Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
kamikaze.gr%281%29.bmp
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16

  Παιδες η κοπέλα είναι μουνάρα. Την είδα ένα βράδυ φετος στις αρχές καλοκαιριού έξω από το ΣΙΡΟΚΟ στην παραλία της Γλυφάδας. Την περίμενε απεξω ο Σαρμπέλ .... ( τι αδερφάρα Θεε μου...), φιληθήκανε σαν καλές παλιές φιλενάδες και μπηκαν μέσα στο μαγαζί.


  Επαθα την πλάκα μου με την τυπισσα.


Τι χαμηλοκώλα και αρχίδια λέτε?


Το σώμα της είναι τέλειο και το προσωπάκι της πολύ καυλιάρικο.


Επειδή στην αρχή δεν κατάλαβα πως ήταν αυτή (την έβλεπα από πίσω που περπατούσε) έχει πολύ ωραία σιλουέτα.

Το περπάτημά της είναι πολύ σέξυ κι ημουν έτοιμος να της την πέσω εκεί στο δρόμο!! Όταν φτάσαμε κοντά στα φωτα και την αναγνώρισα, επαθα κοκομπλόκο για λιγα δευτερα. Ωσπου να το σκεφτώ, είχε χαιρετηθεί τον Σαρμπέλ και μπηκαν μεσα...



  Πολύ μουνάρα το κοριτσι.

Κι από ότι λέει .... "βλεπω γερμανικές τσόντες"....,  στο τουιτερ.. "τρωω πουτσες"


  πρέπει να είναι και πολύυυυυυυ καυλιάρα στο κρεββάτι...


  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
τι βυζιά είναι αυτά ?  :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
αεροσακοι :tits2: :tits2:οτι πρεπει για ισπανικο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Sea_Lover

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2013
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Χαμηλοκώλα λέμε... Κουβάς από τους λίγους!

Μην λένε μαλακίες, την είδα με μπικίνι δίπλα μου και δεν το πίστευα  :S
 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
351
Like
632
Πόντοι
81
Xθες οταν πετυχα στην τηλεοραση την εκπομπη της, ενοιωσα σαν εφηβος παλι
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
  Παιδες η κοπέλα είναι μουνάρα. Την είδα ένα βράδυ φετος στις αρχές καλοκαιριού έξω από το ΣΙΡΟΚΟ στην παραλία της Γλυφάδας. Την περίμενε απεξω ο Σαρμπέλ .... ( τι αδερφάρα Θεε μου...), φιληθήκανε σαν καλές παλιές φιλενάδες και μπηκαν μέσα στο μαγαζί.


  Επαθα την πλάκα μου με την τυπισσα.


Τι χαμηλοκώλα και αρχίδια λέτε?


Το σώμα της είναι τέλειο και το προσωπάκι της πολύ καυλιάρικο.


Επειδή στην αρχή δεν κατάλαβα πως ήταν αυτή (την έβλεπα από πίσω που περπατούσε) έχει πολύ ωραία σιλουέτα.

Το περπάτημά της είναι πολύ σέξυ κι ημουν έτοιμος να της την πέσω εκεί στο δρόμο!! Όταν φτάσαμε κοντά στα φωτα και την αναγνώρισα, επαθα κοκομπλόκο για λιγα δευτερα. Ωσπου να το σκεφτώ, είχε χαιρετηθεί τον Σαρμπέλ και μπηκαν μεσα...



  Πολύ μουνάρα το κοριτσι.

Κι από ότι λέει .... "βλεπω γερμανικές τσόντες"....,  στο τουιτερ.. "τρωω πουτσες"


  πρέπει να είναι και πολύυυυυυυ καυλιάρα στο κρεββάτι...


   :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:

Και εγω το ιδιο νομιζω για την Μελετη...
αν και το μαλλι ειναι οπως μου αρεσει πλεον...ετσι δειχνει γυναικα...και οντως φαινεται οτι οταν γαμιεται ΓΑΜΙΕΤΑΙ για τα καλα...
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
ειναι σαν τον σαραβακο :grin: με κατι γαμπες χοντρες σαν του καραπιαλι χαμηλοκωλα τοσο πολυ που οταν κλανει σηκωνεται η σκονη απο τον δρομο :grin:..Ετσι κανουν οι ελληνες στις ελληνιδες και τα μπαζα την εχουν δει ουκρανεζες :grin: και βραζιλιανες :grin: :grin: :grin: :grin: Ο ελληνας απο την αγαμια γαμαει και γοριλα :grin: και λεει.. ρε μαλακα γαμησα ενα μουνι... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
ειναι σαν τον σαραβακο :grin: με κατι γαμπες χοντρες σαν του καραπιαλι χαμηλοκωλα τοσο πολυ που οταν κλανει σηκωνεται η σκονη απο τον δρομο :grin:..Ετσι κανουν οι ελληνες στις ελληνιδες και τα μπαζα την εχουν δει ουκρανεζες :grin: και βραζιλιανες :grin: :grin: :grin: :grin: Ο ελληνας απο την αγαμια γαμαει και γοριλα :grin: και λεει.. ρε μαλακα γαμησα ενα μουνι... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Κόψε κάτι ρε κουμπάρε...
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
ειναι σαν τον σαραβακο :grin: με κατι γαμπες χοντρες σαν του καραπιαλι χαμηλοκωλα τοσο πολυ που οταν κλανει σηκωνεται η σκονη απο τον δρομο :grin:..Ετσι κανουν οι ελληνες στις ελληνιδες και τα μπαζα την εχουν δει ουκρανεζες :grin: και βραζιλιανες :grin: :grin: :grin: :grin: Ο ελληνας απο την αγαμια γαμαει και γοριλα :grin: και λεει.. ρε μαλακα γαμησα ενα μουνι... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
ειναι σαν τον σαραβακο :grin: με κατι γαμπες χοντρες σαν του καραπιαλι χαμηλοκωλα τοσο πολυ που οταν κλανει σηκωνεται η σκονη απο τον δρομο :grin:..Ετσι κανουν οι ελληνες στις ελληνιδες και τα μπαζα την εχουν δει ουκρανεζες :grin: και βραζιλιανες :grin: :grin: :grin: :grin: Ο ελληνας απο την αγαμια γαμαει και γοριλα :grin: και λεει.. ρε μαλακα γαμησα ενα μουνι... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

τι ειπες τωρα?!!ωραιος!
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Δε μου αρέσει η Μελέτη. Στραβομούρα, βυζί πλάστικ φαντάστικ, πολύ γυμνασμένη για τα γούστα μου, χαμηλοκώλα με γάμπες ποδοσφαιριστή και με μια φωνή σαν να έχει καταπιεί μπίλια. Πάντως κάνει κρα για πούτσο, είναι φανερό.
 

Συνημμένα

  • eleonora-poutses.jpg
    eleonora-poutses.jpg
    53,1 KB · Εμφανίσεις: 101

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Δε μου αρέσει η Μελέτη. Στραβομούρα, βυζί πλάστικ φαντάστικ, πολύ γυμνασμένη για τα γούστα μου, χαμηλοκώλα με γάμπες ποδοσφαιριστή και με μια φωνή σαν να έχει καταπιεί μπίλια. Πάντως κάνει κρα για πούτσο, είναι φανερό.
ρε τύπε που την είδες την γυμνασμένη;
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
ρε τύπε που την είδες την γυμνασμένη;
Έχει μπράτσα, κοιλιακούς και γάμπες τύπε. Έκανε κολύμβηση, ιστιοπλοία, μακριά γαιδούρα και άλλες αθλοπαιδειές από μικρή.
 

Συνημμένα

  • meleti51.jpg
    meleti51.jpg
    97,2 KB · Εμφανίσεις: 124

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom