Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
200 ευρω τον μηνα επαιρνες για να σε χεζουν
τωρα που πουρεψες πρεπει να ριξεις την τιμη σου
Εσύ είσαι πεινασμένος και κοιτάς πως θα φας λεφτά  :2funny:οπότε σύντομα θα τα κάνεις όλα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Πρέπει να μπει ο Λάκης να σας γαμίσει όπως χτες να το βουλώσετε γιατί εγώ πρέπει να βγω έξω.
  Και ο Μαρκέλος σε γαμάει καλά αλλά ο Λάκης σε ξεσκίζει  :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    45,5 KB · Εμφανίσεις: 58

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Εσύ είσαι πεινασμένος και κοιτάς πως θα φας λεφτά  :2funny:οπότε σύντομα θα τα κάνεις όλα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Πρέπει να μπει ο Λάκης να σας γαμίσει όπως χτες να το βουλώσετε γιατί εγώ πρέπει να βγω έξω.
  Και ο Μαρκέλος σε γαμάει καλά αλλά ο Λάκης σε ξεσκίζει  :2funny:
με πρόσβαλεις τώρα  :2funny: εγώ είμαι τσικο ακόμα, ο Λάκης έχει δεκάδες πληροφορίες και στοιχεία, εγώ με ελάχιστα στα χέρια μου και τους γαμαω  :2funny: έτσι δεν είναι κλωνε μου? Πάντως ο δρόμος αυτός αυτά έχει η γκαστερμπαιτερ, η μονσελα, η παρανομίες όπως απάτες που σκέφτεται ο Ρήγας  :2funny: :2funny: με διάφορους πονηρους τρόπους θα μπορούσε να φάει άφθονο χρήμα αλλά δεν του κόβει  :2funny: το ότι πάει να σου φάει 5000 στο ντούκου είναι δείγμα κουτοπονηριας  :headbang:  :jerking:
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
με πρόσβαλεις τώρα  :2funny: εγώ είμαι τσικο ακόμα, ο Λάκης έχει δεκάδες πληροφορίες και στοιχεία, εγώ με ελάχιστα στα χέρια μου και τους γαμαω  :2funny: έτσι δεν είναι κλωνε μου? Πάντως ο δρόμος αυτός αυτά έχει η γκαστερμπαιτερ, η μονσελα, η παρανομίες όπως απάτες που σκέφτεται ο Ρήγας  :2funny: :2funny: με διάφορους πονηρους τρόπους θα μπορούσε να φάει άφθονο χρήμα αλλά δεν του κόβει  :2funny: το ότι πάει να σου φάει 5000 στο ντούκου είναι δείγμα κουτοπονηριας  :headbang:  :jerking:

Ο Ρηγας στην εκανε την εμφυτευση;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Παω να φύγω... φτάσαν οι πουστηδες...οι ποινασμενοι για ΤΕΡΆΣΤΙΑ ΜΟΡΙΑ... :S
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Σιχαμενε πουστη,Μαρκελλοδημητρακη,πουτσες και κουραδες τρως ακατάπαυστα...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
με πρόσβαλεις τώρα  :2funny: εγώ είμαι τσικο ακόμα, ο Λάκης έχει δεκάδες πληροφορίες και στοιχεία, εγώ με ελάχιστα στα χέρια μου και τους γαμαω  :2funny: έτσι δεν είναι κλωνε μου? Πάντως ο δρόμος αυτός αυτά έχει η γκαστερμπαιτερ, η μονσελα, η παρανομίες όπως απάτες που σκέφτεται ο Ρήγας  :2funny: :2funny: με διάφορους πονηρους τρόπους θα μπορούσε να φάει άφθονο χρήμα αλλά δεν του κόβει  :2funny: το ότι πάει να σου φάει 5000 στο ντούκου είναι δείγμα κουτοπονηριας  :headbang:  :jerking:
Πλάκα πλάκα του βλάκμαν θα του φάει λεφτά  :2funny:από μένα θα πάρει ένα αρχήδι  :2funny:.
 Σήμερα ο γεροιωσήφ ξεσκίστηκε στη  :jerking: :2funny:.
 Πάω να κοιμηθώ,τη μεγαλύτερη πλάκα την είχε αυτο το ποστ του julian

Τελείως λάθος σε όλα. Κάτι τέτοια γράφετε κ σας γλεντάει ο Μήτσος.
Ως το 2019 συνέχιζαν να τυπώνονται. Στο Ράιχ μάλιστα, όπου ζεις σχεδόν μέχρι τον Μάιο του 2019. Κ φυσικά οι τράπεζες τα έδιναν κανονικά.
Εσυ έγραψες το 2016. Καλά ρε τύπε, το 2017, 2018, 2019, δεν έτυχε να  πεις σε τράπεζα στη Γερμανία, να δεις το ντάρε-άβερε, να μην εκτίθεσαι έτσι.
Απέδειξε πόσο άσχετοι είναι!Όλο το χρόνο τους τον περνάνε στη δουλειά,από την τράπεζα μπορεί να μην έχουν πάει ποτέ τους!:headbang: :2funny: Είναι εντελώς φουκαράδες  :headbang: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Πλάκα πλάκα του βλάκμαν θα του φάει λεφτά  :2funny:από μένα θα πάρει ένα αρχήδι  :2funny:.
 Σήμερα ο γεροιωσήφ ξεσκίστηκε στη  :jerking: :2funny:.
 Πάω να κοιμηθώ,τη μεγαλύτερη πλάκα την είχε αυτο το ποστ του julian
Απέδειξε πόσο άσχετοι είναι!Όλο το χρόνο τους τον περνάνε στη δουλειά,από την τράπεζα μπορεί να μην έχουν πάει ποτέ τους!:headbang: :2funny: Είναι εντελώς φουκαράδες  :headbang: :2funny:
παρε αλλη μια φαπα ομοφυλόφιλο αγορι.
Αδιαμφισβήτητο αρθρο απο μια απο τις μεγαλυτερες τραπεζες της ευρωπης.
Την ING Group
Η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια χαχχαχα.
Ημερομηνια αρθρου 06.05.2016.  Παλι bingo ο urlauber???? Χαχαχαχ

Λες και η ημερομηνια που ανεφερα ηταν το ζητημα κι οχι οτι αυτο που εγραψα ισχυει.

Εμπλεξες φαλακρακη, εμεις μιλαμε με επιχειρηματα κι οχι οπως εσυ ψεματα. Που ειναι το μπανιο βρε κακομοίρη??? Χαχαχαχα


Αντε καντε μεταφραση τωρα να μαθαινετε. Κι οταν γραφει ο urlauber να ειστε προσεκτικοι για να μαθαινετε και κατι. Εσυ ψευταρακη εχεις μεινει στασιμος στο 2006 χαχαχαχα.

Ακομη νομιζεις πως οι ρωσιδες σκεφτοντε το ιδιο κι οτι εχεις αμαξι πενταετιας χαχαχχαχαχα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Γεια  σας έχει έρθει ο Θείος μου στην Γερμανία και ψάχνει για δουλειά είτε σου κουζίνα είτε οικοδομή.. από κουζίνα ξέρει πολύ καλα.. από οικοδομές ξέρει σχεδόν τα πάντα και υδραυλικά.. όποιος ενδιαφέρετε παρακαλώ 015732229541

             Ευχαριστώ


Μια αγγελια μαζι με τα φιλιά μου στους κακοψυχους του θρεντ, ψευταρακη29 κ aegeanorg. Που προσπαθουν να παρουσιασουν πως εγω βαζω αγγελιες κ παιρνω κοσμο στον λαιμο μου.
Ενω εγω ξερω πως υπαρχει κοσμος που ενδιαφερετε για γερμανια για μια νεα αρχη στην ζωη του.

Ο "θειος" αν ειναι λιγο εξυπνος, σε μισο χρονο μπορει να καθαριζει 2.500€ καθαρα!

Ο δημητρακης κλασικα για αντιλογο θα μπαχαλιασει μόνο χωρις να εχει να προτεινει κατι αλλο χαχαχα

Ο aegeanorg θα προτεινει σεζον στην ροδο 6 μηνες για 6.000€ , δουλεια 12 ωρες την μερα στην καλυτερη κ 30 μερες τον μηνα. Στο τελος του 6μηνου επιστροφη στο χωριο σου χαχαχα. Προοπτικη απολυτως καμμια. Θα φυγεις με 4 χιλιαρικα γιατι εχεις τσιγαρα κινητο φαρμακα ψωνια. Θα γυρισεις πισω στο χωριο κ φτωχα φτωχα θα περιμενεις να ξαναρχισει η σεζον να ξαναπαρακαλας τον aegeanorg και παλι....

Για αυτο με μισουν, γιατι ανοιγω τα ματια σε καποιους. Σου λεει κατσε ρε urlauber , ο αλλος με παρακαλουσε για σεζον στην ροδο, μου μιλουσε στον πληθυντικο ενω τωρα ερχετε σαν πελατης κ λογω κορονοιου του κανουμε και πιπες, και φευγοντας μας αφηνει κ μπερμπουαρ χωρις καν να μας κοιταει, αλλα αφοσιωμενος στο κινητο του μας λεει: τα ρεστα δικα σου  :2funny: :2funny: και πως θα νοιωθω ανωτερος τωρα??   Ατιμε urlauber μας χαλας την πιατσα... χαχχαχαχ
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Γεια  σας έχει έρθει ο Θείος μου στην Γερμανία και ψάχνει για δουλειά είτε σου κουζίνα είτε οικοδομή.. από κουζίνα ξέρει πολύ καλα.. από οικοδομές ξέρει σχεδόν τα πάντα και υδραυλικά.. όποιος ενδιαφέρετε παρακαλώ 015732229541

              Ευχαριστώ


Μια αγγελια μαζι με τα φιλιά μου στους κακοψυχους του θρεντ, ψευταρακη29 κ aegeanorg. Που προσπαθουν να παρουσιασουν πως εγω βαζω αγγελιες κ παιρνω κοσμο στον λαιμο μου.
Ενω εγω ξερω πως υπαρχει κοσμος που ενδιαφερετε για γερμανια για μια νεα αρχη στην ζωη του.

Ο "θειος" αν ειναι λιγο εξυπνος, σε μισο χρονο μπορει να καθαριζει 2.500€ καθαρα!

Ο δημητρακης κλασικα για αντιλογο θα μπαχαλιασει μόνο χωρις να εχει να προτεινει κατι αλλο χαχαχα

Ο aegeanorg θα προτεινει σεζον στην ροδο 6 μηνες για 6.000€ , δουλεια 12 ωρες την μερα στην καλυτερη κ 30 μερες τον μηνα. Στο τελος του 6μηνου επιστροφη στο χωριο σου χαχαχα. Προοπτικη απολυτως καμμια. Θα φυγεις με 4 χιλιαρικα γιατι εχεις τσιγαρα κινητο φαρμακα ψωνια. Θα γυρισεις πισω στο χωριο κ φτωχα φτωχα θα περιμενεις να ξαναρχισει η σεζον να ξαναπαρακαλας τον aegeanorg και παλι....

Για αυτο με μισουν, γιατι ανοιγω τα ματια σε καποιους. Σου λεει κατσε ρε urlauber , ο αλλος με παρακαλουσε για σεζον στην ροδο, μου μιλουσε στον πληθυντικο ενω τωρα ερχετε σαν πελατης κ λογω κορονοιου του κανουμε και πιπες, και φευγοντας μας αφηνει κ μπερμπουαρ χωρις καν να μας κοιταει, αλλα αφοσιωμενος στο κινητο του μας λεει: τα ρεστα δικα σου  :2funny: :2funny: και πως θα νοιωθω ανωτερος τωρα??   Ατιμε urlauber μας χαλας την πιατσα... χαχχαχαχ
και τι θες τώρα βρε φουκαρα εύσημα για την κοινωνική προσφορά σου στο σαιτ?  ;) :2funny: Σα να έρθει μια γκόμενα να ποσταρει το στορυ της εδώ πέρα, εντελώς άκυρα πράγματα  :jerking: τι σχέση έχει η σεζόν στην Ρόδο με τον  Αιγαίο?  :jerking: θα χάσω τον ύπνο μου τώρα, με έκανες σκόνη  :2funny: συγκίνηση από την προσφορά σου στο σαιτ  :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Γεια  σας έχει έρθει ο Θείος μου στην Γερμανία και ψάχνει για δουλειά είτε σου κουζίνα είτε οικοδομή.. από κουζίνα ξέρει πολύ καλα.. από οικοδομές ξέρει σχεδόν τα πάντα και υδραυλικά.. όποιος ενδιαφέρετε παρακαλώ 015732229541

              Ευχαριστώ


Μια αγγελια μαζι με τα φιλιά μου στους κακοψυχους του θρεντ, ψευταρακη29 κ aegeanorg. Που προσπαθουν να παρουσιασουν πως εγω βαζω αγγελιες κ παιρνω κοσμο στον λαιμο μου.
Ενω εγω ξερω πως υπαρχει κοσμος που ενδιαφερετε για γερμανια για μια νεα αρχη στην ζωη του.

Ο "θειος" αν ειναι λιγο εξυπνος, σε μισο χρονο μπορει να καθαριζει 2.500€ καθαρα!

Ο δημητρακης κλασικα για αντιλογο θα μπαχαλιασει μόνο χωρις να εχει να προτεινει κατι αλλο χαχαχα

Ο aegeanorg θα προτεινει σεζον στην ροδο 6 μηνες για 6.000€ , δουλεια 12 ωρες την μερα στην καλυτερη κ 30 μερες τον μηνα. Στο τελος του 6μηνου επιστροφη στο χωριο σου χαχαχα. Προοπτικη απολυτως καμμια. Θα φυγεις με 4 χιλιαρικα γιατι εχεις τσιγαρα κινητο φαρμακα ψωνια. Θα γυρισεις πισω στο χωριο κ φτωχα φτωχα θα περιμενεις να ξαναρχισει η σεζον να ξαναπαρακαλας τον aegeanorg και παλι....

Για αυτο με μισουν, γιατι ανοιγω τα ματια σε καποιους. Σου λεει κατσε ρε urlauber , ο αλλος με παρακαλουσε για σεζον στην ροδο, μου μιλουσε στον πληθυντικο ενω τωρα ερχετε σαν πελατης κ λογω κορονοιου του κανουμε και πιπες, και φευγοντας μας αφηνει κ μπερμπουαρ χωρις καν να μας κοιταει, αλλα αφοσιωμενος στο κινητο του μας λεει: τα ρεστα δικα σου  :2funny: :2funny: και πως θα νοιωθω ανωτερος τωρα??   Ατιμε urlauber μας χαλας την πιατσα... χαχαχαχ
καλά πρέπει να είσαι τέρμα καθυστερημένος στον εγκέφαλο εσύ, σε έχουν βαρέσει κατά κεφάλα οι υπερωρίες δεν εξηγείται αλλιώς  :headbang: :jerking: βρε βλακα, παραποιεις στοιχεία και ανεβάζεις άρθρα παλιά να πείσεις τον κόσμο ότι δεν κυκλοφορούν 500ευρσ, οκ, ο κλώνος μου σου έδειξε ότι πήγε και έκανε ανάληψη, και φυσικά όλοι οι φουκαράδες σιγά μην το πιστέψετε, υπάρχει ένας ειδικός νόμος ότι όταν κάποιος καταθέσει 500 η τραβήξει 500 σε χαρτονόμισμα υπογράφει κάποια χαρτιά, αλλά που να το ξέρετε, αφού δεν έχουν περάσει στα χέρια σας  :2funny: επιμένεις για το αμάξι και λες βλακειες αλλά οι γκόμενές οι Ρωσίδες τρελενονται όταν μπουν, εσύ ένα καφέ πηγές την Αλβανίδα, ούτε φώτο είδαμε από γαμησι, ούτε τίποτα  :2funny: πιθανών καμία συνεργάτης σου θα είναι γιατί είναι πολύ φιλική στάση η φώτο  :jerking: συνέχισε να γραφεις μπούρδες για τα 500ρικα και το αμάξι, λογικά σε 5 χρόνια από τώρα θα έχει πέσει και άλλο η αξία αλλά ο κλώνος μου θα πάρει άλλο, εσύ τι σκοπό έχεις στα 5 χρονιά? Έστω το 1/4 των δωσεων  :2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Πλάκα πλάκα του βλάκμαν θα του φάει λεφτά  :2funny:από μένα θα πάρει ένα αρχήδι  :2funny:.
 

δεν θελω τα λεφτα του αρχηγου γιατι τα τρωει σε μοντελες
τα δικα σου θελω που τα πετας σε μπαζα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom