Νέα

Έπεσε ο μπάοκ! Οικονομικός μετανάστης ο Ρωσοπόντιος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raopau
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που θα πάει μετανάστης ο ρωσοποντιος?

  • Στη βίλα του καρπαζιδη

    Ψήφοι: 15 34,1%
  • Στην μορντορ

    Ψήφοι: 6 13,6%
  • Στο κελί 33

    Ψήφοι: 6 13,6%
  • Στο βλαδικαβκαζ

    Ψήφοι: 17 38,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Δυνατός ο Τάκης! Το σπίτι μου και το αμάξι μου δεν είναι ιδιοκτησία μου τελικά. Απλώς έχω κυριαρχική επιρροή στα ντουβάρια και στις λαμαρίνες! Μεγάλη υπόθεση να έχεις βγάλει το Δημοτικό τελικά...
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
η ουσια της υποθεσης ειναι γνωστη εδω και μηνες...κανεις δεν μπορει να πει κατι γι αυτη, ουτε καν ο παοκ μιλαει για αυτην....τι να πει δηλαδη, οτι ο σερβιτορος κερδισε το τζοκερ ή πως να δικαιολογησει γιατι ενας σερβιτορος αγοραζει προπονητηριο και οχι καποια αλλη επιχειρηση στην ελλαδα?????γελανε και οι πετρες ναπουμε...

γι αυτο και ο μπαοκ πηγε στο cas και επι 5 ωρες ελεγε οτι δεν εχει δικαστει ακομα και οτι θελει να δικαστει στην ουσια της υποθεσης επιτελους!!!!και μολις το cas του ειπε "οκ εχεις δικιο, γυρνα να δικαστεις στην εφεσεων", αυτος διελυσε ολη την επιτροπη εφεσεων και δεν αφησε δικαστη για δικαστη....:confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Αν αυριο χωρισουν οι μετοχες ειναι της κυριας Μαρικας...
Και της κανει οτι θελει...

Γελια

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:


Δυνατός ο Τάκης! Το σπίτι μου και το αμάξι μου δεν είναι ιδιοκτησία μου τελικά. Απλώς έχω κυριαρχική επιρροή στα ντουβάρια και στις λαμαρίνες! Μεγάλη υπόθεση να έχεις βγάλει το Δημοτικό τελικά...




Εδώ ακριβώς βλέπουμε πόσο σκαμπάζει ο μέσος τυπικός μπαοξής.
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Δυνατός ο Τάκης! Το σπίτι μου και το αμάξι μου δεν είναι ιδιοκτησία μου τελικά. Απλώς έχω κυριαρχική επιρροή στα ντουβάρια και στις λαμαρίνες! Μεγάλη υπόθεση να έχεις βγάλει το Δημοτικό τελικά...

τυπε δεν θελω να σε στεναχωρησω, αλλα ο νομος για την πολυιδιοκτησια μιλαει για κυριαρχικη επιρροη εδω και κατι δεκαετιες...που να φανταζομασταν οτι το 2020 θα βρισκοταν ενας τσετσενος στην ελλαδα, να τον αλλαζαμε τον νομο αφου δεν σας βολευει....

και φυσικα ο νομος ειναι ολοσωστος που μιλαει για κυριαρχικη επιρροη και οχι ιδιοκτησια...γιατι αν μιλουσε για ιδιοκτησια, θα αγοραζαν ολοι απο 5-6 ομαδες και θα εμφανιζαν ως μεγαλομετοχους τις γυναικες τους, τα ανηψια τους, τα παιδια του, τα αδερφια του και παει λεγοντας...

γι αυτο και οταν ο μπαοκ ειπε στην ΕΕΑ οτι η παε μπαοκ ανηκει στην γυναικα του σαββιδη γελασαν μεχρι και τα τσιμεντα...και εσυ βεβαια γελασες, γιατι ξερεις πολυ καλα οτι ουσιαστικα ο μπαοκ ανηκει στον σαββιδη και οχι στην γυναικα του, ασχετα αν δεν το παραδεχεσαι και κανει την παπια...
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Όταν επιχειρείς να πουλήσεις κάτι που δεν σου ανήκει, μπαίνεις μέσα για απάτη. Γνωστά πράγματα! Ύλη 3ης Δημοτικού στο Σχολείο του Τάκη!

Τι έγινε όμως σήμερα;

Η ΕΕΑ, η οποία "απέδειξε" πως η ΠΑΕ Ξάνθη δεν ανήκει στους Πανόπουλο και Συγγελίδη, σήμερα τους έδωσε έγκριση να την πουλήσουν γιατί προφανώς τους ανήκει τελικά :crazy:.

Κι ο άλλος ο απόφοιτος Δημοτικού μιλάει ακόμα για γίδες και πρόβατα...:jerking:
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Όταν επιχειρείς να πουλήσεις κάτι που δεν σου ανήκει, μπαίνεις μέσα για απάτη. Γνωστά πράγματα! Ύλη 3ης Δημοτικού στο Σχολείο του Τάκη!

Τι έγινε όμως σήμερα;

Η ΕΕΑ, η οποία "απέδειξε" πως η ΠΑΕ Ξάνθη δεν ανήκει στους Πανόπουλο και Συγγελίδη, σήμερα τους έδωσε έγκριση να την πουλήσουν γιατί προφανώς τους ανήκει τελικά :crazy:.

Κι ο άλλος ο απόφοιτος Δημοτικού μιλάει ακόμα για γίδες και πρόβατα...:jerking:
Σοβαρη ερωτηση: παιρνετε γραμμη απο καποιον κ λετε αυτες τις μαλακιες? σημερα ολοι οι φιλοι μου μπαοκια την ιδια μαλακιαρα λενε κ νιωθουν κ δικαιωμενοι. "αφου η ξανθη ανηκει στον σαββιδη συμφωνα με την εεα πως δεχτηκε η εεα να την πουλησει ο πανοπουλος?" κ χαιρονται κιολας. Λες κ ειπε ποτε η εεα ή οποιοσδηποτε πως ο σαββιδης αγορασε την παε ξανθη. Ο κολκας τα σκεφτεται αυτα κ τα ακολουθειτε ολοι?
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Ο, τι τους λέει ο κολκας λένε τυπε... Αφού είναι μπουγάτσας...
Η απόφαση της ΕΕΑ έχει βγει από τον Γενάρη και λέει ότι η Ξάνθη ανήκει στον πανοπουλο, ο οποίος πληρώνεται από τον σερβιτόρο ανηψιο, ο οποίος πληρώνεται από τον Σαββίδη.... Άρα ο Σαββίδης ελέγχει την Ξάνθη.... Απλά τα πράγματα, έχει δημοσιευτεί η απόφαση εδώ και 6 μήνες...

Σήμερα μάθαμε από τα μπαοκια ότι η ΕΕΑ είπε ότι ο Σαββίδης αγόρασε την Ξάνθη.... Κλαμααα με τις αμοιβαδες.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.959
Πόντοι
34.538
Και ο Πανοπουλος πηρε τα λεφτα απο τη πωληση και τα εδωσε στον ανηψιο,ο οποιος τα εδωσε
στο Σαββιδη κλπ...
ΩΡΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ...

Γελια....

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Πάντως για να καταλάβει κανείς τι πρόβατα είναι οι μπουγάτσες :
Μέχρι χθες όλοι λέγανε ότι η ΕΕΑ είναι στημένη του Αυγενακη και σήμερα βγαίνουν και λένε ότι δικαιώθηκαν με την απόφαση της ΕΕΑ για τη μεταβίβαση της Ξάνθης.....
Πως γίνεται η στημένη επιτροπή του μαρινακη να τους δικαιωνει, μόνο στο άδειο κρανίο των μπαοκτσηδων μπορεί να φαίνεται λογικό...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Πάντως για να καταλάβει κανείς τι πρόβατα είναι οι μπουγάτσες :
Μέχρι χθες όλοι λέγανε ότι η ΕΕΑ είναι στημένη του Αυγενακη και σήμερα βγαίνουν και λένε ότι δικαιώθηκαν με την απόφαση της ΕΕΑ για τη μεταβίβαση της Ξάνθης.....
Πως γίνεται η στημένη επιτροπή του μαρινακη να τους δικαιωνει, μόνο στο άδειο κρανίο των μπαοκτσηδων μπορεί να φαίνεται λογικό...



Τότε ήταν η κακιά ΕΕΑ, τώρα είναι η καλή ΕΕΑ, τι δεν καταλαβαίνεις;


Είναι σαν την uefa που καμιά φορά γίνεται uefamafia.
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
τα πιστολια του τσετσενου ξανα σε δραση...πανε να "παραιτησουν" και αυτη την επιτροπη εφεσεων...αυτοι που τοσο πολυ θελουν να δικαστουν....:confused:
εδω αρθρο του σανοδνα που κατηγορουσε τον γαυρο :
123083232_149001323573948_7792241138960419273_n.jpg


και εδω σημερινο αρθρο του σανοδνα :
122781168_149001343573946_6214222187912614249_n.jpg


υγ: μπορεις να γινεις δωσιλογος, δολοφονος, παιδεραστης, κτηνοβατης, παραβατης, κωπηλατης, επιστατης, παραστατης και ολα στα εις -ατης θελεις....αλλα σαν την ντροπη του να εισαι αρδακας στο σανοδνα δεν υπαρχει...
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
ΔΕΝ ΒΡΕΧΕΙ ΣΑΣ ΦΤΥΝΟΥΝ!!!

ESWxd5DXcAUb1n1.jpg


Ολικο ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ σε όλους τους Αλλόθρησκους!

Υ.Γ1 ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...

Υ.Γ2 Ο ΜΠΑΛΤΑΚΟΣ Κ Ο ΛΑΓΑΡΙΑΣ ΝΙΚΗΣΑΝ ΣΕ ΔΙΚΗ!!!ΤΙ ΟΧΙ??

Υ.Γ3 ΤΩΡΑ ΣΚΑΣΜΟΣ. ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΛΑ ΤΟ ΠΡΩΤΆΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΜΑΡΟΥΠΑΣ ΣΤΟ ΠΙΟ ΣΙΧΑΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΗΣ ΑΙΛΑΔΑΣ!!!

:heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.488
Like
27.703
Πόντοι
5.506
μην βριζεις ρε μπουχο...αφου τον πινετε :confused::confused::confused:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Πάντως οι μέρες περνάνε κ ακόμα δεν έχουμε δει την προσφυγή του ΒΑΖΕΛΟΓΑΥΡΟΥ
στο Cas!!!


Μέχρι πότε είναι η προθεσμία ρε παιδιά?? Έχει γούστο να μην πάνε !!!:(

:heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
ΞΕΡΟΧΥΝΩ στην ιδέα, πως ο ΜΠΑΛΤΑΚΟΣ θα εμφανιστεί με μοναδικό στοιχείο αυτήν την φορά με φότο έγχρωμη του Καλπαζιδη!!!:rockon::rockon::rockon:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Ο ΜΠΕΤΣΙΝΟΣ Κ ΞΕΒΡΑΚΩΜΕΝΟΣ ΠΡΩΤΑΚΤΑΘΛΗΤΗΣ ΛΟΓΩ ΜΑΡΟΥΠΑΣ προσπαθούν με την κυβέρνηση των ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΩΝ να συγκαλύψουν τα μέλη της επιτροπής αυγενακη από τυχόν ποινές!

ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΧΕΙ, ΑΠΛΩΣ ΘΑ ΦΤΥΝΟΥΜΕ!!!:rockon:

ΓΑΜΑ ΤΟΥΣ ΙΒΑΝΑΡΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΚΡΙΝΟ ΡΟΣΤΟΦ ΟΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ!!!:kneel::kneel::kneel:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Ο ΜΠΕΤΣΙΝΟΣ Κ ΞΕΒΡΑΚΩΜΕΝΟΣ ΠΡΩΤΑΚΤΑΘΛΗΤΗΣ ΛΟΓΩ ΜΑΡΟΥΠΑΣ προσπαθούν με την κυβέρνηση των ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΩΝ να συγκαλύψουν τα μέλη της επιτροπής αυγενακη από τυχόν ποινές!

ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΧΕΙ, ΑΠΛΩΣ ΘΑ ΦΤΥΝΟΥΜΕ!!!:rockon:

ΓΑΜΑ ΤΟΥΣ ΙΒΑΝΑΡΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΚΡΙΝΟ ΡΟΣΤΟΦ ΟΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ!!!:kneel::kneel::kneel:
πες του να κατουρησει και λιγο ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom