Νέα

Έλενα Βέντη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hostos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 203
  • Εμφανίσεις 57K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Από κοντά την έχετε δεί? Πέρσι <<εργαζόταν>> σε άλλο κωλόμπαρο .. Σαν τραβεστί είναι..έλεος!
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.729
Πόντοι
606
602841_509063275854951_283592174_n.jpg
1044058_473455699415709_148796838_n.jpg
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
δεν ξερω τι λετε αλλα εμενα μου αρεσει πολυ :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Για ενα πισωκολητο 5 λεπτων στ ορθια ειναι ταμαμ

 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Από κοντά την έχετε δεί? Πέρσι <<εργαζόταν>> σε άλλο κωλόμπαρο .. Σαν τραβεστί είναι..έλεος!
Αυτή ειναι η κάβλα!  :grin:
:rockon: :rockon: :rockon:
τα ειπε και ο γιατρος ποιο κατω σαν τραβεστι ειναι για αυτο :grin: :grin:
Δεν ειχα δει την παρέμβασή σου όταν τοποθετήθηκα!
:rockon:
Αλλά πέρα από την κάβλα που βγάζει δεν τη λες και πεντάμορφη...
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
την ειπε κανενας πενταμορφη? :think: :think: :think:
υπερ καβλα την χαρακτηρισα οχι πενταμορφη :rockon: :rockon:
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Φέτος που βρίσκεται; "Δουλεύει" κάπου;  :huh: :huh:
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
στο χωρο εργασιας της τραβηχτηκαν οι φωτο? :grin:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Ποσους ρε μαγκιτες απο εσας παρακαλεσε να την...... και ειπατε ΟΧΙ? λιγη σοβαροτητα δεν εβλαψε ποτε....μερικοι την βρισκετε ασχημη,αλλοι τραβεστι....αν στοιχηματισω οτι ανετα τον παιζετε για παρτη της θα πεσω πολυ εξω?
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16

Η σκλάβα του έρωτα
Η Ελενα Βέντη πήγε για... μαλλί και βρέθηκε με μπούργκα (!), να κλαίει και να οδύρεται στο μακρινό Αμπου Ντάμπι!
Η σκλάβα του έρωτα
Τρίτη, Νοέμβριος 4, 2008 - 19:33

Πήγε στο Ντουμπάι για να ζήσει τις «Χίλιες και μία νύχτες», βρέθηκε... αιχμάλωτη στο χαρέμι ενός πρίγκιπα και φυγαδεύτηκε με σκοπό να επιστρέψει στην Ελλάδα! «Πέρασα δύσκολα και φοβήθηκα για τη ζωή μου» λέει η Ελενα Βέντη στην «Espresso». «Το έσκασα από το παλάτι και αυτή τη στιγμή κρύβομαι για να γλιτώσω. Θα κρύβομαι μέχρι να έρθει η ώρα να επιβιβαστώ στο αεροπλάνο για να γυρίσω στην Ελλάδα».

Η Ελενα Βέντη πήγε για... μαλλί και βρέθηκε με μπούργκα! Η εκρηκτική ξανθιά που τραγουδούσε το hit «Μ’ αρέσει το σεξ» ερωτεύτηκε έναν πρίγκιπα και τον ακολούθησε πριν από τέσσερις μήνες στην πατρίδα του, αποφασισμένη να εγκαταλείψει για χάρη του τόσο την Ελλάδα όσο και την καριέρα της στις πίστες. Στάθηκε άτυχη όμως. «Αυτόν τον άνθρωπο τον γνωρίζω δύο χρόνια τώρα. Του είχα εμπιστοσύνη και σε καμία περίπτωση δεν περίμενα να μου φερθεί έτσι. Στο Ντουμπάι τον ακολούθησα από έρωτα, για να ξεκινήσω μαζί του κάτι καινούργιο μετά το χωρισμό μου από έναν γιατρό. Στην αρχή τα πράγματα ήταν ειδυλλιακά και περνούσαμε ωραία. Πριν από ενάμιση μήνα όμως όλα άλλαξαν. Με πήγε σ’ ένα μέρος στο Αμπου Ντάμπι, μια ώρα μακριά από το Ντουμπάι, όπου βρίσκεται το παλάτι του. Εκεί, αφού μου πήρε λοιπόν το διαβατήριο, τη βίζα και τα υπόλοιπα χαρτιά μου, μ’ έριξε στο χαρέμι του μαζί με άλλες δέκα γυναίκες. Εφριξα! Η μεγαλύτερη κοπέλα ήταν 20 χρόνων. Φυσικά του ζήτησα να φύγω, αλλά εκείνος αρνήθηκε. Μου είπε: “Κοίτα να συνηθίσεις εδώ μέσα, γιατί αυτή θα είναι από δω και πέρα η οικογένειά σου!” Οπως καταλαβαίνεις, απελπίστηκα. Εκλαιγα όλη μέρα. Ούτε τηn μπούργκα δεν μου επέτρεπαν να βγάλω από πάνω μου. Την έβγαζα μόνο για να πάω στην τουαλέτα και για να κοιμηθώ μαζί του».

Η Ελενα περιγράφει στην «Espresso» την ιστορία της... αιχμαλωσίας της στα Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα. Η συνομιλία μας έγινε χθες το μεσημέρι, την ώρα που, όπως ισχυρίστηκε η ίδια στο τηλέφωνο, είχε καταφέρει να το σκάσει από το παλάτι με τη βοήθεια μιας Ελληνίδας, και περίμενε το εισιτήριό της από την ελληνική πρεσβεία προκειμένου να μπορέσει να επιστρέψει αεροπορικώς στην Ελλάδα σήμερα το μεσημέρι: «Ευτυχώς βρέθηκε μία άλλη Ελληνίδα στο παλάτι, η οποία μένει εκεί με τη θέλησή της. Εκείνη με βοήθησε και με έφερε σε επαφή με έναν φίλο μου, τον Νίκο, ο οποίος μεσολάβησε στην ελληνική πρεσβεία και μου βρήκε εισιτήριο για να γυρίσω στην Ελλάδα. Εκείνος κανόνισε για τα χαρτιά μου και την επιστροφή μου στην Ελλάδα. Τώρα τον περιμένω να μου τα φέρει και χτυπάει η καρδιά μου. Μέχρι να ξεφύγω θα φοράω την μπούργκα για να μη με αναγνωρίσουν. Δεν ξέρω αν έχουν καταλάβει ακόμα στο παλάτι ότι λείπω. Μπορεί ν’ αρχίσουν να με ψάχνουν σε λίγο. Είμαι φυγάς αυτή τη στιγμή. Γι’ αυτό είναι πολύ επικίνδυνο να κυκλοφορώ κανονικά. Θα μπω στο αεροπλάνο με την μπούργκα κι έτσι θα βγω. Φοβάμαι πάρα πολύ. Το μόνο που θέλω είναι να γυρίσω στην πατρίδα μου!»

www.espressonews.gr/%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%B5%CF%87%CF%8C%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%BF/19093/%CE%B7-%CF%83%CE%BA%CE%BB%CE%AC%CE%B2%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%AD%CF%81%CF%89%CF%84%CE%B1]http://www.espressonews.gr/%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%B5%CF%87%CF%8C%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%BF/19093/%CE%B7-%CF%83%CE%BA%CE%BB%CE%AC%CE%B2%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%AD%CF%81%CF%89%CF%84%CE%B1[/url]
παλιές καλές εποχές..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom