Νέα

Εμπειρια με μουσουλμανες κανεις?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 266
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
θα ειχε τους λογους που το εκανε  :grin:

μεταξυ μας φαινεται τρομερο γκομενακι... μπουτια
γοφοι... κωλοι , βυζια. Γαμησετα
Ρε καλά έκανε.
Από την τσέπη μου τα πήρε;
Μου προκάλεσε αιμάτωση. :)
Θα μαζέψω λεφτά λέμε να την πάρω :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε καλά έκανε.
Από την τσέπη μου τα πήρε;
Μου προκάλεσε αιμάτωση. :)
Θα μαζέψω λεφτά λέμε να την πάρω :rockon:

moynara file e? eidika sthn teleytaia φωτογραφια και εκει που
ειναι στο γραφειο.... γαμησετα να την βαλεις κατω να της ματωσεις το κωλο
και μετα να βαρεσεις και μια εξοντωτικη μαλακια πανω στα βυζια της...

πουτανες!!!!! 
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ναι Αντιγονη, για βαλε τιποτα...
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Ελα Αντιγονη βαλε την κορμαρα σου να τιμησεις την Ελλαδαρα......
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Και τι να λέει αγόρι μου που η χέστρα της είναι στην αυλή? Αυτό την κάνει λιγότερο μουνάρα?  :uglystupid:


oxι απλα αν μας καθοταν μετα θα ετρεχε στον ακαλυπτο της πολυκατοικιας να βρει την τουαλετα να σκουπισει τα χυσαμολια μας  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Ρωτα τον ιδιοκτητη του PURE στην Σκιαθο που την πηδαει χρονια τωρα και αυτη το παιζει αφεντικο εκει.
Υποψιν στο πατρικο της στη Θρακη η τουαλετα ειναι στην αυλη!  :headbang:

www.inews.gr/62/Emine-Gesir-i-playgirl-ton-kallisteion-tou-Playboy.htm]http://www.inews.gr/62/Emine-Gesir-i-playgirl-ton-kallisteion-tou-Playboy.htm[/url]
δεν ειναι του βακουρου το pure στην σκιαθο  και το barak στην αθηνα
αλλα οντως την πηδαει αυτος
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.497
Κριτικές
61
Like
42.795
Πόντοι
22.785
Στήν Σαουδική Αραβία πάντως πού κάθησα 2 χρόνια
δέν έτυχε κάτι , μόνο μέ 3 μαροκινές πήγα !!
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Tι εννοείς "ωραία πράγματα" ;;;
Τόσες δεκάδες εκατομύρια μουσουλμάνες
έχουν κομμένη κλειτορίδα.
Δεν τις έκοψα εγώ.

Αλλά οι οπαδοί της πολυπολιτισμικότητας
και της ανεξιθρησκείας είναι υπέρ αυτών των ακρωτηριασμών.

Επίσης άπειρες μουσουλμάνες
παντρεύονται στην ηλικία των 4-7 ετών
με κάτι 40άρηδες γιαχαμπίμπηδες.

Άραγε πως θα είναι να γαμάς την 4χρονη σύζυγό σου;;;
Θα υπάρχει περίπτωση
να της τον βάλεις στο μουνί
και να της βγεί από το στόμα ;;;

Ω κυριε Λάκη δεν είναι δυνατόν να αναπαράγετε εσείς τέτοιες μαλακίες...Σας είχα για μορφωμένο άνθρωπο :rolleyes:

Είναι σε όλους γνωστό , πλέον, ότι η κλειτοριδεκτομή δεν απορρέει από τον Μουσουλμανισμό , μιας και δεν αναφέρεται πουθενά στο Κοράνι, αλλά ειναι εθιμοτυπικό κατάλοιπο σε Αφρικάνικες κυρίως χώρες , το οποίο προϋπηρχε πολύ πριν εξισλαμιστούν αυτές οι χώρες.
Επίσης  συμφωνα με τον Ιερό Μουσουλμανικό Νόμο , το κατώτατο επιτρεπτό ηλικιακό όριο σύναψης γάμου για μια γυναίκα ειναι τα 12 έτη.

Άρα κύριε Λάκη μου , μιας και δεν σας έχω για αμόρφωτο στουρνάρι , ο μόνος λόγος που μπορώ να σκεφτώ για τη διάδωση τέτοιων ανακριβιών , ειναι η εμπάθεια.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Ω κυριε Λάκη δεν είναι δυνατόν να αναπαράγετε εσείς τέτοιες μαλακίες...Σας είχα για μορφωμένο άνθρωπο :rolleyes:

Είναι σε όλους γνωστό , πλέον, ότι η κλειτοριδεκτομή δεν απορρέει από τον Μουσουλμανισμό , μιας και δεν αναφέρεται πουθενά στο Κοράνι, αλλά ειναι εθιμοτυπικό κατάλοιπο σε Αφρικάνικες κυρίως χώρες , το οποίο προϋπηρχε πολύ πριν εξισλαμιστούν αυτές οι χώρες.
Επίσης  συμφωνα με τον Ιερό Μουσουλμανικό Νόμο , το κατώτατο επιτρεπτό ηλικιακό όριο σύναψης γάμου για μια γυναίκα ειναι τα 12 έτη.

Άρα κύριε Λάκη μου , μιας και δεν σας έχω για αμόρφωτο στουρνάρι , ο μόνος λόγος που μπορώ να σκεφτώ για τη διάδωση τέτοιων ανακριβιών , ειναι η εμπάθεια.
ενω στα 12 κανεις μια οικογενεια... τι να σου πω
 

mageiras23

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
92
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
10
δεν ξερω αν μετραει αλλα πριν καμποσα χρονια ειχα σχεση με μια κοπελα απο το ισραηλ ηταν μουσουλμανα ελληνιδα τι θελω να πω ειχε γενηθει εκει μιλουσε ελληνικα και ερχοταν καθε καλοκαιρι στην ελλαδα οπου και δουλευε σε ξενοδοχειο οπου εργαζομουν και εγω μπορω να πω οτι μου καθισε πολυ δυσκολα και με πολυ προσπαθεια αλλα τελικα καθισε μετα ηταν σαν μηχανη μια φορα ρε παιδια ειλικρινα με ειχε πηδηξει 6 φορες κοντευα να πεθανω δεν μπορουσα ουτε στα ποδια μου να σταθω και ζητουσε κι'αλλο δηλαδη της ειπα ημαρτον εκανε και αλλα ειχε χασει το μπουσουλα εκλεψε το pass που ανοιγει τα ολα τα δωματια του ξενοδοχειου και με πηγαινε σε διαφορα για να πηδηχτουμε προσπαθησε να με κανει να την παρω στη reception και αλλα πολλα ακομα με λιγα λογια η συγκεκριμενη ηταν μεχρι να τον φαει μετα δεν σταματουσε με τιποτα με οτι συνεπαγεται αυτο
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
ενω στα 12 κανεις μια οικογενεια... τι να σου πω

Να μην μου πειτε τπτ Κυρ Αιγέα μου. Δεν θυμάμαι να ανάφερα πουθενά ότι επικροτώ  αύτον το νόμο , ούτε ότι τον ενστερνίζομαι.
Η ένσταση μου ήταν ως προς τις ανακρίβιες που τείνουμε να αμολάμε δεξα ζερβά , όταν θέλουμε να υπεραμυνθούμε της άποψης μας.
Και αυτό νομίζω μας κάνει ,το λιγότερο , αναξιόπιστους.
Διαφωνείτε κάπου?
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Να μην μου πειτε τπτ Κυρ Αιγέα μου. Δεν θυμάμαι να ανάφερα πουθενά ότι επικροτώ  αύτον το νόμο , ούτε ότι τον ενστερνίζομαι.
Η ένσταση μου ήταν ως προς τις ανακρίβιες που τείνουμε να αμολάμε δεξα ζερβά , όταν θέλουμε να υπεραμυνθούμε της άποψης μας.
Και αυτό νομίζω μας κάνει ,το λιγότερο , αναξιόπιστους.
Διαφωνείτε κάπου?
ο λακης αγαπητε μου-επειδη εισαι νεος το λεω- ειτο παντα λιγο τραχυς και υπερβολικος στις περιγραφες του! δεν νομιζω οτι παρεξηγησε καποιος τα λεγομενα του πλην εσου!!!!δεν μπορω να εχω αποψη τι λεει το κορανι και η σαρια γιατι ποσως με ενδιαφερουν, αν εσυ ξερεις δως μας τα φωτα σου
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
υπαρχουν 2 ειδη μουσουλμανων.

αυτες που καθε 2  ωρες κουβαλανε και ενα χαλακι μαζι τους και προσευχονται και αυτες που δεν κανουν practice την θρησκεια.

Τιςε πρωτες δεν θα τις γαμησετε ΠΟΤΕ.

Τιε δευτερες - τουρκαλες, ιρανες, πακιστανες, κπλ θα τις γαμησετε. Μην περιμενετε βεβαια κατι το extreme.

Δεν κανει η θρησκεια την σεξουαλικοτητα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom