Νέα

Ελένη Φουρέιρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIATSAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Φορούσε βρακί η Φουρέιρα στα Mad VMA 2016;

  • Όχι, δε φορούσε τίποτα

    Ψήφοι: 163 33,6%
  • Ναι, κάτι φορούσε

    Ψήφοι: 30 6,2%
  • Στο μπούτσο μας φοράει/δε φοράει

    Ψήφοι: 292 60,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    485

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ελένη Φουρέιρα: «Πληγώθηκα πάρα πολύ» που με λένε Αλβανή ….
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Ποιος ειναι πιο μεγαλος μαλακας? Το μαλακισμενο που κρυβει την καταγωγη της, η μηπως οι μαλακες που δεν το παιζουν ρατσιστες αλλα την κατηγορουν πως ειναι αλβανιδα?
Δεν το γνωριζα παντως οτι να εισαι αλβανος συνιστα ποινικο αδικημα.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Mας εχουν πρηξει τα παπαρια με αυτην.......
Την προμοταρουν με μανια ολα τα καναλια και ολα τα λαμογια της τηλεορασης και περιοδικων!!!
Φαινεται πως ειναι το απολυτο πιονακι και φανταστειτε τι θα εχει κανει για να το πραγματοποιησει αυτο.
 

piagos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2006
Μηνύματα
149
Like
2
Πόντοι
1
σιγά το μουνί για τόσο ντόρο....θα τους έχει πεθάνει στη :pipa2: μάλλον...
 
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η κοπελιά είναι και η πρώτη μουνάρα, τι κι αν είναι αλβανή ή βουλγάρα ή ρουμάνα, το θέμα είναι το ίδιο και το αυτό!

ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ! :kissass:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Η κοπελιά είναι και η πρώτη μουνάρα, τι κι αν είναι αλβανή ή βουλγάρα ή ρουμάνα, το θέμα είναι το ίδιο και το αυτό!

ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ! :kissass:
ρε φιλε εγω που την ειδα απο κοντα μερα μεσημερι μονο μουναρα δεν μου φανηκε, ωραια κοπελα και τιποτα παραπανω
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Μπαζαρα ειναι,οχι μουναρα.
 
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Απ' ότι αντιλαμβάνομαι, ως Έλληνες σας ενοχλεί το ότι είναι αλβανή ε?

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
οχι μας ενοχλει που ειναι κομπλεξικια

Mπορεί βέβαια να μην είναι δική της απόφαση να λέει άλλ' αντ' άλλων (αν ισχύει ότι είναι αλβανίδα) αλλά του μάνατζερ της. Μπορούσε βέβαια να τον γράψει στ' αρχίδια της αλλά δε θα την ήξερε ούτ' η μανα της.
Καλό θα 'ταν βέβαια να σκεφτούμε για ποιο λόγο έχει δημιουργηθεί αυτό το κόμπλεξ, όχι μόνο σ' αυτή αλλά σε όλες τις αλβανίδες, γνωστές ή μη
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Mπορεί βέβαια να μην είναι δική της απόφαση να λέει άλλ' αντ' άλλων (αν ισχύει ότι είναι αλβανίδα) αλλά του μάνατζερ της. Μπορούσε βέβαια να τον γράψει στ' αρχίδια της αλλά δε θα την ήξερε ούτ' η μανα της.
Καλό θα 'ταν βέβαια να σκεφτούμε για ποιο λόγο έχει δημιουργηθεί αυτό το κόμπλεξ, όχι μόνο σ' αυτή αλλά σε όλες τις αλβανίδες, γνωστές ή μη

ε τι να κανει κ αυτη αν εχει καποιες φιλοδοξιες? μολις ειπαν οτι ειναι αλβανιδα εδω μεσα αρχισαν να την βριζουν ενω πριν την εκθειαζαν. για ποιο λογο αληθεια?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Δε την έβρισε κανείς.Ας είναι απ όπου θέλει γιατί να το κρύβει λέμε.Μια χαρά είναι οι Αλβανίδες,ξέρω αρκετές.
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
χαχαχαχχαχαχααα!!!ειλικρινα για να τελειωνει το παραμυθι με την κομπλεξικη και το μυθο που εστησε κανοντας καμποσα σολαριουμ...η κοπελα ειναι αλβανιδα παει και τελειωσε!!οσοι θελετε ας εχετε οσες αντιρρησεις θελετε!!!!βγαινει ακομη και τωρα με γνωστο μου (δεν ειναι δα και τοσο μουναρα!!!) κι ειχα την χαρα και την τυχη να δω το διαβατηριο της!!..τα υπολοιπα ειναι πιπες!!!!
Αλβανη με εγγυηση και πιστοποιηση!!!!!:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

KANONI TV

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2010
Μηνύματα
402
Like
8
Πόντοι
1
χαχαχαχχαχαχααα!!!ειλικρινα για να τελειωνει το παραμυθι με την κομπλεξικη και το μυθο που εστησε κανοντας καμποσα σολαριουμ...η κοπελα ειναι αλβανιδα παει και τελειωσε!!οσοι θελετε ας εχετε οσες αντιρρησεις θελετε!!!!βγαινει ακομη και τωρα με γνωστο μου (δεν ειναι δα και τοσο μουναρα!!!) κι ειχα την χαρα και την τυχη να δω το διαβατηριο της!!..τα υπολοιπα ειναι πιπες!!!!
Αλβανη με εγγυηση και πιστοποιηση!!!!!:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

συμφωνα με την φωτογραφια "πριν" ναι για αλβανιδα φαινεται..
 

gustom2008

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
370
Like
5
Πόντοι
1
την σταματησε φιλος μου μπατσος τροχονομος στην παραλιακη κ του επεδειξε αλβανικο διαβατηριο!κ ειναι αλβανοαθιγγανη! :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom