Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
εγω παιδια παντως περιμενω το μπουρδελο στην νεα ζηλανδια να παω για πουτσα γιατι στερεψε η χωρα..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Εεεεμ αφού έχεις υψήλα στάνταρ λογικό να μην βρίσκεις!!! :rolleyes:
στανταρ σε μηκος/φαρδος ή γενικα;
εγω παιδια παντως περιμενω το μπουρδελο στην νεα ζηλανδια να παω για πουτσα γιατι στερεψε η χωρα..
εισιτηριο εκλεισες;τα πιατα τα πλυνες;την γατα την εξασφαλισες που θα μεινει;να κανεις καλα τον προγραμμματισμο σου πρωτα....οχι ετσι αντε για μια πουτσα......
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Εεεεμ αφού έχεις υψήλα στάνταρ λογικό να μην βρίσκεις!!! :rolleyes:

θελω να μαι ελευθερη και ωραια και να μην μου σπαει κανενας τα νευρα που πας τι φορας γιατι μιλας ετσι ποσα ξοδευεις να θελει φαι να θελει σπιτι καθαρο και πλυμενα πιατα να θελει γαμησι οτι ωρα θελει οπως το θελει..κτλ οχι αγαπη μου νεα ζηλανδια φορ εβερ!
 

rexaros

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
844
Like
0
Πόντοι
6
θελω να μαι ελευθερη και ωραια και να μην μου σπαει κανενας τα νευρα που πας τι φορας γιατι μιλας ετσι ποσα ξοδευεις να θελει φαι να θελει σπιτι καθαρο και πλυμενα πιατα να θελει γαμησι οτι ωρα θελει οπως το θελει..κτλ οχι αγαπη μου νεα ζηλανδια φορ εβερ!
Καλά μην τα πλύνεις δεν με πειράζει!!! :grin:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Προσωπικοτητα της Αριστερας που γαμουσε βιζιτες :
Βασιλης Ραφαηλιδης ,συγγραφεας πολλων βιβλιων και Δημοσιογραφος.
ΚΑΙ γκομενες ,ΚΑΙ βιζιτες.
Ριξτε μια ματια στα βιβλια του ,Ιστορικα και Κοινωνιολογικα ,να δειτε τι δυνατο μυαλο ηταν .
Στο βιβλιο του για την πτωση του Κομμουνισμου ,αναφερεται στις ιεροδουλες .
 

Επισκέπτης
(καλο το τρανσαλπ?)

Άψογο..

εντος ή εκτος ελλαδος;
Για εντός ρωτάω.
Αυτές πηδούσαμε τα καλοκαίρια στα νησά, πριν το 90,....!

Γιατί μετά πλημμύρισε μουνί ο τόπος και

-δε χρειάζεται να πας στα νησά
-γαμάς, χειμώνα - καλοκαίρι !

:2funny:

Πριν το '90 (και λίγο μετά) όλα ήσαν διαφορετικά.
Τώρα όμως τι παίζει? Όλες οι Ανατολικές που είναι εδώ βιζιτούδες?
Κάποιος που δε θέλει να σπάει τ'αρχίδια του με τις ελληνίδες (εγώ πάντως πάντα είχα την ανωμαλία να γουστάρω ελληνίδες και το αρχιδοσπάσιμο φρόντιζα να το αποφεύγω απ'τις πρώτες ώρες γνωριμίας),δεν έχει άλλη εναλλακτική από το να καταφύγει στη βιζιτού??  
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
εγω παιδια παντως περιμενω το μπουρδελο στην νεα ζηλανδια να παω για πουτσα γιατι στερεψε η χωρα..
Εσυ εισαι αντρας ,αλλα οχι τοσο ωραιος ,για να σε προσλαβουν .
Επισης εισαι αντρας ,αλλα οχι...τοσο φανατικος !
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
θελω να μαι ελευθερη και ωραια και να μην μου σπαει κανενας τα νευρα που πας τι φορας γιατι μιλας ετσι ποσα ξοδευεις να θελει φαι να θελει σπιτι καθαρο και πλυμενα πιατα να θελει γαμησι οτι ωρα θελει οπως το θελει..κτλ οχι αγαπη μου νεα ζηλανδια φορ εβερ!

Δε με νοιάζει τι φοράς !
Δε με νοιάζει που μιλάς!
Δεν θέλω σπίτι καθαρό (έχω Φιλιππινέζα)!
Δεν θέλω πιάτα πλυμένα (τρώω σε πλαστικά και τα πετάω)!

[size=10pt][size=10pt]Αλλά[/size][/size], το γαμήσι το θέλω έτσι όπως το θέλω,...όλα κι όλα,...!

Αμα σου κάνω, για να μη τρέχεις Νέα Ζηλανδία, έλα μέχρι Νέα Ελβετία να σε τακτοποιήσω καταλήλως ! :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Προσωπικοτητα της Αριστερας που γαμουσε βιζιτες :
Βασιλης Ραφαηλιδης ,συγγραφεας πολλων βιβλιων και Δημοσιογραφος.
ΚΑΙ γκομενες ,ΚΑΙ βιζιτες.
Ριξτε μια ματια στα βιβλια του ,Ιστορικα και Κοινωνιολογικα ,να δειτε τι δυνατο μυαλο ηταν .
Στο βιβλιο του για την πτωση του Κομμουνισμου ,αναφερεται στις ιεροδουλες .
φοβερο μυαλο.....μην το ψαχνεις ....ολα τα μεγαλα μυαλα γαμανε βιζιτες ρε φιλε.....τελος...δες εμενα...δεν θες εμενα;δες γενικα το σαιτ μας..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Άψογο..
Για εντός ρωτάω.
Πριν το '90 (και λίγο μετά) όλα ήσαν διαφορετικά.
Τώρα όμως τι παίζει? Όλες οι Ανατολικές που είναι εδώ βιζιτούδες?
Κάποιος που δε θέλει να σπάει τ'αρχίδια του με τις ελληνίδες (εγώ πάντως πάντα είχα την ανωμαλία να γουστάρω ελληνίδες και το αρχιδοσπάσιμο φρόντιζα να το αποφεύγω απ'τις πρώτες ώρες γνωριμίας),δεν έχει άλλη εναλλακτική από το να καταφύγει στη βιζιτού??  
εντος ή ειναι πουτανες η ειναι μπαζα και χοντρες και δουλευουν καθαριστριες και ετσι.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
σε φοβουνται που λετε οι γκομενες,αχαχαχαχαχχαχαχαχ :2funny: :2funny: :2funny:
οχι ρε συ...απλα φταιει που δεν πηρε το μικρο μεγεθος στραπον.....ειναι βιτσιοζα η ερι μην την βλεπεις ετσι ησυχη ησυχη....με το γατι της στο βυζι..... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
,δεν έχει άλλη εναλλακτική από το να καταφύγει στη βιζιτού??  
Εχει ,ρε .Κοπέλες που φυλανε παιδια ,ειτε ηλικιωμενους ,σερβιτορες ,καθαριστριες ,
αποκλειστικες νοσοκομες ,εργατριες .Υπαρχουν και μορφωμενες που δουλευουν σε γραφεια .
Υπαρχουν γραφεια για να γνωρισεις αλλοδαπες ,πληρωνοντας ετησια συνδρομη.
Υπαρχουν και αθλητριες και διαφορες αλλες .
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
οχι ρε συ...απλα φταιει που δεν πηρε το μικρο μεγεθος στραπον.....ειναι βιτσιοζα η ερι μην την βλεπεις ετσι ησυχη ησυχη....με το γατι της στο βυζι..... :grin: :grin: :grin: :grin:
ετσι τα λεει για να μαζευει συμμετοχες ρε δε βλεπεις τι γινεται?? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom