Νέα

Ελένη Φουρέιρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIATSAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Φορούσε βρακί η Φουρέιρα στα Mad VMA 2016;

  • Όχι, δε φορούσε τίποτα

    Ψήφοι: 163 33,6%
  • Ναι, κάτι φορούσε

    Ψήφοι: 30 6,2%
  • Στο μπούτσο μας φοράει/δε φοράει

    Ψήφοι: 292 60,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    485

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Καλα τσιμπούκια να κάνει κι ας είναι απ΄όπου θέλει.Πολύ ασχολείσθε.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
...Τρεις χώρες έχουν το προνόμιο της γονιδιακής διεκδίκησης της καταγωγής της,

Το Μεξικό, η Βραζιλία και η Αλβανία αλλά ευτυχώς για μας, μόνο η Ελλάδα έχει την χάρη της αστραφτερής της παρουσίας.

Η φημολογία για την καταγωγή της Φουρέιρα, κρατάει από την εποχή της συμμετοχής της στις  «Mystique», το κοριτσίστικο γκρουπ που πολλοί αποκαλούσαν, οι Ελληνίδες Spice girls,  με τη ζυγαριά τότε να γέρνει προς Βραζιλία μεριά.

Η ίδια, δίνοντας πρόσφατα συνέντευξη στο «Θέμα», δήλωσε ξεκάθαρα:

«Η μητέρα μου κατάγεται από το Μέτσοβο και ο πατέρας μου έχει Μεξικάνικες ρίζες».

Όμως, ο ληξιαρχικός συντάκτης του Super Star (αποκλείεται να μην υπάρχει τέτοια ιδιότητα) αποφάσισε να διεξάγει τη δική του έρευνα, που έφερε σαν αποτέλεσμα, τα Βαλκάνια πιο κοντά στη Λατινική Αμερική και έκανε πρωτεύουσα του Μεξικού τα Τίρανα.

Σύμφωνα με το ρεπορτάζ της εκπομπής, η τραγουδίστρια έκρυβε επιμελώς την Αλβανική της καταγωγή όπως αποδεικνύεται από επίσημα έγγραφα που πιστοποιούν την εξωτική ως προς το αποτέλεσμα, αλλαγή του ονόματος της.

Οτι σκατα καιν να ναι ειναι για τρελα γαμησια το πορνοπουτανο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
στα 4 κ κωλο αυστηρα  :zfuck:
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
καλη η Φουρελα
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Τριχες,αμα βγαλεις όλα τα φτιασιδώματα το μονο που θα μεινει είναι ένα αναιμικο γυφτακι
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Το ότι ντρεποταν για τη καταγωγή της πριν 10 χρονια όπως πολλοι Αλβανοι ενώ τωρα τη δηλωνει ευθαρσως,δειχνει και την ανελιξη τους.Με το κοπο τους.Απο τα υπογεια ανεβηκαν σε οροφο,απο νοικιασμένα αγορασαν δικα τους,πηραν αυτοκινητο,πηραν καλυτερες δουλειες,αποταμιευσαν.Το επικινδυνο είναι να αποτελουν ξεχωριστη ευδιακριτη οντοτητα. Ο σκοπος ειναι να αφομοιωθουν πλήρως όπως ευτυχως συμβαινει ηδη αφου οι νεες γενιες ουτε τους ξεχωρίζεις.Εχουν γινει κανονικοι Ελληνες και αν όλα συνεχιστουν ομαλα,στο μελλον απλως ας μεινει μονο η αναμνηση μιας μακρινης καταγωγης.Η ανωτεροτητα του ελληνικου πολιτισμου και γλωσσας όπως εχω πει και άλλες φορες,κανει το θαυμα της.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.021
Πόντοι
456
Το ότι ντρεποταν για τη καταγωγή της πριν 10 χρονια όπως πολλοι Αλβανοι ενώ τωρα τη δηλωνει ευθαρσως,δειχνει και την ανελιξη τους.Με το κοπο τους.Απο τα υπογεια ανεβηκαν σε οροφο,απο νοικιασμένα αγορασαν δικα τους,πηραν αυτοκινητο,πηραν καλυτερες δουλειες,αποταμιευσαν.Το επικινδυνο είναι να αποτελουν ξεχωριστη ευδιακριτη οντοτητα. Ο σκοπος ειναι να αφομοιωθουν πλήρως όπως ευτυχως συμβαινει ηδη αφου οι νεες γενιες ουτε τους ξεχωρίζεις.Εχουν γινει κανονικοι Ελληνες και αν όλα συνεχιστουν ομαλα,στο μελλον απλως ας μεινει μονο η αναμνηση μιας μακρινης καταγωγης.Η ανωτεροτητα του ελληνικου πολιτισμου και γλωσσας όπως εχω πει και άλλες φορες,κανει το θαυμα της.

Καμμία σχέση όλα αυτά που λες. Απλά αυτής βγήκαν στη δημοσιότητα τα στοιχεία της, έγινε ρόμπα, και δεν μπορούσε να συνεχίσει να λέει οτι είναι ελληνίδα,μεξικάνα, βραζιλιάνα, κλπ γιατί θα γινόταν περισσότερο ρόμπα από το να πει απλά οτι είναι αλβανίδα.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Καμμία σχέση όλα αυτά που λες. Απλά αυτής βγήκαν στη δημοσιότητα τα στοιχεία της, έγινε ρόμπα, και δεν μπορούσε να συνεχίσει να λέει οτι είναι ελληνίδα,μεξικάνα, βραζιλιάνα, κλπ γιατί θα γινόταν περισσότερο ρόμπα από το να πει απλά οτι είναι αλβανίδα.
Ότι παλια δηλωνε ότι οποιος την ελεγε Αλβανιδα την εβριζε και τη προσβαλε εσυ το λες ότι δε ντρεποταν για αυτό αφου θεωρούνταν κατώτεροι;Εγω προσωπικα εχω δει πολλες φορες μητερα Αλβανιδα να μιλαει στο παιδι της σπαστα ελληνικα,οσο μπορει και ξερει η γυναικα και μολις της απανταει το παιδι αλβανικα,σπευδει να το διορθωσει και να του μιλησει ελληνικα.Και συ λες ότι δε ντρεπονταν για τη καταγωγή τους;Για μενα καλο είναι αυτό για την Ελλαδα.Οι Πολωνοι πολλοι απ αυτους επιμενουν δυστυχως να μιλανε στη γλωσσα τους,μεχρι και δικο τους σχολειο και εκκλησια εχουν.Εχεις δει εσυ τους Αλβανους τοσοι που είναι να εχουν φτιαξει ένα σχολειο;μια εκκλησια δικια τους;Εγω βλεπω πολλους από αυτους να πηγαινουν στις δικες μας εκκλησιες.Ενα νηπιαγωγειο ιδιωτικο ειχε φτιαξει ενας αλβανικο και εβαλε φαλιμεντο.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.021
Πόντοι
456
Ότι παλια δηλωνε ότι οποιος την ελεγε Αλβανιδα την εβριζε και τη προσβαλε εσυ το λες ότι δε ντρεποταν για αυτό αφου θεωρούνταν κατώτεροι;Εγω προσωπικα εχω δει πολλες φορες μητερα Αλβανιδα να μιλαει στο παιδι της σπαστα ελληνικα,οσο μπορει και ξερει η γυναικα και μολις της απανταει το παιδι αλβανικα,σπευδει να το διορθωσει και να του μιλησει ελληνικα.Και συ λες ότι δε ντρεπονταν για τη καταγωγή τους;Για μενα καλο είναι αυτό για την Ελλαδα.Οι Πολωνοι πολλοι απ αυτους επιμενουν δυστυχως να μιλανε στη γλωσσα τους,μεχρι και δικο τους σχολειο και εκκλησια εχουν.Εχεις δει εσυ τους Αλβανους τοσοι που είναι να εχουν φτιαξει ένα σχολειο;μια εκκλησια δικια τους;Εγω βλεπω πολλους από αυτους να πηγαινουν στις δικες μας εκκλησιες.Ενα νηπιαγωγειο ιδιωτικο ειχε φτιαξει ενας αλβανικο και εβαλε φαλιμεντο.

Δεν κατάλαβες, αυτό ακριβώς λέω κι εγώ, πάντα το αλβανός θα είναι βρισιά και ντροπή γι αυτούς, της φουρέλας βγήκε στη φόρα όμως και δεν μπορούσε να συνεχίσει το καραγκιοζιλίκι με το μεξικάνα κλπ γιατί θα ξεφτιλιζόταν συνέχεια και με δεδομένο οτι έχει ήδη κάποια καριέρα προτίμησε να το παραδεχτεί για να κάνει τη μικρότερη ζημιά στην καριέρα της, δε σημαίνει οτι είναι περήφανη αυτή και άλλοι αλβανοί όπως έγραψες πριν, αναγκάστηκε να το πει, αν ήταν άγνωστη ακόμα θα συνέχιζε να λέει οτι είναι μεξικανοβραζιλιάνα.
 

michaele

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2011
Μηνύματα
1.320
Like
844
Πόντοι
96
Εκφυλάρα;
 

Συνημμένα

  • EFCOLAZs.jpg
    EFCOLAZs.jpg
    328,8 KB · Εμφανίσεις: 139

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.459
Πόντοι
2.487
της εγλυφα πατουσακια, δαχτυλακια και σουφρακι μεχρι να μουλιασουν..... :erection:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom