Νέα

Επιχειρηματικές (και άλλες) ανησυχίες του majestic69

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα majestic69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εγώ πάντως ψάχνω παρέα μπουρδελιάρηδες έλληνες
για μετακόμιση σε εξωτικό νησί.
(Αρκεί να μην είναι ΣΥΡΙΖΑίοι).

Αν μετακομίσουμε, αλλάζουμε και υπηκοότητα.
 

Επισκέπτης
το operation δεν έχει να κάνει με τα της Κύπρου .... ανοίγεις λογαριασμό στην Barkley - London σε ένα συντομο ταξιδάκι - αποκτας κωδικό διαχείρησης και μετα εισπράτεις σε λογαριασμ'ο στα Cayman χωρις πολλά λογια ./...

Ερωτήσεις :
1)Πως πας τα 100.000€ στην Αγγλία ;;;
2)Ο Λογαριασμός στα cayman πως ανοίγει ;;;
Χωρίς να πας εκεί ;;; Δεν δηλώνεται στην Ελλάδα ή στην Αγγλία ;;;;
3)Στην Ελλάδα φαίνεται τίποτε ;;;;;
Πως φέρνεις τα λεφτά ;;;;
 

Επισκέπτης
τι να παιζω ρε φιλε στο στοιχημα....θα τα χασουμε και θα κλαιμε...

Έχω κερδοφόρα μέθοδο στο στοίχημα με απόδοση 3 % ανά ποντάρισμα.

Με αποδείξεις και δοκιμαστική περίοδο.

Αναμενόμενο κέρδος περίπου 80-100.000 ετησίως

Αν ενδιαφέρεσαι στείλε πμ

Μόνο σοβαρές προτάσεις
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Έχω κερδοφόρα μέθοδο στο στοίχημα με απόδοση 3 % ανά ποντάρισμα.

Με αποδείξεις και δοκιμαστική περίοδο.

Αναμενόμενο κέρδος περίπου 80-100.000 ετησίως

Αν ενδιαφέρεσαι στείλε πμ

Μόνο σοβαρές προτάσεις
ελα ρε τυπε
 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Ερωτήσεις :
1)Πως πας τα 100.000€ στην Αγγλία ;;;
2)Ο Λογαριασμός στα cayman πως ανοίγει ;;;
Χωρίς να πας εκεί ;;; Δεν δηλώνεται στην Ελλάδα ή στην Αγγλία ;;;;
3)Στην Ελλάδα φαίνεται τίποτε ;;;;;
Πως φέρνεις τα λεφτά ;;;;

εβαλε φωτια και εφυγε ο δικος σου αγορινα...αυριο περιμενε απαντησεις...αλλα θα σου δωσω εγω καποιες

1.τα λεφτα για να μην τα στειλεις με εμβασμα και φανουν καλυτερα ειναι να τα πας οδικως η με αεροπλανο καλυτερα.Ειναι 200 πεντακοσαρικα δεν ειναι τιποτα.Αναγκαστηκα πρεπει να πας λονδινο για να ανοιξεις και τραπεζικο λογαριασμο στην μπαρκλευς.
2.τον λογαριασμο στα καυμανς θα στο ανοιξει δικηγορος απο κυπρο μεσω οφσορ.θα δηλωθει στην Αγγλια μονο.
3.Στην Ελλαδα δεν βλεπουν τιποτα.Απλα αμα ειχες πολυ χρημα και εκανες ζωαρα στην Ελλαδα και δηλωνες 40 χηνες τοτε μπορει να σε ψαχνανε οπως την πατησε και ο τσοχατσο.τωρα με 20 χιλιαρικα το χρονο που θα παιρνεις ρε αδερφε μια δουλεια να εχεις εδω κουτσα στραβα τα δηλωνεις.Τα λεφτα θα τα στελνεις απο καυμανς Λονδινο μπαρκλευς μετα hsbc λονδινο και μετα hsbc Αθηνα.Αλλη λυση πας ταξιδι ζυριχη στο αεροδρομιο κ μεσω hsbc αγοραζες μπαρες χρυσου απο ατμ στο αεροδρομιο.φευγεις και της πουλας στο Ελλαντα και εχεις μετρητο ωραιο και ζεστο για τα σιτιτουρια σου λακη μου.....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
τα φωτοβολταϊκά αποτελούν επένδυση,εάν έχει κάποιος αιολικό πάρκο;
 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
οχι εχουν πεθανει για μενα....
 

paraskeuas

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Έχω κερδοφόρα μέθοδο στο στοίχημα με απόδοση 3 % ανά ποντάρισμα.

Με αποδείξεις και δοκιμαστική περίοδο.

Αναμενόμενο κέρδος περίπου 80-100.000 ετησίως

Αν ενδιαφέρεσαι στείλε πμ

Μόνο σοβαρές προτάσεις


μάλλον αναφέρεται στα sure bet η arb betting εδώ έχει ότι πληροφορίες χρειάζεσαι το θέμα είναι τι κανείς τώρα που έχουν φράξει από Ελλάδα τις εταιρείες που χρειάζεσαι οπωσδήποτε για αυτόν τον τύπο στοιχήματος.
 
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
εβαλε φωτια και εφυγε ο δικος σου αγορινα...αυριο περιμενε απαντησεις...αλλα θα σου δωσω εγω καποιες

1.τα λεφτα για να μην τα στειλεις με εμβασμα και φανουν καλυτερα ειναι να τα πας οδικως η με αεροπλανο καλυτερα.Ειναι 200 πεντακοσαρικα δεν ειναι τιποτα.Αναγκαστηκα πρεπει να πας λονδινο για να ανοιξεις και τραπεζικο λογαριασμο στην μπαρκλευς.
2.τον λογαριασμο στα καυμανς θα στο ανοιξει δικηγορος απο κυπρο μεσω οφσορ.θα δηλωθει στην Αγγλια μονο.
3.Στην Ελλαδα δεν βλεπουν τιποτα.Απλα αμα ειχες πολυ χρημα και εκανες ζωαρα στην Ελλαδα και δηλωνες 40 χηνες τοτε μπορει να σε ψαχνανε οπως την πατησε και ο τσοχατσο.τωρα με 20 χιλιαρικα το χρονο που θα παιρνεις ρε αδερφε μια δουλεια να εχεις εδω κουτσα στραβα τα δηλωνεις.Τα λεφτα θα τα στελνεις απο καυμανς Λονδινο μπαρκλευς μετα hsbc λονδινο και μετα hsbc Αθηνα.Αλλη λυση πας ταξιδι ζυριχη στο αεροδρομιο κ μεσω hsbc αγοραζες μπαρες χρυσου απο ατμ στο αεροδρομιο.φευγεις και της πουλας στο Ελλαντα και εχεις μετρητο ωραιο και ζεστο για τα σιτιτουρια σου λακη μου.....
Τύπε να κανω μια αφελη ισως ερωτηση.
Οκ, πες οτι εχεις 100 χιλιαδες ευρω.
Τα 200 πεντακοσαρικα, ποιος θα σου τα δωσει στο χερι? Ποια τραπεζα?
 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
μάλλον αναφέρεται στα sure bet η arb betting εδώ έχει ότι πληροφορίες χρειάζεσαι το θέμα είναι τι κανείς τώρα που έχουν φράξει από Ελλάδα τις εταιρείες που χρειάζεσαι οπωσδήποτε για αυτόν τον τύπο στοιχήματος.
 

ε μαλλον θα πεφτει πολυ κλαμα.....

Αγορινα αναλυεις λιγο την τακτικη??
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Έχω κερδοφόρα μέθοδο στο στοίχημα με απόδοση 3 % ανά ποντάρισμα.

Με αποδείξεις και δοκιμαστική περίοδο.

Αναμενόμενο κέρδος περίπου 80-100.000 ετησίως

Αν ενδιαφέρεσαι στείλε πμ

Μόνο σοβαρές προτάσεις
Αν εννοεις τα sure bets, ειναι γνωστη περιπτωση.
Μονο που θελει τρομερη ενασχοληση, πολυ χρονο, και ενημερωση διαρκη για τις αποδόσεις.
Και κυρίως να μπορεις να παιξεις σε πολλές εταιρίες.
Αυτο εννοεις προφανως?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
ε μαλλον θα πεφτει πολυ κλαμα.....

Αγορινα αναλυεις λιγο την τακτικη??
Βρισκεις καποια ματς, τα οποια παιζεις σε διαφορετικο σημειο ανα εταιρια με τετοιο τροπο, ωστε τελικα οποιο σημειο κι αν ερθει, να βγαζεις κερδος.
Καταλαβαινεις τι ενασχοληση θελει ολο αυτο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
μάλλον αναφέρεται στα sure bet η arb betting εδώ έχει ότι πληροφορίες χρειάζεσαι το θέμα είναι τι κανείς τώρα που έχουν φράξει από Ελλάδα τις εταιρείες που χρειάζεσαι οπωσδήποτε για αυτόν τον τύπο στοιχήματος.
 
Α γεια σου.
Πλεον ειναι αδυνατον να παιξεις sure bets οταν σου αποκλειουν τις περισσοτερες εταιριες.
 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Τύπε να κανω μια αφελη ισως ερωτηση.
Οκ, πες οτι εχεις 100 χιλιαδες ευρω.
Τα 200 πεντακοσαρικα, ποιος θα σου τα δωσει στο χερι? Ποια τραπεζα?

θα πηγαινεις καθε πρωι 9 η ωρα στον γκισε και θα παιρνεις πεντακοσαρικα καποια ποσα ωστα να τα παρεις ολα.Σε εναν μηνα τα εχεις παρει.Αν θες το κανεις και σε δυο.Και καθε μερα σε διαφορετικο καταστημα.Μια στο φαληρο μια γλυφαδα μια συνταγμα μια κηφισια μια μαρουσι.Θα παιρνεις το καγιεν και θα βολταρεις καθε μερα και αλλου και μετα την αναληψε και ενα καφεδακι στην πλατεια της περιοχης.Απαγορευεται?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
θα πηγαινεις καθε πρωι 9 η ωρα στον γκισε και θα παιρνεις πεντακοσαρικα καποια ποσα ωστα να τα παρεις ολα.Σε εναν μηνα τα εχεις παρει.Αν θες το κανεις και σε δυο.Και καθε μερα σε διαφορετικο καταστημα.Μια στο φαληρο μια γλυφαδα μια συνταγμα μια κηφισια μια μαρουσι.Θα παιρνεις το καγιεν και θα βολταρεις καθε μερα και αλλου και μετα την αναληψε και ενα καφεδακι στην πλατεια της περιοχης.Απαγορευεται?

Tυπε πρεπει να εισαι μεγαλος μυθομανης εσυ
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
Τι κερδιζω?

Τι χανω?

Γιατι να το κανω?

Στην ελλαδα του λεφτα υπαρχουν πουλαω την πατριδα μου?

τυπε γιατι να αλλαξεις υπηκοοτητα;δεν εισαι ικανοποιημενος απο την συγχρονη ελλαδα;  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom