Νέα

Εισάγοντας Γκόμενες / Βιζιτούδες από Ανατολική Ευρώπη για διακοπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 525
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τι γράφετε αυτά που συνέβαιναν 30 χρόνια πριν?Τι σχέση έχουν με τη σημερινή κατάσταση?
Να γράψω και εγώ για το 2003 και το 2008 ή το 2015 που γινόταν της πουτάνας,τι νόημα έχει?
Η Ουκρανία έχει αλλάξει δραστικά πλέον.
Παραμένει βέβαια η καλύτερη χώρα για σεξοτουρισμό αλλά οι γαιοπολιτικές ανακατατάξεις και κυρίως η φρι βίζα από το 2017  έχουν αλλάξει άρδην τα πράγματα.
Τότε σε περίμεναν όπως οι μύγες το σκατό,γαμούσες και έδερνες φάση,τώρα πλέον τις κυνηγάς εσύ.Εχουν άπειρες επιλογές,μπορούν να ταξιδεύουν ελευθέρως στην Ευρώπη,ΗΠΑ,Τουρκία και στα Ντουμπάγια.Η χώρα είναι γεμάτη σεξοτουρίστες,Αραβότουρκοι,Δυτικοί,Αμερικανοί παντού.Πριν 15 χρόνια δεν έβλεπες ξένο ούτε για δείγμα άντε κανάν εξηντάρη χοντρό Αμερικανό.
Καμία σχέση πλέον.Μιλάμε για τελείως διαφορετική χώρα.
Τώρα είναι καλά μόνο για όσους τα σπρώχνουν χοντρά,αν πας με 1500 μηνιαίο εισόδημα είσαι τελειωμένος.Αυτά είναι το κουβέρ για τις γκόμενες.
Αυτά που γράφετε έχουν μουσειακή αξία.Τώρα πρέπει να σκάσεις με δύναμη πυρός.Π.χ. πάω σε 2 μέρες με 2500 ευρώ να φιτιλιάσω το τετραήμερο και δεν είμαι σίγουρος αν θα φτάσουν.
Για να κάνω αυτά που θέλω δηλαδή.Για τέτοια κατάσταση μιλάμε.
Ο,τιδήποτε λιγότερο και η γκόμενα παρεξηγείται,παίρνεις τα αρχίδια σου στο πιάτο και μένεις να φωτογραφίζεις τα αξιοθέατα σαν τους Κινέζους.
Αν πάτε χωρίς ικανοποιητική ισχύ Κίεβο καλύτερα ξεχάστε το.Πρέπει να αντιρροπίσετε σε χρόνο οπότε το ίδιο βγαίνει.Θα σας βγει η Παναγία απλά και θα γαμήσετε στην καλύτερη ένα εφτάρι.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Τι γράφετε αυτά που συνέβαιναν 30 χρόνια πριν?Τι σχέση έχουν με τη σημερινή κατάσταση?
Να γράψω και εγώ για το 2003 και το 2008 ή το 2015 που γινόταν της πουτάνας,τι νόημα έχει?
Η Ουκρανία έχει αλλάξει δραστικά πλέον.
Παραμένει βέβαια η καλύτερη χώρα για σεξοτουρισμό αλλά οι γαιοπολιτικές ανακατατάξεις και κυρίως η φρι βίζα από το 2017  έχουν αλλάξει άρδην τα πράγματα.
Τότε σε περίμεναν όπως οι μύγες το σκατό,γαμούσες και έδερνες φάση,τώρα πλέον τις κυνηγάς εσύ.Εχουν άπειρες επιλογές,μπορούν να ταξιδεύουν ελευθέρως στην Ευρώπη,ΗΠΑ,Τουρκία και στα Ντουμπάγια.Η χώρα είναι γεμάτη σεξοτουρίστες,Αραβότουρκοι,Δυτικοί,Αμερικανοί παντού.Πριν 15 χρόνια δεν έβλεπες ξένο ούτε για δείγμα άντε κανάν εξηντάρη χοντρό Αμερικανό.
Καμία σχέση πλέον.Μιλάμε για τελείως διαφορετική χώρα.
Τώρα είναι καλά μόνο για όσους τα σπρώχνουν χοντρά,αν πας με 1500 μηνιαίο εισόδημα είσαι τελειωμένος.Αυτά είναι το κουβέρ για τις γκόμενες.
Αυτά που γράφετε έχουν μουσειακή αξία.Τώρα πρέπει να σκάσεις με δύναμη πυρός.Π.χ. πάω σε 2 μέρες με 2500 ευρώ να φιτιλιάσω το τετραήμερο και δεν είμαι σίγουρος αν θα φτάσουν.
Για να κάνω αυτά που θέλω δηλαδή.Για τέτοια κατάσταση μιλάμε.
Ο,τιδήποτε λιγότερο και η γκόμενα παρεξηγείται,παίρνεις τα αρχίδια σου στο πιάτο και μένεις να φωτογραφίζεις τα αξιοθέατα σαν τους Κινέζους.
Αν πάτε χωρίς ικανοποιητική ισχύ Κίεβο καλύτερα ξεχάστε το.Πρέπει να αντιρροπίσετε σε χρόνο οπότε το ίδιο βγαίνει.Θα σας βγει η Παναγία απλά και θα γαμήσετε στην καλύτερη ένα εφτάρι.
Ναι αλλα κι εσυ γραφεις τα ιδια που εγραφες 10 χρονια πριν.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ναι αλλα κι εσυ γραφεις τα ιδια που εγραφες 10 χρονια πριν.

Εγώ είμαι μπροστά από την εποχή μου.Αυτά που γράφω τώρα θα τα βλέπει ο μόνγκερ το 2030 και δε θα πιστεύει τα μάτια του.Θα λέει όχι ρε πούστη μου πόσο μέσα έπεσε ο τύπος.Πώς είναι δυνατόν?Αφού τώρα έχουμε 2030.Πού τα ήξερε όλα αυτά προτού να γίνουν?
Είμαι διαχρονικός φάση,εμείς έχουμε πιαστεί σε ένα βρόγχο του χρόνου και έχουμε κολλήσει σε ένα συγκεκριμένο σημείο οπότε δεν αλλάζουμε ποτέ,όλα παραμένουν τα ίδια.
Για εμένα το Κίεβο σήμερα είναι το Κίεβο του 2005,η Πράγα σήμερα είναι η Πράγα του 1999,το Πόζναν είναι το Πόζναν που γνώρισα το 2008,δεν αλάζει αυτό γιατί έχω πιαστεί στο βρόγχο.Εχουμε απολιθωθεί τρόπον τινά όπως οι σταλινικοί που λένε τα ίδια από το 1960.
Για ένα σταλινικό δηλαδή η ανάλυση της σύγχρονης καταστάσεως είναι αρκετά εύκολη αρκεί να σου αραδιάσει μερικά τσιτάτα από ένα λόγο του Μπρέζνιεφ το 1975 ή από ένα βιβλίο του Λένιν το 1905.
Ετσι και εγώ αυτά που λέω είναι διαχρονικά ισχύουν πάντα τρόπον τινά.
Σα γενική αρχή δηλαδή τα γονίδια αλλάζουν πολύ αργά,για να αλλάξουν δηλαδή οι Σλάβες πρέπει να περάσουν 5000 χρόνια το λιγότερο.Και πάλι απίθανο το βλέπουν.Οπότε αν εδράζεις στη βασική βιολογική ανάλυση,εννοείται οτι αυτά που γράφεις ισχύουν πάντα.
Και σε 100 χρόνια από τώρα οι Σλάβες πάλι σέξυ,παραδόπιστες,τρελιάρες θα είναι,στους άντρες θα βασίζονται να πλουτίσουν και θα το δίνουν εύκολα.Ετσι ήταν και 300 χρόνια πριν.Θα έχουν τις ποδάρες,τα κλασσικά σηκωμένα μάγουλα,το μέτριο μαλλί,τη μεγάλη σχετικά μύτη και τα τσιμπουκόχειλα.Θα είναι θερμές,ευχάριστες κτλ και θα πιστεύουν στα ζώδια,τον πνευματισμό και τα μεταφυσικά.Αυτά δεν αλλάζουν.
Οι Σλάβοι σε 100 χρόνια πιθανότατα θα πίνουν αβέρτα.Δε νομίζω κάποιος να τους στρώσει ή να τους κάνει να αλλάξουν άρδην απόψεις.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Εγώ είμαι μπροστά από την εποχή μου.Αυτά που γράφω τώρα θα τα βλέπει ο μόνγκερ το 2030 και δε θα πιστεύει τα μάτια του.Θα λέει όχι ρε πούστη μου πόσο μέσα έπεσε ο τύπος.Πώς είναι δυνατόν?Αφού τώρα έχουμε 2030.Πού τα ήξερε όλα αυτά προτού να γίνουν?
Είμαι διαχρονικός φάση,εμείς έχουμε πιαστεί σε ένα βρόγχο του χρόνου και έχουμε κολλήσει σε ένα συγκεκριμένο σημείο οπότε δεν αλλάζουμε ποτέ,όλα παραμένουν τα ίδια.
Για εμένα το Κίεβο σήμερα είναι το Κίεβο του 2005,η Πράγα σήμερα είναι η Πράγα του 1999,το Πόζναν είναι το Πόζναν που γνώρισα το 2008,δεν αλάζει αυτό γιατί έχω πιαστεί στο βρόγχο.Εχουμε απολιθωθεί τρόπον τινά όπως οι σταλινικοί που λένε τα ίδια από το 1960.
Για ένα σταλινικό δηλαδή η ανάλυση της σύγχρονης καταστάσεως είναι αρκετά εύκολη αρκεί να σου αραδιάσει μερικά τσιτάτα από ένα λόγο του Μπρέζνιεφ το 1975 ή από ένα βιβλίο του Λένιν το 1905.
Ετσι και εγώ αυτά που λέω είναι διαχρονικά ισχύουν πάντα τρόπον τινά.
Σα γενική αρχή δηλαδή τα γονίδια αλλάζουν πολύ αργά,για να αλλάξουν δηλαδή οι Σλάβες πρέπει να περάσουν 5000 χρόνια το λιγότερο.Και πάλι απίθανο το βλέπουν.Οπότε αν εδράζεις στη βασική βιολογική ανάλυση,εννοείται οτι αυτά που γράφεις ισχύουν πάντα.
Και σε 100 χρόνια από τώρα οι Σλάβες πάλι σέξυ,παραδόπιστες,τρελιάρες θα είναι,στους άντρες θα βασίζονται να πλουτίσουν και θα το δίνουν εύκολα.Ετσι ήταν και 300 χρόνια πριν.
Ρε αδλεφ3, βρες παλιο σου ποστ απο το 2007 και συγκρινε το με τωρινα. Τα ιδια εγραφες πανω κατω και τοτε και τωρα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρε αδλεφ3, βρες παλιο σου ποστ απο το 2007 και συγκρινε το με τωρινα. Τα ιδια εγραφες πανω κατω και τοτε και τωρα.

Εννοείται οτι έγραφα τα ίδια.Εγώ είμαι σταθερός στις απόψεις μου.Δεν είμαι κωλοτούμπας.
Αν κάποιος θέλει να δει πώς είναι η κατάσταση Κίεβο ή Πολωνία ή Τσεχία σήμερα αρκεί να ανατρέξει στα παλιότερα μου ποστ.
Αυτό λέμε,δε βλέπω την επιφάνεια,περιγράφω το βάθος και το βάθος δεν αλλάζει.
Οι άλλοι κάνουν λκάθος εκτιμήσεις και μετά σταδιακά τις αλλάζουν.
Κλασσικό παράδειγμα ο Dr. Love.Οταν πρωτοπήγε Ουκρανία έγραφε οτι οι Ουκρανέζες είναι άκαυλες,δε γαμάς με τίποτα.Οταν πήγε δεύτερη φορά έγραφε ακριβώς τα αντίθετα.
Εγώ δεν αλλάζω ποτέ τις απόψεις μου,αυτά που είδα στις Τσέχες πριν 20 χρόνια ισχύουν τώρα,ακριβώς τα ίδια,για τις Σλοβάκες ισχύουν τα ίδια,το ίδιο και για Πολωνέζες,Ουκρανέζες.
Δεν αλλάζουν τα βασικά.Φανταστείτε π.χ. κάποιος να γράψει το 1970 ανακάλυψα οτι στους Ελληνες αρέσουν τα μπουζούκια και το σουβλάκι και να του πει κάποιος το 2020 ρε μεγάλε Θεός ήσουνα,πώς κατάλαβες 50 χρόνια πριν τι αρέσει στον Ελληνα σήμερα?Πώς είσαι τόσο διαχρονικός?
Η να γράφεις οι Ελληνίδες είναι χοντροκώλες,σπάνε αρχίδια κτλ και να τα βλέπει ο άλλος 50 χρόνια μετά και να χύνει.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Εννοείται οτι έγραφα τα ίδια.Εγώ είμαι σταθερός στις απόψεις μου.Δεν είμαι κωλοτούμπας.
Αν κάποιος θέλει να δει πώς είναι η κατάσταση Κίεβο ή Πολωνία ή Τσεχία σήμερα αρκεί να ανατρέξει στα παλιότερα μου ποστ.
Αυτό λέμε,δε βλέπω την επιφάνεια,περιγράφω το βάθος και το βάθος δεν αλλάζει.
Α για σου!! Στα λογια μου ερχεσαι. Μα οι ιδιες οι χωρες εχουν αλλαξει τρομερα σε ολα κι εσυ εχεις μεινει κολλημενος στα ιδια και τα ιδια.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Α για σου!! Στα λογια μου ερχεσαι. Μα οι ιδιες οι χωρες εχουν αλλαξει τρομερα σε ολα κι εσυ εχεις μεινει κολλημενος στα ιδια και τα ιδια.

Η επιφάνεια αλλάζει,το κοινωνικοοικονομικό περιβάλλον.Τα βασικά δηλαδή η βιολογία τα γονίδια παραμένουν τα ίδια.
Εμένα η προσέγγιση είναι βιολογική,hardcore.Δε λαμβάνω υπόψιν τόσο το περιβάλλον.Για εμένα  ο Τεύτονας του 1400,ο Βίκινγκ του 1200 ή ο πολεμιστής της Βέρμαχτ του 1940 ελάχιστα διαφέρει από το Γερμανό ή το Σουηδό του σήμερα.Είναι το ίδιο και απαράλλαχτο.Αμα δεις φωτό ή εικόνες από τους τύπους είναι οι ίδιοι ακριβώς με τους σημερινούς.
Δεν έχουν σημασία οι ιστορικές εξελίξεις.Τεύτονες και Βίκινγκς παραμένουν,όπως και οι Σλάβες μένουν Σλάβες.
Το γενετικό στοιχείο δηλαδή δεν αλλάζει.Θέλει πολλούς αιώνες να αλλάξει λόγω εξέλιξης.
Μπαίνεις σε πολωνική εκκλησία του 1600 και οι Παναγίες είναι ζωγραφισμένες όπως οι σημερινές Πολωνέζες.Με μυτόγκες,αραιά ξανθά μαλλιά,τσιμπουκόχειλα,βυζάρες και πονηρό χαμόγελο.Εχω σοβαρό λόγο να πιστέψω οτι οι Πολωνέζες του 1600 ήταν διαφορετικές από τις σημερινές?
Το ίδιο βλέπεις και Τσεχία,κάτι απίστευτες μουνάρες ζωγραφισμένες στις εκκλησίες σα μοντέλα.
Οι άνθρωποι εμπνέονταν από τα ίδια.Γερμανία βέβαια πιστεύεις οτι θα σε φάνε,πιο επιθετική,αυστηρή τευτονική φάση.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Η επιφάνεια αλλάζει,το κοινωνικοοικονομικό περιβάλλον.Τα βασικά δηλαδή η βιολογία τα γονίδια παραμένουν τα ίδια.
Καλα ναι. Γνωρισε μιμρα κακομαθημενα ουκρανακια . Δεν εχουν καμια σχεση με τις 35αρες ουκρανες. Το ιδιο και για τις Πολωνες
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η ιδανική χώρα ήταν η Αυστροουγγαρία.Φανταστείτε όλες τις πορνοχώρες Τσεχία,Ουγγαρία,Ουκρανία,τα μοντέλα Κροατία,Σλοβενία,Σλοβακία,τις σουπερσέξυ καυλιάρες Πολωνές,τις πανεύκολες πάμφτωχες,αδύνατες,ψηλόλιγνες δυτικές Ουκρανές και τις διεστραμμένες Αυστριακές και Γερμανίδες με τα μαστίγια και τα στραπ ον στην ίδια χώρα.Τι μεγαλείο,τι παράδεισος.Τι γαμούσαν οι άνθρωποι τότε.Απειρες επιλογές μιλάμε για υπερκράτος.
Ηταν η μόνη χώρα που δε χρειαζόταν να κάνει πολέμους για να αυξήσει την επικράτειά της.Απλά γαμούσε ο αυτοκράτωρ μια Ρωσίδα,Σέρβα ή Γερμανίδα και αύξανε την περίμετρο του βασιλείου του.
Παραλίγο να μπει και η Θεσσαλονίκη μέσα.
Αν πετύχαινε αυτό και ο Αυτοκράτωρ τον έδινε μπούκι σε Θεσσαλονικιές,τώρα δε θα υπήρχε Σάντμαν βέβαια,θα την είχε κάνει σφεντόνα στα τμήματα του βασιλείου και θα κορόιδευε τους καθυστερημένους τουρκόσπορους εκτός Βασιλείου και μη έχοντες μουνική πρόσβαση.Είναι ιστορικές συγκυρίες πολλές φορές και θέματα τύχης,τράπουλα που λένε.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Εμένα η προσέγγιση είναι βιολογική,hardcore.Δε λαμβάνω υπόψιν τόσο το περιβάλλον.Για εμένα  ο Τεύτονας του 1400,ο Βίκινγκ του 1200 ή ο πολεμιστής της Βέρμαχτ του 1940 ελάχιστα διαφέρει από το Γερμανό ή το Σουηδό του σήμερα.Είναι το ίδιο και απαράλλαχτο.Αμα δεις φωτό ή εικόνες από τους τύπους είναι οι ίδιοι ακριβώς με τους σημερινούς.

Άρες, μάρες, κουκουνάρες.

Ανοησίες επιστημονικοφανείς.

Ιδέα δεν έχεις από βιολογία και αμολάς αρλούμπες.

Φωτό από Βίκινγκς.

Τι άλλο θα ακούσουμε.

Απορώ που υπάρχει έστω και ένας που παίρνει σοβαρά το παραλήρημα σου.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Φοβερή ανάλυση από τον άρχοντα :rockon:
Αναμένουμε φωτορεπορτάζ από την επερχόμενη επέλαση...κέρασε τις Ουκρανίδες  :cum:
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.851
Πόντοι
34.478
Εγώ είμαι μπροστά από την εποχή μου.Αυτά που γράφω τώρα θα τα βλέπει ο μόνγκερ το 2030 και δε θα πιστεύει τα μάτια του.Θα λέει όχι ρε πούστη μου πόσο μέσα έπεσε ο τύπος.Πώς είναι δυνατόν?Αφού τώρα έχουμε 2030.Πού τα ήξερε όλα αυτά προτού να γίνουν?
εννοειτε ρε φιλε γιατι το 2005 πληρωνες αξιες του 2030 να μην πω και του 2050
το δε 2020 εισαι 100 χρονια μπροστα οπως ο Δανηιλ
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Η ιδανική χώρα ήταν η Αυστροουγγαρία.Φανταστείτε όλες τις πορνοχώρες Τσεχία,Ουγγαρία,Ουκρανία,τα μοντέλα Κροατία,Σλοβενία,Σλοβακία,τις σουπερσέξυ καυλιάρες Πολωνές,τις πανεύκολες πάμφτωχες,αδύνατες,ψηλόλιγνες δυτικές Ουκρανές και τις διεστραμμένες Αυστριακές και Γερμανίδες με τα μαστίγια και τα στραπ ον στην ίδια χώρα.Τι μεγαλείο,τι παράδεισος.Τι γαμούσαν οι άνθρωποι τότε.Απειρες επιλογές μιλάμε για υπερκράτος.
σιλείου και μη έχοντες μουνική πρόσβαση.Είναι ιστορικές συγκυρίες πολλές φορές και θέματα τύχης,τράπουλα που λένε.

Γι'αυτό τη διέλυσαν τύπε οι τραπεζίτες, που μισούν το λευκό ευρωπαίο.
Γι'αυτό θέλουν να αφανίσουν τη λευκή φυλή.
Και να την αντικαταστήσουν από καρπαζοεισπράχτορες κάφρους, που θα δουλεύουν για 200€ το μήνα.

Η τωρινή κατάσταση δεν μπορεί να είναι μόνιμη.
Κάποια στιγμή θα έρθει η μεγάλη μάχη για το λευκό ευρωπαίο.
Ή ΘΑ ΑΦΑΝΙΣΤΕΙ Ή ΘΑ ΝΙΚΗΣΕΙ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γι'αυτό τη διέλυσαν τύπε οι τραπεζίτες, που μισούν το λευκό ευρωπαίο.
Γι'αυτό θέλουν να αφανίσουν τη λευκή φυλή.
Και να την αντικαταστήσουν από καρπαζοεισπράχτορες κάφρους, που θα δουλεύουν για 200€ το μήνα.

Η τωρινή κατάσταση δεν μπορεί να είναι μόνιμη.
Κάποια στιγμή θα έρθει η μεγάλη μάχη για το λευκό ευρωπαίο.
Ή ΘΑ ΑΦΑΝΙΣΤΕΙ Ή ΘΑ ΝΙΚΗΣΕΙ.

Ποιος ξέρει ποιοι τη διέλυσαν.Πάντως το κόνσεπτ ήταν φοβερό.60 εκατομμύρια Σλάβοι υπό την κυριαρχία 10 εκατομμυρίων Αυστριακών και Ούγγρων.Τι καλύτερο πλαίσιο.
Τα μπούκια έδιναν και έπαιρναν Ουγγρίδες,Τσέχες,Σλοβάκες,Ουκρανές,Πολωνές,Κροάτισσες αγωνίζονταν σε απαιτητικό περιβάλλον γαμέων και ξεκωλιαστών.Ανέβηκε το επίπεδο αυτόματα,καθεμιά επιδίωκε να δώσει τον καλύτερό της εαυτό και τώρα ακόμη οι σοβαροί πόρνοι στην πρώην Αυστοουγγαρία καταφεύγουν για νον στοπ γαμήσια.Είναι η βαριά παράδοση των Αψβούργων.
Φανταστικό κόνσεπτ πώς το σκέφτηκαν αυτό το μεγαλείο.Ηταν άρχοντες απλά,θέλανε να γαμάνε αβέρτα και ποιοτικά,την καλύτερη ποικιλία.Πού να επαναληφτεί τέτοιο σεξοβασίλειο.
Ειδικά τώρα με Λοάτκι,πουσταίους,οπαδούς της προόδου και καλά.Και πάλι αντιστέκονται ακόμα στο σχέδιο εναντίον τους.Χώρες του Βιζέχραντ σου λέει ο άλλος,άκρα δεξιά στη δυτική Ουκρανία.Ποιοι να είναι άραγε?Είναι τα υπολλείμματα της παλαιάς αυτοκρατορικής παράδοσης.Κοντά και οι Κροάτες,οι αναγκαίοι ιπποκόμοι.
Πάντως οι πολίτες της Αυστροουγγαρίας είχαν απεριόριστη επιλογή σε μουνί που θα ζήλευε οποιοσδήποτε σύγχρονος ΕΕ.
Τσέχες,Πολωνέζες,Ουγγαρέζες,Σλοβάκες,Ουκρανέζες,Πολωνέζες,Κροάτισσες,Σλοβένες ακόμα και Ρουμάνες τα πάντα όλα μαζί στην ίδια χώρα.Τι άλλο να ζητήσει κάποιος?Απλά προσευχόταν στην υγεία του König.

Οποιον και να ρωτήσεις σε αυτές τις χώρες τα καλύτερα λόγια θα σου πει για την περίοδο της Αυστροουγγαρίας.Κανένας δεν τραβούσε ζόρι.Ολοι την έβρισκαν.Οι Τσέχοι ήταν οι πιο πλούσιοι,οι Ουκρανοί ανήκαν στας Ευρώπας,οι Πολωνοί περνούσαν πολύ καλύτερα από ό,τι οι συμπατριώτες κάτω από τους Γερμανούς και τους Ρώσους,οι Ούγγροι ήταν συγκυβερνήτες το δεύτερο πλοκάμι,συνάρχοντες,συμβασιλείς και οι Κροάτες γλίτωναν από το γυφταριό των Βαλκανίων.Κανείς δεν κακοπερνούσε,ακόμα και οι Αυστριακοί γλίτωναν τη μπότα των Γερμανών έτσι και το έπαιζαν βασιλείς,άρχοντες κι έτσι.Πολύ επιτυχημένο πείραμα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αυτα ειναι, παμε δυνατα.

Που ειναι αυτος που γραφει συνεχως οτι ερχονται;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αφηνιασμενε, ποσα μπορεις να χωσεις αποψε για δυνατες καταστασεις με μουναρες;

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ειδα σε μια φωτο οτι μοστραρεις τα πυραυλακια σου.

Γουσταρω.

Στειλε πμ τηλεφωνο να σε καλεσω να ερθω αποψε να τα γλεντησουμε παρεα, να δω απο κοντα το μεγαλειο του αρχοντος οπως λες. Να δουμε ποσα μπορεις να χωσεις.

 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ποιος ξέρει ποιοι τη διέλυσαν.Πάντως το κόνσεπτ ήταν φοβερό.60 εκατομμύρια Σλάβοι υπό την κυριαρχία 10 εκατομμυρίων Αυστριακών και Ούγγρων.Τι καλύτερο πλαίσιο.
Τα μπούκια έδιναν και έπαιρναν Ουγγρίδες,Τσέχες,Σλοβάκες,Ουκρανές,Πολωνές,Κροάτισσες αγωνίζονταν σε απαιτητικό περιβάλλον γαμέων και ξεκωλιαστών.Ανέβηκε το επίπεδο αυτόματα,καθεμιά επιδίωκε να δώσει τον καλύτερό της εαυτό και τώρα ακόμη οι σοβαροί πόρνοι στην πρώην Αυστοουγγαρία καταφεύγουν για νον στοπ γαμήσια.Είναι η βαριά παράδοση των Αψβούργων.
Φανταστικό κόνσεπτ πώς το σκέφτηκαν αυτό το μεγαλείο.Ηταν άρχοντες απλά,θέλανε να γαμάνε αβέρτα και ποιοτικά,την καλύτερη ποικιλία.Πού να επαναληφτεί τέτοιο σεξοβασίλειο.
Ειδικά τώρα με Λοάτκι,πουσταίους,οπαδούς της προόδου και καλά.Και πάλι αντιστέκονται ακόμα στο σχέδιο εναντίον τους.Χώρες του Βιζέχραντ σου λέει ο άλλος,άκρα δεξιά στη δυτική Ουκρανία.Ποιοι να είναι άραγε?Είναι τα υπολλείμματα της παλαιάς αυτοκρατορικής παράδοσης.Κοντά και οι Κροάτες,οι αναγκαίοι ιπποκόμοι.
Πάντως οι πολίτες της Αυστροουγγαρίας είχαν απεριόριστη επιλογή σε μουνί που θα ζήλευε οποιοσδήποτε σύγχρονος ΕΕ.
Τσέχες,Πολωνέζες,Ουγγαρέζες,Σλοβάκες,Ουκρανέζες,Πολωνέζες,Κροάτισσες,Σλοβένες ακόμα και Ρουμάνες τα πάντα όλα μαζί στην ίδια χώρα.Τι άλλο να ζητήσει κάποιος?Απλά προσευχόταν στην υγεία του König.

Οποιον και να ρωτήσεις σε αυτές τις χώρες τα καλύτερα λόγια θα σου πει για την περίοδο της Αυστροουγγαρίας.Κανένας δεν τραβούσε ζόρι.Ολοι την έβρισκαν.Οι Τσέχοι ήταν οι πιο πλούσιοι,οι Ουκρανοί ανήκαν στας Ευρώπας,οι Πολωνοί περνούσαν πολύ καλύτερα από ό,τι οι συμπατριώτες κάτω από τους Γερμανούς και τους Ρώσους,οι Ούγγροι ήταν συγκυβερνήτες το δεύτερο πλοκάμι,συνάρχοντες,συμβασιλείς και οι Κροάτες γλίτωναν από το γυφταριό των Βαλκανίων.Κανείς δεν κακοπερνούσε,ακόμα και οι Αυστριακοί γλίτωναν τη μπότα των Γερμανών έτσι και το έπαιζαν βασιλείς,άρχοντες κι έτσι.Πολύ επιτυχημένο πείραμα.

μπορει να το εχεις χασει τελειως με τα αρπακτικα,αλλα με κατι τετοια ανεβαινεις στο πανθεον του σαιτ!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μα και τώρα όσοι θέλουν να ξεσκιστούν στον πούτσο και να γαμήσουν μουνάρες και καυλιάρες Τσεχία πάνε ή Ουγγαρία ή Σλοβακία ή Πολωνία ή Ουκρανία ή Κροατία δηλαδή στα εδάφη της πρώην Αυστροουγγαρίας.Τυχαίο?Επουδενί.
Απλά είχε καυλιάρηδες Αυστριακούς βασιλείς ο ένας γούσταρε ψηλές,μοντέλες παντρευόταν μια Τσέχα πριγκίπισσα,προσαρτούσε τη Βοημία.Ο άλλος ήθελε βουκολικό μπούκι,ανωμαλίες,έπαιρνε Πολωνέζα,τσουπ η νότια Πολωνία στο Βασίλειο.Ο άλλος ήθελε αιθέριες υπάρξεις,διάλεγε Ουκρανή από το Λβωφ προσαρτούσε τη Δυτική Ουκρανία.Ο άλλος ήθελε πρόστυχο,καυλωτικό σεξ και γούστα έφερνε Ουγγαρέζα,έρχονταν όλες οι απόγονες του Αττίλα στην αυλή του.Ο άλλος ήταν βαλκανόφιλος,ήθελε να γαμάει αλόγατα Κροάτισσες με περηφάνεια να καβαλικεύουν περήφανα τον πούτσο του.Ετσι μπήκε και η Κροατία στο βασίλειο.
Είναι βασίλειο που δημιουργήθηκε με βάση γούστα αυτοκρατόρων με καλή αισθητική που γαμούσαν μουνάρες και δεν τον έπαιρναν οπότε όπου και να πας καλά περνάς αρκεί να βρίσκεσαι στα πρώην όρια της Αυστροουγγαρίας.Είναι ο χρυσούς κανούν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom