Νέα

Ένας πολύ μεγάλος θρίαμβος των Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
τα ίδια μάγκες κ εγω...ενω στα επαγγελματικα μου γαμω κ δερνω ΔΕΝ ΕΧΩ ψωνιστεί στο ελάχιστο..
και οσες τα είχα κ πιαναν μια δουλίτσα ΤΟΥ ΠΟΥΤΣΟΥ αμέσως αλλαζαν χαρακτήρα κ αντε πιάστες..

Ιπτάμενος και εγω στα 4 χρονια χώρισα κ μενα την ξεμυαλισαν τα καριολινια οι φίλες..Δεν ξέρω αν βρηκε αλλον αλλα σε οσα ειπες εχουμε κοινα..
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Διαβάζω διάφορα παράπονα που έχουν συναγωνιστές από τις Ελληνίδες. Παρόμοια έχω διαβάσει και σε άλλα φόρουμ, έχω ακούσει σε συζητήσεις , σε παρέες . σε πολλές , άπειρες περιστάσεις.
Τα παράπονα αυτά είναι λογικά, κατανοητά, ρεαλιστικά και δικαιολογημένα.
Κανείς όμως δεν ασχολείται με τις αιτίες που προκαλούν αυτό το φαινόμενο.
Το να είναι δηλαδή τόσο δύσκολο να γαμήσεις γκόμενα στη χώρα αυτή, χωρίς να τα σκάσεις.
Έχω ξαναγράψει ότι φταίνε οι μαλάκες που χαλάνε την πιάτσα.

Αυτοί έχουν διαμορφώσει μια υπεροπτική νοοτροπία στις γκόμενες αυτού του τόπου.
Έτσι ζητάνε τα πάντα και δεν δίνουν τίποτε και το γαμήσι γίνεται το θέμα που απασχολεί όλους τους άνδρες μονίμως, αφού "ο πεινασμένος ονειρεύεται καρβέλια". Πιστεύω ότι πουθενά αλλού δεν ασχολούνται τόσο πολύ οι άνδρες με το ζήτημα. Σε άλλες χώρες μπορεί να προβληματίζονται για το που θα βρούν δουλειά, που θα στεγαστούν μετά τα 18 , πως θα γίνουν λυώμα στα ξύδια φθηνά, σε καμία περίπτωση όμως δεν ασχολούνται τόσο με το πως θα γαμήσουν αφού αυτή η ανάγκη είναι καλυμμένη, όπως π.χ. το χέσιμο. Δεν νομίζω να προβληματίζεται κανείς για το πως θα χέσει ή πως θα κατουρήσει! Όταν του έρθει η ανάγκη κάνει αυτό που πρέπει και ξαλαφρώνει χωρίς δεύτερη σκέψη και πολύ προβληματισμό.
Κάπως έτσι αντιμετωπίζει και το γαμήσι ένας Ρώσσος ή ένας Αλβανός ή ένας Εγγλέζος (εφόσον δεν είναι πούστης). Όταν θέλει να γαμήσει , θα γαμήσει κάποια ξεκωλιάρα, χωρίς να χρειαστεί να προβληματιστεί.

Οι μαλάκες που χαλάνε την πιάτσα , έχουν δώσει στις ψωνισμένες γκόμενες τη δυνατότητα να κάνουν τους άνδρες να νοιώθουν ενοχές που θέλουν να γαμήσουν!!!!

Αυτό είναι μια παρανοική κατάσταση, αλλά απολύτως υπαρκτή σε αυτόν τον τόπο!


Κατηγορούν οι γκόμενες που κυκλοφορούν με ντεκολτέ μέχρι τον αφαλό και φούστες μέχρι τις αμυγδαλές τους μάγκες που θέλουν να τις γαμήσουν!!!!! Κι αυτοί μασάνε και νοιώθουν ένοχοι!!
Το παίζουν δήθεν ενοχλημένες οι ξεκωλιάρες που χορεύουν χωρίς κυλότα πάνω στα τραπέζια απο αυτούς που κοιτούν τον κώλο τους από κάτω και θέλουν να τον ξεσκίσουν, λες και έπρεπε να κοιτάνε το πάτωμα για να μην βλέπουν αυτά που εκείνες βάζουν σε δημόσια θέα!
Ενοχλούνται από τους άνδρες "που σκέπτονται μόνο το σεξ"!!! Κι αυτοί επειδή μασάνε και ψαρώνουν παριστάνουν ότι ... δεν το σκέπτονται και τους μιλάνε για μαλακίες και τους τα σκάνε χοντρά και αναλύουν διάφορες μαλακίες με γκόμενες, το παίζουν κουλτουριάρηδες και ψάχνουν τα "κοινά ενδιαφέροντα"  που έχουν με τις γκόμενες για να μην δείξουν ότι θέλουν μόνο να τις γαμήσουν και φανούν "βάρβαροι".

Λες και όποιος θέλει να συζητήσει για μουσική, ταινίες ποιότητος , λογοτεχνία κτλ δεν βρίσκει ανδρική παρέα να το κάνει , θα ψάξει γκόμενες για αυτό το σκοπό!

Αντιθέτως οι μάγκες ξένοι που γαμάνε εύκολα και τσάμπα δεν έχουν καμία ενοχή για το ότι είναι άνδρες και το πρώτο που σκέφτονται όταν γνωρίζουν μια γκόμενα είναι να τη γαμήσουν. Τα υπόλοιπα μετά. Μετά το γαμήσι μπορούν να συζητήσουν για τον Ταρκόφσκι, το Μπετόβεν, την Τόσκα κ.α. αλλά αφού οι γκόμενες τον έχουν φάει και τα έχουν καταπιεί! Πρώτα το γαμήσι. Εδώ ξεκινάνε πρώτα τη φιλοσοφία για να δείξουν ότι δεν τους "ενδιαφέρει" μόνο το σέξ και ... ξεχνάνε τα υπόλοιπα!!!!!


Όταν κάποιος έχει φάει φασολάδα και του έρχεται χέσιμο, κάθεται να χεστεί επάνω του για να μην τον κατηγορήσουν ότι "τον ενδιαφέρει μόνο το χέσιμο"; Θα κάτσει όταν του έρχονται τα σκατά να συζητά για τις ταινίες του Παζολίνι ή τη Σικελική Άμυνα στο σκάκι; Χέστηκε αν κάνει κάτι τέτοιο.

Όταν λοιπόν γνωρίζει μια γκόμενα που τον καβλώνει, γιατί είναι κακό να την πηδήξει πρώτα, να μην χεστεί και μετά όλα τα άλλα;


Όσο υπάρχουν έστω και λίγοι άνδρες που νοιώθουν ένοχοι που θέλουν να γαμήσουν, η κατάσταση θα συνεχίζεται απαράλλαχτη. Για την ώρα υπάρχουν πάρα πολλοί και αυτός είναι ομολογουμένως ένας θρίαμβος των Ελληνίδων που έχουν καβάλα τους περισσότερους άνδρες. Δεν πρέπει να έχουν καμία ενοχή για τις επιθυμίες τους οι άνδρες και κανένα ενδιασμό στο να παραδεχθούν

ΝΑΙ ΡΕ ΚΑΡΓΙΟΛΕΣ ΕΙΜΑΙ ΑΝΔΡΑΣ, ΜΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ Η ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΩ. ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ.ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ; ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΠΙΣΩ;Ή ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΣ;


Όσο συνεχίζουν άνδρες να πέφτουν θύματα στις μαλακίες των γυναικών και να νοιώθουν ενοχές για τη φύση τους, τόσο οι Ελληνίδες θα γαμάνε κώλους αντί να τους γαμάνε οι καυλιάρηδες τους δικούς τους!

Και φυσικά οι διάφορες αλλοδαπές πουτάνες με τους συνεργάτες τους θα μαζεύουν πολύ χαρτί από αυτόν τον τόπο , πουλώντας εδώ το χειρότερο "κρέας" τους ...
Οι πειναλέοι τρώνε τα πάντα και τα πληρώνουν ακριβά !

Κάπως έτσι αντιμετωπίζει και το γαμήσι ένας Ρώσσος ή ένας Αλβανός ή ένας Εγγλέζος (εφόσον δεν είναι πούστης). Όταν θέλει να γαμήσει , θα γαμήσει κάποια ξεκωλιάρα, χωρίς να χρειαστεί να προβληματιστεί.

To ειπες μονος σου φιλε. ΦΑΣΚΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΑΣΚΕΙΣ οπως οι περισσοτεροι Ελληνε.Θες σεξ ευκολα ε.. .Ομως λες απο την αλλη ξεκωλιαρα αυτη που θα σου κατσει ευκολα.Ετσι αναπαραγεις μια κουλτουρα παρκμησ και συντηριτισμου απο τη μια και απο την αλλη την κατακρινεις.. .Εγω τις γυναικες που βλεπουν το σεξ σα το κατουτημα τις λεω ΑΝΕΤΕΣ οχι ξεκωλιαρες...
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Για μένα -μιλαω εγω ε που εχω τοσα topics για τις Ελληνίδες δε φταινε ΜΟΝΟ αυτες.Φταινε αυτες κατα μεγαλο ποσοστο αλλα και οι Ελληνες που εχουν μπλεξει τα μπουτια τους (τα δικα τους μονο) και θεωρουν ηθικη την παρθενα μονο... .
 

Επισκέπτης
To ειπες μονος σου φιλε. ΦΑΣΚΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΑΣΚΕΙΣ οπως οι περισσοτεροι Ελληνε.Θες σεξ ευκολα ε.. .Ομως λες απο την αλλη ξεκωλιαρα αυτη που θα σου κατσει ευκολα.Ετσι αναπαραγεις μια κουλτουρα παρκμησ και συντηριτισμου απο τη μια και απο την αλλη την κατακρινεις.. .Εγω τις γυναικες που βλεπουν το σεξ σα το κατουτημα τις λεω ΑΝΕΤΕΣ οχι ξεκωλιαρες...

Διάλεξες μία λέξη από ολόκληρο σεντόνι για να μου την πεις;
Για να πεις τι;
Ότι είμαι συντηρητικός;
Αυτό το συμπέρασμα βγαίνει από μία λέξη;
Η οποία είναι τόσο ταμπού που η απλή αναφορά της βαπτίζει κάποιον "συντηρητικό";
Ξεκωλιάρες γενικά τις αποκαλώ όλες εγώ, ειδικά εφόσον δεν τις γνωρίζω και δεν έχω αποδείξεις περί του αντιθέτου. Χωρίς κανενός είδους αποτροπιασμό ή συντηρητισμό. Ο βίος και η πολιτεία μου άλλωστε , δεν νομίζω ότι μου αποδίδουν αυτόν τον χαρακτηρισμό ...

Αν ψάχνεις εχθρούς , συντηρητικούς ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο ή κάποιον να προσπαθήσεις να του την πεις με βάση ... μία λέξη , προχώρα. Κανένα πρόβλημα από μέρους μου. Το παν είναι να νοιώθεις καλά, να βρείς τους συντηρητικούς που αναζητάς και να αισθανθείς εσύ άνετος και προχωρημένος. Σπουδαίο να εποτυγχάνονται όλα αυτά με μία λέξη! Ούτε το "σουσάμι" του Αλλαντίν να ήταν!

 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Διάλεξες μία λέξη από ολόκληρο σεντόνι για να μου την πεις;
Για να πεις τι;
Ότι είμαι συντηρητικός;
Αυτό το συμπέρασμα βγαίνει από μία λέξη;
Η οποία είναι τόσο ταμπού που η απλή αναφορά της βαπτίζει κάποιον "συντηρητικό";
Ξεκωλιάρες γενικά τις αποκαλώ όλες εγώ, ειδικά εφόσον δεν τις γνωρίζω και δεν έχω αποδείξεις περί του αντιθέτου. Χωρίς κανενός είδους αποτροπιασμό ή συντηρητισμό. Ο βίος και η πολιτεία μου άλλωστε , δεν νομίζω ότι μου αποδίδουν αυτόν τον χαρακτηρισμό ...

Αν ψάχνεις εχθρούς , συντηρητικούς ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο ή κάποιον να προσπαθήσεις να του την πεις με βάση ... μία λέξη , προχώρα. Κανένα πρόβλημα από μέρους μου. Το παν είναι να νοιώθεις καλά, να βρείς τους συντηρητικούς που αναζητάς και να αισθανθείς εσύ άνετος και προχωρημένος. Σπουδαίο να εποτυγχάνονται όλα αυτά με μία λέξη! Ούτε το "σουσάμι" του Αλλαντίν να ήταν!

Καλα εχθρους επειδη ειπα μια αποψη διαφορετικη.. οπως ειδες εξαλου αρχισα με καλες προθεσεισ πρσφονοντας σε φιλε. Στοχος μου δεν ηταν να στην πω γιατι δε σε ξερω αρα δε σε θεωρω καλυτερο/χειροτερο απο εμενα οποτε κανω μια συζητηση πανω σε ενα θεμα στο οποιο εχω αντιθετη αποψη.Μια αποψη που μαλιστα πρεπει να προβληματισει ακομα και αν δεν ισχυει για σενα ,καποιους για τους οποιουσ ισχυει.Ξερεις ποσους εχω δει εγω που να λενε καλη την κοπελα που ειχε 2 γκομενους -1 μικρη και 1 μλκα οταν πατησε τα 30 που τον εχει σα θυμα για γαμο και μετα πεταμα? Ειναι αυτη καλη? η η αλλη που εχει παει με 5-10 ατομα (οχι κερατο) επειδη γουσταρε?
 

Επισκέπτης
θεωρουν ηθικη την παρθενα μονο... .

Έχετε ακούσει κανέναν να κυνηγά παρθένες;
Όταν ψάχνετε γκόμενα ασχολείστε με το αν είναν παρθένα;
Χαλάει κανέναν να μην είναι η άλλη παρθένα;
Και το κυριότερο, έχετε δει καμία γκόμενα να είχε προβλήματα επειδή ... ξεπαρθενιάστηκε;

Αυτό είναι άλλη μια μουφα των Ελληνίδων που την πουλάνε όταν δεν θέλουν να γαμηθούν με κάποιον. Του λένε και καλά ότι δεν γαμιούνται αμέσως με τον οποιδήποτε, για να μην κακοχαρακτηρισθούν και μετά δεν μπορέσουν να ... καλοπαντρευτούν!

Μαλακίες του κερατά.

Όταν λένε τέτοιες αηδίες σε κάποιον , σημαίνει ότι δεν γουστάρουν ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ να γαμηθουν με αυτον , ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ!

Και μόλις βρεθεί αυτός που γουστάρουν, μπορεί να γαμηθούν αμέσως μαζί του σε παγκακι.Και βέβαια δεν έχω δει καμία γυναίκα να έχει πρόβλημα λόγω ... απώλειας παρθενιάς. Δεν είμαστε Ιράν, δεν λιθοβολούμε γυναίκες , ούτε σφάζουμε. Ακόμη κι αυτές που είναι για σφάξιμο ή για ξύλο, όχι επειδή ξεπαρθενιάστηκαν αλλά επειδή είναι καργιόλες και μας σπάνε τα αρχίδια!
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Έχετε ακούσει κανέναν να κυνηγά παρθένες;
Όταν ψάχνετε γκόμενα ασχολείστε με το αν είναν παρθένα;
Χαλάει κανέναν να μην είναι η άλλη παρθένα;
Και το κυριότερο, έχετε δει καμία γκόμενα να είχε προβλήματα επειδή ... ξεπαρθενιάστηκε;

Αυτό είναι άλλη μια μουφα των Ελληνίδων που την πουλάνε όταν δεν θέλουν να γαμηθούν με κάποιον. Του λένε και καλά ότι δεν γαμιούνται αμέσως με τον οποιδήποτε, για να μην κακοχαρακτηρισθούν και μετά δεν μπορέσουν να ... καλοπαντρευτούν!

Μαλακίες του κερατά.

Όταν λένε τέτοιες αηδίες σε κάποιον , σημαίνει ότι δεν γουστάρουν ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ να γαμηθουν με αυτον , ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ!

Και μόλις βρεθεί αυτός που γουστάρουν, μπορεί να γαμηθούν αμέσως μαζί του σε παγκακι.Και βέβαια δεν έχω δει καμία γυναίκα να έχει πρόβλημα λόγω ... απώλειας παρθενιάς. Δεν είμαστε Ιράν, δεν λιθοβολούμε γυναίκες , ούτε σφάζουμε. Ακόμη κι αυτές που είναι για σφάξιμο ή για ξύλο, όχι επειδή ξεπαρθενιάστηκαν αλλά επειδή είναι καργιόλες και μας σπάνε τα αρχίδια!
Ναι λαθος το εθεσα...εννουσα εχει παει με λιγους.. .Το κρυβουν γιατι κακοχαρακτηριζονται.
 

Επισκέπτης
Ξερεις ποσους εχω δει εγω που να λενε καλη την κοπελα που ειχε 2 γκομενους -1 μικρη και 1 μλκα οταν πατησε τα 30 που τον εχει σα θυμα για γαμο και μετα πεταμα? Ειναι αυτη καλη? η η αλλη που εχει παει με 5-10 ατομα (οχι κερατο) επειδη γουσταρε?

Και εσένα δηλαδή σε πιάνει ο πόνος;
Πιστεύεις ότι έχεις καμιά τους πρόβλημα αν την κατηγορήσουν ορισμένοι ως ... ξεπαρθενιασμένη; Χάνει κάτι στη ζωή της;
Από όσους ξέρεις και έχουν παντρευτεί , έψαχνε κανείς παρθένα; Πήρε κανείς παρθένα;

Αλλά όχι ότι θα υπερασπιστούμε και την κάθε χαμούρα, αν δεν την ξέρουμε και ειδικά αν δεν πρόκειται να την πιπώσουμε! Γιατί κι αυτό συνιστά ειδική μεταχείριση και δείχνει ότι είμαστε πειναλαίοι και νούμερα. Θα υπερασπιζόταν κανείς έναν άγννστο άνδρα εύκολα; Παπάρια. Γιατί να υπερασπιζόμαστε λοιπόν άγνωστες γκόμενες; Στα τσακίδια να πάνε. Αν τους φέρονταν όλοι σαν σκουπίδια θα ήταν καλυτερες , σαν κάτι ξένες που έχουν χορτάσει μπουκέτα και κάνουν κρα για να βρούν έναν άνδρα να τις γαμάει έχοντας πλύνει τον κώλο του και χωρίς να ξερνά πάνω τους ή να τις σπάει στο ξύλο.
 

Επισκέπτης
Ναι λαθος το εθεσα...εννουσα εχει παει με λιγους.. .Το κρυβουν γιατι κακοχαρακτηριζονται.

Παραμύθια. Κανένα ζόρι δεν έχει , απλά τους αρέσει να το παίζουν αδικημένες. Ενώ καμία δεν έχει φάει ζόρια ποτέ ή αν έχει φάει είναι λιγότερα από των ανδρών σε κάθε περίπτωση. Απλά οι γυναίκες είναι σαν τους ... Εβραίους! Είναι πάντα αδικημένες.
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Γιατι να γινεσαι κακος η να εκνευριζεσαι.Αγνοησε τες.Επιλογες οπως σωστα ειπες υπάρχουν -ξένες η μικρες 18 -22 που ναι ποιο ΑΝΕΤΕΣ
 

Επισκέπτης
μικρες 18 -22 που ναι ποιο ΑΝΕΤΕΣ

Διαφωνώ για τις μικρές. Είναι τα ίδια σκατά με τις μεγαλύτερες με επιπλέον μειονέκτημα τη μικρότερη εμπειρία στο σεξ και το μεγαλύτερο κόλλημα με τρίχες. Τρίχες εννοώ κυριολεκτικά τρίχες. Δίνουν σημασία στο αν ο άνδρας έχει ωραία ... κοτσίδα, ξυρίζει τα πόδια του σαν γκόμενα, τις μασχάλες του, το στήθος του, έχει ωραίες ξανθές ανταύγειες, στέκα στο μαλλί και άλλες μαλακίες ...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Εδώ υπάρχουν και αρκετές που ψάχνουν άντρες με ξυρισμένο κώλο!
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Διαφωνώ για τις μικρές. Είναι τα ίδια σκατά με τις μεγαλύτερες με επιπλέον μειονέκτημα τη μικρότερη εμπειρία στο σεξ και το μεγαλύτερο κόλλημα με τρίχες. Τρίχες εννοώ κυριολεκτικά τρίχες. Δίνουν σημασία στο αν ο άνδρας έχει ωραία ... κοτσίδα, ξυρίζει τα πόδια του σαν γκόμενα, τις μασχάλες του, το στήθος του, έχει ωραίες ξανθές ανταύγειες, στέκα στο μαλλί και άλλες μαλακίες ...
και επιπλέον ακολουθούν όλες μα όλες το ίδιο σύστημα! μια κρύες, μια ζεστές για να ασχολείσαι μαζί τους! ποιος τους είπε οτι πιάνει δεν μπορώ να καταλάβω
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Kαι οι μεγαλύτερες που κοντεύουν να πάρουν σύνταξη το ίδιο σύστημα ακολουθούν.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
μαγκες πρεπει ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ οτι ο μεγαλυτερος εχθρος μας ειναι ο ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ και ο ΛΙΓΔΙΑΡΗΣ ΓΛΥΦΤΗΣ της διπλανής πόρτας..
ΠΡΩΤΑ πρεπει να κερδίσουμε αυτους κ μετά οι αλλες θα υποταχθούν αυτόματα..
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Διαφωνώ για τις μικρές. Είναι τα ίδια σκατά με τις μεγαλύτερες με επιπλέον μειονέκτημα τη μικρότερη εμπειρία στο σεξ και το μεγαλύτερο κόλλημα με τρίχες. Τρίχες εννοώ κυριολεκτικά τρίχες. Δίνουν σημασία στο αν ο άνδρας έχει ωραία ... κοτσίδα, ξυρίζει τα πόδια του σαν γκόμενα, τις μασχάλες του, το στήθος του, έχει ωραίες ξανθές ανταύγειες, στέκα στο μαλλί και άλλες μαλακίες ...
Ναι αλλα την μικρή την πας για καφε και νομιζει οτι την πηγες λας βέγκας χώρια που εμενα τουλαχιστον μου εχουν δείξει ευγνωμοσύνη... ενω οι μεγαλύτερες θεωρούν τις προσφορές σου ...υποχρέωση!
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
μαγκες πρεπει ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ οτι ο μεγαλυτερος εχθρος μας ειναι ο ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ και ο ΛΙΓΔΙΑΡΗΣ ΓΛΥΦΤΗΣ της διπλανής πόρτας..
ΠΡΩΤΑ πρεπει να κερδίσουμε αυτους κ μετά οι αλλες θα υποταχθούν αυτόματα..

αυτο ΞΑΝΑΠΕΣΤΟ!!!! ετσι ακριβως ειναι!! αυτοι οι ελεεινοι μουνογλυφτιδες πρεπει να εξαλειφθουν!! χαλανε ολη την πιατσα!
 

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
Η σοφότερη κουβέντα που έχω ακούσει μέχρι στιγμής στο τίμιο τούτο forum, είναι η εξής:
για κάθε μία καβαλημένη, χρειάζονται 10 μουνόδουλοι για να προκαλέσουν το φαινόμενο (σε ελεύθερη αναπαραγωγή).

Έχω όμως μία ερώτηση για τον συγγραφέα του thread. Γιατί έχεις αυτή τη γνώμη για τις "γυναίκες-εκτός-Ελλάδος"? Τί νομίζεις δηλαδή, επειδή κάνουν ότι κάνουν με τον πρώτο άγνωστο στις διακοπές τους/σου, φέρονται έτσι και στην καθημερινότητά τους? Please elaborate.

Ευχαριστώ.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Συμφωνω εν μερει με τον ιασωνα οτι για την κακομοιρια των γυναικων φταιει η κακομοιρια και η ψευτοηθικη των αντρων που απο τη μια θελουν ευκολο γαμησι αλλα απο την αλλη βαζουν ταμπελες και ξεχωριζουν τις γυναικες σε παρθενες και ξεκωλλες.....ειχα ξαναπει και παλιοτερα οτι ο λογος που θαυμαζουν καποιοι τις γυναικες του εξωτερικου για την ανεση τους ειναι οτι η αυτη η ανεση στηριζεται σε ενα ολοκληρο κοινωνικο πλεγμα και οχι επειδη μια μερα ξυπνησαν και ειπαν "α απο σημερα θα γαμιομαστε"
στις δυτικες κοινωνιες ουτε ασχολειται καποιος αντρας με το ποσους εχει παει μια γυναικα ουτε με το αν ειναι παρθενα ουτε με το αν γαμιεται απο το πρωτο ραντεβου.......οπως εγραψε καποιος πιο πριν (ο συγγραφεας νομιζω) το σεξ ειναι απλα μια φυσιολογικη πραξη.....και παω στοιχημα οτι δεν υπαρχει ουτε ενα φορουμ στο οποιο αντιστοιχα θα εχουν ανοιχτει τοσα θρεντ για το αν ειναι καριολες ή οχι επειδη καθονται με τη μια......απλα κανουν σεξ.......ειναι τοσο απλα τα πραγματα........οταν θα αλλαξει λιγο ο τροπος σκεψης της ελληνικης κοινωνιας (το βλεπω ηδη στη γενια του αδεροφυ μου οπου δεν υπαρχεουν πλεον καριολες και ευκολες ή ξεκωλλες) τοτε θα αλλαξει γενικα και ο τροπος που αντιμετωπιζεται το σεξ......δεν ειναι ταμπου ουτε κατι για το οποιο πρεπει να ντρεπομαστε.....ενα απλο σεξ ειναι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom