Νέα

Επιχειρηματικές (και άλλες) ανησυχίες του majestic69

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα majestic69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Σας δειχνω το χρημα......Σας ανοιγω τα ματια.....Σας ανοιγω ονειρα.........Σας σπρωχνω στο να γαμησετε ενα καλυτερο call girl.....

Ξυπνατε....Διαβαστε..... Ξεστραβωθειτε.....Ας σας σπουδασε η μανουλα σας το χρημα δεν βγαινει με τα μπατσελορ...... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Εγω θα σας πω ενα τροπο στο στοιχημα που βγαζω λεφτα.Τον αφιερωνω στον φιλο μου τον Boldemort.Χωριζω τον μηνα σε 8 με 10 πονταρισματα.Συνηθως ΣΚ για περισσοτερες επιλογες.καθε στοιχημα που ριχνω εχει 3 αγωνες με αποδοση απο 2.5 μεχρι 3.απο 2.50 και πανω σιγουρα.Θελω μεσα στο μηνα 4 επαληθευσεις στα 10 παιχνιδια για να μην χασω ευρω ενω με βαση το 3 θελω 3 πονταρισματα στα 9.Το κουπονι το βγαζω συνηθως με 3 στανταρ η 2 στανταρ με διπλη ευκαιρια η 1 στανταρ και 2 διπλες ευκαιριες η και 3 διπλες ευκαιριες.Ξεκιναω με 1000 ευρω και εχω 10 στοιχηματα των 100 ευρω το στοιχημα.Μαγκες θελει υπομονη και στανταρ αγωνες.Επισης αφιερωνεσται μονο σε δυο πρωταθληματα εγω προτιμω αγγλικο και σκωτια.4 στοιχηματα να κατσουνε εχετε παρει το χρημα πισω αποκει και περα κερδη.Καλο παιξιμο μαγκες!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
1.τα λεφτα για να μην τα στειλεις με εμβασμα και φανουν καλυτερα ειναι να τα πας οδικως η με αεροπλανο καλυτερα.Ειναι 200 πεντακοσαρικα δεν ειναι τιποτα.

Ρε μάγκες και αεροπορικώς και εντός Ε.Ε.
δεν υπάρχει όριο μετρητών που κουβαλάς νόμιμα ;;;;
Νομίζω είναι 10.000€ ανά άτομο
ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ , ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.
Υποτίθεται δεν τρέχει κάτι,
αλλά αν δηλώσεις π.χ. 200.000€ για ταξιδάκι στην Αγγλία Σ/Κ
μπορεί να έχεις κανένα θεματάκι .........
 

Επισκέπτης
Τα 200 πεντακοσαρικα, ποιος θα σου τα δωσει στο χερι? Ποια τραπεζα?

Είσαι και δικηγόρος γαμώ το φελέκι σου.
Που κυκλοφορούν συνήθως οι δικηγόροι ;;;;;
οέο ;;;;;;;;;;;;

έχεις την απάντηση ;;;;;;;
αν ενδιαφέρεσαι , σε 2-3 βδομάδες ,
μαζεύεις όσα 500ρικα γουστάρεις.
 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Ρε μάγκες και αεροπορικώς και εντός Ε.Ε.
δεν υπάρχει όριο μετρητών που κουβαλάς νόμιμα ;;;;
Νομίζω είναι 10.000€ ανά άτομο
ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ , ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.
Υποτίθεται δεν τρέχει κάτι,
αλλά αν δηλώσεις π.χ. 200.000€ για ταξιδάκι στην Αγγλία Σ/Κ
μπορεί να έχεις κανένα θεματάκι .........

Λακηηη Κανε τουρισμοοο!!!!!!!!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Είσαι και δικηγόρος γαμώ το φελέκι σου.
Που κυκλοφορούν συνήθως οι δικηγόροι ;;;;;
οέο ;;;;;;;;;;;;

έχεις την απάντηση ;;;;;;;
αν ενδιαφέρεσαι , σε 2-3 βδομάδες ,
μαζεύεις όσα 500ρικα γουστάρεις.
Πού κυκλοφορούν τύπε μου?
 

Επισκέπτης
Πού κυκλοφορούν τύπε μου?

assets_LARGE_t_420_54116782.JPG


assets_LARGE_t_420_9981537.JPG


Θες κι άλλα ή με πιάνεις ;;;;;;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Εγω ξερω οτι ο θεος να εισαι, 200 πεντακοσαρικα δεν σου βρισκει κανενας.
 

Επισκέπτης
Τότε σόρυ τύπε μου αλλά άλλος τρόπος χωρις ρισκο δεν υπαρχει. Νόμιμος τουλαχιστον.

μα δε μίλησα για μηδενικό ρίσκο

μίλησα για θετική ROI, η οποία σε συνδυασμό με καλό bankroll management μπορεί να ελαχιστοποιήσει το ρίσκο

Επίσης, έχε υπόψη σου ότι και οι arbers έχουν ρίσκο το οποίο συνοδεύεται τόσο με τα παικτικά σημεία (πχ στο live να μην προλάβει να το παίξει ή να αλλάξει η απόδοση κλπ) όσο κυρίως με θέματα λογαριασμών, ακύρωσης στοιχημάτων, μη πληρωμής, λιμιταρίσματος, φραγή λογαριασμών, κλπ

Επίσης οι arbers στοχεύουν σε ημερήσια κέρδη της τάξης των 20-30 ευρώ, κάτι που με αφήνει παγερά αδιάφορο
 

Επισκέπτης
Εγω ξερω οτι ο θεος να εισαι, 200 πεντακοσαρικα δεν σου βρισκει κανενας.

βαριέμαι ν απαντάω

πάντως βρίσκεις με τον τρόπο που είπε ο majestic

Έχετε υπόψη ότι πολλές Τράπεζες θέλουν να ξεφορτώνονται τα 500ευρα και 200ευρα τους
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
μα δε μίλησα για μηδενικό ρίσκο

μίλησα για θετική ROI, η οποία σε συνδυασμό με καλό bankroll management μπορεί να ελαχιστοποιήσει το ρίσκο

Επίσης, έχε υπόψη σου ότι και οι arbers έχουν ρίσκο το οποίο συνοδεύεται τόσο με τα παικτικά σημεία (πχ στο live να μην προλάβει να το παίξει ή να αλλάξει η απόδοση κλπ) όσο κυρίως με θέματα λογαριασμών, ακύρωσης στοιχημάτων, μη πληρωμής, λιμιταρίσματος, φραγή λογαριασμών, κλπ

Επίσης οι arbers στοχεύουν σε ημερήσια κέρδη της τάξης των 20-30 ευρώ, κάτι που με αφήνει παγερά αδιάφορο
Εγω ξερω αυτο που ελεγε ο μεγας γκουρου του στοιχηματος Παρασκευας.
"Οταν καποιος σου ταξει σιγουρο κερδος απο το στοιχημα, λες καλησπερα και φευγεις".
Λυπαμαι αλλά αυτα που λες μου φαινονται τουλαχιστον αφελη.
Ειδικα το τελευταιο οτι "ημερησια κερδη 30 ευρω σε αφηνουν αδιαφορο" ηταν το αποκορυφωμα για να παυσω εδω τη συζητηση.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
βαριέμαι ν απαντάω

πάντως βρίσκεις με τον τρόπο που είπε ο majestic

Έχετε υπόψη ότι πολλές Τράπεζες θέλουν να ξεφορτώνονται τα 500ευρα και 200ευρα τους
Αν βαριεσαι να απαντας δεν σε υποχρεωσε κανενας ρε μεγαλε.
Σιγα που βαριεσαι κιολας. Μωρε τι μας λες.
 

Επισκέπτης
Εγω ξερω αυτο που ελεγε ο μεγας γκουρου του στοιχηματος Παρασκευας.
"Οταν καποιος σου ταξει σιγουρο κερδος απο το στοιχημα, λες καλησπερα και φευγεις".
Λυπαμαι αλλά αυτα που λες μου φαινονται τουλαχιστον αφελη.
Ειδικα το τελευταιο οτι "ημερησια κερδη 30 ευρω σε αφηνουν αδιαφορο" ηταν το αποκορυφωμα για να παυσω εδω τη συζητηση.

με αφήνουν αδιάφορο για να ασχοληθώ αποκλειστικά με το στοίχημα, αυτό εννοούσα για να μην παρεξηγηθώ κιόλας

για ποσά 30-40 ευρώ προτιμώ την δουλειά

Ως γνωστόν οι arbers καίγονται στο pc για να βρουν σημεία, σχεδόν όσο δουλεύει ένας εργαζόμενος 8ωρο σε υπολογιστή

 

Επισκέπτης
Αν βαριεσαι να απαντας δεν σε υποχρεωσε κανενας ρε μεγαλε.
Σιγα που βαριεσαι κιολας. Μωρε τι μας λες.

Έχοντας δουλέψει χρόνια σε παρεμφερή δουλειά πως να απαντήσω σε κάποιον που έχοντας άδικο, γράφει αυτό;

"Εγω ξερω οτι ο θεος να εισαι, 200 πεντακοσαρικα δεν σου βρισκει κανενας."
 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
παιδια καντε τουρισμοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!! Εγω οταν δουλευα για ενα μεγαλοεργολαβο και ειχα αναλαβει το μερος των τραπεζων τα πεντακοσαευρα ετρεχαννννν.....τωρα τι λεει ο καθενας ειναι γνωμη του και δεκτη γιαυτο καντε τουρισμοοοοοοοοοο!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom