Νέα

Έπεσε ο μπάοκ! Οικονομικός μετανάστης ο Ρωσοπόντιος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raopau
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που θα πάει μετανάστης ο ρωσοποντιος?

  • Στη βίλα του καρπαζιδη

    Ψήφοι: 15 34,1%
  • Στην μορντορ

    Ψήφοι: 6 13,6%
  • Στο κελί 33

    Ψήφοι: 6 13,6%
  • Στο βλαδικαβκαζ

    Ψήφοι: 17 38,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
αμα οταν ησουν μικρος οι γονεις σου σε ειχαν στειλει φροντιστηριο μπας και τελειωσεις το δημοτικο, θα μπορουσες να διαβασεις το παρακατω ποστ που στο εχω βαλει 100 φορες και θα καταλαβαινες τι σχεση εχουν οι εγκαταστασεις με την παε!!!!


Toυς δικασες τους μπουγατσομαχους, γαβρους του βορρα !
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606
:grin: :gay: :think: :rockon: :dancing: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • PARAGA.jpg
    PARAGA.jpg
    19 KB · Εμφανίσεις: 34
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ ΜΑΡΤΥΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  :2funny: :2funny:

μια και ειπες για αποδεδειγμενα σκανδαλα και παρανομιες....την πρώτη μέρα για την δική του πλημμεληματος της συμμορίας ο δικηγόρος του βαγγελα ρωτάει τον μαρτυρά κατηγοριας Χρήστου Σάββα : "έκανε κατι παράνομο ο μαρινακης? Υπέδειξε κάτι σε κάποιον?"
Απάντηση μαρτυρά κατηγορίας : "όχι, απλά έκανε παράπονα για τον πιλαβιο".

σημερα κατεθεσε και ο μελισσαν ως μαρτυρας κατηγοριας...μεταξυ των περι ανεμων και υδατων που μιλησε, οταν εφτασε η συζητηση στην ουσια της υποθεσης ο διαλογος ηταν ο εξης :
Εισαγελέας: Γνωρίζετε πράξεις προέδρου Ολυμπιακού ή και άλλων ανθρώπων πως έκαναν παρέμβαση στο ποδόσφαιρο;
«Όχι δεν γνωρίζω. Ό,τι άκουσα από τις κασέτες».
Εισαγγελέας: Γνωρίζετε πραγματικά περιστατικά που να δείχνουν πως ο Ολυμπιακός είτε δια του προέδρου, είτε δια άλλου προσώπου έλεγχε τα πάντα.
«Έβλεπα πως ο Ολυμπιακός είχε έναν έλεγχο της διαιτησίας και φαινόταν πως έβγαινε πρωταθλητής από τον Νοέβριο. Προσωπικά δεν γνωρίζω κάτι.


3ος μαρτυρας κατηγοριας σημερα ο γιανναρος ο αλαφουζους...αντι να καταδικασει τον βαγγελα, τον αθωωσε πανηγυρικα, οπως κανουν ολοι οι μαρτυρες κατηγοριας με την σειρα μεχρι τωρα...

αποσπασματα απο την καταθεση του :
«Έχουν περάσει πολλά χρόνια και δεν θυμάμαι περιστατικά, όπως ημερομηνίες των αγώνων που είχα αναφερθεί.
Για τον αγώνα Κυπέλλου Αστέρα με Ολυμπιακό: Δε νομίζω ότι γνωρίζω τον Γιάχο, μπορεί να τον είχα δει στο γήπεδο. Ήταν ένας από τους διαιτητές που σφύριζαν πολλά παιχνίδια, οι διαιτητές που ευνοούσαν τον Ολυμπιακό, σφύριζαν πολλά παιχνίδια και γινόντουσαν διεθνείς. Αυτή την εντύπωση έχω. Μία, δύο περιπτώσεις ήταν ακραίες. Θεωρούσα ότι ορισμένες ενέργειες ήταν εσκεμμένες, αλλά σαν μάρτυρας δεν μπορώ να το πω…
Για το Βέροια – Ολυμπιακός: Διάβασα πολλά πράγματα, ούτε τον είδα, ούτε θυμάμαι κάτι.
Για τον Χριστόφορο Ζωγράφο: Είχε δεχθεί μια επίθεση, μου είχε κάνει εντύπωση αυτό το επεισόδιο. Δεν είχε διαιτητεύσει αγώνα του Παναθηναϊκού και γι’ αυτό δεν θυμάμαι. Το να επισκεφτεί κάποιος έναν στο νοσοκομείο, ο Μαρινάκης μπορούσε να το κάνει για να έχει καλές σχέσεις σε μελλοντικά παιχνίδια, φήμες και πληροφορίες υπάρχουν πάρα πολλές, αποδείξεις όμως…
Για Ξάνθη: Μία ομάδα που έχει πολλούς δανεικούς επιτρέπεται αλλά επηρεάζει τη σχέση της με την ομάδα που εξαρτάται, δεν είχα ποτέ στοιχεία ότι ο Ολυμπιακός είχε εξαγοράσει ομάδα.
Εισαγγελέας: Στα υπομνήματα κάνετε παρατηρήσεις αλλά τώρα λέτε ότι δεν θυμάστε, ότι είναι μόνο ενδείξεις

Για κατάθεση Φύσσα για το Ολυμπιακός – Ατρόμητος: Θυμάμαι την περίπτωση. Είχα πάει να κάνω μια κατάθεση και είχα αναφερθεί και του είπα ότι ο Τάκης Φύσσας άκουσε αυτά τα πράγματα, δεν έκανα εγώ την καταγγελία και κατέθεσε ο Φύσσας απευθείας. Δεν θυμάμαι ποιοι παίκτες ήταν αυτοί, προφανώς σημαντικοί. Δεν ξέρω αν έπαιξαν κατά τη διάρκεια του αγώνα, έχει περάσει πολύ χρόνος, θυμάμαι τον απόηχο αυτής της υπόθεσης, όχι τις λεπτομέρειες. Δεν θυμάμαι τους παίκτες, αν με ρωτήσετε ποιοι παίκτες έπαιζαν, δεν θυμάμαι κανέναν παίκτη του Ατρόμητου εκείνη την περίοδο.
Αλαφούζος: Όταν εκφράζει από μια συνολική εικόνα που είχα, εκφράζει μια άποψη. Αποδείξεις δεν είχα, ενδείξεις είχα. Ο δόλος ήταν μια από τις πιθανές εξηγήσεις. Δεν ξέρω καθόλου τι γίνεται μέσα στην ΕΠΟ. Νομίζω ότι δεν ασχολείται με έλεγχο ή ΕΠΟ. Δεν ξέρω αν υπάρχουν ελεγκτικοι μηχανισμοί, νομίζω ότι δεν υπάρχουν. Τώρα αν το κάνει από δόλο ή έλλειψη ικανότητας, δεν μπορώ να σας το απαντήσω. Οι ΕΠΣ είναι από τα προβλήματα του ποδοσφαίρου.
κτλ κτλ

σημερα ηταν η σειρα του 4ου μαρτυρα κατηγοριας  Τακη Φυσσα:
Είχα μια τηλεφωνική επικοινωνία, με τον Σα Πίντο, μια εβδομάδα πριν από το παιχνίδι, την επομένη του αγώνα τον πήρα να ρωτήσω πως είναι, μου ειπε κάποια πράγματα, τα είπα στον Αλαφούζο που τα είπε στον ανακριτή. Μου είπε ότι δέχθηκε πίεση πριν από το παιχνίδι, να μην βάλει κάποιους παίκτες, δεν μου ανέφερε ποιος.Δεν μου ανέφερε πρόσωπα, εγώ μπήκα στη διαδικασία να δω ποιοι δεν αγωνίστηκαν. Μίλησα με Κατσουράνη, και μου είπε ότι όντως, δεν έπαιξε σε αυτό το παιχνίδι γιατί δεν ήταν έτοιμος.  :2funny:
Ούτε είχα ακούσει κάτι, ούτε υπαινίχθηκα κάτι, μετέφερα μόνο ότι μου είπε ο Σα Πίντο. Δεν μπορώ να σας πω για το 2011-2015. Σαν ποδοσφαιριστής σίγουρα έχω βιώσει αδικίες. Το ελληνικό ποδόσφαιρο ταλανίζεται όλο αυτά τα χρόνια, αυτό υπάρχει στην αντίληψη όλων των Ελλήνων, πόσο μάλλον σε μένα που αγωνιζόμουν. Δεν μπορώ να ξέρω τι γινόταν, ένιωθα ότι οι αποφάσεις δεν ήταν σωστές. Μπορεί να έγιναν ανθρώπινα λάθη αλλά πέρναγε ότι ορισμένα λάθη μπορεί να είχαν δόλο.
Απαντάει σε ερωτήσεις από τον Εισαγγελέα κ. Λακαφώση:
Λακαφώσης: Μου κάνει εντύπωση ότι πήγατε εξοπλισμένο στον ανακριτή, με έγγραφα. Γιατί πήγατε οργανωμένος;
Φύσσας: Τα έγγραφα αυτά τα βρήκα από το internet. Οπουδήποτε μπορούσες να τα βρεις. Έψαξα γι’ αυτούς που θεώρησα ότι δεν έπαιξαν ενώ προηγουμένως είχαν παιχνίδια στα πόδια τους.  :2funny:

Εισαγγελέας: Διατυπώθηκε ο σκοπός της παρέμβασης στον Σα Πίντο?
Φύσσας: Όχι, θεώρησα ότι έγινε παρέμβαση στη δουλειά του. Είναι σοβαρό. Και αυτός το ίδιο θεώρησε. Μετά τη συνομιλία με Κατσουράνη διαπίστωσα ότι Κυβρακίδης και Ναπολεόνι έπαιξαν τελικά.
Εισαγγελέας: Στην ανάκριση είπατε ότι δεν παίξανε
 ( κλαμαααα!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: )



 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
κατι τετοιες στιγμες ειναι απολαυση να μπαινεις στα θρεντ των αλλοθρσηκων και να διαβαζεις τι γραφανε το 2016,2017,2018....να βλεπεις το πουλι, τον φακιρη, τον εναν, τον αλλον και γενικα ολα τα προβατα να μιλανε για εκληματικες οργανωσεις, για υποβιβασμο ολυμπιακου, για φυλακιση μαρινακη και λοιπες πιπες... :2funny:

και σημερα ερχονται ολοι αυτοι που τους πουλουσαν παραμυθια ολα αυτα τα χρονια (αλαφουζος, μελισσαν, φυσσας κτλ) και καταθεοτυν αυτα που καταθετουν υπερ του βαγγελα... :S
πραγματικα ειναι να απορεις πως δεν τους παιρνουν στο κυνηγι οι ιδιοι οι αλλοθρησκοι....
βεβαια ως τελειως προβατα που ειναι, περιμενουν το καινουργιο σκανδαλο που θα κατασκευασει το σδνα για να μπουν παλι και να ονειρευονται φυλακισεις και υποβιβασμους για τον θρυλο
μπεεεεεε ζωα!!!!
μπεεεεε!!!!
μπεεεεε!!!
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ ΜΑΡΤΥΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  :2funny: :2funny:

σημερα ηταν η σειρα του 4ου μαρτυρα κατηγοριας  Τακη Φυσσα:
Είχα μια τηλεφωνική επικοινωνία, με τον Σα Πίντο, μια εβδομάδα πριν από το παιχνίδι, την επομένη του αγώνα τον πήρα να ρωτήσω πως είναι, μου ειπε κάποια πράγματα, τα είπα στον Αλαφούζο που τα είπε στον ανακριτή. Μου είπε ότι δέχθηκε πίεση πριν από το παιχνίδι, να μην βάλει κάποιους παίκτες, δεν μου ανέφερε ποιος.Δεν μου ανέφερε πρόσωπα, εγώ μπήκα στη διαδικασία να δω ποιοι δεν αγωνίστηκαν. Μίλησα με Κατσουράνη, και μου είπε ότι όντως, δεν έπαιξε σε αυτό το παιχνίδι γιατί δεν ήταν έτοιμος.  :2funny:
Ούτε είχα ακούσει κάτι, ούτε υπαινίχθηκα κάτι, μετέφερα μόνο ότι μου είπε ο Σα Πίντο. Δεν μπορώ να σας πω για το 2011-2015. Σαν ποδοσφαιριστής σίγουρα έχω βιώσει αδικίες. Το ελληνικό ποδόσφαιρο ταλανίζεται όλο αυτά τα χρόνια, αυτό υπάρχει στην αντίληψη όλων των Ελλήνων, πόσο μάλλον σε μένα που αγωνιζόμουν. Δεν μπορώ να ξέρω τι γινόταν, ένιωθα ότι οι αποφάσεις δεν ήταν σωστές. Μπορεί να έγιναν ανθρώπινα λάθη αλλά πέρναγε ότι ορισμένα λάθη μπορεί να είχαν δόλο.
Απαντάει σε ερωτήσεις από τον Εισαγγελέα κ. Λακαφώση:
Λακαφώσης: Μου κάνει εντύπωση ότι πήγατε εξοπλισμένο στον ανακριτή, με έγγραφα. Γιατί πήγατε οργανωμένος;
Φύσσας: Τα έγγραφα αυτά τα βρήκα από το internet. Οπουδήποτε μπορούσες να τα βρεις. Έψαξα γι’ αυτούς που θεώρησα ότι δεν έπαιξαν ενώ προηγουμένως είχαν παιχνίδια στα πόδια τους.  :2funny:

Εισαγγελέας: Διατυπώθηκε ο σκοπός της παρέμβασης στον Σα Πίντο?
Φύσσας: Όχι, θεώρησα ότι έγινε παρέμβαση στη δουλειά του. Είναι σοβαρό. Και αυτός το ίδιο θεώρησε. Μετά τη συνομιλία με Κατσουράνη διαπίστωσα ότι Κυβρακίδης και Ναπολεόνι έπαιξαν τελικά.
Εισαγγελέας: Στην ανάκριση είπατε ότι δεν παίξανε
  ( κλαμαααα!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: )

Επέτρεψε μου να προσθέσω ακόμα κάποιες λεπτομέρειες από την συγκλονιστική κατάθεση του Φύσσα (σήμερα πρέπει να ζήλεψε και ο Σεφερλής)

''''Φύσσας: Εγώ δεν μίλησα καθόλου για τον Ολυμπιακό. Πήγα να πω αυτό που μου μετέφερε ο προπονητής. Είπα ακριβώς αυτά. Το σκορ το δείχνει ότι το πάλεψε μέχρι το τέλος.

Απαντάει σε ερωτήσεις του κ. Μπαταγιάννη, δικηγόρου των Σπανού και Αγγελόπουλου.

Μπαταγιάννης: Ο Σα Πίντο έφυγε τσακωμένος;

Φύσσας: Θυμάμαι ότι μου είπε, ότι τους είχα πει ότι θα φύγω και έφυγα.

Μπαταγιάννης: Μετά ο Σα Πίντ μετά ξαναπροσλήφθηκε πάλι;

Φύσσας: Ναι. Ο Σα Πίντο ξαναέκανε προπονητής στον Ατρόμητο για τους δικούς του λόγους. Είναι ένας καλός προπονητής, τώρα είναι στην πορτογαλική Μπράγκα.

Ναι, ο Ατρόμητος έπαιζε ανά τρεις ημέρες εκείνη την περίοδο. Κάποιες φορές οι ομάδες κάνουν rotation σε αυτή την περίπτωση. Κάτι τέτοιο δεν μου είπε ο κ. Σα Πίντο. ''''

Αν είχε χιούμορ ο δικηγόρος έπρεπε να τον ρωτησει , με ποιό δικαίωμα εκείνος ως τεχνικός διευθυντής του Αλαφούζου τότε, μίλαγε όλη μέρα στο τηλέφωνο με προπονητές και πάικτες πριν παίξουν αντίπαλοι με τον Ολυμπιακό.

Άντε να καταθέσει και ο άλλος ψευδομάρτυρας  :jerking: Γεωργέας  :jerking: να γελάσουμε πάλι
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
μ αυτα και μ αυτα,εν μεσω κυκλωνα εδω στη γερμανια,βγηκε και το σκεπτικο της εεα που τοσο ηθελαν απο τον παοκ.νομιζω οτι η κατασταση δυσκολευει περισσοτερο για τις μπουγατσες και οι ιδιοι δεν εχουν καταλαβει τι τους βρηκε.
στον ολυμπιακο μπουρδελα,δε θα σηκωνετε κεφαλι.στον ολυμπιακο.
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
μ αυτα και μ αυτα,εν μεσω κυκλωνα εδω στη γερμανια,βγηκε και το σκεπτικο της εεα που τοσο ηθελαν απο τον παοκ.νομιζω οτι η κατασταση δυσκολευει περισσοτερο για τις μπουγατσες και οι ιδιοι δεν εχουν καταλαβει τι τους βρηκε.
στον ολυμπιακο μπουρδελα,δε θα σηκωνετε κεφαλι.στον ολυμπιακο.

Σήμερα οι μπουγατσοβάζελοι επιστράτευσαν τον έγκριτο νομικό Μπαλτάκο, για να εξηγήσει στο τηλεοπτικό βόθρο ότι δεν υφίσταται σκάνδαλο. Μεταξύ άλλων έκανε πρότεινε στην νομική ομάδα του μπαοκ να κάνει χρήση κάποιου άρθρου 10, που έχει καταργηθεί  :jerking: :jerking:

Αυτό το σίχαμα εκτός των άλλων, ήταν νομικός σύμβουλος των Γιαννακόπουλων για πολλά χρόνια, ο βυσματίας στο Λιμενικό γιός του έκανε ένα φεγγάρι πρόεδρος του ερασιτέχνη βάζελου. Πολιτικά ήταν Σαμαρόσκυλο, που ανέλαβε να κάνει και κονε με ΧΑ.

 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
μ αυτα και μ αυτα,εν μεσω κυκλωνα εδω στη γερμανια,βγηκε και το σκεπτικο της εεα που τοσο ηθελαν απο τον παοκ.νομιζω οτι η κατασταση δυσκολευει περισσοτερο για τις μπουγατσες και οι ιδιοι δεν εχουν καταλαβει τι τους βρηκε.
στον ολυμπιακο μπουρδελα,δε θα σηκωνετε κεφαλι.στον ολυμπιακο.

οι μπουγατσες την ειχαν χαμενη την υποθεση εδω και μηνες....με το που εχασε τις εκλογες ο συριζα ξερανε οτι τα ψεμματα τελειωσαν....γι αυτο και προσπαθησαν να αλλαξουν τον κανονισμο πολυιδιοκτησιας μεσα στον αυγουστο ωστε να μπορει ενας προεδρος να εχει μετοχες αλλης παε μεχρι 5%...αλλα τους πηρε χαμπαρι ο αυγενακης και μπλοκαρε την αλλαγη του νομου...αυτο ηταν το τελος, απο εκει και περα δεν μπορουσαν να κανουν τιποτα αλλο....
γι αυτο και πλεον δεν ασχολουνται με την ουσια της υποθεσης...τι να πουν για τον καλπαζιδη, για τα φραγκα και τα λοιπα στοιχεια της υποθεσης???δεν τους παιρνει...γι αυτο και ασχολουνται με το αν εχει γκομενα ο τζουλακης και να ειναι κουμπαρος του αυγενακη....

γελοιοι, πετσινοι και αστειοι!!!
η ιστορια τους δικασε και ξεφτυλιστηκαν σε ολη την ελλαδα!!!
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
οι μπουγατσες την ειχαν χαμενη την υποθεση εδω και μηνες....με το που εχασε τις εκλογες ο συριζα ξερανε οτι τα ψεμματα τελειωσαν....γι αυτο και προσπαθησαν να αλλαξουν τον κανονισμο πολυιδιοκτησιας μεσα στον αυγουστο ωστε να μπορει ενας προεδρος να εχει μετοχες αλλης παε μεχρι 5%...αλλα τους πηρε χαμπαρι ο αυγενακης και μπλοκαρε την αλλαγη του νομου...αυτο ηταν το τελος, απο εκει και περα δεν μπορουσαν να κανουν τιποτα αλλο....
γι αυτο και πλεον δεν ασχολουνται με την ουσια της υποθεσης...τι να πουν για τον καλπαζιδη, για τα φραγκα και τα λοιπα στοιχεια της υποθεσης???δεν τους παιρνει...γι αυτο και ασχολουνται με το αν εχει γκομενα ο τζουλακης και να ειναι κουμπαρος του αυγενακη....

γελοιοι, πετσινοι και αστειοι!!!
η ιστορια τους δικασε και ξεφτυλιστηκαν σε ολη την ελλαδα!!!
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
διαβαζα τα ποστ παραπανω κι εχω καταληξει κι εγω στο συμπερασμα οτι καλπαζιδης δεν πρεπει να υπαρχει.
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
βγηκε και το πορισμα κολαφος για την υποθεση πολυιδιοκτησιας του πετσινου...
ο,τι λεγαμε εδω και καιρο επιβεβαιωθηκε και τυπικα με το πορισμα...
η υποθεση ειναι δεμενη απο χιλιες πλευρες και για να δουμε με ποιον τροπο θα καταφερει να γλιτωσει τον υποβιβασμο ο πετσινος...η πολυιδιοκτησια δεν αμφισβητειται απο κανεναν, μονο η ποινη ειναι θεμα διαπραγματευσης πλεον...
σε πρωτη φαση η αποφαση θα βγει απο τους υπαλληλους του γραμμενου στην επο....δυστυχως για αυτους τα χερια τους ειναι δεμενα, καθως τους περιμενει στην γωνια το CAS σε περιπτωση που ο γραμμενος αποφασισει να κανει τα μαγικα του...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
βγηκε και το πορισμα κολαφος για την υποθεση πολυιδιοκτησιας του πετσινου...
ο,τι λεγαμε εδω και καιρο επιβεβαιωθηκε και τυπικα με το πορισμα...
η υποθεση ειναι δεμενη απο χιλιες πλευρες και για να δουμε με ποιον τροπο θα καταφερει να γλιτωσει τον υποβιβασμο ο πετσινος...η πολυιδιοκτησια δεν αμφισβητειται απο κανεναν, μονο η ποινη ειναι θεμα διαπραγματευσης πλεον...
σε πρωτη φαση η αποφαση θα βγει απο τους υπαλληλους του γραμμενου στην επο....δυστυχως για αυτους τα χερια τους ειναι δεμενα, καθως τους περιμενει στην γωνια το CAS σε περιπτωση που ο γραμμενος αποφασισει να κανει τα μαγικα του...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:


Ναι αλλά η επιτροπή είναι παράνομη αφού επειδή.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.445
Κριτικές
7
Like
38.545
Πόντοι
10.411
βγηκε και το πορισμα κολαφος για την υποθεση πολυιδιοκτησιας του πετσινου...
ο,τι λεγαμε εδω και καιρο επιβεβαιωθηκε και τυπικα με το πορισμα...
η υποθεση ειναι δεμενη απο χιλιες πλευρες και για να δουμε με ποιον τροπο θα καταφερει να γλιτωσει τον υποβιβασμο ο πετσινος...η πολυιδιοκτησια δεν αμφισβητειται απο κανεναν, μονο η ποινη ειναι θεμα διαπραγματευσης πλεον...
σε πρωτη φαση η αποφαση θα βγει απο τους υπαλληλους του γραμμενου στην επο....δυστυχως για αυτους τα χερια τους ειναι δεμενα, καθως τους περιμενει στην γωνια το CAS σε περιπτωση που ο γραμμενος αποφασισει να κανει τα μαγικα του...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
Man,αν πάνε στο CAS,τους βλέπω να καταλήγουν στο περιφερειακό και το ξέρουν και οι ίδιοι
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
3
Like
1.708
Πόντοι
496
τυπε περιμενουμε με αγωνια τις συγκλονιστικες αποκαλυψεις του σδνα για τις εξωσυζυγικες σχεσεις του τζουλακη!!!
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

τυπε ακουγεται οτι γαμει κ ακαποτα ο ακατανομαστος :s&m_1: :s&m_1:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Tι διάβασα ρε παιδιά?
Διαμαρτυρήθηκαν στην παε μπαοκ για την περιγραφή του ματς με τον βάζελο?
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
τυπε ακουγεται οτι γαμει κ ακαποτα ο ακατανομαστος :s&m_1: :s&m_1:

Παιδιά να οργανωθούμε, γιατί η υπερασπιστική γραμμή του ΠΑΟΚ άλλαξε.
Όπως αποκάλυψε χθες ένας πανελίστας του σαγόνια, ο Αρκουδής , μέλος της ΕΕΑ τα έχει πιάσει.

Συγκεκριμένα, ο πανελίστας δήλωσε ότι μια μέρα , που ήταν σε κάποιο διάδρομο συνάντησε έναν άλλον τύπο , ο οποίος του αποκάλυψε το μυστικό της δωροδοκίας του Αρκουδή. Ο πανελίστας για ευνόητους λόγους δεν αποκάλυψε το όνομα του τύπου. Είπε ότι θα το φανερώσει μόνο αν το καλέσει ο εισαγγελέας.

Φαντάζομαι σε τυχόν κλήση του εισαγγελέα θα πάει προετοιμασμένος όπως ο Φύσσας , θα έχει τυπώσει και pdf από το ίντερνετ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Παιδιά να οργανωθούμε, γιατί η υπερασπιστική γραμμή του ΠΑΟΚ άλλαξε.
Όπως αποκάλυψε χθες ένας πανελίστας του σαγόνια, ο Αρκουδής , μέλος της ΕΕΑ τα έχει πιάσει.

Συγκεκριμένα, ο πανελίστας δήλωσε ότι μια μέρα , που ήταν σε κάποιο διάδρομο συνάντησε έναν άλλον τύπο , ο οποίος του αποκάλυψε το μυστικό της δωροδοκίας του Αρκουδή. Ο πανελίστας για ευνόητους λόγους δεν αποκάλυψε το όνομα του τύπου. Είπε ότι θα το φανερώσει μόνο αν το καλέσει ο εισαγγελέας.

Φαντάζομαι σε τυχόν κλήση του εισαγγελέα θα πάει προετοιμασμένος όπως ο Φύσσας , θα έχει τυπώσει και pdf από το ίντερνετ


Ναι, του είπε ένας τριτοξάδερφος συνάδελφος οτι είχε ακούσει οτι σε κάποια περίπτωση είχε ζητήσει να δωροδοκηθεί.


Σημαντικότατη μαρτυρία, να εξεταστεί πάραυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom