Νέα

Έπεσε ο μπάοκ! Οικονομικός μετανάστης ο Ρωσοπόντιος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raopau
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που θα πάει μετανάστης ο ρωσοποντιος?

  • Στη βίλα του καρπαζιδη

    Ψήφοι: 15 34,1%
  • Στην μορντορ

    Ψήφοι: 6 13,6%
  • Στο κελί 33

    Ψήφοι: 6 13,6%
  • Στο βλαδικαβκαζ

    Ψήφοι: 17 38,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
αν πεσει μιουτ μεταφερω τα μνματα με πμ...ξερεις  :boobies:


του στειλα και πμ του ραοπαο με εγραψε τελειως :S :S


οργανωνει το ανταρτικο των νοτιων τωρα μετα την αποφαση θα γινει αναρχικος να ριξει τη κυβερνηση

θα τον δεχτουμε στον συριζα ομως ειναι καλο πιδι
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.488
Like
27.703
Πόντοι
5.506
αφου ρε τρουπακι βλεπεις τα αλλα παιδια να παιζουνε με μπαλα ποδοσφαιρου και πας και ρωτας "να κανω λιγο κι εγω";

στα ελεγε το πουλι απο τον αυγουστο οτι με πουγγουρες και μουγγουρες θα βγει τριτο
η αληθεια ειναι οτι στα πλευ ωχ μπορει να βγουμε και δευτεροι τωρα ετσι που εχει ανοιξει ο κλανας του μπαογκ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε μουνοπανο αφου 2 μηνες μετα ελεγες οτι τα εβγαζα απο το κεφαλι μου τουμπα τωρα ρε μπινε?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εχε χαρη που διασκεδαζω μαζι σου  :happy: :happy: :happy: :happy:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε μουνοπανο αφου 2 μηνες μετα ελεγες οτι τα εβγαζα απο το κεφαλι μου τουμπα τωρα ρε μπινε?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εχε χαρη που διασκεδαζω μαζι σου  :happy: :happy: :happy: :happy:
χαζος εισαι ρε;
οτι θα βγουμε τριτοι το εχω πει απο τον αυγουστο
κι εσυ ελεγες οτι θα πεσουμε
εσενα σε εκραζα για τη φραση "κλειδωσε η τριτη θεση" που δεν την εχω πει ποτε εγω και την εβαζες μετα απο καθε ηττα του παο

και επειδη εισαι πουστρακι θα βρω και το ποστ που εχω γραψει για 3η θεση απο το φθινοπωρο κι εσυ ειρωνευοσουνα "πουλι κλειδωσε η τριτη θεση;"

ε ναι λοιπον μωρη λεκανατζου της τρουμπας, κλειδωσε η τριτη θεση
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
3
Like
1.676
Πόντοι
496
Το οτι ωρες μετα απο τα αισχη δεν υπαρχει ουτε μια γαμημενη τοποθετηση απο τη πλευρα μας τι σου λεει;

οτι ακριβως αυτο ηθελε ο χοντρος δλδ.
και το ζμπαογκ στο πρωταθλημα , φουλ ξευτελισμενο και με την κουπα δικια του
και τελος να φαινεται οτι ειναι και αδικημενος απο το κουλη
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
οτι ακριβως αυτο ηθελε ο χοντρος δλδ.
και το ζμπαογκ στο πρωταθλημα , φουλ ξευτελισμενο και με την κουπα δικια του
και τελος να φαινεται οτι ειναι και αδικημενος απο το κουλη

Για να δουμε στο τελος ΠΟΙΟΣ θα ειναι πρωταθλητης τυπε...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.488
Like
27.703
Πόντοι
5.506
χαζος εισαι ρε;
οτι θα βγουμε τριτοι το εχω πει απο τον αυγουστο
κι εσυ ελεγες οτι θα πεσουμε
εσενα σε εκραζα για τη φραση "κλειδωσε η τριτη θεση" που δεν την εχω πει ποτε εγω και την εβαζες μετα απο καθε ηττα του παο

και επειδη εισαι πουστρακι θα βρω και το ποστ που εχω γραψει για 3η θεση απο το φθινοπωρο κι εσυ ειρωνευοσουνα "πουλι κλειδωσε η τριτη θεση;"

ε ναι λοιπον μωρη λεκανατζου της τρουμπας, κλειδωσε η τριτη θεση
ρε μουνοπουλο στην εχω ποσταρει την παραθεση μην κανεις νιαου τωρα...
φτερου τσατσα των αμπελοκηπων....

 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ρε μουνοπουλο στην εχω ποσταρει την παραθεση μην κανεις νιαου τωρα...
φτερου τσατσα των αμπελοκηπων....
τα αρχιδια μου τα οβαλ τα τριχωτα εχεις κανει παραθεση

μπαμπαδουλεια φιογκο
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
γαργαρες κανεις μωρη πετουγια....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν βαριεσε παντα ετσι ησασταν
αμα σου βαλω ποστ απο το φθινοπωρο 2019 (μπορει σεπτεμβριο μπορει οκτωβριο) που γραφω οτι στο τελος των πλευ ωχ θα ειμαστε τριτοι, δεσμευεσαι οτι θα γραψεις στο νημα του κωλογαυρου:

"ειμαι ο τρουπακι, γιος του 6ου στολου και της τρουμπας, και ορκιζομαι στον αφροαμερικανο μπαμπα μου τον λαμαρ μπλακμαν οτι το μυθικο πουλι μου εχει κοκκινησει το σβερκο και μου εχει χυσει τον κλανια"
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.488
Like
27.703
Πόντοι
5.506
αμα σου βαλω ποστ απο το φθινοπωρο 2019 (μπορει σεπτεμβριο μπορει οκτωβριο) που γραφω οτι στο τελος των πλευ ωχ θα ειμαστε τριτοι, δεσμευεσαι οτι θα γραψεις στο νημα του κωλογαυρου:

"ειμαι ο τρουπακι, γιος του 6ου στολου και της τρουμπας, και ορκιζομαι στον αφροαμερικανο μπαμπα μου τον λαμαρ μπλακμαν οτι το μυθικο πουλι μου εχει κοκκινησει το σβερκο και μου εχει χυσει τον κλανια"
προσεχε λιγο το παρακανεις και θα σου γαμησω της φτερουγες.....
ασε μπαμπαδες και μαμαδες μην σου γαμησω εγω το σπιτι και οχι κανα αφρικανος αρχιδι
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
προσεχε λιγο το παρακανεις και θα σου γαμησω της φτερουγες.....
ασε μπαμπαδες και μαμαδες μην σου γαμησω εγω το σπιτι και οχι κανα αφρικανος αρχιδι
πρεπει να εισαι περηφανος για την καταγωγη σου τρουπακι
και μη σφιγγεσαι πολυ γιατι θα κλασεις

960x0.jpg
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.488
Like
27.703
Πόντοι
5.506
πρεπει να εισαι περηφανος για την καταγωγη σου τρουπακι
και μη σφιγγεσαι πολυ γιατι θα κλασεις

960x0.jpg
οτι σου γαμω το σπιτι τοτε ειναι μονοδρομος αναρχιδο κομπλεξικο
σαλτα γαμησου τωρα και πηγαινε στον πατερα σου τα ρεστα για να πιει...μουνοπανο
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
που σαι ρε ραοπαο αγορι που σαι ρε πιδι μου?????????


εφαγες μακεδονικο χαλβα ραοπαο πιδι μου ηπιες και μαλαματινα και επεσες για μπανιο στον θερμαικο???



πως σε γαμισε ετσι ο συντροφος σοβιετικος ραοπαο πιδι μου πως σε σε γλεντησε ετσι ρε ????μπουαχαχαχ



ραοπαο ??? πως σε λιανισε ετσι ρε ο κοζακος και τα σκομπο μου και τα ρχιδια μου

Πάλι χακαπωμενος είσαι ρε πουστη βαγγον?
Μέσα σε ένα χρόνο ο βαγγελας ξεκωλιασε τον τσιπρακο και τους σύριζανελ και τους έστειλε στην αντιπολίτευση και σε μια νύκτα έστειλε τον ρωσοποντιο από εκεί που ήταν 1ος, τον έκανε να χάσει το πρωτάθλημα μα και να τον δουλεύει όλη η Ελλάδα με τις αγορασμένες ομάδες...
Γενικά σας έχει ανοίξει 2η κωλο τρύπα ο βαγγελας και ακόμα είμαστε στην αρχή..
:2funny:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
3
Like
1.676
Πόντοι
496
Πάλι χακαπωμενος είσαι ρε πουστη βαγγον?
Μέσα σε ένα χρόνο ο βαγγελας ξεκωλιασε τον τσιπρακο και τους σύριζανελ και τους έστειλε στην αντιπολίτευση και σε μια νύκτα έστειλε τον ρωσοποντιο από εκεί που ήταν 1ος, τον έκανε να χάσει το πρωτάθλημα μα και να τον δουλεύει όλη η Ελλάδα με τις αγορασμένες ομάδες...
Γενικά σας έχει ανοίξει 2η κωλο τρύπα ο βαγγελας και ακόμα είμαστε στην αρχή..
:2funny:

και να προσθεσω στα παραπανω και οτι φαινεται ναναι στα μαχαιρια με το μητσοτακη :2funny: :2funny:
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
η μεγαλη απωλεια για το εθνος και το ελληνικο κρατος ειναι ο ζαγορακης. να δω τωρα ποιος θα αγωνιζεσε για την ελλαδα και θα δινει μαχες για στο ευρωκοινοβουλιο

:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:


Μαλακα ελληνα ψηφοφόρε

 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
η μεγαλη απωλεια για το εθνος και το ελληνικο κρατος ειναι ο ζαγορακης. να δω τωρα πιο θα αγωνιζεσε για την ελλαδα και θα δινει μαχες για στο ευρωκοινοβουλιο
ο γεωργούλης.  :S
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
η μεγαλη απωλεια για το εθνος και το ελληνικο κρατος ειναι ο ζαγορακης. να δω τωρα ποιος θα αγωνιζεσε για την ελλαδα και θα δινει μαχες για στο ευρωκοινοβουλιο

:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:


Μαλακα ελληνα ψηφοφόρε

Το τεραστιο εργο του ΜΠΑΟΓΚΑΡΑ ευρωβουλευτη μας σε αριθμους...

"Σε πολλές από τις διαθέσιμες κατηγορίες -συμπεριλαμβανομένης και της γενικής κατάταξης που υπολογίζεται βάσει της προσφοράς του στις επιμέρους κατηγορίες- ο Ζαγοράκης είναι τελευταίος και... καταϊδρωμένος.

Συγκεκριμένα, σε σύνολο 21 Ελλήνων και 751 συνολικά Ευρωβουλευτών, ο Ζαγοράκης είναι αντιστοίχως:

20ός και 683ος στη γενική κατάταξη (score, ξεπερνάει τον Σωτήρη Ζαριανόπουλο του ΚΚΕ)
21ος και 674ος στις επεξηγήσεις (explanations)
21ος και 734ος στο ποσοστό παρουσίας στις συνεδριάσεις (attendance)
21ος και 738ος σε ποσοστό συμμετοχής σε ψηφοφορίες (votes)"
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Το τεραστιο εργο του ΜΠΑΟΓΚΑΡΑ ευρωβουλευτη μας σε αριθμους...

"Σε πολλές από τις διαθέσιμες κατηγορίες -συμπεριλαμβανομένης και της γενικής κατάταξης που υπολογίζεται βάσει της προσφοράς του στις επιμέρους κατηγορίες- ο Ζαγοράκης είναι τελευταίος και... καταϊδρωμένος.

Συγκεκριμένα, σε σύνολο 21 Ελλήνων και 751 συνολικά Ευρωβουλευτών, ο Ζαγοράκης είναι αντιστοίχως:

20ός και 683ος στη γενική κατάταξη (score, ξεπερνάει τον Σωτήρη Ζαριανόπουλο του ΚΚΕ)
21ος και 674ος στις επεξηγήσεις (explanations)
21ος και 734ος στο ποσοστό παρουσίας στις συνεδριάσεις (attendance)
21ος και 738ος σε ποσοστό συμμετοχής σε ψηφοφορίες (votes)"

υπερδραστηριος τελικα. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
ΈΚΤΑΚΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ :

Λόγω των καταιγιστικων εξελίξεων αναγκάζομαι να τερματίσω την σχετική ψηφοφορία και να ανεβάσω καινούργια...

Η ανταπόκριση και η ευαισθησία του κόσμου ήταν συγκινητική... Με ποσοστό 33% αποφασιστηκε να δοθεί μια ακόμα ευκαιρία στον ρωσοποντιο σεβομενοι την δύσκολη κατάσταση που αντιμετωπίζει με την ανατροφή ενός ιδιαίτερου παιδιού, όπως είναι ο Γκεοργκι.. :babycry:

Ακολούθησαν σε ψήφους : ο ευνούχος του βαγγελα (σκληρή τιμωρία λόγω του υπερμεγεθους πεους του βαγγελα), εργάτης στη Σιβηρία και πρόεδρος της Ξάνθης στα τοπικά..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom