Νέα

Επικίνδυνοι - ύποπτες φάτσες γύρω από τις πιάτσες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 321
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πάντως το σκηνικό στην Ομόνοια που περιγράφετε,ότι δηλαδή σου πιάνει την πάρλα μια σάπια για να πάς να γαμήσεις με σχετικά λίγα λεφτά πολλή ώρα μου είχε συμβεί το 2005(έπεσα στη λούμπα),αλλά και πολλες φορές απο τότε χωρίς να τσιμπήσω.Περπατούσα στην Αγίου Κωνσταντίνου 7 το απόγευμα,αλλά ήταν θεοσκότεινα,λόγω εποχής.Δεν είχα πάει με σκοπο να πηδήσω,αλλά γυρνούσα απο ένα ραντεβού.Με πλησίασε μια 50άρα ρωσιδοκάτι και μου πούλησε το αναφερθέν παραπάνω παραμύθι.Εγώ σαν χάνος τσίμπησα και πήγα σε ένα μπάρ στη Σωκράτους,κοντά στην γωνία με την Αγίου Κωνσταντίνου.Με έβαλαν να κάτσω σε ένα τραπέζι(δεν έκατσα) και εμφανίστηκε μια χοντροκώλα βρωμιάρα.Εμένα δεν μου άρεσε και πήγα να την κάνω.Τότε μπαίνει μπροστά ένας αλβανόφατσας και πήρε και ένα ηλίθιο και καλά αγριεμένο ύφος και μου είπε να πληρώσω 70 ευρώ για το ποτό που πήρα(δεν έκατσα ούτε 2 λεπτά στο κωλοχανείο και δεν είχα παραγγείλει τπτ).Του είπα να κάνει στην άκρη και πήγε να με χτυπήσει...Αλλά βλέπετε ότι παρά την ηλικία μου,θυμάμαι ακόμα τα μαθήματα savate που είχα κάνει απο τα τέλη του 70 (στη Γαλλία που σπούδαζα,όχι εδώ...) μέχρι και σήμερα.Βγήκε και άλλος ένας,πιο χοντρός απο το βάθος,αλλά μέχρι να πάρει τα πόδια του,είχα φτάσει στο Μετρό.Όσο για την Αστυνομία που αναφέρατε πολλοί,απο εμπειρία μιλώντας,θα συμβούλευα να μην πάτε.Και εκείνοι στο κόλπο είναι...Οι βίλες,τα ακριβά αμάξια και η πολυτελής ζωή μερικών στελεχών της δεν υποστηρίζονται,βάσει απλής αριθμητικής απο μισθό μπάτσου...Μπορεί να βρείτε και κανέναν μπελά.Το καλύτερο που έχουμε όλοι να κάνουμε είναι να μην τσιμπάμε.Απαξ και μπείς στο κάθε κωλομάγαζο κινδυνεύεις όχι μόνο να σε δείρουν,σήμερα που τα πράγματα είναι πολύ άγρια,αλλά και να σε σκοτώσουν.
Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες φίλε και τέλεια η ορθογραφία σου!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Στις πιάτσες γύρω από το κέντρο να έχετε κατά νου ότι κάθε "εμπόρευμα" δειγματίζεται επί τόπου!

Όταν σας προτείνουν βόλτες και επισκέψεις σε άλλους χώρους από αυτόν που βρίσκεστε υπάρχει απάτη!
 

Επισκέπτης
Πολλοι αραπηδες πουλανε ναρκωτικα εκει!.....αμα σας πλησιαζουν μην δεινετε σημασια!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Πολλοι αραπηδες πουλανε ναρκωτικα εκει!.....αμα σας πλησιαζουν μην δεινετε σημασια!


πακιστανοι στα φαναρια πουλανε τοξα κ βελη για να τα χρησιμοποιησεις σε αλλους οδηγους αν σου πουλησουν τσαμπουκα  :2funny:
 

Επισκέπτης
πακιστανοι στα φαναρια πουλανε τοξα κ βελη για να τα χρησιμοποιησεις σε αλλους οδηγους αν σου πουλησουν τσαμπουκα  :2funny:
Tης πουτανας γινεται!......και κατι μακρυμαλλιδες πρεζακια με καπελάκια ειναι επικυνδινα στα περιξ Ομονοιας!....
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Πάρτε κι ένα κωλαράκι απο σήμερα το μεσημέρι! :thumbsup:                                                       :offtopic:

Σίγουρα πολύ ενδιαφέρουσα.. προσωπικότητα, από όποια πλευρά και να την κοιτάξει κανείς.
Εύγε ...φωτογράφε .. πάντα τέτοια  :grin:
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Πάντως το σκηνικό στην Ομόνοια που περιγράφετε,ότι δηλαδή σου πιάνει την πάρλα μια σάπια για να πάς να γαμήσεις με σχετικά λίγα λεφτά πολλή ώρα μου είχε συμβεί το 2005(έπεσα στη λούμπα),αλλά και πολλες φορές απο τότε χωρίς να τσιμπήσω.Περπατούσα στην Αγίου Κωνσταντίνου 7 το απόγευμα,αλλά ήταν θεοσκότεινα,λόγω εποχής.Δεν είχα πάει με σκοπο να πηδήσω,αλλά γυρνούσα απο ένα ραντεβού.Με πλησίασε μια 50άρα ρωσιδοκάτι και μου πούλησε το αναφερθέν παραπάνω παραμύθι.Εγώ σαν χάνος τσίμπησα και πήγα σε ένα μπάρ στη Σωκράτους,κοντά στην γωνία με την Αγίου Κωνσταντίνου.Με έβαλαν να κάτσω σε ένα τραπέζι(δεν έκατσα) και εμφανίστηκε μια χοντροκώλα βρωμιάρα.Εμένα δεν μου άρεσε και πήγα να την κάνω.Τότε μπαίνει μπροστά ένας αλβανόφατσας και πήρε και ένα ηλίθιο και καλά αγριεμένο ύφος και μου είπε να πληρώσω 70 ευρώ για το ποτό που πήρα(δεν έκατσα ούτε 2 λεπτά στο κωλοχανείο και δεν είχα παραγγείλει τπτ).Του είπα να κάνει στην άκρη και πήγε να με χτυπήσει...Αλλά βλέπετε ότι παρά την ηλικία μου,έπισαν τόπο τα μαθήματα savate που είχα κάνει απο τα τέλη του 70 (στη Γαλλία που σπούδαζα,όχι εδώ...) μέχρι και σήμερα.Βγήκε και άλλος ένας,πιο χοντρός απο το βάθος,αλλά μέχρι να πάρει τα πόδια του,είχα φτάσει στο Μετρό.Όσο για την Αστυνομία που αναφέρατε πολλοί,απο εμπειρία μιλώντας,θα συμβούλευα να μην πάτε.Και εκείνοι στο κόλπο είναι...Οι βίλες,τα ακριβά αμάξια και η πολυτελής ζωή μερικών στελεχών της δεν υποστηρίζονται,βάσει απλής αριθμητικής απο μισθό μπάτσου...Μπορεί να βρείτε και κανέναν μπελά.Το καλύτερο που έχουμε όλοι να κάνουμε είναι να μην τσιμπάμε.Απαξ και μπείς στο κάθε κωλομάγαζο κινδυνεύεις όχι μόνο να σε δείρουν,σήμερα που τα πράγματα είναι πολύ άγρια,αλλά και να σε σκοτώσουν.


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Σίγουρα πολύ ενδιαφέρουσα.. προσωπικότητα, από όποια πλευρά και να την κοιτάξει κανείς.
Εύγε ...φωτογράφε .. πάντα τέτοια  :grin:
Παντα τετοια κι εχω τον αλλον τον μαλακα να μ λεει: διεγραψε την φωτο..ειναι φιλη μου! >:(  (μα τι παπαρες ρε φιλε :jerking:)
Τελος παντων.....γυριζα πριν απο το erotic dream και μολις φτανω Ομονοια ηταν παλι γαμησετα!...ολο μαύροι κοβουν βολτες και πρεζακια!
Περασα και απο το τριγωνο...νεκρα!
 

Επισκέπτης
Ολη η Αθηνα εχει γινει ενα μπουρδελο!.....επικύνδινο!
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
...εδω που φτασαμε ουτε η χρυση αυγη δε θα τολμαει να περασει απο κει σε λιγο...
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ολη η Αθηνα εχει γινει ενα μπουρδελο!.....επικύνδινο! [size=30pt]ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ[/size]
Σωστος !!!!!!!

Σωστο πολυθεματικο μπουρδελο θα ελεγα με τοσα ''μαγαζακια'' που εχουν ανοιξει παρανομως και που μοιραια εχουν φερει και τον υποκοσμο....
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
κανεις κ εσυ σαβατε?εχεις κ το γυαλιστερο παντελονακι?

Λέγεται Σαβάτ και όχι σαβάτε.Δεν είναι ασιατικής προελεύσεως πολεμική τέχνη(λ.χ. καράτε),αλλά γαλλικής...Ήταν αρχικά πολεμική τέχνη οδομαχιών και μετά την υιοθέτησαν και οι Μερσεγιέζοι ναύτες προς αποφυγή και αυτοάμυνα κατά των πειρατών ήδη απο τον 19ο αιώνα.Ακόμα και πριν τον Β΄Π.Π. το χρησιμοποιούν σαν πολεμική τέχνη και οι γαλλικές ειδικές δυνάμεις...Και σας συμβουλεύω να αρχίσετε να μαθαίνεται savate ή krav maga (αυτό το έφτιαξε ουγγροεβραίος στον Β΄Π.Π. και το χρησιμοποιεί το IDF,Mossad...και δεν έχει καν κανόνες,μόνο να επιβιώσεις),καθότι είναι αποτελεσματικότατες και σχετικά εύκολες τεχνικές αυτοάμυνας και με αυτά που γίνονται χρειάζονται...Άσε που θα βελτιώσετε και τις κορμάρες σας...
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Λέγεται Σαβάτ και όχι σαβάτε.Δεν είναι ασιατικής προελεύσεως πολεμική τέχνη(λ.χ. καράτε),αλλά γαλλικής...Ήταν αρχικά πολεμική τέχνη οδομαχιών και μετά την υιοθέτησαν και οι Μερσεγιέζοι ναύτες προς αποφυγή και αυτοάμυνα κατά των πειρατών ήδη απο τον 19ο αιώνα.Ακόμα και πριν τον Β΄Π.Π. το χρησιμοποιούν σαν πολεμική τέχνη και οι γαλλικές ειδικές δυνάμεις...Και σας συμβουλεύω να αρχίσετε να μαθαίνεται savate ή krav maga (αυτό το έφτιαξε ουγγροεβραίος στον Β΄Π.Π. και το χρησιμοποιεί το IDF,Mossad...και δεν έχει καν κανόνες,μόνο να επιβιώσεις),καθότι είναι αποτελεσματικότατες και σχετικά εύκολες τεχνικές αυτοάμυνας και με αυτά που γίνονται χρειάζονται...Άσε που θα βελτιώσετε και τις κορμάρες σας...



το εγραψα greeklish αλλα με ελληνικους χαρακτηρες

 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
ολι κομαντερι κε κιλερ εδο μεσα!!!!!!!!!


σασ ζιλεβο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom