Νέα

Έλενα110

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (6 μέλη και 21 επισκέπτες)

Θα θελατε να με "παρετε"

  • Εντελως γυμνή

    Ψήφοι: 533 22,6%
  • Κορσε ζαρτιερες

    Ψήφοι: 249 10,6%
  • Κοντο στενο φορεματακι

    Ψήφοι: 511 21,7%
  • Φωροντας ενα στριγκακι

    Ψήφοι: 254 10,8%
  • Με ζαρτιερες , καλτσες

    Ψήφοι: 644 27,3%
  • Ολοσωμο κορμακι

    Ψήφοι: 166 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.357

Arhidatos!

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2014
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Μια σύντομη κριτική και από εμένα, ύστερα από συνάντηση μιάς ώρα που είχα μαζί της το περασμένο καλοκάρι:

Η κοπέλα είναι ευγενική, οπωσδήποτε καθαρή και προσφέρει αρκετά πλούσιο πακέτο υπηρεσιών.
Ως προς την εμφάνιση, πρόκειται για γυναίκα ώριμη (γύρω στα 45), με αποδεκτή εμφάνιση.
Η τελική γεύση που αφήνει η εμπειρία μαζί της έχει ένα ενδιαφέρον. Έχω όμως να σχολιάσω ότι σε σύγκριση με άλλες κοπέλες του αθλήματος (που κυμαίνονται στο ίδιο περίπου κόστος), απέχει αρκετά έως πολύ από το να φιγουράρει "στην πρώτη δεκάδα" των προτιμήσεων...
Αυτό που κατά τη γνώμη μου της λείπει είναι το σεξουαλικό ταπεραμέντο. Κι έτσι λοιπόν, μετά τη συνεύρεση σου μαζί της, μάλλον τείνεις στο να την ξεχάσεις.
Δεν είναι από εκείνες που θέλεις να βρίσκεσαι μαζί τους ξανά και ξανά.
Διότι της λείπουν ίσως τα "βρώμικα" πειράγματα της Άννας110...
Ή οι "απαγορευμένες" συνήθειες της Μαρίνας60...
Ή η θηλυκότητα της Μαριαλένας (ασχέτως που πρόσφατα η εν λόγω επαγγελματίας "έκλεισε τα βιβλία της")...
Ή η σέξυ ωριμότητα της Νάντιας...


 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Ελεος ρε παιδια.Διαβαζω μια σελιδα σχολια σχετικα με το δωρο που θελει να προσφερει σε καποιπον απο δω και διαβασα ενα σωρο ασυναρτησιες.Ο καθε ενας λεει το κοντο του και το μακρυ του.Οποιανου δεν του αρεσει ο τροπος απλα δεν συμμετεχει τελεια και παυλα.Ετσι και αλλιως οπως εγραψε και η ιδια αυτη προσφερει το κορμι της αυτη οριζει και τους ορους του διαγωνισμου.Συνεχισε Ελενα να μαα εκπλησεις καθε φορα
σε εξέπληξε ε? Συγγνώμη τυπε την επόμενη φορά θα πάρουμε την άδεια σου
 

quatro4

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Έλενα καλησπερα.Μέχρι πότε θα είσαι εδω;
 

erikos_E

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
5.715
Κριτικές
19
Like
6.923
Πόντοι
2.646
Μια σύντομη κριτική και από εμένα, ύστερα από συνάντηση μιάς ώρα που είχα μαζί της το περασμένο καλοκάρι:

Η κοπέλα είναι ευγενική, οπωσδήποτε καθαρή και προσφέρει αρκετά πλούσιο πακέτο υπηρεσιών.
Ως προς την εμφάνιση, πρόκειται για γυναίκα ώριμη (γύρω στα 45), με αποδεκτή εμφάνιση.
Η τελική γεύση που αφήνει η εμπειρία μαζί της έχει ένα ενδιαφέρον. Έχω όμως να σχολιάσω ότι σε σύγκριση με άλλες κοπέλες του αθλήματος (που κυμαίνονται στο ίδιο περίπου κόστος), απέχει αρκετά έως πολύ από το να φιγουράρει "στην πρώτη δεκάδα" των προτιμήσεων...
Αυτό που κατά τη γνώμη μου της λείπει είναι το σεξουαλικό ταπεραμέντο. Κι έτσι λοιπόν, μετά τη συνεύρεση σου μαζί της, μάλλον τείνεις στο να την ξεχάσεις.
Δεν είναι από εκείνες που θέλεις να βρίσκεσαι μαζί τους ξανά και ξανά.
Διότι της λείπουν ίσως τα "βρώμικα" πειράγματα της Άννας110...
Ή οι "απαγορευμένες" συνήθειες της Μαρίνας60...
Ή η θηλυκότητα της Μαριαλένας (ασχέτως που πρόσφατα η εν λόγω επαγγελματίας "έκλεισε τα βιβλία της")...
Ή η σέξυ ωριμότητα της Νάντιας...
εχεις παρει ολα αυτα τα κοριτσια που συγκρινεις και δε εχεις γραψει παρα μια κριτικη ? Γιατι Κε αρχιδοπουλε ? Δεν γνωριζεις την ελληνικη ή απαξιεις να μας διαφωτισεις ? Εδω φιλε μου λειτουργει λεω-παιρνω, δινω- μου δινουν. Ο.Κ.?
 
OP
OP
Ελενα110

Ελενα110

Call-Girl
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
14.335
Like
104.318
Καλησπερα παιδια
Ειναι η δευτερη φορα που μοιραζω καποιο δωρο μετα απο κληρωση
Οπως και την πρωτη φορα περιμενα να πεταξει καποιος οτι κατι θα βρει στραβο κτλ κτλ
Να διευκρινιστεί οτι δεν εχω κανει κανενα λαθος ζητωντας τα νικ νειμ οπως και την πρωτη φορα που πηγαν μια χαρα ολα ειναι απαραιτητα για να ειναι αδιάβλητη η κληρωση
Τηλεφωνα ζηταω αυτα με τα οποια μου κλεινουν ραντεβού για να τσεκαρω αν οντως εχω συναντηθει μαζι τους αν και σ αυτη την κλήρωση δεν ειναι και τοσο απαραιτητα μια και τους γνωριζω καλα ολους
Δεν βρίσκω τον λογο γιατι θα πρεπει εκτος του διαγωνισμου δεν με ενδιαφερει κιολας να ξερω ποιο νικ εχει οποιος με συναντα
Οι πιο πολλοι μου τα λετε και τα ξεχναω περα απο αυτο να σας πω σας θυμαμε ειτε με τα ονοματα σας η με χαραχτηριστικα σας
Παραδειγμα πρασινο σαπουνακι ο γλυκουλης μου που εχει ενα πρασινο σαπουνι παντα μαζι του
Ο μικρούλης, ο κρητικος,ο περιπτερας,ο ηθοποιος,"ο μεγαλος",ο αντρας μου,ο λουλουδας,κοκ
Ο κυριος τασος ανεφερε κατι πολυ σωστο οτι υπαρχουν πολλοι μαρτυριαριδες και αν θες να μαθεις κατι μπορεις αλλωστε σας εχω ξαναπει οτι ενα μικρο χωριο ειναι εδω ολα μαθευονται και εχω πολλες και καλες γνωριμιες πια
Τλσπ αυτα για τα νικ και τα τηλ οποιος νωμιζει οτι θα τα χρησιμοποιησω καπως ακομα δεν εχω καταλαβει πως απο την στιγμη που γνωριζομαστε κιολας δεν συμμετέχει
Οσο αφορα το να εχω δει καποιον δυο φορες και πανω
Σε ενα χρονο μια κοπελα χαλαρα μπορει να κανει 500 το λιγοτερο και 1000 με 1200 ραντεβού ισως και πιο πολλα να ξερετε αναλογα το ποσο εντατικα δουλευει
Καπου εκει στην μεση ειμαι και εγω κατι που σημαινει οτι εχω γνωρισει το λιγοτερο 300 διαφορετικους αντρες για ενα και μονο ραντεβού
Ε δεν μπορω να κανω κληρωση για ολους επρεπε καπως να το περιορισω και να το κανω και πιο δικαιο μια υπαρχουν ατομα που με εχουν δει παρα πολλες φορες
Να πω οτι ειναι πολλοι αυτοι που συναντω συχνα που δεν θελουν να παρουν μερος
Σκεφτηκα με αφορμή που κλεινω ενα χρονο εδω φιλοξενουμενη χωρις καποιο κοστος να κανω ενα δωρο κι εγω σε καποιους απο εσας
Δεν αποσκοπω να κανω καποιου ειδους διαφήμιση η να αυξησω την δουλεια μου εχω τοση οση μπορω να διαχειριστώ
Καταλαβαίνεται φυσικα οτι χρονο θα ξοδεψω και χρηματα και στα διπλα πληρωνω κανονικα την κοπελα και τα δωματια οπως ολοι σας
Αυτα για την κλήρωση δεν εχω να πω κατι αλλο συνεχιζουμε κανονικα θα βγαλω τα ονοματα καποια στιγμη οταν εχω χρονο πιστεψτε με για καποια που κανει ραντεβού ειναι και λιγο δυσκολο να προσπαθεί να τα παρακολουθει ολα αυτα
Φιλια σε ολους σας θα ειμαι Αθήνα εως την Τετάρτη εκτος απροόπτου
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.708
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Επειδή βλέπω ότι το θέμα έχει ξεφύγει (όπως άλλωστε όλα τα θέματα του παρόντος ιστοτόπου, άλλα πιο πολύ, και άλλα λιγότερο) και επειδή τυχαίνει ως παλαιότερος να γνωρίζω τον κ. Άλπουλα λίγο καλύτερα από ορισμένους από εσάς, και ως εκ τούτου να έχω την βεβαιότητα ότι ποτέ δεν προβαίνει σε άστοχα και παράκαιρα σχόλια, θα   μου επιτρέψετε να γράψω δυο λόγια.

Ας δούμε πρώτα, ποια είναι τα απαραίτητα προαπαιτούμενα για να λάβει κανείς μέρος στην κλήρωση.


Έχουμε λοιπόν τα εξής:

α) Ο αριθμός των συνευρέσεων  που έχει πραγματοποιήσει ο πελάτης με την κ. Έλενα 110, θα πρέπει να είναι 2+.

β) Ο τηλεφωνικός αριθμός του πελάτη, και

γ) Προσωπικό Μήνυμα  με αποστολέα τον πελάτη, το οποίο εκτός των υπενθυμίσεων του πότε και που έλαβαν χώρα οι "συνευρέσεις", συνοδεύεται απαραίτητα και με τον τηλεφωνικό αριθμό με το οποίο κλείνει τα ραντεβού.


Ας εξετάσουμε τώρα τα προαπαιτούμενα, ένα προς ένα.

Το προαπαιτούμενο α), από μόνο του αλλά και σε συνδυασμό με το β), δεν μας οδηγεί σε κάποια ταυτοποίηση.  Το ίδιο ακριβώς συμβαίνει και με το προαπαιτούμενο β).

Το προαπαιτούμενο γ) όμως, και εντελώς από μόνο του, οδηγεί μοιραία σε ταυτοποίηση  ενός τηλεφωνικού αριθμού κλήσεως με συγκεκριμένο νικνέιμ. Και ούτως, στην ταυτοποίηση  του ατόμου με το οποίο συνευρέθει η κ. Έλενα 110 (κοντολογίς του πελάτη) με το νικνέιμ του.

Σε αυτό το σημείο λοιπόν γεννάται αυθόρμητα η εξής ερώτηση:

Είναι τόσο κακό να γίνεται ταύτιση του πελάτη με το νικνέιμ του;


Θα σας απαντήσω  λοιπόν ότι αυτό εξαρτάται από δύο παραμέτρους:

1. Από την ιδιοσυγκρασία της κοπέλας, και

2. Από την ιδιοσυγκρασία του πελάτη.


Εξετάζοντας τώρα την παράμετρο 1, θα δούμε ότι σίγουρα υπάρχουν περιπτώσεις,  όπως (θέλω να πιστεύω) και περίπτωση της κας Έλενας 110, κατά τις οποίες οι κοπέλες διακατέχονται από αγνά και άδολα αισθήματα. Επίσης  σίγουρα, υπάρχουν και περιπτώσεις που που οι κοπέλες  δεν διέπονται από τόσο ειλικρινείς και απονήρευτες προθέσεις. Και προς επίρρωση αυτού του δεύτερου που γράφω, θα ήθελα να υπενθυμίσω στα παλαιότερα των μελών, αλλά και να ενημερώσω τα νεώτερα, ότι κατά το πρόσφατο παρελθόν είχαμε την περίπτωση πολύ γνωστού και πολύ επιτυχημένου c.g., που με περισσή κομπορρημοσύνη, δήλωνε ευθαρσώς μέσα από το νήμα του, πως μας έχει όλους "φακελωμένους", και απειλούσε μάλιστα πως δεν θα διαστάσει να βγάλει στη φόρα "τα άπλυτα", όποιου τύχει και της "κουνηθεί". Φρονώντας ότι τα παραπάνω είναι και σαφή, αλλά και αρκετά, δεν θα επεκταθώ παραπάνω σε αυτό το κομμάτι.



Ας πάμε τώρα να εξετάσουμε την παράμετρο 2. Την ιδιοσυγκρασία του πελάτη δηλαδή.  

Αποτελεί αναμφίβολο γεγονός, πως υπάρχουν πελάτες που, είτε επιθυμούν να ταυτοποιούνται ως νικνέιμς (όπως π.χ. ο κος Μουνοβαγόνης), είτε δεν τους απασχολεί καθόλου το γεγονός του να ταυτοποιηθούν. Δεν θα επιχειρηματολογήσω υπέρ ή κατά αυτής της περίπτωσης, διότι (όπως έχω γράψει πολλάκις) δεν ανήκω σε αυτήν την κατηγορία, και συνεπώς δεν δύναμαι να μπω σε αυτό το πνεύμα. Είμαι σίγουρος βέβαια ότι ο καθείς από θιασώτες αυτής της πρακτικής, θα έχει τον δικό του σοβαρό λόγο που το πράττει, όπως επίσης και πολύ σοβαρά επιχειρήματα υπέρ αυτής της τακτικής.



Ας έλθουμε τώρα στους πελάτες που δεν επιθυμούν να ταυτοποιούνται ως νικνέιμς.

Εδώ θα μου επιτρέψετε να μην "απολογηθώ" εξ ονόματος όλων, αλλά να εκθέσω μόνο τα της δικής μου περίπτωσης.

Σας διαβεβαιώ λοιπόν, ότι προσωπικά δεν προσπαθώ να διατηρήσω κανένα "πέπλο μυστηρίου" γύρω από το νίκ μου, ούτε να προστατέψω σθεναρά τα προσωπικά μου ευαίσθητα δεδομένα. Άλλωστε υπάρχουν πολλά μέλη που με γνωρίζουν με αυτό. Επίσης έχω συμμετάσχει σε αρκετές εκδηλώσεις μελών που μου έκαναν την τιμή να με προσκαλέσουν, όπως και αρκετά μέλη έχουν τιμήσει και λαμπρύνει με την δική τους ξεχωριστή παρουσία, μαζώξεις που έγιναν με δική μου πρωτοβουλία. Περιττό δε θεωρώ να αναφέρω, πως τα c.g.  και τα στουντιοκόριτσα στα οποία επέλεγα να είμαι τακτικός  και μακροχρόνιος πελάτης, κάποια στιγμή με ταυτοποιούσαν, είτε από μόνες τους (δεν είναι χαζές οι εκδιδόμενες), είτε το έφερνε απλά η κουβέντα στα πλαίσια της οικειότητας και του κλίματος εχεμύθειας που είχε κτιστεί.

Θα ήθελα επίσης να αναφέρω, πώς στις αρχές, ούτε εγώ είχα πρόβλημα να ταυτοποιηθώ. Το πρόβλημα ξεκίνησε όταν οι κριτικές μου ξεκίνησαν να τυγχάνουν μιας κάπως πιο εκτεταμένης αναγνωσιμότητας, καθώς και μιας κάπως πιο θετικής εκτίμησης.

Και εξηγούμαι.

Υπάρχουν πάρα πάνω από δύο περιπτώσεις, στις οποίες η εργαζόμενη γνωρίζοντας το νικ μου και, ότι αυτό με την σειρά του τυγχάνει μιας κάποιας εκτίμησης, έγινε χαλί να την πατήσω προκειμένου να τις γράψω θετική κριτική, και κατόπιν οι υπόλοιποι που είχαν διαβάσει το πόνημά μου και  την "έκλειναν" επί τούτου, έπιναν το ένα πικρό ποτήρι μετά το άλλο.
Επίσης, όταν κάποια φορά συστήθηκα  αυθόρμητα σε κάποια κοπελιά με το νικ μου, αυτή με ρώτησε σχεδόν έντρομη τι πρέπει να μου κάνει για να της γράψω καλή κριτική, εκλαμβάνοντας μάλλον την κίνησή μου αυτή (του να συστηθώ με το νίκ μου δηλαδή) ως μέσον πίεσης. Ακόμα, γνωστή νταρντάνα του χώρου, στην οποία είχα γράψει αρκετά καλή κριτική, μου εκμυστηρεύτηκε κατά το 8ο ή 9ο ραντεβού μας, ότι αν με είχε ταυτοποιήσει πριν συναντηθούμε, θα απέφευγε συνεχώς να μου κλείσει ραντεβού, γιατί όπως την είχαν πληροφορήσει λανθασμένα (αυτό το τόνισε) κάποιες "καλοθελήτριες" συναδέλφισσες της, είμαι πολύ στριφνός και αυστηρός. Έτσι λοιπόν, από ένα σημείο και πέρα, και για να αποφύγω όλα τα παραπάνω, και όσα αυτά επιφέρουν, επέλεξα να διατηρώ την "ανωνυμία" μου.  Βέβαια όπως θα πει και ο καλός μου φίλος ο  Νικοτρίβης: "Γέρο! Εσύ κοιμάσαι όρθιος και πληρώνεις κρεβάτι σε ξενοδοχείο! Όπως τα λέμε εμείς εδώ, τα λένε και οι κοπελιές στο εσκορτ νιούς. Όλα μαθαίνονται κάποια στιγμή. Κι αν λοιπόν δεν έχει ταυτοποιηθεί μέχρι στιγμής, θα ταυτοποιηθείς στο μέλλον"

Κι εγώ ως γέρος θα του απαντήσω: "Δεν πειράζει παλικάρι μου. Ας κρατάμε εμείς τα προσχήματα. Ο πελάτης, πελάτης με ότι αυτό συνεπάγεται, και η κοπελιά, κοπελία."


Αφού λοιπόν εξετάσαμε τα παραπάνω, ας φτάσουμε τώρα και στο θέμα "ΔΩΡΟ"

Σε κάποιο σημείο η κα Έλενα 110 αναφέρει:


Ε δεν μπορω να κανω κληρωση για ολους επρεπε καπως να το περιορισω και να το κανω και πιο δικαιο μια υπαρχουν ατομα που με εχουν δει παρα πολλες φορες


Σίγουρα κα Έλενα μου δεν μπορείτε να κάνετε κλήρωση για όλους, και όντως είναι πιο δίκαιο να περιορίσετε το δώρο σας σε άτομα που σας έχουν συναντήσει πάνω από μια φορά. Πόσο δίκαιο όμως είναι, άτομα που σας έχουν δει 2, ενδεχομένως και 3 και 4 φορές, να διστάσουν να συμμετέχουν στην κλήρωση επειδή δεν επιθυμούν τα ταυτοποιηθούν; Επίσης πόσο δίκαιο είναι για άτομα που σας έχουν δει πάρα πάνω από μία φορά, ενδεχομένως και 2 και 3, αλλά δεν είναι εγγεγραμμένα μέλη στον παρόντα; (Άλλωστε στον τηλεφωνικό σας αριθμό έχουν πρόσβαση οι πάντες, εφόσον εμφανίζεται φαρδύς - πλατύς  πάνω από το άβατάρ σας). Αυτά πως θα συμμετέχουν; θα πρέπει να εγγραφούν υποχρεωτικά;

Αφήστε... Ξέρω... Είναι ανέφικτο να ικανοποιήσεις τους πάντες.


Κι εδώ θα ήθελα να σταθώ σε κάτι άλλο που γράφετε, το οποίο και θεωρώ το πιο σημαντικό από όλα. Μας πληροφορείτε λοιπόν πώς:

Δεν αποσκοπω να κανω καποιου ειδους διαφήμιση η να αυξησω την δουλεια μου εχω τοση οση μπορω να διαχειριστώ



Εφόσον λοιπόν δεν το κάνετε ως διαφήμιση, για να αυξήσετε την πελατεία σας και να γίνετε πιο γνωστή,  αλλά προβαίνετε σε αυτή την ενέργεια αμιγώς προς ανταμοιβή (εικάζω) των πελατών που σας τίμησαν επανειλημμένως  και τους τιμήσατε με την συντροφιά σας, γιατί δεν επιλέξατε μια πιο προσωπική τακτική. Και εδώ δεν προτείνω διαγωνισμό μέσω βάιμπερ, ή μέσω μηνυμάτων στα πορνοκινητά των πελατών σας, γιατί και η βαβούρα είναι μεγάλη, και η εκτέλεση δύσκολη. Εγώ θα ήθελα να σταθώ σε κάτι άλλο.

Σίγουρα γνωρίζετε εκ των προτέρων αν σε κάποιο από τα επικείμενα ραντεβού σας θα συναντήσετε ένα  πολύ τακτικό σας πελάτη. Γιατί δεν του κάνετε ένα δώρο "έκπληξη" (ό,τι και αν είναι αυτό), σεμνά και ταπεινά, χωρίς αναγγελίες, κληρωτίδες και τυμπανοκρουσίες; Δώρο ¨έκπληξη" που κάνουν συνήθως αρκετές  "κοπελιές" στους πολύ τακτικούς τους πελάτες. Σας βεβαιώ πως, και θα εκτιμηθεί, αλλά και θα "κυκλοφορήσει" προς τιμήν σας.




Υ.Γ.

Τελικά θα ήταν προτιμότερο να είχατε συμμεριστεί την πρότασή μου, και να είχατε δώσει ως δώρο κώλο. :)

Και όλοι θα ήταν ευχαριστημένοι, και δεν θα υπήρχε διχασμός. :)





 

 

erikos_E

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
5.715
Κριτικές
19
Like
6.923
Πόντοι
2.646
Καλησπερα παιδια
Ειναι η δευτερη φορα που μοιραζω καποιο δωρο μετα απο κληρωση
Οπως και την πρωτη φορα περιμενα να πεταξει καποιος οτι κατι θα βρει στραβο κτλ κτλ
Να διευκρινιστεί οτι δεν εχω κανει κανενα λαθος ζητωντας τα νικ νειμ οπως και την πρωτη φορα που πηγαν μια χαρα ολα ειναι απαραιτητα για να ειναι αδιάβλητη η κληρωση
Τηλεφωνα ζηταω αυτα με τα οποια μου κλεινουν ραντεβού για να τσεκαρω αν οντως εχω συναντηθει μαζι τους αν και σ αυτη την κλήρωση δεν ειναι και τοσο απαραιτητα μια και τους γνωριζω καλα ολους
Δεν βρίσκω τον λογο γιατι θα πρεπει εκτος του διαγωνισμου δεν με ενδιαφερει κιολας να ξερω ποιο νικ εχει οποιος με συναντα
Οι πιο πολλοι μου τα λετε και τα ξεχναω περα απο αυτο να σας πω σας θυμαμε ειτε με τα ονοματα σας η με χαραχτηριστικα σας
Παραδειγμα πρασινο σαπουνακι ο γλυκουλης μου που εχει ενα πρασινο σαπουνι παντα μαζι του
Ο μικρούλης, ο κρητικος,ο περιπτερας,ο ηθοποιος,"ο μεγαλος",ο αντρας μου,ο λουλουδας,κοκ
Ο κυριος τασος ανεφερε κατι πολυ σωστο οτι υπαρχουν πολλοι μαρτυριαριδες και αν θες να μαθεις κατι μπορεις αλλωστε σας εχω ξαναπει οτι ενα μικρο χωριο ειναι εδω ολα μαθευονται και εχω πολλες και καλες γνωριμιες πια
Τλσπ αυτα για τα νικ και τα τηλ οποιος νωμιζει οτι θα τα χρησιμοποιησω καπως ακομα δεν εχω καταλαβει πως απο την στιγμη που γνωριζομαστε κιολας δεν συμμετέχει
Οσο αφορα το να εχω δει καποιον δυο φορες και πανω
Σε ενα χρονο μια κοπελα χαλαρα μπορει να κανει 500 το λιγοτερο και 1000 με 1200 ραντεβού ισως και πιο πολλα να ξερετε αναλογα το ποσο εντατικα δουλευει
Καπου εκει στην μεση ειμαι και εγω κατι που σημαινει οτι εχω γνωρισει το λιγοτερο 300 διαφορετικους αντρες για ενα και μονο ραντεβού
Ε δεν μπορω να κανω κληρωση για ολους επρεπε καπως να το περιορισω και να το κανω και πιο δικαιο μια υπαρχουν ατομα που με εχουν δει παρα πολλες φορες
Να πω οτι ειναι πολλοι αυτοι που συναντω συχνα που δεν θελουν να παρουν μερος
Σκεφτηκα με αφορμή που κλεινω ενα χρονο εδω φιλοξενουμενη χωρις καποιο κοστος να κανω ενα δωρο κι εγω σε καποιους απο εσας
Δεν αποσκοπω να κανω καποιου ειδους διαφήμιση η να αυξησω την δουλεια μου εχω τοση οση μπορω να διαχειριστώ
Καταλαβαίνεται φυσικα οτι χρονο θα ξοδεψω και χρηματα και στα διπλα πληρωνω κανονικα την κοπελα και τα δωματια οπως ολοι σας
Αυτα για την κλήρωση δεν εχω να πω κατι αλλο συνεχιζουμε κανονικα θα βγαλω τα ονοματα καποια στιγμη οταν εχω χρονο πιστεψτε με για καποια που κανει ραντεβού ειναι και λιγο δυσκολο να προσπαθεί να τα παρακολουθει ολα αυτα
Φιλια σε ολους σας θα ειμαι Αθήνα εως την Τετάρτη εκτος απροόπτου
Αγιε, παρασχολεισαι !
 
OP
OP
Ελενα110

Ελενα110

Call-Girl
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
14.335
Like
104.318
Καλημερα παιδιά
Επιτελους μια ωραια τοποθετηση κ The Saint!
Και σας ειχα παρεξηγησει σας εβλεπα που βγαινατε και λεγατε θελω κωλο μονο
Δεν το λεω ειρωνικα ειλικρινά μπραβο σας
Λετε πολυ ομορφα την γνωμη σας και συμφωνω στα περισσότερα

Σίγουρα γνωρίζετε εκ των προτέρων αν σε κάποιο από τα επικείμενα ραντεβού σας θα συναντήσετε ένα  πολύ τακτικό σας πελάτη. Γιατί δεν του κάνετε ένα δώρο "έκπληξη" (ό,τι και αν είναι αυτό), σεμνά και ταπεινά, χωρίς αναγγελίες, κληρωτίδες και τυμπανοκρουσίες; Δώρο ¨έκπληξη" που κάνουν συνήθως αρκετές  "κοπελιές" στους πολύ τακτικούς τους πελάτες. Σας βεβαιώ πως, και θα εκτιμηθεί, αλλά και θα "κυκλοφορήσει" προς τιμήν σας.


Αυτο θα μπορουσα να το εχω κανει χωρις να τα μαθενεται ολοι σας μενουν σε προσωπικο επιπεδο φυσικα ολες οι κοπελες μπορει να κανουν καποιες "χαρες" σε καποιους πελατες που ειτε ειναι πολλοι τακτικοι ειτε περναν όμορφα μαζι τους
Ειτε ακομα με ανταλαγματα οπως πολυ σωστα ειπατε του τυπου δωρεαν ραντεβού, ακαποτο σεξ για μια καλη κρητικη  για στηριξη κτλ κτλ
Εννωειται οτι εχω δεχθει κι εγω προτασεις τετειες και οι κυριοι βρισκονται πλεον στους αποκλεισμενους αριθμους πια


Κ The Saint  ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις σας θα τις εχω στο μυαλο μου επιφυλάσσομαι την επομενη φορα να διοργανωσω κατι που να απευθυνεται σε πιο πολλους και σ αυτους που δεν ανηκουν στο σαιτ αυτο και δεν θελουν να γραφτούν γιατι οπως ειπατε πολυ σωστα δεν ειναι δικαιο και γι αυτους οι αυτους που δεν θελουν να ταυτοποιηθουν
Θα σας πω και ενα αλλο που αντιμετοπισα
Καλος πελατης λεει εγω δεν μπαινω δεν θελω να δει η '.....' οτι κλεινω ραντεβού μαζι σου
Η το φαινόμενο απο προχτες απαιτω να μου κανεις δωρο απευθειας σ εχω δει δυο φορες
Η το αν δεν με βαλεις στην κλήρωση που σ εχω δει μια φορα θα ανεβασω κρητικη οχι καλη φυσικα
Τωρα τετειες απειλες σε καποια που οταν εκανα ραντεβού στον δικο μου χωρο  εχω περασει απο την κολαση και εχω δει τον διαλο και εχω ζησει τον απολυτο εξευτελισμό ως άνθρωπος γυναίκα και μητερα και δεν σταματησα δεν περνανε

Ασ ληξει με το καλο η κληρωση με το καλο και ανοιχτη ειμαι σε προτασεις και καλα να ειμαστε και ξανακανουμε νεα
Ειλικρινά εντυπωσιασμενη κ The Saint απο τον τροπο γραφη σας και την σκεψη σας με εκτίμηση τα φιλιά μου

Υγ η πρόταση σας για anal ισως ειναι το επομενο δωρο αν και θα προτιμουσα κατι ποιο φευγατο
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Καλημερα παιδιά
Επιτελους μια ωραια τοποθετηση κ The Saint!
Και σας ειχα παρεξηγησει σας εβλεπα που βγαινατε και λεγατε θελω κωλο μονο
Δεν το λεω ειρωνικα ειλικρινά μπραβο σας
Λετε πολυ ομορφα την γνωμη σας και συμφωνω στα περισσότερα

Σίγουρα γνωρίζετε εκ των προτέρων αν σε κάποιο από τα επικείμενα ραντεβού σας θα συναντήσετε ένα  πολύ τακτικό σας πελάτη. Γιατί δεν του κάνετε ένα δώρο "έκπληξη" (ό,τι και αν είναι αυτό), σεμνά και ταπεινά, χωρίς αναγγελίες, κληρωτίδες και τυμπανοκρουσίες; Δώρο ¨έκπληξη" που κάνουν συνήθως αρκετές  "κοπελιές" στους πολύ τακτικούς τους πελάτες. Σας βεβαιώ πως, και θα εκτιμηθεί, αλλά και θα "κυκλοφορήσει" προς τιμήν σας.


Αυτο θα μπορουσα να το εχω κανει χωρις να τα μαθενεται ολοι σας μενουν σε προσωπικο επιπεδο φυσικα ολες οι κοπελες μπορει να κανουν καποιες "χαρες" σε καποιους πελατες που ειτε ειναι πολλοι τακτικοι ειτε περναν όμορφα μαζι τους
Ειτε ακομα με ανταλαγματα οπως πολυ σωστα ειπατε του τυπου δωρεαν ραντεβού, ακαποτο σεξ για μια καλη κρητικη  για στηριξη κτλ κτλ
Εννωειται οτι εχω δεχθει κι εγω προτασεις τετειες και οι κυριοι βρισκονται πλεον στους αποκλεισμενους αριθμους πια


Κ The Saint  ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις σας θα τις εχω στο μυαλο μου επιφυλάσσομαι την επομενη φορα να διοργανωσω κατι που να απευθυνεται σε πιο πολλους και σ αυτους που δεν ανηκουν στο σαιτ αυτο και δεν θελουν να γραφτούν γιατι οπως ειπατε πολυ σωστα δεν ειναι δικαιο και γι αυτους οι αυτους που δεν θελουν να ταυτοποιηθουν
Θα σας πω και ενα αλλο που αντιμετοπισα
Καλος πελατης λεει εγω δεν μπαινω δεν θελω να δει η '.....' οτι κλεινω ραντεβού μαζι σου
Η το φαινόμενο απο προχτες απαιτω να μου κανεις δωρο απευθειας σ εχω δει δυο φορες
Η το αν δεν με βαλεις στην κλήρωση που σ εχω δει μια φορα θα ανεβασω κρητικη οχι καλη φυσικα
Τωρα τετειες απειλες σε καποια που οταν εκανα ραντεβού στον δικο μου χωρο  εχω περασει απο την κολαση και εχω δει τον διαλο και εχω ζησει τον απολυτο εξευτελισμό ως άνθρωπος γυναίκα και μητερα και δεν σταματησα δεν περνανε

Ασ ληξει με το καλο η κληρωση με το καλο και ανοιχτη ειμαι σε προτασεις και καλα να ειμαστε και ξανακανουμε νεα
Ειλικρινά εντυπωσιασμενη κ The Saint απο τον τροπο γραφη σας και την σκεψη σας με εκτίμηση τα φιλιά μου

Υγ η πρόταση σας για anal ισως ειναι το επομενο δωρο αν και θα προτιμουσα κατι ποιο φευγατο
ναι ναι  :happy: :happy: gang bang  :takethis: :takethis:  :rose: :hi:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612

Bigdaddysss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
697
Κριτικές
8
Like
826
Πόντοι
366
Καλημέρα.
Η κοπέλα έχει κλείσει το κινητό της και δεν απαντάει στο viber?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.708
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Και σας ειχα παρεξηγησει σας εβλεπα που βγαινατε και λεγατε θελω κωλο μονο

Γιατί κυρία μου; :)

Υπάρχει κανένας κανόνας που να γράφει πως όποιος θέλει γυναικείο κώλο έχει νοητική στέρηση; :)
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.096
Πόντοι
28.246
Γιατί κυρία μου; :)

Υπάρχει κανένας κανόνας που να γράφει πως όποιος θέλει γυναικείο κώλο έχει νοητική στέρηση; :)
Δίκιο έχει η γυναίκα! Άγιος άνθρωπος και να ζητάει τέτοια πράγματα;
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
προτεινω να αναλαβει ο αγιος  ;) την συγκροτηση της επιλεκτης ομαδος gang bang  :happy: :headbaning1: που απ οτι καταλαβα η νηματοθετρια συμφωνεί  κανοντας λαικ στο ποστ μου  :headbaning2: :headbaning2:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
προτεινω να αναλαβει ο αγιος  ;) την συγκροτηση της επιλεκτης ομαδος gang bang   :happy: :headbaning1: που απ οτι καταλαβα η νηματοθετρια συμφωνεί  κανοντας λαικ στο ποστ μου  :headbaning2: :headbaning2:
Ευτυχώς που δεν έκανα κι εγώ like δηλαδή  :happy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom