Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
πολλές παπαριές και χλευασμούς για την Μελέτη, όμως στη αληθινή ζωή μάλλον δεν θα γύριζε να κοιτάξει κανέναν μας.
εισαι γελασμενος
αυτη και αλλες της τσοντοτηλεορασης,εχουν κοιταξει πολυ πολυ πολυ χειροτερους απο τον χειροτερο εδω μεσα.
 

liakosartaki

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
εισαι γελασμενος
αυτη και αλλες της τσοντοτηλεορασης,εχουν κοιταξει πολυ πολυ πολυ χειροτερους απο τον χειροτερο εδω μεσα.
:thumbsup:
και μονο να σκεφτεις οτι η αλλη η χαζη η σπυροπουλου ξεζουμιζει το χοντρογερο καταλαβεις.απλα με τις περισσοτερες απο αυτες τις τηλεπερσονες οι καναλαρχες και σια κανουν αρπαχτες μαζι τους που τις περισσοτερες φορες ο κοσμος δεν το μαθαινει ποτε...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
εισαι γελασμενος
αυτη και αλλες της τσοντοτηλεορασης,εχουν κοιταξει πολυ πολυ πολυ χειροτερους απο τον χειροτερο εδω μεσα.

ναι γιατι ολοι εδω μεσα ειναι εφοπλιστες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • large_58355_LRG.jpg
    large_58355_LRG.jpg
    8,5 KB · Εμφανίσεις: 19

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Το εχω πει και σε αλλο θεμα. (τσης Μπαστας)

Η Μπαστα ειναι γυναικα τουμπανο και βγαζει προστυχια και ερωτισμο. Γιαυτο και οποιος την πηδηξε (και μιλαμε για μεγαλους πηδηκουλες) ψιλοκολησε μαζι της.

Η Μελετη ναι μεν κουκλακι ζωγραφιστο αλλα μεχρι εκει... τηλεοπτικα.... ολα τα αλλα ψιλο ξυνα σταφυλια.

Την Μελετη την εχουν αποθεωσει και ανεβασει κυριως οι γυναικες παρα οι αντρες λογω του καλου στησηματος - ντυσηματος που κανει.

Τωρα αν μου καθοταν θα την γαμουσα?

θα της εδινα μεχρι και το κωλαντερο στο χερι. (Αν!!! δινει κωλο.. που δεν μου βγαζει κατι τετοιο οπως και γενικα δεν μου ξυπναει το κατιτις)

 

Επισκέπτης
σειρηνακη γυρνα τσοντα με αυτην.αφου φαινεται πως το εχει.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
θεριακλου η μελετη. Εθεάθη να την πίνει
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
μεχρι στιγμης την εχουμε δει με οτι φανταζεσε μεσα στο στομα της (πουρα , μπαφους φρουτα και λαχανικα)

Να δω ποσο θα περιμενουμε να την δουμε και με καμια πουτσα,

Αυτοι οι μαλακες οι χακερς μονο τις αμερικανες χακεψαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom