Νέα

Επίδομα βενζίνης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kiriakoboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 593
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.862
Κριτικές
21
Like
11.042
Πόντοι
4.546
αρλουμπες γραφεις....30.010 ευρω πλουσιος ,29.990 φτωχος......οτιδηποτε κανουν ειναι μονο για τις καμερες και για λεζαντα!
Αυτά είναι καθαρά για τα λογιστικά, γιατί κάπως πρέπει να μπούνε. Κατατάξεις ξέρεις.
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.174
Κριτικές
53
Like
6.650
Πόντοι
7.636
Έκανα την αίτηση Πέμπτη
Τρίτη είχαν κατατεθεί
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.469
Κριτικές
1
Like
6.156
Πόντοι
2.356
30 χιλιαδες δηλωνα μετα το λυκειο, πλακα μας κανουν; :confused: επιδοματα για την πλεμπα ειναι αυτα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν ξέρω αν θα κάνω τον κόπο να μπω στην πλατφόρμα.

€40 δίνω τον μήνα για τζόκερ online στον ΟΠΑΠ. :2funny:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.971
Like
11.204
Πόντοι
2.606
Δεν επρεπε να υπαρχει οριο δηλαδη? Τι εννοεις, εσυ που δεν λες αρλουμπες?
Και ποια λεζαντα ρε τύπε? Δεν υπαρχουν ελαφρυνσεις δηλαδη? Τι ειστε εσεις ρε.
OXI BEBAIA,δεν επρεπε να υπαρχει οριο,επρεπε να δωθει μεγαλυτερο και κλιμακωτα προς τα επανω εισοδηματα.....κανετε και τους πονηρους λεμεδες,40 ευρω για τρεις μηνες και η βενζινη εχει 2.1 το λιτρο(τα δυο τριτα φοροι)......ουστ κοπροσκυλα!
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.918
Like
28.859
Πόντοι
5.006
OXI BEBAIA,δεν επρεπε να υπαρχει οριο,επρεπε να δωθει μεγαλυτερο και κλιμακωτα προς τα επανω εισοδηματα.....κανετε και τους πονηρους λεμεδες,40 ευρω για τρεις μηνες και η βενζινη εχει 2.1 το λιτρο(τα δυο τριτα φοροι)......ουστ κοπροσκυλα!
Τι λέει μαν;
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.599
Like
20.392
Πόντοι
6.056
OXI BEBAIA,δεν επρεπε να υπαρχει οριο,επρεπε να δωθει μεγαλυτερο και κλιμακωτα προς τα επανω εισοδηματα.....κανετε και τους πονηρους λεμεδες,40 ευρω για τρεις μηνες και η βενζινη εχει 2.1 το λιτρο(τα δυο τριτα φοροι)......ουστ κοπροσκυλα!
Αν δεν σ' αρεσει μην τα παρεις.Οπως κατι συσσιτια που πετανε σε νηστικους ανθρωπους και τους πουλανε και πνευμα,μαιιιστα.Οταν φευγει καμια σφαλιαρα ομως,ας μην την παρουν,τι καθονται?:confused::confused::confused:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.918
Like
28.859
Πόντοι
5.006
Αν δεν σ' αρεσει μην τα παρεις.Οπως κατι συσσιτια που πετανε σε νηστικους ανθρωπους και τους πουλανε και πνευμα,μαιιιστα.Οταν φευγει καμια σφαλιαρα ομως,ας μην την παρουν,τι καθονται?:confused::confused::confused:
Εσύ έβαλες μαν στο πατίνι αέριο;
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.599
Like
20.392
Πόντοι
6.056
Εσύ έβαλες μαν στο πατίνι αέριο;
Εγω ειμαι νοικοκυρης μαν,δεν τρωω μεχρι να πληρωσω τις υποχρεωσεις.Φανταζομαι το ιδιο κανουν και στα κομματα μεχρι να ξεπληρωσουν τα μυρια που χρωστανε:think::dunno::confused::confused::confused:
https://www.aftodioikisi.gr/paraskinia/filotimo-aytia-kopste-to-fagito-gia-na-plirosete-ti-dei/
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.375
Like
72.687
Πόντοι
12.756
Εγω ειμαι νοικοκυρης μαν,δεν τρωω μεχρι να πληρωσω τις υποχρεωσεις.Φανταζομαι το ιδιο κανουν και στα κομματα μεχρι να ξεπληρωσουν τα μυρια που χρωστανε:think::dunno::confused::confused::confused:
https://www.aftodioikisi.gr/paraskinia/filotimo-aytia-kopste-to-fagito-gia-na-plirosete-ti-dei/
Ναι αλλά πίνεις καφέδες παλιομουνι !! Το ίδιο είναι , μπορεί να ήταν και καλύτερα να έτρωγες
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.486
Κριτικές
61
Like
42.754
Πόντοι
22.785
Εγω ειμαι νοικοκυρης μαν,δεν τρωω μεχρι να πληρωσω τις υποχρεωσεις.Φανταζομαι το ιδιο κανουν και στα κομματα μεχρι να ξεπληρωσουν τα μυρια που χρωστανε:think::dunno::confused::confused::confused:
https://www.aftodioikisi.gr/paraskinia/filotimo-aytia-kopste-to-fagito-gia-na-plirosete-ti-dei/
Ακούστε τώρα κάτι..
Ήμουν Αθήνα την προηγούμενη Πέμπτη καί πήγα πλατεία Κουμουνδούρου για να πάρω από τον Αλαμπεη λουκούμι με καρύδια...
Πώς το έφερε η συζήτηση για την σκαλωσιά που έχει στήσει το ΣΥΡΙΖΑ έξω από το κτίριο για εργασίες...
Η εταιρεία πού εγκατέστησε την σκαλωσιά πήρε 18.000 ευρώ...για ενάμισυ μήνα ..
Αυτά τά ολίγα κύριοι.
Καλό βράδυ.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.375
Like
72.687
Πόντοι
12.756
Ακούστε τώρα κάτι..
Ήμουν Αθήνα την προηγούμενη Πέμπτη καί πήγα πλατεία Κουμουνδούρου για να πάρω από τον Αλαμπεη λουκούμι με καρύδια...
Πώς το έφερε η συζήτηση για την σκαλωσιά που έχει στήσει το ΣΥΡΙΖΑ έξω από το κτίριο για εργασίες...
Η εταιρεία πού εγκατέστησε την σκαλωσιά πήρε 18.000 ευρώ...για ενάμισυ μήνα ..
Αυτά τά ολίγα κύριοι.
Καλό βράδυ.
Λογικό τυπε , αφού πήγε και εδώσε αύξηση στον κατώτατο ο άλλος ο γουρλοματης
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
OXI BEBAIA,δεν επρεπε να υπαρχει οριο,επρεπε να δωθει μεγαλυτερο και κλιμακωτα προς τα επανω εισοδηματα.....κανετε και τους πονηρους λεμεδες,40 ευρω για τρεις μηνες και η βενζινη εχει 2.1 το λιτρο(τα δυο τριτα φοροι)......ουστ κοπροσκυλα!
"Eπρεπε να δοθει μεγαλυτερο και κλιμακωτα προς τα επανω"?
Μα φυσικα ειμαστε κοπροσκυλα.
Δυο χρονια τωρα εχεις μασησει μη επιστρεπτέες, επιδοτησεις ενοικιων, επιδοτησεις πασης φυσεως, τωρα θα σου κανουν και επιστροφή στην ρητρα αναπροσαρμογης της ΔΕΗ, αλλά σε χαλασε το επιδομα της βενζινης που ηταν μικρο. Φυσικα ειμαστε κοπροσκυλα, οπως φυσικα κι εσυ εισαι ενας αχαριστος φαταουλας.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
"Eπρεπε να δοθει μεγαλυτερο και κλιμακωτα προς τα επανω"?
Μα φυσικα ειμαστε κοπροσκυλα.
Δυο χρονια τωρα εχεις μασησει μη επιστρεπτέες, επιδοτησεις ενοικιων, επιδοτησεις πασης φυσεως, τωρα θα σου κανουν και επιστροφή στην ρητρα αναπροσαρμογης της ΔΕΗ, αλλά σε χαλασε το επιδομα της βενζινης που ηταν μικρο. Φυσικα ειμαστε κοπροσκυλα, οπως φυσικα κι εσυ εισαι ενας αχαριστος φαταουλας.
Πες του Κυριάκουλα άμα χαρίσει όλη την επιστρεπτέα έχει 25 ψήφους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom