Νέα

Είναι ανωμαλία να προτιμάς ιερόδουλες από κανονικές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Δείτε το άθλιο γούστο του χιου γκραντ   :jerking:


http://[URL unfurl="true"]www.timescontent.com/tss/photos/preview/52510/Elizabeth%20Harley%20with%20her%20child.jpg[/img[/URL]]


[img]http://[URL unfurl="true"]www.akazoo.gr/Media/Photo/ea54c8fc-7f92-48ec-82bb-c53e2391e3be.adaptive.jpg[/img[/URL]]


[img]http://allwomenstalk.com/wp-content/uploads/2008/09/beautiful_legs_liz_harley.jpg
ο χιουι ειναι γνωστος μαλακας τυπε
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Έτσι..
Την είχα πει στον σκορπιό,μας πρασίνησαν και τους 2 και είχε λυσσάξει στην κλάψα ο σκορπίνος..
θα τον πετύχεις ακόμα και τώρα ως τιμημένο μέλος στο ιερόδουλες.
ααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Τι σημαινει να "προτιμας "ιεροδουλες ,απο κανονικες γυναικες ?
Η διαδικασια ειναι διαφορετικη, με την ιεροδουλη.
Ειναι σαν να λες "προτιμαω "να τρωω στο ρεστωραν ,απο το να παω για κυνηγι και μετα να μαγειρεψω ,για να φαω το θηραμα ,αν καταφερω να "χτυπησω" κατι.
Υπαρχει ομως η παροιμια "Του κυνηγου και του ψαρα το πιατο ,7 φορες ειν'αδειανο ,και μια φορα γεματο ".
Ειναι ανομοιες καταστασεις.
Στην μια περιπτωση γαμας σιγουρα ,στην αλλη σπας τα αρχιδια σου σιγουρα ,ακομη και να σου κατσει(ομιλουμε για ελληνιδοελληνιδες)
 

Επισκέπτης
θα τον πετύχεις ακόμα και τώρα ως τιμημένο μέλος στο ιερόδουλες.
ααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ξέρω ρε,τον έχω δει..
Τώρα εδώ που τα λέμε,μπροστά στη σκαρταδούρα που'χει πλακώσει εδώ μέσα,ακόμα κι αυτός άγιος θα φαινόταν..
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Τι σημαινει να "προτιμας "ιεροδουλες ,απο κανονικες γυναικες ?
Η διαδικασια ειναι διαφορετικη, με την ιεροδουλη.
Ειναι σαν να λες "προτιμαω "να τρωω στο ρεστωραν ,απο το να παω για κυνηγι και μετα να μαγειρεψω ,για να φαω το θηραμα ,αν καταφερω να "χτυπησω" κατι.
Υπαρχει ομως η παροιμια "Του κυνηγου και του ψαρα το πιατο ,7 φορες ειν'αδειανο ,και μια φορα γεματο ".
Ειναι ανομοιες καταστασεις.
Στην μια περιπτωση γαμας σιγουρα ,στην αλλη σπας τα αρχιδια σου σιγουρα ,ακομη και να σου κατσει(ομιλουμε για ελληνιδοελληνιδες)

αφηνε σε μενα τις παρομοιωσεις. αντε και στον περσονα. δε τοχεις
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Τι σημαινει να "προτιμας "ιεροδουλες ,απο κανονικες γυναικες ?
Η διαδικασια ειναι διαφορετικη, με την ιεροδουλη.
Ειναι σαν να λες "προτιμαω "να τρωω στο ρεστωραν ,απο το να παω για κυνηγι και μετα να μαγειρεψω ,για να φαω το θηραμα ,αν καταφερω να "χτυπησω" κατι.
Υπαρχει ομως η παροιμια "Του κυνηγου και του ψαρα το πιατο ,7 φορες ειν'αδειανο ,και μια φορα γεματο ".
Ειναι ανομοιες καταστασεις.
Στην μια περιπτωση γαμας σιγουρα ,στην αλλη σπας τα αρχιδια σου σιγουρα ,ακομη και να σου κατσει(ομιλουμε για ελληνιδοελληνιδες)
υπάρχει μια πιο εύκολη λύση.
να πας σε ψυχολόγο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εγω θεωρω οτι αντρας που παει μονο με πουτανες εχει σαφως προβλημα αγαπητε για να μαι ον τοπικ
εγω παω και με κοπελες εκτος μπουρδελου αλλα παλι μου βγαινουν πουτανες :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom