λόγο να βγάλω κόμπλεξ και μικρότητα ούτε το θεωρώ διακοπές να πάει κάποιος κάπου που δεν γουστάρει τους κατοίκους ή το μέρος! Είναι μικρός, δυστυχής και κομπλεξικός!
Επίσης η χρήση του κινητού κατά τις διακοπές είναι ξεφτίλα! Ένας λόγος που πάω είναι για να το κλείνω και να μην ασχολούμαι με αυτό!  :hi:
.....και η μπαλα στην κερκιδα.....


Χαχαχαχα
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Βρε σκουπίδι καραγκιόζη υπαλληλάκο της φάπας εσύ ενημερώθηκες από τη wikipedia για το θέμα και είσαι τόσο βλάκας που δεν κατάλαβες τι γράφει.
Οι τράπεζες μέχρι το 2019 έκαναν recirculation, δεν τύπωναν νέα 500ευρα στοκε!
όλοι οι επιχειρηματίες το γνωρίζαμε αυτό από το 2014 ζώον!
Στο χρηματιστήριο της Αλβανίας παίζεις ρε γυφτε μυθομανη σφουγγοκωλάρια του Σαββίδη?
Έγινες και εσύ ρόμπα όπως ο βαθύπλουτος ρωσοπόντιος καθυστερημένε!
Πατημένο σκατο σκύλου δεν θα ασχοληθώ μαζί σου. Οι χαρακτηρισμοί σου επιστρέφονται γελοίε. Άλλαξε κ αγωγή, αυτά τα χάπια δεν σε πιάνουν
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγώ όταν πάω διακοπές είμαι χαλαρός και ήρεμος, χαμογελαστός με το κόσμο, ψωνίζω ότι θέλω, μιλάω με τους ντόπιους με σεβασμό διότι επέλεξα να πάω στο μέρος τους που με υποδέχονται και πολλές φορές κάνω και φιλίες!
Δεν έχω κανένα λόγο να βγάλω κόμπλεξ και μικρότητα ούτε το θεωρώ διακοπές να πάει κάποιος κάπου που δεν γουστάρει τους κατοίκους ή το μέρος! Είναι μικρός, δυστυχής και κομπλεξικός!
Επίσης η χρήση του κινητού κατά τις διακοπές είναι ξεφτίλα! Ένας λόγος που πάω είναι για να το κλείνω και να μην ασχολούμαι με αυτό!  :hi:
Στο μεταξύ η Ρωσσία δεν είναι Γερμανία ούτε Ελλάδα εδώ με τους φουκαράδες και τους φτωχομπινέδες γελάνε  :2funny:
  Έγραψε       και φευγοντας μας αφηνει κ μπερμπουαρ χωρις καν να μας κοιταει, αλλα αφοσιωμενος στο κινητο του μας λεει: τα ρεστα δικα σου  2funny 2funny και πως θα νοιωθω ανωτερος τωρα??   Ατιμε urlauber μας χαλας την πιατσα... χαχχαχαχ
 
  Το κινητό που λέει ότι θα κοιτάει αφοσιωμένος δεν κάνει πάνω από 100 ευρώ άντε το πολύ 150 Ευρώ  :2funny:
  Εδώ στη Ρωσσία οι γκόμενες θα γελάνε αν έχεις κάνα τέτοιο  :2funny:γιά το ντύσιμο του δε μιλάω  :2funny:έρχονται κάτι Έλληνες κακομοίρηδες από κατι χωριά της βορείου Ελλάδας σαν κ'αυτόν έτσι ντυμένοι εδώ και ψάχνουν γιά δουλειά και ο κόσμος γελάει  :2funny: με την κατάντια τους,και βρίζουν τη Ρωσσία μετά  :2funny:.
   Πάρτε να συγκρίνετε της φώτο  :headbang:και δε κυνηγάω την τεχνολογία,το S9 επειδή μου έχει βγει πάρα πολύ καλό ίσως το αλλάξω όταν βγει το S21 ίσως όχι.Το Note 10+ γαμάει και δέρνει!Πετάει το εργαλείο,βέβαια δεν είναι φτηνό εργαλείο.
  Ακίνητα δεν έχει,αμάξι δεν έχει,ρούχα να πάρει δεν έχει  :2funny:ούτε ένα κινητό της προκοπής δεν έχει να πάρει  :headbang: :2funny:Μετά μου τη λένε γιατί γελάω μαζί τους  :2funny: :2funny: :2funny:αν είναι να ζεις έτσι καλύτερα να προσλάβεις το Μονσελά  :2funny:
 Ένα παρόμοιο κινητό είχα γιά να το χτησημοποιώ όταν ερχόμουν στην Ελλάδα γιά να μη μου το κλέψουν  :headbang:γιατί αν βγάλεις ακριβό κινητό στην Ελλάδα τα παίζουν!Λες και είδαν διαστημόπλοιο  :2funny:
 Τώρα εγώ θα φύγω,λογικά θα μπει ο Μαρκέλος να ξεσκίσει τους φουκαράδες  :2funny: :2funny: :2funny:
 
 
 

Συνημμένα

  • horiataros.jpg
    horiataros.jpg
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 47
  • Снимок экрана 2020-07-26 в 13.31.09.png
    Снимок экрана 2020-07-26 в 13.31.09.png
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 71
  • Снимок экрана 2020-07-26 в 13.30.56.png
    Снимок экрана 2020-07-26 в 13.30.56.png
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 53
  • tele.jpg
    tele.jpg
    285,9 KB · Εμφανίσεις: 59
  • monselas.jpg
    monselas.jpg
    80,1 KB · Εμφανίσεις: 30

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Πατημένο σκατο σκύλου δεν θα ασχοληθώ μαζί σου. Οι χαρακτηρισμοί σου επιστρέφονται γελοίε. Άλλαξε κ αγωγή, αυτά τα χάπια δεν σε πιάνουν
Σε ξεφτιλισα μυθομανες σκουπίδι.
Φαε κανα χατσαπουρι να ισιωσεις τωρα ρε γυφτε!
Πηγαινε να παίξεις τα δις του Σαββίδη στο χρηματιστήρio!
Ανιδεε κλόουν,δεν ήξερες ότι τα 500ευρα σταμάτησαν να εκδίδονται το 2014, που το γνωρίζει όλο το σύμπαν!
Αλλά γιατί να το ξέρεις εσύ?
Ο μισθουλακος σου μπαίνει στον λογαριασμο σου κάθε μήνα!
Τι ξεβρακωμενος λιγουρης!
Ο λυκος της wall street της Μολδοβλαχίας.
Στέλνεις και εσύ λεφτά με shift όπως ο ρωσοπόντιος Ωνάσης? :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Στο μεταξύ η Ρωσσία δεν είναι Γερμανία ούτε Ελλάδα εδώ με τους φουκαράδες και τους φτωχομπινέδες γελάνε  :2funny:
  Έγραψε       και φευγοντας μας αφηνει κ μπερμπουαρ χωρις καν να μας κοιταει, αλλα αφοσιωμενος στο κινητο του μας λεει: τα ρεστα δικα σου  2funny 2funny και πως θα νοιωθω ανωτερος τωρα??   Ατιμε urlauber μας χαλας την πιατσα... χαχχαχαχ
 
  Το κινητό που λέει ότι θα κοιτάει αφοσιωμένος δεν κάνει πάνω από 100 ευρώ άντε το πολύ 150 Ευρώ  :2funny:
  Εδώ στη Ρωσσία οι γκόμενες θα γελάνε αν έχεις κάνα τέτοιο  :2funny:γιά το ντύσιμο του δε μιλάω  :2funny:έρχονται κάτι Έλληνες κακομοίρηδες από κατι χωριά της βορείου Ελλάδας σαν κ'αυτόν έτσι ντυμένοι εδώ και ψάχνουν γιά δουλειά και ο κόσμος γελάει  :2funny: με την κατάντια τους,και βρίζουν τη Ρωσσία μετά  :2funny:.
   Πάρτε να συγκρίνετε της φώτο  :headbang:και δε κυνηγάω την τεχνολογία,το S9 επειδή μου έχει βγει πάρα πολύ καλό ίσως το αλλάξω όταν βγει το S21 ίσως όχι.Το Note 10+ γαμάει και δέρνει!Πετάει το εργαλείο,βέβαια δεν είναι φτηνό εργαλείο.
  Ακίνητα δεν έχει,αμάξι δεν έχει,ρούχα να πάρει δεν έχει  :2funny:ούτε ένα κινητό της προκοπής δεν έχει να πάρει  :headbang: :2funny:Μετά μου τη λένε γιατί γελάω μαζί τους  :2funny: :2funny: :2funny:αν είναι να ζεις έτσι καλύτερα να προσλάβεις το Μονσελά  :2funny:
 Ένα παρόμοιο κινητό είχα γιά να το χτησημοποιώ όταν ερχόμουν στην Ελλάδα γιά να μη μου το κλέψουν  :headbang:γιατί αν βγάλεις ακριβό κινητό στην Ελλάδα τα παίζουν!Λες και είδαν διαστημόπλοιο  :2funny:
 Τώρα εγώ θα φύγω,λογικά θα μπει ο Μαρκέλος να ξεσκίσει τους φουκαράδες  :2funny: :2funny: :2funny:
 
 
Ναι ναι φυγε να γλυτωσεις την γιουχα  :2funny: :2funny: και να μπεις σαν μαρκελος δηθεν  ;) :2funny: :2funny:
Καλα κανεις. Οταν μπαινω να γραψω καλυτερα να κρυβεσαι χαχαχαχα


Και μπλα μπλα μπλα μπλα και μετα μπλα μπλα μπλα μπλα στο τελος μπλα μπλα μπλα μπλα  2funny 2funny 2funny
Και τοτε μπλα μπλα μπλα και ξαναμανα μπλα μπλα μπλα χαχαχχαχαχζ

Δημητρακη αδειο μυδι  2funny 2funny 2funny


Δημητρακη τι θα γινει ρε φιλε.

Φωτος το μπανιο εσυ για να βαλω εγω ενοικιαστηριο συμβολαιο δεν δεχεσαι
Φωτος ημερας της κουζινας ,για να βαλω εγω μισθοδοσια δεν δεχεσαι
Κοντρα λεφτα μετρητα ,εγω εριξα μια φορα 5 χιλιαρικα , εσυ τιποτα ,παλι δεν δεχεσαι
Κοντρα τα διαβατηρια ,σφραγιδες απο τάξιδια δεν δεχεσαι
Τι δεχεσαι ρε φιλε....
Αντε να μου την πεις μια φορα με αποδειξεις να τελειωνουμε .....


Το βρηκα !!!!

Για να σε διευκολυνω....εσυ τσαρος λεφτας εχεις περιουσια, μαγκας χωρις να χρειαστει να δουλεψεις.
Εγω φτωχος μεροκαματιαρης μεταναστης ολο χρεη ,κουπι σε γαλερα, δουλευω 14ωρα, τωρα γραφω με την γλωσσα γιατι στα χερια εχω τα κουπια....

Μια κοντρα στο πιστωτικο οριο της πιστωτικης καρτας ρε φιλε.
Αντε ,ελπιζω να με κατατροπωσεις .

Παει??   Χαχχαχαχχχχα

Γιατι πιστευω πως παλι θα κανεις την κοτα?? Χαχχαχαχαχαχχα

Φοβασαι τον φουκαρα ,τον κακομοιρη? Χαχχαχαχχαχα
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Στο μεταξύ η Ρωσσία δεν είναι Γερμανία ούτε Ελλάδα εδώ με τους φουκαράδες και τους φτωχομπινέδες γελάνε  :2funny:
  Έγραψε       και φευγοντας μας αφηνει κ μπερμπουαρ χωρις καν να μας κοιταει, αλλα αφοσιωμενος στο κινητο του μας λεει: τα ρεστα δικα σου  2funny 2funny και πως θα νοιωθω ανωτερος τωρα??   Ατιμε urlauber μας χαλας την πιατσα... χαχχαχαχ
 
  Το κινητό που λέει ότι θα κοιτάει αφοσιωμένος δεν κάνει πάνω από 100 ευρώ άντε το πολύ 150 Ευρώ  :2funny:
  Εδώ στη Ρωσσία οι γκόμενες θα γελάνε αν έχεις κάνα τέτοιο  :2funny:γιά το ντύσιμο του δε μιλάω  :2funny:έρχονται κάτι Έλληνες κακομοίρηδες από κατι χωριά της βορείου Ελλάδας σαν κ'αυτόν έτσι ντυμένοι εδώ και ψάχνουν γιά δουλειά και ο κόσμος γελάει  :2funny: με την κατάντια τους,και βρίζουν τη Ρωσσία μετά  :2funny:.
   Πάρτε να συγκρίνετε της φώτο  :headbang:και δε κυνηγάω την τεχνολογία,το S9 επειδή μου έχει βγει πάρα πολύ καλό ίσως το αλλάξω όταν βγει το S21 ίσως όχι.Το Note 10+ γαμάει και δέρνει!Πετάει το εργαλείο,βέβαια δεν είναι φτηνό εργαλείο.
  Ακίνητα δεν έχει,αμάξι δεν έχει,ρούχα να πάρει δεν έχει  :2funny:ούτε ένα κινητό της προκοπής δεν έχει να πάρει  :headbang: :2funny:Μετά μου τη λένε γιατί γελάω μαζί τους  :2funny: :2funny: :2funny:αν είναι να ζεις έτσι καλύτερα να προσλάβεις το Μονσελά  :2funny:
 Ένα παρόμοιο κινητό είχα γιά να το χτησημοποιώ όταν ερχόμουν στην Ελλάδα γιά να μη μου το κλέψουν  :headbang:γιατί αν βγάλεις ακριβό κινητό στην Ελλάδα τα παίζουν!Λες και είδαν διαστημόπλοιο  :2funny:
 Τώρα εγώ θα φύγω,λογικά θα μπει ο Μαρκέλος να ξεσκίσει τους φουκαράδες  :2funny: :2funny: :2funny:
 
 
Όταν είχα πάει Μόσχα και Νίζνι για δέκα μέρες με τον Βασίλη, συνάντησα πάνω από 10 γκόμενες και πολλές με έκαναν βόλτες με αυτοκίνητα, μου έδειξαν τις πόλεις τους και περάσαμε πολύ ωραία !  Η φιλοξενία ήταν θερμότατη κάποιες τις  :knockinb: , άλλες ήταν φίλες μου άλλες πρώην μου και άλλες από τίντερ!
Όλα αυτά που λέει ο Gast για μπορμπουαρ την ώρα που κοιτάει το κινητό μου φαίνονται περιθωριακά και εκτός σφαίρας της σκέψης μου..
Οι παρακάτω φώτο είναι κάποιες από τις κοπέλες μου!Αν τις έβλεπε  ολόσωμες με πρόσωπο ο Gast θα πάθαινε εγκεφαλικά και θα τον χάναμε ... :2funny:
 

Συνημμένα

  • 5768D064-D135-4910-9861-09FD474C9447.jpeg
    5768D064-D135-4910-9861-09FD474C9447.jpeg
    828,6 KB · Εμφανίσεις: 53
  • 118F8B0F-DBCC-4E0B-99AA-1E3874EE5288.jpeg
    118F8B0F-DBCC-4E0B-99AA-1E3874EE5288.jpeg
    862,4 KB · Εμφανίσεις: 87
  • CC9572DA-8099-4237-ADC0-4EBF8DA3B310.jpeg
    CC9572DA-8099-4237-ADC0-4EBF8DA3B310.jpeg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 59
  • B30DD8DA-9A62-4A0B-8C35-D64B6EE8C96D.jpeg
    B30DD8DA-9A62-4A0B-8C35-D64B6EE8C96D.jpeg
    877,8 KB · Εμφανίσεις: 74
  • 754023C6-C4BF-4181-AAF9-1BD3323EA3B1.jpeg
    754023C6-C4BF-4181-AAF9-1BD3323EA3B1.jpeg
    892,2 KB · Εμφανίσεις: 58
  • 67643231-160B-4871-B56F-8FA5AC703E6C.jpeg
    67643231-160B-4871-B56F-8FA5AC703E6C.jpeg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 68
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καμία φωτογραφία δεν είναι δικιά σου σύμφωνα με τον Λάκη αν δεν έχουν πάνω χαρτάκι με το όνομα σου...
Εγώ σε πιστεύω γιατί είμαι ευκολόπιστος....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom