Νέα

Εκλογές 2023…25η Ιουνίου round 2

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα riding
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 489
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.566
Like
6.195
Πόντοι
2.356
Τελευταία απάντηση γιατί είσαι ΝΤΙΠ ηλίθιος!
Εγώ μια χαρά γνώριζα τα περί μεταλλάξεων και γνώριζα επίσης πως αυτές είναι ΧΡΗΣΙΜΕΣ διότι τέτοιου είδους επιδημίες τελειώνουν ΠΑΝΤΑ με μια πιο ήπια μετάλλαξη. Άλλοι χρησιμοποιούσαν την έννοια των μεταλλάξεων σαν μπαμπούλα πως "Δεν κάνετε εμβόλια και θα προκύψουν μεταλλάξεις!", ευτυχώς που προέκυψαν τελικά όπως το περιμέναμε βέβαια.
Αλλά δεν μου λες αλήθεια, πότε κυκλοφόρησε το "επικαιροποιημένο" εμβόλιό της η Pfizer? Aν δεν το θυμάσαι να το πω εγώ, προς το τέλος του 2022 το κυκλοφόρησε ενώ το αρχικό της σκεύασμα αναφερόταν στο στέλεχος "Α" κι από τότε είχαν προκύψει πάμπολλα και επικρατήσει ακόμα 3-4 άλλα στελέχη. Ξέρεις γιατί; Διότι πολύ απλά μέχρι το τέλος (Οκτώβρη-Νοέμβρη) του 2022 ξεστοκάριζαν απολύτως ΑΧΡΗΣΤΑ (και δυνητικώς βλαπτικά) "εμβόλια".

Τελευταία σου ευκαιρία να αναφέρεις τι γνώσεις έχεις πάνω στο αντικείμενο, αν δεν το κάνεις θα σε μπλοκάρω γιατί βαρέθηκα να απαντάω σε έναν εμμονικό άσχετο ηλίθιο.
Λύσε μου μια απορία. Οταν αναφέρεσαι σε κοροϊδοϊο τι εννοείς;
 
OP
OP
R

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.673
Κριτικές
1
Like
6.756
Πόντοι
1.056
Αφου ο ΣΥΡΙΖΑ χανει δυναμεις, ειναι λογικο να μπει η Ζωη Κωνσταντοπουλου στη Βουλη (τελευταια δημοσκοπηση την δειχνει ανετα μεσα.)
Αλλα αφου η ΝΔ ειναι τοσο υψηλα, λιγοστευει ο χωρος δεξιοτερα της ΝΔ για μικροτερα κομματα, οπως η ΝΙΚΗ.
Ομως η δημοσκοπηση φερνει και τη ΝΙΚΗ εντος Βουλης.

Ισως επειδη εκει στη ΝΙΚΗ λενε οτι εχουν το σκουφο του Παισιου, οποτε...
Δλδ αυτο σε κανει εντυπωση ; Πουωθα μπουν κ αλλοι ακυροι στη βουλη;

Εδω εχουμε Αδωνι κ Πλεύρη ξανα
 

nikolakis66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.017
Κριτικές
4
Like
850
Πόντοι
376
Αλλά δεν μου λες αλήθεια, πότε κυκλοφόρησε το "επικαιροποιημένο" εμβόλιό της η Pfizer? Aν δεν το θυμάσαι να το πω εγώ, προς το τέλος του 2022
γιατρος που χρησιμοποιει δικη του ορολογια για το τι ειναι εμβολιο.
που δεν ξερει καν ποτε βγηκε το επικαιροποιημενο εμβολιο της pfizer για την ομικρον
η εταιρεια ολοκληρώνει μελετη 25/6/22
1/9/22 cdc λεει να κανουν το καινουργιο
εγω το εκανα μεσα οκτωβριου
α και εδω New Omicron boosters available from Pfizer and Moderna with Sandra Fryhofer, MD
λεει οτι ελεγα και εγω
οτι το εμβολιο covid πρεπει να ανανεωνεται οπως της γριπης.
που με τα δικα σου λεγομενα πρεπει να ακυρωθει ο ετησιος εμβολιασμος και να περιμενουμε να εκφυλισθει ο ιος.

μηπως τελικα εισαι ενας πρωτοπορος γιατρος σαν αυτον;

και για να ασχοληθω αλλο μαζι σου.
δειξε ενα επισημο ιατρικο site που να λεει οτι εσυ για το τι ειναι εμβολιο.
δειξε μια επισημη ανακοινωση που να μην προτείνει να γινεται το εμβολιο σε παιδια
τελος δειξε μια μελετη που να λεει αυτο που υποστηριζεις εσυ .οτι σε τετοιες περιπτωσεις θα εχουμε παντα ασθενεστερες μεταλαξεις.γιατι θυμαμαι να λενε οτι υπαρχει ενδεχομενο να βγει και ισχυροτερη.
ανεβασε τα αυτα για να δω οτι δεν εχω να κανω με ενα μυθομανη πρωτοπόρο "επιστημονα" του ...
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
903
Κριτικές
2
Like
2.466
Πόντοι
446
Εισαι υπερ της απαγορευσης των αμβλωσεων, της επιστροφης της ποδιάς στους μαθητες και της απαγορευσης χρησης κινητων απο ανηλικους?

Παραδοσιοκρατικες αξιες ειναι αυτές οι ανοησιες εν ετει 2023?
και στειρωση στους νεοδημοκρατες τους ανθελληνες
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
903
Κριτικές
2
Like
2.466
Πόντοι
446
να πας στην ενορία σου να τα πεις αυτά
όχι εδώ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


πρόβλεψη για ανταρσύα έχουμε;
καλα με πεζοπορους αστοιχειωτους που θελουν να μαθουν ποσοστα του ανταρ-cia δεν μιλαω μιλαμε με τον βοθρο την φυσικη σου θεση
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Λύσε μου μια απορία. Οταν αναφέρεσαι σε κοροϊδοϊο τι εννοείς;
Ότι βρέθηκαν πολλά κορόιδα που πίστεψαν διάφορες ανοησίες, όπως ότι θα πεθάνουμε όλοι αν δεν κάνουμε lockdowns, "εμβόλια" (της πλάκας) και διάφορα τέτοια και παράλληλα βεβαίως διάφοροι "ξύπνιοι" όπως ο Μπουρλά της Pfizer που από πέντε δις ετήσιο τζίρο της εταιρείας του ξεπέρασε τα 100 το 2021 και φυσικά διάφοροι "αβανταδόροι" του πολιτικοί σαν την Φον ντερ Λάιεν που αγόρασε συνολικά 4,2 δις δόσεις εμβολίου για έναν πληθυσμό 450 εκατομμυρίων που έχει το σύνολο της Ε.Ε., τα 1,8 δις από αυτά απ' ευθείας από την Pfizer με τηλεφωνική και δια μυνημάτων (τα οποία μετά έσβησε όπως εδήλωσε!) συνεννόηση της ιδίας και του Μπουρλά, ούτε καν ένα mail ρε αδερφέ να ξέρουμε τί λέγανε!
Δεν βλέπεις πουθενά καμιά κοροϊδία εσύ; Γιατί εγώ βλέπω.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
γιατρος που χρησιμοποιει δικη του ορολογια για το τι ειναι εμβολιο.
που δεν ξερει καν ποτε βγηκε το επικαιροποιημενο εμβολιο της pfizer για την ομικρον
η εταιρεια ολοκληρώνει μελετη 25/6/22
1/9/22 cdc λεει να κανουν το καινουργιο
εγω το εκανα μεσα οκτωβριου
α και εδω New Omicron boosters available from Pfizer and Moderna with Sandra Fryhofer, MD
λεει οτι ελεγα και εγω
οτι το εμβολιο covid πρεπει να ανανεωνεται οπως της γριπης.
που με τα δικα σου λεγομενα πρεπει να ακυρωθει ο ετησιος εμβολιασμος και να περιμενουμε να εκφυλισθει ο ιος.

μηπως τελικα εισαι ενας πρωτοπορος γιατρος σαν αυτον;

και για να ασχοληθω αλλο μαζι σου.
δειξε ενα επισημο ιατρικο site που να λεει οτι εσυ για το τι ειναι εμβολιο.
δειξε μια επισημη ανακοινωση που να μην προτείνει να γινεται το εμβολιο σε παιδια
τελος δειξε μια μελετη που να λεει αυτο που υποστηριζεις εσυ .οτι σε τετοιες περιπτωσεις θα εχουμε παντα ασθενεστερες μεταλαξεις.γιατι θυμαμαι να λενε οτι υπαρχει ενδεχομενο να βγει και ισχυροτερη.
ανεβασε τα αυτα για να δω οτι δεν εχω να κανω με ενα μυθομανη πρωτοπόρο "επιστημονα" του ...
Σου είχα πει πως αν δεν μου δήλωνες τί γνώσεις έχεις θα σταματούσα να σου απαντώ, δεν μου είπες οπότε τώρα δεν ξέρω αν βλέπεις εσύ τί γράφω εγώ πάντως δεν βλέπω. Αρκετά ασχολήθηκα με έναν φανατικό άσχετο.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.090
Like
72.156
Πόντοι
12.756
πως σου φαίνεται ? την θέλεις ?
Afroditi.png
:bigdick::bigdick::bigdick::bigdick:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.566
Like
6.195
Πόντοι
2.356
Ότι βρέθηκαν πολλά κορόιδα που πίστεψαν διάφορες ανοησίες, όπως ότι θα πεθάνουμε όλοι αν δεν κάνουμε lockdowns, "εμβόλια" (της πλάκας) και διάφορα τέτοια και παράλληλα βεβαίως διάφοροι "ξύπνιοι" όπως ο Μπουρλά της Pfizer που από πέντε δις ετήσιο τζίρο της εταιρείας του ξεπέρασε τα 100 το 2021 και φυσικά διάφοροι "αβανταδόροι" του πολιτικοί σαν την Φον ντερ Λάιεν που αγόρασε συνολικά 4,2 δις δόσεις εμβολίου για έναν πληθυσμό 450 εκατομμυρίων που έχει το σύνολο της Ε.Ε., τα 1,8 δις από αυτά απ' ευθείας από την Pfizer με τηλεφωνική και δια μυνημάτων (τα οποία μετά έσβησε όπως εδήλωσε!) συνεννόηση της ιδίας και του Μπουρλά, ούτε καν ένα mail ρε αδερφέ να ξέρουμε τί λέγανε!
Δεν βλέπεις πουθενά καμιά κοροϊδία εσύ; Γιατί εγώ βλέπω.
Mάλιστα......
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.594
Like
17.716
Πόντοι
3.656
Δεν έχει σχέση ο Χλελέρκ με τον Άλεξ ρε συ. Ο Άλεξ είναι μεν κουλιστής αλλά έχει ενα επίπεδο, ο άλλος είναι νούμερο.

Αλλά ισχύει ότι εσύ έγινες ζαίος;
Συμφωνούμε στο ότι ο Άλεξ , αν ξεπεράσουμε το κομματικό του κόλλημα, για το οποίο μάλλον δεν έχουμε πλήρη άποψη , αφού ίσως κάτι μας κρύβει , είναι συμπαθές άτομο . Ο άλλος, δεν είναι αντιπαθής, είναι απλά ... χάσκας .... Περισσότερο προς το φαιδρό όμως , όχι προς το αντιπαθητικό .
Αν μπορούσε να ξεπεράσει το κομματικό του κόλλημα , πιθανόν να είχε πλάκα, τουλάχιστον σε καφενειακό επίπεδο .

Στην προηγούμενη κάλπη, το έριξα ΣΥΡΙΖΑ. Είχα ... τεράστια ανάγκη να ρίξω μια αντι-νδ ψήφο .
Ο Άλεξ το είχε ρίξει στο συνασπισμό το ... 1996 .... Γιατί δεν είναι ζαίος ;
Και ψήφιζε και το ΠΑΣΟΚ του Σημίτη .
Το βρωμερότερο κόμμα στην παγκόσμια ιστορία.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.436
Like
20.269
Πόντοι
6.056
Aυτο γιατι δεν συγχωνευθηκε ακομη με το αλλο?:coffee::confused::confused::confused:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.594
Like
17.716
Πόντοι
3.656
μηπως τελικα εισαι ενας πρωτοπορος γιατρος σαν αυτον;
Τύπε, τι καταλαβαίνεις από ένα άρθρο που αφορά υπόθεση του 1999 ; Πέραν του ότι ο μακαρίτης , πρωτόδικα είχε καταδικαστεί .
Είχε καταδικαστεί επίσης στην ελλάδα ο παγκρατίδης. Και η δικτατορία του πάγκαλου είχε καταδικάσει δύο αξιωματικούς και τους είχε κρεμάσει .
Και ο ελευθέριος βενιζέλος είχε καταδικαστεί . Και οι έξι που εκτελέστηκαν στο γουδή επίσης, ήταν καταδικασμένοι .
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.090
Like
72.156
Πόντοι
12.756
ποιοτικό γκομενέτο ,ελίτ...
μαζί της πρέπει να ξοδέψεις κανά πρασινάκι ... αυτά δεν θέλει ο γραμματιζούμενος με το ματρακά για αυτοκίνητο

:coffee:
αυτο με πρασινακια αλλαζει κομμα , ομαδα, θρησκεια και οτι αλλο θες
και γινεται φουλ υποτακτικη , ξερει την θεση της ποια ειναι
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.167
Κριτικές
2
Like
18.731
Πόντοι
3.656
αυτο με πρασινακια αλλαζει κομμα , ομαδα, θρησκεια και οτι αλλο θες
και γινεται φουλ υποτακτικη , ξερει την θεση της ποια ειναι
καλά αυτά πάνω κάτω συμβαίνουν με όλες ..το χρήμα...
η επιτυχία είναι με το καυλί σου να σου πεί η άλλη yes baby
Μια εναλλακτική φεμινοτέτοια είχα ξεμουνιάσει στη παραλία πριν κάτι μήνες και φώναζε είμαι η πουτάνα σου :rockon:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.090
Like
72.156
Πόντοι
12.756
καλά αυτά πάνω κάτω συμβαίνουν με όλες ..το χρήμα...
η επιτυχία είναι με το καυλί σου να σου πεί η άλλη yes baby
Μια εναλλακτική φεμινοτέτοια είχα ξεμουνιάσει στη παραλία πριν κάτι μήνες και φώναζε είμαι η πουτάνα σου :rockon:
τυπε το αποτελεσμα μετράει , οχι ο τροπος
να ξερουμε και τι λεμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.167
Κριτικές
2
Like
18.731
Πόντοι
3.656

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.594
Like
17.716
Πόντοι
3.656
η επιτυχία είναι με το καυλί σου να σου πεί η άλλη yes baby
Μια εναλλακτική φεμινοτέτοια είχα ξεμουνιάσει στη παραλία πριν κάτι μήνες και φώναζε είμαι η πουτάνα σου :rockon:
Άλλη ποιότητα να γαμάς τύπες συμπατριώτισες να σου λένε είμαι η πουτάνα σου ή αγγλόφωνες που ξέρεις αγγλικά και να λένε yes baby ...
έστω κανά γερμανικό απλό που το γνωρίσεις όντας διεθνής σκληρός χύστης ... πχ leck meine muschi ...

Ενώ ... άντε να είναι καμιά σουηδέζα ..... και να βογκαέι στα σουηδικά .... άντε να ξέρεις γαμησιάρικες ατάκες των βίκιγκς ...

ή καμιά τατάρα του ευρύτερου τουράν ... να πρέπει να ξέρεις τι λέγαν οι καβαλάρηδες στα μουνολείβαδα στα γαμήσια τους ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom