Νέα

Έλληνες του εξωτερικού

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Στο εξωτερικο εισαι μονο στη φσντασία σου.Οτι εχεις πάει να πεις για Αγγλια δρν εχει κσμια σχέση με την πραγματικότητα  :2funny:Ασε που ενα πουλακι μου είπε οτι εισαι κλώνος καποιου μοντεράτορ.
Ποιο είναι αυτό που έχω πει και είναι εκτός πραγματικότητας;Πες παράδειγμα.Εσύ πότε πήγες Αγγλία που έχεις γνώμη για το τι γίνεται;

Το πουλάκι που μπαινει στον κωλο σου στο είπε ότι είμαι κλώνος;Είμαι πιο παλιος και απο εσένα στο φόρουμ κοριτσάκι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ποιο είναι αυτό που έχω πει και είναι εκτός πραγματικότητας;Πες παράδειγμα.Εσύ πότε πήγες Αγγλία που έχεις γνώμη για το τι γίνεται;

Το πουλάκι που μπαινει στον κωλο σου στο είπε ότι είμαι κλώνος;Είμαι πιο παλιος και απο εσένα στο φόρουμ κοριτσάκι.
Δεν εχεις καμια γνώση γύρω από τη ζωή στην Αγγλία παιζει να μην έχεις πάει ποτέ σου εκεί το μόνο που κάνεις είναι να βαζεις λινκ.
  Δε έχεις την παραμικρή γνώση γύρω από τη ζωή στο εξωτερικο.Αυτο φενετσι αμεσως
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Δεν εχεις καμια γνώση γύρω από τη ζωή στην Αγγλία παιζει να μην έχεις πάει ποτέ σου εκεί το μόνο που κάνεις είναι να βαζεις λινκ.
  Δε έχεις την παραμικρή γνώση γύρω από τη ζωή στο εξωτερικο.Αυτο φενετσι αμεσως
Υπεκφεύγεις σαν την καριόλα που είσαι .
Δεν πειράζει,ξεφτιλίστηκες άλλη μια φορά.Σου έχει γίνει δεύτερη φύση το να ξεφτιλίζεσαι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Υπεκφεύγεις σαν την καριόλα που είσαι .
Δεν πειράζει,ξεφτιλίστηκες άλλη μια φορά.Σου έχει γίνει δεύτερη φύση το να ξεφτιλίζεσαι.
Σκάσε πια βρε κακομοίρη  :2funny:Αν είσαι Αγγλία βαλε πραγματικες αποδειξεις αλλιώς βουλωσέ το  :2funny:
 
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Υπεκφεύγεις σαν την καριόλα που είσαι .
Δεν πειράζει,ξεφτιλίστηκες άλλη μια φορά.Σου έχει γίνει δεύτερη φύση το να ξεφτιλίζεσαι.
Δημητρακης29, aegeanorg κ καναδυο ακομη μειναν που εχει γινει η υπεκφυγη δευτερη φυση τους.

Χαχαχαχα
Ελλειψη ανδρισμου λεγετε....


Τρελαινομαι να τους γλενταω.... χαχαχα
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Σκάσε πια βρε κακομοίρη  :2funny:Αν είσαι Αγγλία βαλε πραγματικες αποδειξεις αλλιώς βουλωσέ το  :2funny:
 
Για να πιστεψεις εσύ;Στα αρχίδια μου αν με πιστευεις.Εσύ έχεις την καψούρα,εγώ δεν έχω ανάγκη να αποδείξω τίποτα.Τραγούδα όσο θέλεις.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Για να πιστεψεις εσύ;Στα αρχίδια μου αν με πιστευεις.Εσύ έχεις την καψούρα,εγώ δεν έχω ανάγκη να αποδείξω τίποτα.Τραγούδα όσο θέλεις.
Αρα δεν εισαι στην Αγγλία  :2funny:απο Ελλαδα γράφεις  :2funny:και πας να μας κοροϊδέψεις  :jerking:
  Εσυ επρεπε να μας αποδειξεις οτι εισαι στην Αγγλία όπως εγω εχω αποδειξει οτι ζω στη Ρωσσία,οτι εχω παει στις Η.Π.Α και όπως αποδεικνύω  πάντα ότι άλλο
λεω.
  Αν έμενες στην Αγγλια θα μας το είχες αποδειξει,απλος εισαι ένας γελοιος ψευτης.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Αρα δεν εισαι στην Αγγλία  :2funny:απο Ελλαδα γράφεις  :2funny:και πας να μας κοροϊδέψεις  :jerking:
  Εσυ επρεπε να μας αποδειξεις οτι εισαι στην Αγγλία όπως εγω εχω αποδειξει οτι ζω στη Ρωσσία,οτι εχω παει στις Η.Π.Α και όπως αποδεικνύω  πάντα ότι άλλο
λεω.
  Αν έμενες στην Αγγλια θα μας το είχες αποδειξει,απλος εισαι ένας γελοιος ψευτης.
Θα αποδειξεις το μπανιο σου? Τρεις μηνες στο ζηταμε
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Αρα δεν εισαι στην Αγγλία  :2funny:απο Ελλαδα γράφεις  :2funny:και πας να μας κοροϊδέψεις  :jerking:
  Εσυ επρεπε να μας αποδειξεις οτι εισαι στην Αγγλία όπως εγω εχω αποδειξει οτι ζω στη Ρωσσία,οτι εχω παει στις Η.Π.Α και όπως αποδεικνύω  πάντα ότι άλλο
λεω.
  Αν έμενες στην Αγγλια θα μας το είχες αποδειξει,απλος εισαι ένας γελοιος ψευτης.
Στα αρχίδια μου τι πιστεύεις.
Σε τσούζει ε;
Ετσι και να σκούζεις σαν τις γάτες σου όταν σε γαμάνε!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Θα αποδειξεις το μπανιο σου? Τρεις μηνες στο ζηταμε
Για σενα το να έχει κάποιος δικο του μπσνιο ριναι πολύ χλιδάτο γιατι εσυ το μοιραζεσε με τους άλλους που μένουν στα αλλα δωμάτια  :2funny:εγω μιλάω για σπιτια,αμαξια κ εσυ για μπάνια και τουαλέτες  :2funny:τοσο φουκαρας εισαι  :2funny:

Στα αρχίδια μου τι πιστεύεις.
Σε τσούζει ε;
Ετσι και να σκούζεις σαν τις γάτες σου όταν σε γαμάνε!!!!
Δε νομίζω ότι υπάρχει κάποιος να σε πιστευει  :jerking: :2funny:φενεται οτι δεν εχεις την παραμικρή σχέση με το εξωτερικο.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Dude απορώ γιατί κυνηγάς τον κλώνο μου οπου γράφει  :2funny:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Τρελαινομαι να τους γλενταω.... χαχαχα
Αν ανεβάσεις την φωτογραφία από το AUDI μαζί με τα σχετικά ντοκουμέντα θα είναι ισχυρό χτύπημα.

Βέβαια θα πέσουν μετά να σε φάνε ζωντανό !!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Dude απορώ γιατί κυνηγάς τον κλώνο μου οπου γράφει  :2funny:
Η απαντηση εινσι πανεύκολη  :2funny:γιατι δεν μενρι Αγγλία και δεν μπορεί να το αποδειξει και σκάει  :2funny:.Εγω επειδή μένω στο εξωτερικο πανω απο 28 χρονια αμεσως μπορώ να καταλάβω σν κάποιος έχει σχέση με το εξωτερικο ή όχι και αυτός είναι εντελώς ασχετος με τη ζωη στο εξωτερικο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αν ανεβάσεις την φωτογραφία από το AUDI μαζί με τα σχετικά ντοκουμέντα θα είναι ισχυρό χτύπημα.

Βέβαια θα πέσουν μετά να σε φάνε ζωντανό !!!
Λες το audi που του πηρε 4 καινουργια λάστιχα με 140 ευρώ  :jerking: :2funny:.
  Αν είχε θα το ειχε βαλει εδω και μηνες τωρα  :2funny:που να συντηρήσει αμαξι ο φτωχομπινές  :2funny:πλακα κάνετε  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Αν ανεβάσεις την φωτογραφία από το AUDI μαζί με τα σχετικά ντοκουμέντα θα είναι ισχυρό χτύπημα.

Βέβαια θα πέσουν μετά να σε φάνε ζωντανό !!!
Λες κ κατι ειναι να εχεις audi στην γερμανια.
Σα να λεμε ειναι δυσκολο να εισαι στην ελλαδα κ να εχεις 50αρακι παπακι
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Η απαντηση εινσι πανεύκολη  :2funny:γιατι δεν μενρι Αγγλία και δεν μπορεί να το αποδειξει και σκάει  :2funny:.Εγω επειδή μένω στο εξωτερικο πανω απο 28 χρονια αμεσως μπορώ να καταλάβω σν κάποιος έχει σχέση με το εξωτερικο ή όχι και αυτός είναι εντελώς ασχετος με τη ζωη στο εξωτερικο.
Α ρε ειδικέ του εξωτερικού που διάλεξες την Ρωσία.Τόσο έξυπνος είσαι.
Πουλια στον αέρα πιάνεις,και τα βάζεις στον πάτο σου μετά.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Λες το audi που του πηρε 4 καινουργια λάστιχα με 140 ευρώ  :jerking: :2funny:.
 Αν είχε θα το ειχε βαλει εδω και μηνες τωρα  :2funny:που να συντηρήσει αμαξι ο φτωχομπινές  :2funny:πλακα κάνετε  :2funny:
Βαλε φωτο το μπανιο κ βαζω αμεσως φωτο αμαξι απο μεσα , την αδεια κ το τιμολογιο τα 4 λαστιχα 140€.

Που να τολμησεις βρε κακομοιρογλου χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom