Νέα

Επικίνδυνοι - ύποπτες φάτσες γύρω από τις πιάτσες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 321
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Παιδες επισης προσοχή και στο κομμάτι της χαλκοκονδυλη που ειναι αναμεσα στην Σωκρατους και την Μαρνης.
Εκει οπως κατεβαινεις για Μαρνης αριστερα εχει τα "Games" ( φρουτακια ).
Απ'εξω ειναι πολλοι τυποι που ειναι τσεκαδοροι και μπραβοι των "καζινο" καθως και οι νταβαδες μερικων απο τα κοριτσια ( πχ της μιμας που ειναι με ενα μηχανακι cbr900 honda ) .
Απεναντι ειναι ενα καφενειο που ειναι αλλοι νταβαδες και τσεκαρουν τα κοριτσια .
Μην σταματε σε αυτο το στενο και χαζευεται - μην περνατε καν με τα ποδια .......
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Σήμερα Θεσσαλονίκη στην Τσιμισκή, συγκεκριμένα απέναντι από τον αριθμό 99, μια τύπισσα γύρω στα 25 ή και μικρότερη, μελαχρινή, με βουλγαρο-ρουμάνικη φάτσα και πουτανέ ντύσιμο, "τσιμπούσε" γερόντια 65+ χρονών δείχνοντάς τους ένα χαρτάκι.
Εγώ κοιτούσα κάτι βιτρίνες και επειδή μυρίστηκα βρώμα έκατσα να δω την εξέλιξή της.
Το πρώτο γερόντι που είδα εγώ, δεν τσίμπησε. Το δεύτερο γερόντι όμως ακούστηκε να λέει "να εδώ απέναντι είναι το 99" (προφανώς το πουτανί "έψαχνε" την πολυκατοικία με αριθμό 99).
Την πήρε από το χέρι, την πέρασε απέναντι, έψαξε τα κουδούνια, και τελικά μπήκαν μαζί μέσα.
Υποθέτω πως πάνω θα τους περίμενε κάποιος φουσκωτός για να ληστέψει το γερόντι.
Συνίσταται προσοχή.
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Παιδες επισης προσοχή και στο κομμάτι της χαλκοκονδυλη που ειναι αναμεσα στην Σωκρατους και την Μαρνης.
Εκει οπως κατεβαινεις για Μαρνης αριστερα εχει τα "Games" ( φρουτακια ).
Απ'εξω ειναι πολλοι τυποι που ειναι τσεκαδοροι και μπραβοι των "καζινο" καθως και οι νταβαδες μερικων απο τα κοριτσια ( πχ της μιμας που ειναι με ενα μηχανακι cbr900 honda ) .
Απεναντι ειναι ενα καφενειο που ειναι αλλοι νταβαδες και τσεκαρουν τα κοριτσια .
Μην σταματε σε αυτο το στενο και χαζευεται - μην περνατε καν με τα ποδια .......
εδω πανε τσαρκα στη βαθης 3 το πρωι εκει θα κολλησουν...
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Υποθέτω πως πάνω θα τους περίμενε κάποιος φουσκωτός για να ληστέψει το γερόντι.
Συνίσταται προσοχή.

Σε τετοιες περιπτωσεις με γεροντια πρεπει να ενεργουμε και εμεις που το αντιλαμβανομαστε καταλληλα .
Σε αυτη την περιπτωση οι μπατσοι ειναι φιλοι μας .
Και αυτο γιατι καλα να του παρουν τα λεφτα αλλα τους δερνουν αλυπητα ρε γαμωτο
 

Επισκέπτης
Προσοχη στην Φυλης!.....2 τυποι με σκουφακια ζητανε απο ατομα 1 ευρω και καλα για να πιουν κρασι!
Μην τους δωσετε ποτε σημασια!
f_55934846-9083cd85.jpeg
 

Επισκέπτης
Σε τετοιες περιπτωσεις με γεροντια πρεπει να ενεργουμε και εμεις που το αντιλαμβανομαστε καταλληλα .
Σε αυτη την περιπτωση οι μπατσοι ειναι φιλοι μας .
Και αυτο γιατι καλα να του παρουν τα λεφτα αλλα τους δερνουν αλυπητα ρε γαμωτο

Συμφονω απολυτα 100% το καθε γαμιοληκι κωλο αλοδαπος χτυπαει και βασανιζει γερους αφου πρωτα τους λυστεψει... ΚΡΕΜΑΣΜΑ!
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Συμφονω απολυτα 100% το καθε γαμιοληκι κωλο αλοδαπος χτυπαει και βασανιζει γερους αφου πρωτα τους λυστεψει... ΚΡΕΜΑΣΜΑ!
Τι εννοεις τυπε?Οτι θα επρεπε πρωτα να τους χτυπανε και μετα να τους κλεβουν? :2funny:
 

Επισκέπτης
για πες λεπτομερειες
Εκανα βολτες εκει, και ακουω μια φωνη:
Φιλε!...εχεις 1 ευρω για να παρω κρασι?...Οχι να γαμησω σε μπουρδελο!....Του εδωσα μια φορα κι εγω 1 ευρω αν και δεν δεινω σε τετοιους σηνυθως!Μετα τον ξανα πετυχενω απο πισω και με φωναζε: Φιλε!....ερχεσαι λιγο να σου πω?.....Ε κι εφυγα μετα!...
Παντως μην πατε!
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
εδω πανε τσαρκα στη βαθης 3 το πρωι εκει θα κολλησουν...

και εγω κανω τσαρκα με το αυτοκινητο κατα τις 12 το βραδυ, και μερικες φορες αν και θελω να πηδηξω δεν το εκανα γιατι φοβαμαι το αυτοκινητο βασικα...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
οποις θελει προστασια αυτοκιντου εδω ειμαι :birdman: :birdman:

ενας αλγερινος ηθελε να μου πουλησει τσιγαρα και του λεει οχι φιλε φιτνες του φιτνες..

και του εδειξα μπρατσο και την εκανε :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:

προσφερω 2-3ωρη φυλαξη αυτοκινητου :birdman:

αλλα δωστε και κανα παραδακι μετα.. η κανα κερασμα :birdman:
 

Επισκέπτης
Τι εννοεις τυπε?Οτι θα επρεπε πρωτα να τους χτυπανε και μετα να τους κλεβουν? :2funny:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ενοω οτι θα πρεπει ολοι να κουβαλαγαμε ενα οπλο μαζι μας και να σκωτονουμε εν ψυχρο αυτα τα αποβρασματα που λυστευουνε γεροντακια και χτυπανε ανυμπορους. αλλα εχουμε τοσο γαμω κρατος που ετσι και το κανεις αυτο θα φας 20 χρωνια και ο αλλος στην Νορβηγια σκοτοσε 70 παιδια και εφαγε 20 χρωνια οσο τρωει εδω ενας αν κανει μια λυστεια σε μια τραπεζα..
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Ασχετο!...δεν σας την σπανε οι γεροι με το κουστουμι που καθοντε στις πιατσες για να παρουν ματι και να κοψουν κινηση?....
thumbnail.php
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Εκανα βολτες εκει, και ακουω μια φωνη:
Φιλε!...εχεις 1 ευρω για να παρω κρασι?...Οχι να γαμησω σε μπουρδελο!....Του εδωσα μια φορα κι εγω 1 ευρω αν και δεν δεινω σε τετοιους σηνυθως!Μετα τον ξανα πετυχενω απο πισω και με φωναζε: Φιλε!....ερχεσαι λιγο να σου πω?.....Ε κι εφυγα μετα!...
Παντως μην πατε!

εμένα με εχει σταματήσει το ίδιο άτομο (με διαφορά δύο ετών) να μου ζητήσει λεφτα να γαμήσει επειδή "τώρα βγήκε απο την φυλακή". Φυσικά δεν έδωσα.

Γενικά όσοι κυκλοφορείτε μέρα δεν εχετε να ανησυχείτε ιδιαίτερα αλλα πάλι πρέπει να προσέχετε. 
 

Επισκέπτης
Ε ενταξει σε αυτες τις μπουρδελοπεριοχες ειναι επικινδυνα ολες τις ωρες!..θελει προσοχη και βοηθεια την Παναγιά!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
οποις θελει προστασια αυτοκιντου εδω ειμαι :birdman: :birdman:

ενας αλγερινος ηθελε να μου πουλησει τσιγαρα και του λεει οχι φιλε φιτνες του φιτνες..

και του εδειξα μπρατσο και την εκανε :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:

προσφερω 2-3ωρη φυλαξη αυτοκινητου :birdman:

αλλα δωστε και κανα παραδακι μετα.. η κανα κερασμα :birdman:
σιγα ρε φιτνες  :2funny: :2funny:
εμενα ουτε καν τολμανε να μου μιλησουν  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom