Νέα

Έπεσε ο μπάοκ! Οικονομικός μετανάστης ο Ρωσοπόντιος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raopau
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που θα πάει μετανάστης ο ρωσοποντιος?

  • Στη βίλα του καρπαζιδη

    Ψήφοι: 15 34,1%
  • Στην μορντορ

    Ψήφοι: 6 13,6%
  • Στο κελί 33

    Ψήφοι: 6 13,6%
  • Στο βλαδικαβκαζ

    Ψήφοι: 17 38,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Εδω ξημεροβραδιάζεστε; Η Σπανού σας ψάχνει στο παραδιπλανό νήμα!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.135
Κριτικές
166
Like
26.962
Πόντοι
34.538
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
τυπε η σπανου είναι καλη? δεν πιστευω να είναι του αυγενακη και αυτή?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Για να είμαι ειλικρινής, ιδέα δεν έχω ποια είναι η κυρία. Αν ήθελε να υποβιβάσει εμένα, θα ήξερα. Θέλει όμως να υποβιβάσει εσένα. Δεν θα το καταφέρει, είναι σίγουρο. Αν χρειαστεί, ίσως να την προλάβει και ο θάνατος!
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
καθε μερα με αφηνουν και πιο εκπληκτο τυπε.πραγματαικα,εκει που λεω αποκλειεται να ειναι τοσο μαλακες,ερχονται και με διαψευδουν κατηγορηματικα.

Δεν είναι μαλάκες φίλε , απλά πουλάνε την τρέλα τους για να μην παραδεχτούν την αλήθεια.
Λες να μην ξέρουν που βρήκε τα λεφτά ο Καλπαζίδης?
Λες να μην ξέρουν ότι παίζει ο τύπος να μην υπάρχει καν?
Λες να μην ξέρουν ότι έχουν την ΕΠΟ δικιά τους 4 χρόνια και πήραν ένα πρωτάθλημα?

 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Για να είμαι ειλικρινής, ιδέα δεν έχω ποια είναι η κυρία. Αν ήθελε να υποβιβάσει εμένα, θα ήξερα. Θέλει όμως να υποβιβάσει εσένα. Δεν θα το καταφέρει, είναι σίγουρο. Αν χρειαστεί, ίσως να την προλάβει και ο θάνατος!

αυτό ελειπε να ηξερες και ποια είναι...δεν εχω τοσο μεγαλες απαιτησεις από εσενα τυπε... :hi:
το θεμα είναι ότι θελει να υποβιβασει τον ολυμπιακο...αρα είναι με του καλούς...αμα ηθελε να μας σωσει, θα ηταν του αυγενακη... :2funny:
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Δεν είναι μαλάκες φίλε , απλά πουλάνε την τρέλα τους για να μην παραδεχτούν την αλήθεια.
Λες να μην ξέρουν που βρήκε τα λεφτά ο Καλπαζίδης?
Λες να μην ξέρουν ότι παίζει ο τύπος να μην υπάρχει καν?
Λες να μην ξέρουν ότι έχουν την ΕΠΟ δικιά τους 4 χρόνια και πήραν ένα πρωτάθλημα?

2 ερωτήματα τους εχουμε κανει από τον δεκεμβρη και αυτοι δεν λενε να απαντησουν ακομα….και τους ειπα, αν μου απαντησετε, εγω αλλαζω ομαδα και γινομαι βάζελος......
1ον)που βρηκε τα λεφτα ο σερβιτόρος ανιψιος του σαββιδη?
2ον)αφου δεν είναι κακο να αγοράζεις το προπονητηριο μιας ομαδας, γιατι δεν πηγε να το αγορασει μονος του ο σαββιδης και εβαλε μπροστινο τον ανιψιο του?
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Για να είμαι ειλικρινής, ιδέα δεν έχω ποια είναι η κυρία. Αν ήθελε να υποβιβάσει εμένα, θα ήξερα. Θέλει όμως να υποβιβάσει εσένα. Δεν θα το καταφέρει, είναι σίγουρο. Αν χρειαστεί, ίσως να την προλάβει και ο θάνατος!

Την πρόλαβε ο πρωτο-ψευδο-μαρτυρας Φύσσας που αθώωσε τον Ολυμπιακό με αυτά που κατέθεσε.

έχεις ενημερωθεί ή διαβάζεις μόνο τα μεγάλα γράμματα στους τίτλους και μπαίνεις εδώ για να τσιγκλάς τους Ολυμπιακούς μπας και ασχοληθεί κανένας μαζί σου και αισθανθείς καλύτερα ??
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Μα στον Ολυμπιακό αξίζει όχι υποβιβασμός αλλά αφανισμός. Εννοείται πως οποιοσδήποτε άνθρωπος προσπαθήσει και καταφέρει κάτι τέτοιο, θα πρέπει να μπεί οχι στους "καλούς", αλλά στους "ευεργέτες" αυτού του τόπου.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.502
Like
27.707
Πόντοι
5.506
τετοιες πιπες λες και εχεις μια ζωη την πουτσα του ολυμπιακου στο λαρυγγι σου
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
2 ερωτήματα τους εχουμε κανει από τον δεκεμβρη και αυτοι δεν λενε να απαντησουν ακομα….και τους ειπα, αν μου απαντησετε, εγω αλλαζω ομαδα και γινομαι βάζελος......
1ον)που βρηκε τα λεφτα ο σερβιτόρος ανιψιος του σαββιδη?
2ον)αφου δεν είναι κακο να αγοράζεις το προπονητηριο μιας ομαδας, γιατι δεν πηγε να το αγορασει μονος του ο σαββιδης και εβαλε μπροστινο τον ανιψιο του?
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

ναι ρε φίλε, γιατί θέλουν να ασχοληθούν με την ουσία της υπόθεσης, δηλαδή τους κουμπάρους του Αυγενάκη και τα ξενοδοχεία του άλλου στην Κεφαλλονιά?

Το ανιψάκι δεν πάιζει σημαντικό ρόλο στην ιστορία
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Μα στον Ολυμπιακό αξίζει όχι υποβιβασμός αλλά αφανισμός. Εννοείται πως οποιοσδήποτε άνθρωπος προσπαθήσει και καταφέρει κάτι τέτοιο, θα πρέπει να μπεί οχι στους "καλούς", αλλά στους "ευεργέτες" αυτού του τόπου.

νταξει θα υποβιβαστούμε και εμεις καποια στιγμη, αλλα είναι νωρις ακομα...μονο 90 χρονια σας γαμαμε, ουτε 100 καν..ισως τα εγγονια σας να σταθουν πιο τυχερα, εσεις μια ζωη στα 4 περασατε…
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Την πρόλαβε ο πρωτο-ψευδο-μαρτυρας Φύσσας που αθώωσε τον Ολυμπιακό με αυτά που κατέθεσε.

έχεις ενημερωθεί ή διαβάζεις μόνο τα μεγάλα γράμματα στους τίτλους και μπαίνεις εδώ για να τσιγκλάς τους Ολυμπιακούς μπας και ασχοληθεί κανένας μαζί σου και αισθανθείς καλύτερα ??

Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις. Επανειλημμένως έχω δηλώσει πως απολαμβάνω να σας μπαίνω στη μύτη.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
Δεν είναι μαλάκες φίλε , απλά πουλάνε την τρέλα τους για να μην παραδεχτούν την αλήθεια.
Λες να μην ξέρουν που βρήκε τα λεφτά ο Καλπαζίδης?
Λες να μην ξέρουν ότι παίζει ο τύπος να μην υπάρχει καν?
Λες να μην ξέρουν ότι έχουν την ΕΠΟ δικιά τους 4 χρόνια και πήραν ένα πρωτάθλημα?
τον ρωταω γιατι ειναι χαρουμενος και μου  λεει να δω το βαθμολογικο πινακα ενω αν δεν υποβιβασθουν στη δικη,θα χασουν βαθμους στο επομενο πρωταθλημα.εισαι σιγουρος οτι δεν ειναι μαλακες  και οτι καταλαβαινουν την κατασταση τυπε;
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
τον ρωταω γιατι ειναι χαρουμενος και μου  λεει να δω το βαθμολογικο πινακα ενω αν δεν υποβιβασθουν στη δικη,θα χασουν βαθμους στο επομενο πρωταθλημα.εισαι σιγουρος οτι δεν ειναι μαλακες  και οτι καταλαβαινουν την κατασταση τυπε;

Εμάς μας συμφέρει να βγουν εκείνοι δευτεροι αντι για τη κούλα, να κρατήσουν φερειρα και τα λοιπά παιχτάκια τους και να αρχίσουν πάλι με τρώγονται με τον νιαου, με τον οποίον άρχισαν πάλι τα πλακομούνια μετά την φετινή πούτσα
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Έτσι από χόμπι τύπε! Νομίζω κι εσάς σας αρέσει, κάνω λάθος; Καλά δεν περνάμε;
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Αυτό που παράθεσες δεν είναι δικό μου τύπε. Έμπλεξες τα μπούτια σου.
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
το σχεδιο του παοκανθη συνεχιζεται σε πληρη εξελιξη : μετα την παραιτηση του προέδρου κ. Φιλόπουλου και του μέλους κ. Βρυώνη, έγιναν γνωστές η άρνηση των Παγώνας  Παναγιώτου, Ιωάννη Παπαϊωάννου και  Χαρίκλειας Ηλιοπούλου να αποδεχθούν τον ορισμό τους στην επιτροπή.Τον ίδιο δρόμο ακολούθησε σήμερα και ο Στέφανος-Γρηγόριος Φετζιάν.

υγ : Ο μονος δικαστης που δεν εχει παραιτηθει μεχρι τωρα ειναι ο μονιμος κατοικος τουμπας που ηταν και ο μονος που ειχε ψηφισει υπερ του μπαοκ στην εφεσεων...
υγ2 : δεν υπαρχει δικαστης που θα αντικρουσει το πορισμα της ΕΕΑ, γι αυτο και ο παοκανθης προσπαθει να αλλαξει τον νομο και να στελεχωσει την εφεσεων με δικηγορους...
υγ3 : πιαστηκε με την γιδα στην πλατη ο φουκαρας ο παοκανθης και τα χουν χασει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom