Νέα

Επαγγελματίες & BDSM : Session Με Δύο Επαγγελματίες Αφέντρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : Επαγγελματίες &  BDSM : /p/bdsm_11.html

Επαγγελματίες &  BDSM : Session Με Δύο Επαγγελματίες Αφέντρες
/2012/04/bdsm-session.html



Ένα αυταρχικό session με δύο ή και περισσότερες Επαγγελματίες Αφέντρες , είναι φυσικά μια αγαπημένη φαντασιώση πολλών αντρών υποτακτικής ψυχολογίας που μέχρι πρότινος αντιμετωπίζαν δυσκολίες στην υλοποίηση μιας και υπήρχε ένα ασφυκτικό νομικό πλαίσιο σχετικά με τον αριθμό των γυναικών ανα βάρδια που μπορούσαν να υπάρχουν σε ένα στούντιο ή dungeon .
Τον τελευταίο χρόνο , μετά την αλλαγή των σχετικών νομικών διατάξεων , μπορεί κάποιος να συναντήσει στα εν λόγω στούντιο παραπάνω απο μια κοπέλες – επαγγελματίες με αποτέλεσμα να ανοίγουν νέες προοπτικές και δυνατότητες για έναν υποτακτικό που επιθυμεί να βιώσει ένα πιο σύνθετο σενάριο απο εκείνο που τον θέλει να υπηρετεί μια και μόνο αφέντρα.
Πράγματι , το τελευταίο χρονικό διάστημα , έχουν κάνει την εμφάνισή τους σε διάφορα φόρα , εμπειρίες υποτακτικών με δύο , ακόμα και τρείς επαγγελματίες Αφέντρες ταυτόχρονα . 



Όσοι έχουν δοκιμάσει την υλοποίηση ενός πιο σύνθετου σεναρίου , πέραν της υπέροχης εμπειρίας , έχουν έλθει και αντιμέτωποι με δυσκολίες που πιθανόν να μην είχαν κάν σκεφτεί πριν κάνουν το μεγάλο βήμα .
Κατόπιν συζητήσεων και ανταλλαγής απόψεων , θεωρώ ότι θα ήταν σκόπιμο να αναφερθούμε σε ένα – δύο θέματα προκειμένου όποιος επιχειρήσει κάτι αντίστοιχο να έχει υπόψη του και η εμπειρία του να είναι πιο ολοκληρωμένη .
Καταρχήν , σε οποίον υποτακτικό αποφασίσει να παίξει με δύο ή παραπάνω αφέντρες πρέπει να έχει στο μυαλό του , το σενάριο που θέλει να εξομοιώσει στο δωμάτιο .
Με δεδομένο ότι ο ίδιος θα είναι σε φάση «υπηρέτησης» , πρέπει να υπάρξει σωστή συνενόηση με τις επαγγελματίες , ώς προς το τι θα κάνει .



Είναι αναγκαίο , να έχει σκηνοθετήσει στο μυαλό του ένα σενάριο , αναλυτική καταγραφή των φετίχ που θέλει να παίξει ( πχ ποδολαγνεία , εξευτελισμό , strapon play ) και φυσικά να εξηγήσει με όσο το δυνατόν μεγαλύτερη πληρότητα μπορεί , το τι θέλει να κάνει στις Επαγγελματίες Αφέντρες .
Επιπρόσθετα , ο υποτακτικός , πρέπει να γνωρίζει ότι η οπτική του τρίτου προσώπου ( σαν να βλέπει ταινία ) θα εκλείπει απο την εμπειρία του με άμεσο αντίκτυπο στο τι θα βιώνει την στιγμή του σεναρίου . Για παράδειγμα , ένας υποτακτικός θέλει να τον παίρνει η μια Αφέντρα με στραπον ενώ εκείνος θα γλείφει τις πατούσες μιας δεύτερης Αφέντρας
Με το που το σκέπτεται κάποιος ή ακόμα και να το διαβάζει εδώ , αυτομάτως , το μυαλό μας γεμίζει εικόνες .
Το πιο πιθανόν όμως , είναι στην φάση που θα εκτελείται το συγκεκριμένο σενάριο , ότι ο υποτακτικός , δεν θα βλέπει παρά μόνο θα αισθανεται το παιχνίδι με το στραπον ενώ θα βλέπει μόνο τις πατούσες της δεύτερης Αφέντρας .



Ικανοποιείται με την έλλειψη εικόνας απο την πρώτη Αφέντρα ; Μήπως πρέπει να ζητήσει να εκτελεστεί η φαντασίωσή του μπροστά σε έναν καθρέπτη προκειμένου να έχει και οπτική επαφή με το περιβάλλον του και να μην «χάσει κάποιο στιγμιότυπο» απο ότι διαδραματίζεται ;
Αυτό που θέλω να πω και που τόνισαν αρκετοί διαδικτυακοί μου φίλοι που επιχείρησαν να παίξουν με δύο Αφέντρες , είναι ότι επειδή είμαστε δέσμιοι της εικόνας ( καλώς ή κακώς) πρέπει να λαμβάνονται συγκεκριμένες μέριμνες προκειμένου να υπάρχει η απαραίτητη οπτική επαφή .
Ευνόητο είναι δε , το γεγονός , ότι επειδή η συγκεκριμένη σκηνή που έχουμε στο μυαλό μας είναι κάτι που  μπορεί να περιμέναμε μια ολόκληρη ζωή , με πολύ μεγάλη λαχτάρα , επιθυμούμε να κάνουμε πάρα πολλά πράγματα και με μεγάλη ταχύτητα για να είμαστε εντός χρονικών ορίων .
Αυτό , το αντιμετωπίζουν και οι υποτακτικοί , ακόμα και στο πρώτο τους αυταρχικό πρόγραμμα όπου με την βιασύνη και την λαχτάρα να κάνουν πολλά πράγματα , είτε δεν το ευχαριστιούνται , είτε καταλήγουν να λένε διαρκώς στην Αφέντρα κάνε μου το ένα και κάνε μου το άλλο χαλώντας την «Αυταρχική ατμόσφαιρα» . είτε ξεχνάνε βασικά παιχνίδια που μπορεί να ήθελαν να παίξουν , είτε  αναπαράγουν ένα σενάριο που στο σύνολό του δεν τους ικανοποιεί πλήρως μιας και καταπνίγεται απο άγχος .
Πρέπει λοιπόν να συνειδητοποιήσει κάποιος , ότι όπως και το κανονικό σέξ , ένα αυταρχικό πρόγραμμα θέλει και την «ρέγουλά» του , προκειμένου να κυλίσει ομαλά .
Δεν χρειάζονται βιασύνες και αναταραχές . Μιλήστε με τις επαγγελματίες . Αυτές έχουν ακούσει ακόμα πιο σοκαριστικά πράγματα απο αυτά που νομίζετε ότι θα τους πείτε . Ξέρουν καλύτερα να κάνουν την διαχείριση χρόνου και αν δεν τα καταφέρουν την πρώτη φορά , συνήθως την δεύτερη ή την τρίτη φορά που θα σας αναγνωρίσουν ( αν γίνετε τακτικοί πελάτες ) θα σας «αποζημιώσουν» .
Κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός !
Αυτό πρέπει να το θυμάται κάθε υποτακτικός και κάθε Επαγγελματίας Αφέντρα . Κάτι που αρέσει σε έναν δεν αρέσει στον άλλον και πιθανόν η χημεία που υπάρχει ανάμεσα σε μια Αφέντρα και έναν πελάτη , να  μην υπάρχει σε άλλον . 
Επίσης , όσο πείρα και να έχει μια Επαγγελματίας Αφέντρα , δεν είναι μέντιουμ να μπεί στο μυαλό σας .  Για παράδειγμα . αν θέλετε εξευτελισμό , πείτε το στην αρχή και μην περιμένετε να το υποθέσει εκείνη επειδή εσείς ζητήσατε ποδολαγνεία και στο δικό σας μυαλό , είναι συνδεδεμένη η ποδολαγνεία με τον εξευτελισμό .
Η σωστή επικοινωνία είναι το πάν και οι σωστές επαγγελματίες , δεν χάνουν την ευκαιρία να το τονίζουν μέσα απο τους ιστοχώρους τους , είτε ακόμα και όταν τους μιλάτε απο κοντά.
Προσωπικά , δεν κατάφερα ακόμα λόγω οικονομικών συγκυριών να γευτώ τις νέες επιλογές μου σε ένα στούντιο με δύο ή παραπάνω Αφέντρες . Παρόλο αυτά , έψαξα , ρώτησα και σας μεταδίδω απο δεύτερο χέρι πληροφορίες για μια ομαλή διεξαγωγή τέτοιου είδους παιχνιδιών .
Θα επανέλθω όταν το δοκιμάσω και εγώ .

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Περιμενε σε λιγο θα ρθει ο λαγουδακης να στο χυσει
και αυτο το θρεντ μωρη πουταναρα.
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Γουσταρεις λαγουδακη μωρη μαντονα ε?
εκδηλωνεσαι σιγα σιγα.
Εσύ πετάγεσαι σαν μικρή ψωλίτσα και περιμένεις με αδημονία τον λαγουδάκη να χύσει μπας και πιείς τίποτε .

Δεν είναι τίποτε , ομολόγησέ το είσαι μια φανερή αδερφή με πρόβλημα στύσης που δεν ξέρει τι να κάνει και ενοχλεί σπαμάροντας τα θέματα μπας και κάποιος σου δώσει λίγη προσοχή !
Προφανώς δεν θέλεις να τηρήσεις άλλο την ανακωχή χωρίς να ενοχλείς ... τι να κάνουμε έχουμε και τους κομπλεξικούς σαν εσένα
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Περιμενετε να φερω τα ποπ κορν
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Περιμενετε να φερω τα ποπ κορν

Δωσε μερικα στον υποτακτικο τυπε
γιατι αν ερθει η γκομενα και δεν τα χει φτιαξει
θα τον γαμησει ορθιο (οχι πως δεν ειναι αυτο που θελει)  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Δωσε μερικα στον υποτακτικο τυπε
γιατι αν ερθει η γκομενα και δεν τα χει φτιαξει
θα τον γαμησει ορθιο (οχι πως δεν ειναι αυτο που θελει)  :2funny: :2funny:
Καλά , μιλάμε για πνευματώδη απάντηση ...
τι εξυπνάδα , τι μυαλό , τι ετοιμόλογος που ήσουν
Πρέπει να είσαι πολύ μεγάλη προσωπικότητα
Μπράβο σου
 

Επισκέπτης
Εσύ πετάγεσαι σαν μικρή ψωλίτσα και περιμένεις με αδημονία τον λαγουδάκη να χύσει μπας και πιείς τίποτε .

Δεν είναι τίποτε , ομολόγησέ το είσαι μια φανερή αδερφή με πρόβλημα στύσης που δεν ξέρει τι να κάνει και ενοχλεί σπαμάροντας τα θέματα μπας και κάποιος σου δώσει λίγη προσοχή !
Προφανώς δεν θέλεις να τηρήσεις άλλο την ανακωχή χωρίς να ενοχλείς ... τι να κάνουμε έχουμε και τους κομπλεξικούς σαν εσένα
ενω εγω ειδες... κυριος  :grin:
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Κοιτάχτε να δείτε .
Προσωπικά δεν ενοχλώ κανέναν και μάλιστα πρόσφατα έκανα και άνοιγμα στο μπλόγκ
προς την Αντρική Κυριαρχία μιας και κάποιοι αναγνώστες εδώ το ζήτησαν εφόσον δεν
υπήρχε κάτι αντίστοιχο για εκείνους .

Θέλω να συνεχίσω να γράφω για θέματα s/m είτε για Αφέντες/υποτακτικές γυναίκες , είτε για
Αφέντρες / υποτακτικούς άντρες . Όποιος θέλει να τα διαβάσει τα διαβάζει
απο εκεί και πέρα προσωπικές επιθέσεις , δεν μπορώ να καταλάβω κιόλας σε τι αποσκοπούν
αν αντιληφθώ ότι δεν έχω αναγνώστες απο εδώ θα σηκωθώ να φύγω μόνος μου
Να με διώξει όμως κάποιος επειδή σχολιάζει σαν μαλάκας , δεν το νομίζω ότι θα συμβεί
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Κοιτάχτε να δείτε .
Προσωπικά δεν ενοχλώ κανέναν και μάλιστα πρόσφατα έκανα και άνοιγμα στο μπλόγκ
προς την Αντρική Κυριαρχία μιας και κάποιοι αναγνώστες εδώ το ζήτησαν εφόσον δεν
υπήρχε κάτι αντίστοιχο για εκείνους .

Θέλω να συνεχίσω να γράφω για θέματα s/m είτε για Αφέντες/υποτακτικές γυναίκες , είτε για
Αφέντρες / υποτακτικούς άντρες . Όποιος θέλει να τα διαβάσει τα διαβάζει
απο εκεί και πέρα προσωπικές επιθέσεις , δεν μπορώ να καταλάβω κιόλας σε τι αποσκοπούν
αν αντιληφθώ ότι δεν έχω αναγνώστες απο εδώ θα σηκωθώ να φύγω μόνος μου
Να με διώξει όμως κάποιος επειδή σχολιάζει σαν μαλάκας , δεν το νομίζω ότι θα συμβεί

Ρε τύπε κάνε το κέφι σου και μην μασάς.  ;)
 

Επισκέπτης
καλα σου λεει ο αορατος, τι φανταζεσαι οτι μας νοιαζει τι κανεις στο κρεββατι σου? την πλακα σου εσυ την πλακα μας και εμεις.
Υγ εγω ειδα οτι σε πειραζει στ αληθεια και το εκοψα
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Εσύ πετάγεσαι σαν μικρή ψωλίτσα και περιμένεις με αδημονία τον λαγουδάκη να χύσει μπας και πιείς τίποτε .

Δεν είναι τίποτε , ομολόγησέ το είσαι μια φανερή αδερφή με πρόβλημα στύσης που δεν ξέρει τι να κάνει και ενοχλεί σπαμάροντας τα θέματα μπας και κάποιος σου δώσει λίγη προσοχή !
Προφανώς δεν θέλεις να τηρήσεις άλλο την ανακωχή χωρίς να ενοχλείς ... τι να κάνουμε έχουμε και τους κομπλεξικούς σαν εσένα
Ετσι μπραβο. Τον εβαλες στην θεση του.
Εισαι μαγκακι τελικα... :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom