Νέα

Έπεσε ο μπάοκ! Οικονομικός μετανάστης ο Ρωσοπόντιος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raopau
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που θα πάει μετανάστης ο ρωσοποντιος?

  • Στη βίλα του καρπαζιδη

    Ψήφοι: 15 34,1%
  • Στην μορντορ

    Ψήφοι: 6 13,6%
  • Στο κελί 33

    Ψήφοι: 6 13,6%
  • Στο βλαδικαβκαζ

    Ψήφοι: 17 38,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
ποιο πρωταθλημα μας δινουν τυπε?
εμεις από το παραρτημα χασαμε 2 βαθμούς και αυτους θα τους βαλουν ποινη 6 βαθμων....μιλαμε για 4 βαθμούς η ολη η δουλεια….
ο νιονιος ξεκινησε με -6 λογω χρεων...αμα κανεις ντου και διακοψεις παιχνιδι τρως -6...και η μπουγατσα αποδειχτηκε ότι αγορασε ολοκληρη ομαδα και θα φαει -4 ουσιαστικα!!!!!
αδιανόητα πραγματα για την ομαδα του κρατους...την πιο βρωμικη ομαδα ολων των εποχων…
αλλα η δουλεια εγινε : ξεφτυλιστηκαν σε ολη την ελλαδα...να παιρνεις 1 πρωταθλημα κάθε 40 χρονια και να ξερει ολη η ελλαδα ότι είναι πετσινο, είναι βαρυ και ασηκωτο…
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και οχι μονο αυτο αλλα η πολυιδιοκτησια θα συνεχιζεται χωρις κανενα προβλημα και με το νομο μαλιστα...αμα περασει ο ΠΑΟΚ β στα πλει οφ θα παιζουν οι Μπουγατσες με 6 εγγυημενους βαθμους.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
3
Like
1.676
Πόντοι
496
Τριχες. Ο ολυμπιακος δεν θελει τετοιο πρωταθλημα
Καλυτερα να κανουν αφαιρεση βαθμων απο το επομενο
Θα κανουν και τους αδικημενους τωρα

εαν αισθανονται αδικημενοι τυπε ας ζητησουν να μην αλλαχθει ο τρεχων νομος
και να δικαστουν με βαση αυτον, απλα πραγματα.
καμια ευαισθησια δε χρειαζεται.
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Και οχι μονο αυτο αλλα η πολυιδιοκτησια θα συνεχιζεται χωρις κανενα προβλημα και με το νομο μαλιστα...αμα περασει ο ΠΑΟΚ β στα πλει οφ θα παιζουν οι Μπουγατσες με 6 εγγυημενους βαθμους.

τυπε θελω να πιστευω ότι αυτά τα εχει κανονισει ηδη ο βαγγελας...σκεψου δηλαδή να δουμε κανα ματς μπαοκ - βολο στα πλευ οφ και ο πέτσινος να κερδιζει περπατώντας...θα προκηρυξει εκλογες ο κουλης αν γινει κατι τετοιο...πλεον δεν μας σταματα τιποτα...
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Γιατι δεν λες για τους ιδιους τους ΜΠΑΟΚτζηδες που οταν κανανε τα συλλαλητηρια αυτοι ειχαν εξαφανιστει με εντολη Σαμπιντι για να μην δυσαρεστησουν τον Τσιπρα;

κοιταχτε το ποσοστο τραβελοπουστων στο νημα του ΠΑΟΚ και βγαλτε συμπερασματα.
Φακιρης,νικ1410,τραβεστολαγνος και το κακο συναπαντημα.
τους εχουν κανει την κωλοτρυπα κιμα και το μυαλο πουρε οι ψωλες των τραβελων.
ειναι που ειναι καθυστερημενοι κομπλεξικοι σκατοβλαχοι,τους κερναει ο Σαμπιντι που και που και κανενα τραβελοκαυλο για να ειναι πιστα σκυλακια
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Και οχι μονο αυτο αλλα η πολυιδιοκτησια θα συνεχιζεται χωρις κανενα προβλημα και με το νομο μαλιστα...αμα περασει ο ΠΑΟΚ β στα πλει οφ θα παιζουν οι Μπουγατσες με 6 εγγυημενους βαθμους.

σκεψου τωρα το σαββατο που παιζουμε με τον παοκ β (ξανθη), να ερθει να ταμπουρωθεί και να ληξει καμια ισοπαλια...θα εχουμε χασει από το παραρτημα φετος 4 βαθμούς και η ποινη του πετσινου που αγορασε την ξανθη θα ειναι -6... :S
παλι καλα που δεν εριξαν κατηγορια εμας να λεμε... :2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Τραβα στα σαπακια και στους μαυρους στο μεταξι ρε ναυαγιο..
Χουβαρντα του 10ρικου...

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/11302_JulianaLemes5_1490953810.jpg[/img[/URL]]
αυτη σε γαμαγε σκουπιδι και πληρωνες και απο πανω 100 ευρω
Η Τζουλιανα σε εκανε πουτανα.
Λυπαμαι τον πατερα σου που εβγαλε τετοιο πουστη!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.959
Πόντοι
34.538
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/11302_https://www.bourdela.com/images/stories/jreviews/11302_JulianaLemes5_1490953810.jpgLemes5_1490953810.jpg[/img[/URL]]
αυτη σε γαμαγε σκουπιδι και πληρωνες και απο πανω
Η Τζουλιανα σε εκανε πουτανα.
Λυπαμαι τον πατερα σου που εβγαλε τετοιο πουστη!
[/quote]
Ενω εσενα ξερει που πας στο μεταξι  ρε γυφτο?
Αν σε γυρισουν αναποδα ουτε 50λεπτο δεν θα πεσει..
Θες να σε γλυφουν και τα αρχιδια βρωμιαρη..
Ακου εκει εφτυνε η πουτανα

 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
τυπε θελω να πιστευω ότι αυτά τα εχει κανονισει ηδη ο βαγγελας...σκεψου δηλαδή να δουμε κανα ματς μπαοκ - βολο στα πλευ οφ και ο πέτσινος να κερδιζει περπατώντας...θα προκηρυξει εκλογες ο κουλης αν γινει κατι τετοιο...πλεον δεν μας σταματα τιποτα...

Ναι τυπε μου ειδαμε πως ειχε προνοησει και για τα υπολοιπα...τεσπα αηδια.
 
OP
OP
raopau

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Ναι τυπε μου ειδαμε πως ειχε προνοησει και για τα υπολοιπα...τεσπα αηδια.

Μην βιάζεσαι τυπε.. Αν έπεφτε ο πετσινος, θα ξερυχυναμε βραχυπροθεσμα...
Τώρα όμως μπορεί να ξεροχυσουμε μακροπροθεσμα...εγω το θεωρώ αδιανόητο να μην έχει πάρει τις εγγυήσεις του ο βαγγελας και να αφήσει να περάσει ένα τέτοιο σκάνδαλο μεγατόνων.. . Πχ ότι στις εκλογές της επο δεν θα περνάνε πλέον τα ρούβλια κτλ..
Αλλιώς ας δώσει μια εντολή και θα βγούμε όλοι στους δρόμους.. Άμα δεν πήραν το μάθημα τους από το πως διαλυσαμε τους σύριζανελ, κακό του κεφαλιού τους..
:heavymetalbig:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
Μην βιάζεσαι τυπε.. Αν έπεφτε ο πετσινος, θα ξερυχυναμε βραχυπροθεσμα...
Τώρα όμως μπορεί να ξεροχυσουμε μακροπροθεσμα...εγω το θεωρώ αδιανόητο να μην έχει πάρει τις εγγυήσεις του ο βαγγελας και να αφήσει να περάσει ένα τέτοιο σκάνδαλο μεγατόνων.. . Πχ ότι στις εκλογές της επο δεν θα περνάνε πλέον τα ρούβλια κτλ..
Αλλιώς ας δώσει μια εντολή και θα βγούμε όλοι στους δρόμους.. Άμα δεν πήραν το μάθημα τους από το πως διαλυσαμε τους σύριζανελ, κακό του κεφαλιού τους..
:heavymetalbig:

Το οτι ωρες μετα απο τα αισχη δεν υπαρχει ουτε μια γαμημενη τοποθετηση απο τη πλευρα μας τι σου λεει;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
που σαι ρε ραοπαο αγορι που σαι ρε πιδι μου?????????


εφαγες μακεδονικο χαλβα ραοπαο πιδι μου ηπιες και μαλαματινα και επεσες για μπανιο στον θερμαικο???



πως σε γαμισε ετσι ο συντροφος σοβιετικος ραοπαο πιδι μου πως σε σε γλεντησε ετσι ρε ????μπουαχαχαχ



ραοπαο ??? πως σε λιανισε ετσι ρε ο κοζακος και τα σκομπο μου και τα ρχιδια μου
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.488
Like
27.703
Πόντοι
5.506
που σαι ρε ραοπαο αγορι που σαι ρε πιδι μου?????????


εφαγες μακεδονικο χαλβα ραοπαο πιδι μου ηπιες και μαλαματινα και επεσες για μπανιο στον θερμαικο???



πως σε γαμισε ετσι ο συντροφος σοβιετικος ραοπαο πιδι μου πως σε σε γλεντησε ετσι ρε ????μπουαχαχαχ



ραοπαο ??? πως σε λιανισε ετσι ρε ο κοζακος και τα σκομπο μου και τα ρχιδια μου
βαγονια εκτος του οτι εισαι σουρωμενος παλι κοκκινο σε βλεπω
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
που σαι ρε ραοπαο αγορι που σαι ρε πιδι μου?????????


εφαγες μακεδονικο χαλβα ραοπαο πιδι μου ηπιες και μαλαματινα και επεσες για μπανιο στον θερμαικο???



πως σε γαμισε ετσι ο συντροφος σοβιετικος ραοπαο πιδι μου πως σε σε γλεντησε ετσι ρε ????μπουαχαχαχ



ραοπαο ??? πως σε λιανισε ετσι ρε ο κοζακος και τα σκομπο μου και τα ρχιδια μου
καμια ανακοινωση θα βγαλει η παε παοκ να μας εξηγησει τι εχει γινει;

πολλη βουβα εχει πεσει...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
που σαι ρε ραοπαο αγορι που σαι ρε πιδι μου?????????


εφαγες μακεδονικο χαλβα ραοπαο πιδι μου ηπιες και μαλαματινα και επεσες για μπανιο στον θερμαικο???



πως σε γαμισε ετσι ο συντροφος σοβιετικος ραοπαο πιδι μου πως σε σε γλεντησε ετσι ρε ????μπουαχαχαχ



ραοπαο ??? πως σε λιανισε ετσι ρε ο κοζακος και τα σκομπο μου και τα ρχιδια μου
αν πεσει μιουτ μεταφερω τα μνματα με πμ...ξερεις  :boobies:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
καμια ανακοινωση θα βγαλει η παε παοκ να μας εξηγησει τι εχει γινει;

πολλη βουβα εχει πεσει...

βαζελος παει για πρωταθλημα επαιξα ενα 50ρικο να ξερεις


ειναι η πιο φορμαρισμενη ομαδα του πρωταθληματος αυτη τη στιγμη

 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
κλειδωσε η τριτη θεση....
σου ζηταω συγγνωμη που δεν σε πιστεψα
αφου ρε τρουπακι βλεπεις τα αλλα παιδια να παιζουνε με μπαλα ποδοσφαιρου και πας και ρωτας "να κανω λιγο κι εγω";

στα ελεγε το πουλι απο τον αυγουστο οτι με πουγγουρες και μουγγουρες θα βγει τριτο
η αληθεια ειναι οτι στα πλευ ωχ μπορει να βγουμε και δευτεροι τωρα ετσι που εχει ανοιξει ο κλανας του μπαογκ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom